Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#57351) #43783936 válasza Djuree (#57349) üzenetére


#43783936
törölt tag

Napi másfél óra engedélyezett az asszony részéről, de melóban van időm rá bőséggel.
A küldi csak azért pörgött ennyire, mert 27 tankkal csinálom. :)

(#57352) Djuree válasza #43783936 (#57351) üzenetére


Djuree
félisten

jó meló...és még fizetnek is a tankozásért. :D becsüld meg...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#57353) dfsz34


dfsz34
őstag

Nem akarom, hogy az assault módot kivegyék sand river pályán. Sok tank ászom fűződik ehhez a módhoz és szerintem kiegyensúlyozott, majdnem fele-fele a védekezés és támadás, most például támadás volt és a hull down cérna mindenkit megtréfált.

Győzelem!
Csata: Sand River
Jármű: Caernarvon
Szerzett tapasztalat: 7 180 (x5 minden nap az első csatáért)
Szerzett kredit: 46 547
Csatában elért Achievement: Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"

(#57354) KisApám


KisApám
addikt

A TIGRIS I-es nálam eddig katasztrófa.
Mindenhonnan belőhető, lassú, max gyorsan tölt.
Páncélja alapján közepes tanknak kellene lennie és gyorsnak, de az ellenkezőjének tűnik.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#57355) yarsley válasza KisApám (#57354) üzenetére


yarsley
aktív tag

Gyorsan fejleszd ki a Tigris II-t mert az egyet nemsokara nerfelik...

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#57356) xenom0rph válasza KisApám (#57354) üzenetére


xenom0rph
őstag

Legjobb T7-es heavy ... Nem front harcos ,hátulról snipeolós, töltés gyorsító+ventivel nekem 5,65 alatt tölt ..;) dpm-je az óriási. Amúgy beforgatva (tud) pattint(ani).

halahala

(#57357) mtade


mtade
aktív tag

Top xp ELCvel tier8 csatában.... :D

ELC AMX 3. tankászom :)

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#57358) KisApám válasza yarsley (#57355) üzenetére


KisApám
addikt

Nerfelik az I-et... hová még???
Lassú, páncélja gyenge, max a lövege jó mert gyors.
(Mintha TD-znem kellene messziről, mint az Rhm.-Borsig Waffenträgerrel?)

Ha a lövegét is elcseszik, hagyom a fenébe az egész vonalat.
Mire elérnék a fullos TIGRIS II-höz, azt is "lealázzák"?

Szerencsére a TIGRIS I már fullos, nyomulok a II felé de iziben.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#57359) Th1sN04ll válasza KisApám (#57358) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Sosem volt élvonalba való heavy, mindg is hátulról csipázos tank volt :U

(#57360) xenom0rph válasza Th1sN04ll (#57359) üzenetére


xenom0rph
őstag

Amúgy a Tigris 2 van olyan jó mint az 1 a maga szintjén? Vagy vegyem inkább a T69-et?

halahala

(#57361) myckey válasza KisApám (#57358) üzenetére


myckey
veterán

mostanság játszottál vele
meg úgy unblock ösmered a gépet? :U

ágyúja kötve hiszem hogy el lesz baszva ennyi változtatással.
életpontja is bőven magas lesz még mindig tr7 viszonylatban.

nem értem a felháborodás okát :F

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#57362) Bad Pritt válasza xenom0rph (#57360) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nincs olyan jó. Ott a T32 a király, most, hogy nerfelték az IS-3 frontját.

Amúgy, jó hogy raktam fel vagy 5 replayt Tigrissel, ezekszerint akinek kéne, az nem nézte meg és ezért siránkozik, hogy nem tud játszani a tankkal.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#57363) csapee


csapee
senior tag

Hogy fog fájni a szíve a drágának ha valaha nerfelik a Kv1s-t ;]
A Type58-ba szemből 50m-ről sikerült lepattanót lőnie. :U

Csapee

(#57364) Th1sN04ll válasza xenom0rph (#57360) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Tigen 2 a top löüveggel, és a top toronnyal jó, de páncélja 9-10-ben nem sok van annak se, ugye ott már kevés tank oldja meg páncélból a dolgokat, lehet vele pattintani, de mondjuk egy e75-höz képest sehol nincs :N
Én végigtoltam azt a vonalat ott parkol az aranytápos 10-es a garázsban :DDD De szerintem az e75 a legjobb tank azon a vonalon :K Nekem tetszett az ágyú /a top amíg az nincs kicsit szenvedés/ a páncélzat kíváló, a mozgékonyság még annak ellenére is jó hogy már csak a 900 paci hajtja előre :K A t69 is jó, kicsit kicsi az átütése, de cserébe a tárasok között gyorsan tölt /2* gyorsabban mint nekem az 50 100, igaz én 6 ot lövök ő négyet meg nekem nagyobb az alfám/

(#57365) xenom0rph válasza Th1sN04ll (#57364) üzenetére


xenom0rph
őstag

Rajta kívül 3 8-as mednek is 175 penje van, szerintem azért mednek nem vészes, csak akkor ha nem tudsz olyan helyzetbe kerülni, hogy a 175 ne lenne elég, ami lehet sokszor megesik , majd meglátjuk. Szerintem T69 lesz mert tetszik nagyon az a T57..

halahala

(#57366) Bad Pritt válasza xenom0rph (#57365) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az a másik három med viszont forgószelet kavar flankelás közben, a T69 max egy reumás ékszerteknős hozzájuk képest. :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#57367) dvids válasza dfsz34 (#57353) üzenetére


dvids
aktív tag

Banyek nem mondod, hogy ki akarják szedni? A Sand River az egyik kedvenc pályám, azon bármilyen tankkal lehet jól teljesíteni, mindennek meg van a lehetősége és az assaultot is szeretem rajta, védekezni, támadni egyaránt fun... nem lenne kiegyensúlyozott? Hát nem tom, azonos képességű csapatoknál talán előnyben a védekező fél (ha másért nem az időkorlát miatt), de így érzésre nem volt vele gondom sose.
Olyan kevés pálya készül manapság ami ilyen szép nyílt, minden új map tele van teljesen lineáris harci helyzetekkel, sokkal nehezebb jól teljesíteni medium és light tankokban, a Sand River üdítő kivétel, szerettem hogy sokszor rak be oda ha be van kapcsolva az assault mód.

(#57368) Th1sN04ll válasza Bad Pritt (#57366) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Pontosan, a t69 is support tank :K

(#57369) dfsz34 válasza dvids (#57367) üzenetére


dfsz34
őstag

Nem a sand river-t, hanem az assault módot ezen a pályán, ami az egyetlen értelmes mód ezen a pályán.

A normál két zászlós nagyon sablonos, az egy zászlós (asszem az az encounter) még egy fokkal jobb, de a legjobb szerintem a támadás-védekezés ezen a pályán, amit vmiért ki akarnak szedni.

[ Szerkesztve ]

(#57370) LobiDrg


LobiDrg
aktív tag

Na végül csak a Type 64-et vettem meg :) Iszonyat jó vele játszani.A magasabb szintű tankokat is szépen lehet csipegetni.Nekem ez az első premium tankom és nagyon fun :) Felüdülés a német TD-k után.Pedig azokkal is nagyon szeretek játszani :))

[ Szerkesztve ]

(#57371) dvids válasza dfsz34 (#57369) üzenetére


dvids
aktív tag

Tudom, hogy csak az assaultot, de ez nagy érvágás, jó pálya volt abban a módban (is) és mivel kevés assault map van sokszor be is adta, kár érte...
Mindeközben Komarin még marad...

[ Szerkesztve ]

(#57372) dfsz34 válasza dvids (#57371) üzenetére


dfsz34
őstag

Valószínűleg a védők többször nyertek, mert a támadók a szokásos agyatlan rush taktikát alkalmazták.

Ha van legalább néhány értelmesebb ember, aki spotol és tudja, hogy hova kell menni, akkor máris nem annyira egyszerű a védők dolga.

Szerintem a játék egyik legizgalmasabb pályája/módja, nem értem, hogy az agyatlan rush idióták miatt miért kell pont ez kivenni.

Igen, komarin vagy az az Erlenberg assault meg marad, ahol iszonyatosan "lejt" a pálya bal fele.

(#57373) Simulacrum válasza dfsz34 (#57369) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Egyetértek, talán azon a pályán a legkiegyensúlyozottabb a támadás-védés mód. Én is nagyon szeretem azt a pályát a többi módban is.

(#57374) sith7 válasza KisApám (#57354) üzenetére


sith7
nagyúr

user error :R

(#57375) forras2


forras2
őstag

Sziasztok

Obj. 704-esemen van 1 álcaháló, meg 1 töltésgyorsító. 3.-nak fokozott szellőzést tegyek rá inkább, vagy célzórendszert? :U

(#57376) Th1sN04ll válasza forras2 (#57375) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Célzórendszert! Én azt raktam,. így is olyan nehezen céloz, plusz még kancsi is az ágyú! :(

(#57377) Remus389


Remus389
veterán

[link]

ez az igazi WOT!

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#57378) Ghostface


Ghostface
senior tag

Sziasztok!

Tigris 2-esre vettem töltésgyorsítót, és távcsövet, 3. felszerelésnek mit ajánlotok, és parancsnoknak mik a jó skillek ezen a tankon?
Köszönöm a segítséget!

PSN: Nifty_Ghostface

(#57379) Midway


Midway
senior tag

Hi!

Ezen az ágon melyik a jobb választás? Type 58 vs 59-16 felé?

[ Szerkesztve ]

(#57380) emre válasza Midway (#57379) üzenetére


emre
veterán

Szeretsz felderíteni? Ha igen akkor funból mehet az 59-16, de a type-58 utáni med és a heavy vonalat egyszerre javaslom. Hogy miért is? Nézd meg a lövegeket a két vonalon.

Az 59-16 és a kis wz dedicált scout, de mindegyik tierben van nála jobb is. A WZ132 már egész használható lenne akár med-ként is, de a tier besorolása miatt nem egyszerű vele az élet.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#57381) Iron Funeral válasza emre (#57380) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nem lenne jobb először megcsinálni a heavy vonalat? Ha végig megy rajta akkor megkap minden löveget a med vonalon is (talán a wz132 100mm lövegét nem, nem tudom :) )

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#57382) mcwolf79 válasza Ghostface (#57378) üzenetére


mcwolf79
veterán

Szvsz távcső totál felesleges. Ez nem scout tank.
Töltésgyorsító mellé sztem vertikális stabilizátor,és ha van a legénységen BIA akkor venti,ha nincs akkor célzásgyorsító.
Parancsnoknak sztem ennél sem árt a 6. érzék, utána javítás,mentor.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#57383) Chris0321 válasza Ghostface (#57378) üzenetére


Chris0321
addikt

Én ezeket raktam rá: töltésgyorsító, vertikális stabilizátor és periszkóp távcső. Legénységnek : a parancsnoknak 6. érzék, a többieknek javítás. Másodiknak a parancsnoknak javítás, a többieknek egyedit erre biztos kapsz tanácsot.

mcwolf79. Az lehet, hogy nem scout tank de jelen helyzetben a csapattársakra finoman fogalmazva nem mindíg lehet számítani. Míg a scout tankok idiot MM beírás után beparkolnak az egyik sarokba vagy valamelyik nagyobb heavy mögött bújnak el esetleg berohannak az ellenség közé meghalni mielőtt még elfoglalnál egy olyan pozíciót ahonnan tudsz lőni igenis fontos, hogy hamarabb lásd meg az ellenséget mint ő téged.

[ Szerkesztve ]

(#57384) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Én elfogadom, hogy a Caern is jó nyolcas tank, de valahogy nekem nem megy vele, nemúgy mint az IS-3-al. Ez valami hihetetlen jó tank, nem véletlenül van örök helye a garázsomban. Igaz, top tier voltam, de akkor is, ezt a csatát Caernel nem lehetett volna így megcsinálni.
A visszajátszást elküldöm Th1sN04ll-nek, hátha lesz kedve megfilmesíteni. :D

Győzelem!
Csata: Redshire
Jármű: IS-3
Szerzett tapasztalat: 8 165 (x5 minden nap az első csatáért)
Szerzett kredit: 50 675
Csatában elért Achievement: Top Gun, Nagy kaliber, Acélfal, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"

Netto: 19 370 WN8: 13 261 (100)

[ Szerkesztve ]

(#57385) emre válasza Iron Funeral (#57381) üzenetére


emre
veterán

De, de ugyanakkor nem a heavy vonal volt a kérdés. :)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#57386) Th1sN04ll válasza Simulacrum (#57384) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

IS3 még nem volt a csatornán, meglesem majd mindenképpen :K

(#57387) Tomi0703 válasza Th1sN04ll (#57386) üzenetére


Tomi0703
őstag

Dehogynem. Az enyém. :DDD :K

(#57388) Th1sN04ll válasza Tomi0703 (#57387) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

:DDD My bad tényleg :DDD

[ Szerkesztve ]

(#57389) Simulacrum válasza Tomi0703 (#57387) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Na jó, de az szakaszban volt. ;] Amúgy grat, szép volt, láttam. :C

[ Szerkesztve ]

(#57390) Simulacrum válasza Midway (#57379) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Én azt tudom mondani nagyon kellemeset csalódtam a light kínai ágban. Az pl. nagyon jó benne, hogy egyre jobb tankokat kap az ember. Egyértelműen az 59-16 a leggyengébb és a Wz-132 a legerősebb tank ha a saját tierjeiben nézzük őket. Tehát ahogy haladsz egyre jobb kedved lesz játszani velük. Az 59-16 csak scout, ezen azt értem, hogy még a legjobb ágyújával is gond az ellenfél leggyengébb tankját is megsebezni. Én azt mondom, ha ezen a tankon túl vagy kezdődik a móka. A WZ-131-el sok tankászt csináltam, sőt most vettem észre, hogy a legtöbb xp-t ezzel szereztem, megdőlt a régi SU-101-es rekordom. Kolobanovos meccs lett volna, de volt nálunk egy afk játékos és emiatt nem kaptam meg. :(
A WZ-132-esem még nem fullos, de már így is rettentően szeretem. Ami a legjobb benne az a mozgékonysága. Együtt húzom a med ággal és ott is a 8-asnál tartok. Ég és föld a különbség a két tank között a WZ javára, még annak a figyelembevételével is, hogy majdnem mindig T10-ben vagy, a meddel meg nem ennyiszer. Szóval még így sokkal szívesebben ülök bele a WZ-be játszani, mint a nyolcas medbe.
A med ág nekem lassan szűkülő ágyúi miatt nem igazán jött be. Nekem jobban ment a light ág, szívesebben csináltam, de én elég sok csatát mentem már light tankkal, tudom nagyjából hogy kell használni őket. Tapasztalt játékosnak én a light ágat ajánlom, kezdőbbeknek a mediumot.

(#57391) Atlantisz48


Atlantisz48
őstag

Üdv!

Gondoltam kipróbálom ezt a játékot, de előtte megszeretném kérdezni, hogy tényleg kell 16gb szabad hely ennek?

[ Szerkesztve ]

(#57392) Th1sN04ll válasza Atlantisz48 (#57391) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Modokkal ha teszel fel még több is :K

(#57393) emre válasza Atlantisz48 (#57391) üzenetére


emre
veterán

tényleg, nálam ennyi:

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#57394) Bingisz


Bingisz
addikt

#yeee

;]
Ismét minden tier 10-emen van M betű. :P

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#57395) mynames


mynames
senior tag

Meddig lesz 5x xp?

(#57396) Simulacrum válasza Bingisz (#57394) üzenetére


Simulacrum
senior tag

fúúúújj :(((

(#57397) Bingisz válasza Simulacrum (#57396) üzenetére


Bingisz
addikt

;] ;]

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#57398) Simi37 válasza Bingisz (#57394) üzenetére


Simi37
őstag

T9ben erősebb a mezőny mint T10ben o.O Ráadásul te nagyobb alfájú vagy... :((

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#57399) TESCO-Zsömle válasza Bingisz (#57394) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Replay? ;] :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#57400) PitLee válasza emre (#57393) üzenetére


PitLee
őstag

Töröld az Update mappa tartalmát hombre :)
A telepítéshez lehet kell 16GB de ha kivan törölve az update mappa akkor nálam ~15GB csak.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.