Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#56251) Viktoár válasza Bingisz (#56249) üzenetére


Viktoár
addikt

Pedig többször is tapasztaltam hogy még a kilövésem előtt elengedett skuló már nem ér célba.Főleg artynál de td-nél is jellemző. :(

Üdv:Viktor

(#56252) Bingisz válasza Viktoár (#56251) üzenetére


Bingisz
addikt

Pedig artyknál különösen vicces szokott lenni amikor egymást counterezik ki egyszerre.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#56253) Viktoár válasza Bingisz (#56252) üzenetére


Viktoár
addikt

Na most valamit letörlök és bekapcsolom a csata felvételt.Ha lesz megint ilyen szituációm akkor jövök a replay-el. :K

Üdv:Viktor

(#56254) Bingisz válasza Viktoár (#56253) üzenetére


Bingisz
addikt

Várjuk! ;)

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#56255) TESCO-Zsömle válasza Viktoár (#56247) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mégse, mert nincs replay-em igazolni a tapasztaltakat.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#56256) mrszitya válasza Bad Pritt (#56199) üzenetére


mrszitya
senior tag

Szóval mégiscsak műkszik' a Tank Inspector (1.3.0.30), és jó kis ábrát tud mutatni a depresszióról is (elől, oldalt, hátul is mutatja, ha van adat)... Elvileg pontosak ezek a számok, mert összehasonlítottam pl. a Pz. IV Ausf. H adatait a frissített gamemodels3d.com oldallal (itt a Tigris2-est és a többi >T8 tankokat csak reg és befizetés után lehetne csekkolni).

(#56257) Bad Pritt válasza mrszitya (#56256) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Lehet én vagyok a hülye, de most akkor 5 vagy 8 fok? :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#56258) mrszitya válasza Bad Pritt (#56257) üzenetére


mrszitya
senior tag

Nyugi, először nekem sem volt világos, bár a benchmark értékek miatt most sem teljesen... :D
Elől 8, hátul 5. Az említett Pz. IV Ausf. H esetén pl. még az oldalsó értékeket is mutatja.

(#56259) Bingisz válasza TESCO-Zsömle (#56255) üzenetére


Bingisz
addikt

Az eltűnő artylövedékekről van replay bőven, szóval simán lehet, hogy nem sikerült kigyomlálniuk ezt a bugot.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#56260) Bad Pritt válasza mrszitya (#56258) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ja közben úgy nagyjából kisilabizáltam. :)
Közben ki is fejlesztettem, felszereltem, amivel tudtam.
Nagy dilemma, hogy a tornyot fejlesszem ki előbb, vagy zúzzak egyből az ágyúkra, de sanszos, hogy a torony lesz, mert a stock nagyon ratyi (T32 effektus) :U

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#56261) yarsley


yarsley
aktív tag

Rossz helyen, rossz idoben. [0:49]

[ Szerkesztve ]

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#56262) mrszitya válasza Bad Pritt (#56260) üzenetére


mrszitya
senior tag

Ránéztem a véges-elemes ("hőtérképes") nézetére most a Tiger2-nek kíváncsiságból. Valószínű, én is a tornyot tenném előbb. Nem is emlékszem egyébként, hogy stock tornyosat láttam-e valaha játékban. :) Én amúgy még messze vagyok sajna a Tigrisektől, ráadásul előbb szerintem a P ágát fogom kihúzni. Frontja (legalábbis a test) jobb, mint a tesójának, plusz a lőszerára is szimpatikus.

(#56263) Kean_Sorbo válasza yarsley (#56261) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

:DDD Fasza.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#56264) Jarod1 válasza yarsley (#56261) üzenetére


Jarod1
addikt

Hűha megdobtak 1 másik toronnyal? ;]

(#56265) Bad Pritt válasza mrszitya (#56262) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mármint a P lőszerára? Ugyanazt az ágyút használják ugyanazzal a gránátválasztékkal nem?
Én láttam stock Tigris kettőt, nem is volt benne köszönet. :D Van 10K free xp-m, azt beáldozom a torony oltárán majd.

Itt egy kép, csak érzékeltetésképp mindenkinek, hogy mi a Tigris legnagyobb hátránya. Ezt a kört ma csináltuk, kvázi max életen van a testvér Tigrise, viszont a motor elment már egyszer, ugyanazzal a lendülettel gyulladt is, utána pedig elment a motor mégegyszer plusz az ágyú is, mindezt úgy, hogy a hp-jának a 12%-át vesztette csak el. Elég no komment.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#56266) Viktoár


Viktoár
addikt

Minél több a feature annál több a bug! Ez a jó irány wg-s fiúk,de a lényeg hogy vegyék az aranyat.:C

Üdv:Viktor

(#56267) mrszitya válasza Bad Pritt (#56265) üzenetére


mrszitya
senior tag

Igazad van, benéztem a lőszerár dolgot most így fejből. :) Múltkor egyszer elkezdtem összehasonlítgatni t7-től felfele a tankokat - fenntartás szempontjából főleg, de valamiért csak a P olcsó lőszerára ragadt meg az emlékezetemben a Tigrisekkel kapcsolatban.

(#56268) vmaxter


vmaxter
tag

Üdv!

Nekem ez a játék nagyon új, a WWP uátn kezdtem el vele játszani.
Lenne egy olyan problémám, hogy a fogyócikkekbe egyszer betettem egy kézi tűzoltó készüléket és azóta folymatosan beakarja tenni a szervízben. Akkor is, ha az automatikus feltöltést kikapcsolom. Ha nincs elég kreditem hozzá akkor, nem tölt be semmit. Lőszert sem, anélkül tudik elindulni a csatába.

Nem tudtam rájönni, hogyan kell kiírtani a listából. Tudna valaki segíteni?

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#56271) vmaxter válasza #40993792 (#56269) üzenetére


vmaxter
tag

váááá, köszönöm!

(#56272) KaLeun válasza Bingisz (#56259) üzenetére


KaLeun
senior tag

Ez kb. olyan mint a kilőtt tankok roncsa. Javították, de mégis mozognak...

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Más: Elég ha csak sebzel valakit már sír egyből, hogy "gold noob". Kétlem, hogy eljutott volna a többség egy gold detektáló mód telepítéséig. De mivel mindenkiben legalább egy Wittmann veszett el, így elképzelhetetlen, hogy őt a normál AP sebezze...

[ Szerkesztve ]

Cila

(#56273) Sutike79


Sutike79
újonc

Sziasztok! Biztosan hülyének fogtok nézni, de nem tudok megoldani egy problémát. A fiam 9 éves, ő játszik a WOT-vel, én nem is értek hozzá. Miután a tavaszi szünetről hazajött megpróbált belépni. Letöltötte a frissítést, azt hiszem 9.0-át. A kezdőlap megjelenik, majd a játékosnevével csatlakozik. Ezután kijön egy figyelmeztetés, hogy megváltozott a grafika, milyen módon akarja beállítani. Na innentől kezdve pár másodperc múlva ledobja a szerver minden alkalommal bármit is próbálna beállítani. Ő még kicsi és én sem értek hozzá, viszont nagyon szomorú, hogy nem tud játszani. Kérlek benneteket segítsetek némi információval, hogy mi lehet a probléma! Megértéseteket és válaszotokat előre is köszönöm!

(#56275) unravel válasza Sutike79 (#56273) üzenetére


unravel
őstag

Szia

1, Próbáld meg a Beállításokban a grafikai beálításokat alapértelmezettre tenni (nem tudom van-e ilyen)

2, Ha nincs vagy el sem jutsz odáig akkor keresd meg ezt a fájlt:

C:\Users\felhasználónév\AppData\Roaming\Wargaming.net\WorldOfTanks\preferences.xml

és töröld ki.

Ez elvileg reseteli a játékbeállításokat. Ha ez sem jó, akkor kitalálunk valami mást.

¯\_(ツ)_/¯

(#56276) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Kezdődik: amx 13 75 úgy benyelte a jgpze100 lövésemet mint ha nem is lőttem volna.

(#56277) dfsz34


dfsz34
őstag

A havi küldetések megszüntek?

A hétvégit látom, de csak a játékban, a honlap természetesen még nem mutatja (vagy csak én nem találom), de a havit nem és sem a játékban sem a honlapon nem írnak semmit.

(#56278) TESCO-Zsömle válasza v!ct0y (#56276) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Lánc. ;)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#56279) xenom0rph válasza v!ct0y (#56276) üzenetére


xenom0rph
őstag

Erről jut eszembe. IS-nél senki nem tapasztalt olyat hogy lefelé hord a löveg (tehát a célzott ponttól lejjebb csapódik be?) ez sokszor azt eredményezi hogy a föld és a lánctalp közé esik critical hittel, sebzés nélkül. Természetesen ez csak akkor áll fenn, hogy ha oldalról lövöm.

halahala

(#56280) v!ct0y válasza TESCO-Zsömle (#56278) üzenetére


v!ct0y
veterán

Igen de még csak le se szakadt neki.

(#56282) Bingisz válasza dfsz34 (#56277) üzenetére


Bingisz
addikt

Gondolom még alszik Ectar meg a community.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#56283) Napfénysüti válasza v!ct0y (#56280) üzenetére

Az azért mondjuk elég szép hogy egy akkora lövedéktől még a lánca sem esik le. :F
Nekem reggel dobott 5 buktát a gép inkább most hagyom is. :D

Més que un club!

(#56284) GaburroSan válasza Bingisz (#56282) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

Azért ez elég szomorú hogy Május 2-án nincs kint a májusi kalendárium! WG community megint hozza a formáját!

(#56286) jr1994 válasza #40993792 (#56285) üzenetére


jr1994
addikt

Én a hétvégi küldetéssel maximálisan elégedett vagyok ugyebár T1 Heavyt húzom az új accban ahol IS-6 nem nagyon van, meg amúgy is az az első 5-ös tankom ott, tehát a kreditben nem úszkálok egyelőre, de most mintha kitalálták volna hogy hamarosan az M6-ot is meg akarom venni. Ennél könnyebbé nem is tehették volna :DD

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#56287) Zeratul válasza Iron Funeral (#56248) üzenetére


Zeratul
addikt

A goldammo creditért akkor gazdaságos ha prémium fiókkal használod és/vagy prémium járműből lövöd, ha hozzá számolod hogy a fölös XP még mindig csak aranyért válthatod át freere, megérted a WG aranytojást tojó tyúk működését. Végy egy stathuszárt és kínáld neki akciósan prém járművet és fiókot, kreditért a gold lőszert. Hidd el sokkal jobban fog tejelni mintha csak goldért vehetné spéci lőszert. Ki van ez találva.

(#56288) unravel


unravel
őstag

Sebeztél valamennyit és nem sikerült szorzózni a Hellcated? :O

Nem probléma. Sebezz még. :)

¯\_(ツ)_/¯

(#56289) Szepi1979 válasza xenom0rph (#56279) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Az összes d25t ágyú ezt csinálja már egy ideje. Elég bosszantó mert akkor is ez van ha már 4 másodperce mozdulatlanul célozva lövök az ellenre.

“ nem kell mindig nyerni “

(#56290) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

Lejárt a szerk idő.

Segítséget kérek skill ügyben. Mi legyen a töltő második skillje?

“ nem kell mindig nyerni “

(#56291) yarsley válasza Szepi1979 (#56290) üzenetére


yarsley
aktív tag

Mi legyen a töltő második skillje?

Camo. A safe stowage-t beraknam elso skillre. Perket en biztos nem valasztanek addig amig a legenyseg el nem erte a 100%-ot, mert addig ugyse ad semmit. Viszont ha menetkozben mondjuk 70%-nal atrakod egy masik tankba, akkor az alap skill nem 90%-rol indul hanem egybol 100%-rol.
Jah es a hatodik erzeket mindenkeppen atraknam elsore.

[ Szerkesztve ]

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#56292) Chris0321


Chris0321
addikt

(#56293) mynames válasza Szepi1979 (#56290) üzenetére


mynames
senior tag

Mivel van álcahálód , a camót levenném mindenkiről.
Első skill:
captain: 6th sense
töltő: javítás (bár ezen a vonalon nem mentem, nem tudom mennyire hajlamos ammorack-re ez a TD)
vezető: kuplung égető
rádiós: javítás

Második: BIA mindenkinek
Harmadik: camo mindenkinek

kb. ez van a hellcat-emen is ;] :

Hatásos elhiheted!

[ Szerkesztve ]

(#56294) myckey válasza mynames (#56293) üzenetére


myckey
veterán

szerintem az álcaháló mehetne kukába azt helyette coated.
ha van legénységi skill akkor az a háló sztm elhanyagolható.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#56295) mynames válasza myckey (#56294) üzenetére


mynames
senior tag

Az álcaháló adja a legtöbb álcázást, skillként kevesebbet hoz.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#56297) LZs?! válasza Szepi1979 (#56290) üzenetére


LZs?!
aktív tag

@Szepi1979

Én csak azt mondám el, ahogy én csináltam anno, illetve csinálnám most:

Skills - common set-up (passive, semi-active)

6th Sense + Camo

Camo + Repair

Camo + Repair

Camo + Repair

Repair -> csak a lánctalp miatt

Equipment: Bino, Rammer, Camo Net

Skills - placebo or "performance" set-up (active)

6th Sense + Camo

Camo + Snap shot -> arra az esetre, ha csak lövegkitéríthetőségen belül kell újracélozni

Camo + Clutchbreaking

Camo + Situational Awereness

Equipment: Bino, Rammer, EGLD

[ Szerkesztve ]

Nevermind...

(#56298) myckey válasza #40993792 (#56296) üzenetére


myckey
veterán

értelek én.

de a hellcatre a coated-bino-rammer a legjobb felszerelés sztm

az meg bőven elég ha a legénységnek megvan az álca

aztán kinek hogy.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#56299) Szepi1979 válasza LZs?! (#56297) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Köszönöm mindenkinek.

“ nem kell mindig nyerni “

(#56300) xenom0rph válasza myckey (#56298) üzenetére


xenom0rph
őstag

Nekem háló, bino, meg töltés gyorsító

[ Szerkesztve ]

halahala

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.