Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#56551) Bingisz válasza BogyóBP (#56531) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem azért, de egy elit tankkal hova akarsz haladni?
Ha be lenne kapcsolva a gyorsított képzés, akkor még azt mondanám hogy ok, de így?
Ráadásul mi ez a legénység?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#56552) Scheff válasza unravel (#56549) üzenetére


Scheff
tag

Szerintem van neki valamilyen Spectator mod-ja, amivel ezeket a replay-eket könnyebben elemezheti. Biztos utána lehet olvasni ennek valahol, de én nem fogom tudni neked elővarázsolni ezt. :)

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#56554) dfsz34


dfsz34
őstag

Az SP akció örömére azt hiszem valóra váltom a tervemet és nyitottam tegnap egy új accot, 15 csatában szépen kifejlesztettem mindent az egyes szinten, 1 tank ász, 6 első osztály. A négyesig könnyen el lehet jutni. Most nézem, hogy az ms1 meg a t1 milyen jó farm tank :) Igazából pár tankot akarok kifejleszteni amik a kedvenceim (t71, hellcat, t49, cromwell), aztán még ezeket is viszonylag ritkán használnám, csak szórakozni, amikor van időm.

Remélem nem korlátozza a WG, hogy melyik típusú tankkal lehet a 75k xp-t megcsinálni, mert ma még el akarok jutni 3 szintig és jó lenne nem mellényúlni.

Igazából az van, hogy előre láthatólag sokkal kevesebb időm lesz a játékra és csak a kedvenc tankjaimmal mennék, de akkor meg fölösleges az első accom amin 11 tier10 tank meg a másik 11 ág tier8-9 szinten van, mert nem használnám ki. Legalább a befektetett összeg azon része visszajönne, ami prém tankokban áll, ez így nem túl mohó, talán :)

Az igazi gond ilyenkor, hogy tényleg kell egy jó farm tank, ha prém előfizetés nélkül játszik az ember és az SP jó lesz ilyen célra. Már az is6 esetében is gondolkodtam ezen, de az még túl korai lett volna, akkor még sok tankot akartam kifejleszteni, ami érdekelt.

A WG nem kapkodja el a részletek ismertetését...

[ Szerkesztve ]

(#56555) unravel válasza Scheff (#56552) üzenetére


unravel
őstag

Tudom mi az a Spectator Mod. Arra voltam kiváncsi, hogy mi történik 0:58 -nál.

"Biztos utána lehet olvasni ennek valahol" .. Nem szégyen kérdezni.
"én nem fogom tudni neked elővarázsolni ezt." .. Nem is ezt volt a kér(d)és.

Szóval, a kérdés ez volt:
Hogyan lehet a legkönnyebben és leggyorsabban mozogni arty nézetben?

¯\_(ツ)_/¯

(#56556) Bingisz válasza dfsz34 (#56554) üzenetére


Bingisz
addikt

Tier 4-8 között. A prémium tankok nem számítanak. Ennyi korlát lesz most.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#56557) Bingisz válasza unravel (#56555) üzenetére


Bingisz
addikt

Egyszerű. Állítható DPI-je van az egerének.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#56558) Bad Pritt válasza BogyóBP (#56531) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Minek adsz álcát egy nehéztank legénységének?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#56559) Mister_X válasza Bad Pritt (#56558) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Egyedül talán ARL-nél van értelme.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#56560) arpeen2


arpeen2
senior tag

SU100-al lassan 24 órája nem tudom behúzni a 3x-ót, kb 20 meccset toltam vele már és mindet elbuktuk, ez biztos csak véletlen :)

(#56561) Bad Pritt válasza Mister_X (#56559) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem ott sincs, max 3. skillnek, mikor már kínomban nem tudok mit adni nekik. De még akkor is inkább adok elit alakulatot, szal negyediknek. ARL-en javítás alap, utána létfontosságú a rendes utazás meg a pillanatkép vagy mi a nevük.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#56562) Chris0321 válasza Simi37 (#56496) üzenetére


Chris0321
addikt

Tegnap kicsit belekavarodtam, a plecsnikbe. Igazad van, a spottolt tankok száma miatt kapnod kellett volna elvileg, lehet az ellenfélnél is volt valaki aki sokat spottolt vagy valamelyik tankra rálátott más is.

mcwolf79: Mindent jó helyre másoltál? XVM fájl a 9.0 alá? Nekem az üzenetek helyén kiírta, hogy mi volt a gondja mikor nem indult. Aktiváltatni akarta az xvm-et pedig már megcsináltam pár nappal korábban ezért deaktiváltam majd újra aktiváltam és működött. Én az Aslain félét használom kiírja azt is ha van frissebb verzió.

[ Szerkesztve ]

(#56563) Bingisz válasza arpeen2 (#56560) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát 3x-ni én se tudtam egyik tankomat se.
Biztosan nem véletlen, mert csak 2x-os szorzó van. :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#56564) arpeen2 válasza Bingisz (#56563) üzenetére


arpeen2
senior tag

NA szerveren 3x van, én ott játszok. :W

(#56565) jr1994


jr1994
addikt

Van valami módszer hogy az ember pályabejárást tartson, a gyakorlón kívül? Azt nem szeretem benne hogy a csatát nem engedi a gép elindítani ha egyedül vagyok, pedig jó lenne néhány pályát nyugodt körülmények között feltérképezni, éles meccsen nem éppen ezzel foglalkozik az ember (én legalábbis nem). Nem akarok egy másik játékost azért lekötni hogy gyakorlóban nézelődjek.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#56566) Chris0321 válasza LobiDrg (#56529) üzenetére


Chris0321
addikt

Azt azért jobb ha tudod, hogy a nagyobb tierű prém tankok 7-8 hozzák a kreditet rendesen persze megfelelő mennyiségű sebzés mellett. Ha nem sürgős a vásárlás érdemes nekiállni spórolni és várni valamilyen leárazásra, én is féláron vettem a D.Max-ot és a Panther/M10-et.

(#56567) yarsley válasza Bad Pritt (#56558) üzenetére


yarsley
aktív tag

Szegyen, nem szegyen, igy nezett ki a KV-2 legenysegem 2 evvel ezelott.
Valoszinuleg meg a KV-1-en valasztottam ki a secondary skilleket, amikor meg fogalmam se volt, hogy konkretan hogy mukodnek...

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#56568) LobiDrg válasza Chris0321 (#56566) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Nem garasoskodni akarok inkább csak a lélektani határt nem akarom átlépni pénzt tekintve :) Egy Tier V-ös tank árát még jó szívvel rááldozom a játékra de nekem többet nem érne meg :) De azért nézem hátha lesz valami jó kis leárazás :)

(#56569) Bad Pritt válasza yarsley (#56567) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez is jól képzett, sokoldalú legénység. :DD
De inkább ezen tanuld meg, mint egy olyan tankon, ami számít a csatákban. ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#56570) Th1sN04ll válasza Bad Pritt (#56569) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

A KV2 a zis löveggel igen sokat hozzá tud tenni egy csatához :K

(#56572) Bingisz válasza Th1sN04ll (#56570) üzenetére


Bingisz
addikt

Főleg amikor még tier 5 volt.... ;]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#56573) Chris0321 válasza LobiDrg (#56568) üzenetére


Chris0321
addikt

Persze megértem csak azért írtam le, hogy tudd mire számíts. Mostanában nem nagyon figyeltem a prémium tank leárazásokat de régebben komolyabb ünnepekkor tier 7-ig 50%-os is volt. Tier 8-ra 30%-ot szoktak adni. Ha ráér a dolog mindenféleképp várj ki egyet, addig is normál 5-ö tankokkal is lehet jól farmolni, én M4-el, PzIV-el, Churchill-el, KV-1-el is több milliót össze farmoltam régen míg nem volt prém tankom.

mcwolf79: Az XVM-ben alapból van minimap mod ezért ütik egymást. Az XVM-ben lévőn is sok mindent alakíthatsz, löveg irány jelző, látótáv jelző, ellenség utolsó helye mielőtt eltűnt.

[ Szerkesztve ]

(#56574) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Bocs skacok,még mindig XVM:
Felraktam [Ezt] az XVM-et, működik is.
Viszont a [minimap] mod ezzel nem akar működni.
Ha viszont ráteszem a minimapot miután felraktam az XVM-et,akkor a minimap műxik, az XVM viszont nem :(

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#56575) Th1sN04ll válasza Bingisz (#56572) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

:K Igen figyeltem is a képen az is4 még 9-es, nem most volt, de talán akkor jobb volt a wot :C

(#56576) Napfénysüti válasza LobiDrg (#56568) üzenetére

Tier 5-ös prémet meg szinte fölösleges venni. Fogsz egy jobban termelő 5-ös tankot mint például a T1HT és kb ugyanott vagy mint egy prém tankkal. A fórumtársnak igaza van hogy ha tényleg többet akarsz velük keresni akkor legalább 7-es prém gépet veszel.

Més que un club!

(#56577) jr1994 válasza #40993792 (#56571) üzenetére


jr1994
addikt

Köszi, ettől tartottam én is.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#56578) LobiDrg


LobiDrg
aktív tag

Akkor inkább várok valami jó kis akcióra és pihentetem a dolgot :) Addig is ott a Jagpanther amit ha 8,8-as ágyúval használok egész korrektül hozza a lóvét :) A Jagdpanther II rengeteg kerditet elvitt mert megvettem hozzá minden felszerelést amire szükségem volt meg egyébként is ritkán termel értelmes profitot.Nincs meg rá a Top ágyú még de így is volt amikor top sebző voltam és minuszos lett a meccs :/ Mondjuk az igaz hogy kiszedtek a végére de hát na :DDD

(#56579) zozyk


zozyk
addikt

Csapatharcra tartogatom,de néha jó vele gurulni... :)
T1 Cunningham tankász

(#56580) Mister_X válasza zozyk (#56579) üzenetére


Mister_X
nagyúr

[link]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#56581) zozyk válasza Mister_X (#56580) üzenetére


zozyk
addikt

Elfelejtettem odaírni,hogy közben laggoltam és az MM is szar és még a ping is nagy volt,meg amúgy is kapja be a WG...ja és az XVM sem megy,meg manipulált meccs volt...

(#56582) Mister_X válasza zozyk (#56581) üzenetére


Mister_X
nagyúr

[link]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#56583) Bad Pritt válasza Th1sN04ll (#56570) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

;] nem hagyhattam ki

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#56584) #56230144


#56230144
törölt tag

KV1 melyik ágyuval a legjobb?

(#56585) Bad Pritt válasza #56230144 (#56584) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

85-ös, én is most vettem vissza. IS-t hanyaglom, átraktam ide a 2 skilles srácokat, úgyhogy elég penge kis gép lett, 4.4 alatt tölti a 85-öst. Kell rá töltés meg célzásgyorsító meg én szerszámkészletet raktam mellé, mert ötletem sincs, mit kéne harmadiknak, de így most jó.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#56586) #56230144 válasza Bad Pritt (#56585) üzenetére


#56230144
törölt tag

Thanks

(#56587) #43783936 válasza LobiDrg (#56578) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ha van garázshelyed, akkor indulj el a német cabrio td vonalon.
A Nashorn elég jó farmilni, de a borsó is elég brutálisan tudja hozni a lóvét..
Prémmel pedig várd ki a Dicker Max következő leárazását.

(#56588) Chris0321 válasza #56230144 (#56584) üzenetére


Chris0321
addikt

Én a 122 mm U-11-el használom, töltés és célzásgyorsítóval. Nekem inkább ez jött be. Szerintem próbáld ki ezzel is és az 57 mm-essel is és meglátod neked melyik tetszik jobban.

Pár napja meglett a kenyérpirítóra is az Ász. Bár többen írták, hogy a nagyobbik 88-asal nem igazán jó én azzal az ágyúval használom most gondoltam kipróbálom. A kitéríthetősége tényleg sokkal rosszabb viszont elég gyorsan céloz ezért nem igazán zavar. A replayt csak azért nem linkelem mert teljesen piros csapat ellen mentünk, a csata végén is full hp-n voltam és csak annyi dolgom volt, hogy lőjek akit csak érek.

(#56589) Th1sN04ll válasza Bad Pritt (#56583) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

A KV2 a zis ágyúval pontos megnyugtatlak, nem a trollt kell rátenni, ami szar ;) De felesleges vitatkozni meddő témán próbáld ki ;)

Más:
World Of Tanks BC 25t Tank Ász, 8 kill Epic befejezés!!! Mentünk 1-2 vicces meccset tegnap :DDD

[ Szerkesztve ]

(#56590) Bad Pritt válasza Th1sN04ll (#56589) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A pontos 0.35-nél kezdődik, majd ha mész britekkel, rájössz, de tényleg ne vitázzunk. ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#56591) Chris0321 válasza Th1sN04ll (#56589) üzenetére


Chris0321
addikt

Szerintem a KV-2-őt a troll ágyúval kell használni a 107-esnek ott a T-150. Egyébként a 107-es pontossága 0.45 a Tigris 88-asának 0.34 ami szerintem sokkal jobb.

(#56592) Th1sN04ll válasza Bad Pritt (#56590) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Nekem hiába adod elő magad, hidd el pontos... elhiszem hogy itt fórumon elő tudod adni a nagy hozzáértőt, ez sajnos a klánban sosem jött ki, fogjad magad próbáld ki, aztán lehet véleményezni ;)

Chris0321:
Senki nem hasonlította a papír jaguárhoz ;] , én biztos nem... ;)

[ Szerkesztve ]

(#56593) Bad Pritt válasza Th1sN04ll (#56592) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ahogy te kipróbáltad és véleményezted a Tigrist, igaz? ;]
A klánt meg szeirntem hagyd békén, tekintve, amit műveltetek a végén. Valahogy ott sem jött ki a nagy hozzáértésed. ;)
0.43 pedig sosem lesz pontos, max ha a trollhoz viszonyítod, de ahogy érzed, csak aztán ne sírjon a szád, ha 400 méterről beaprít egy Cromwell, mert esetleg ő eltalál. :DD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#56594) Th1sN04ll válasza Bad Pritt (#56593) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

A tiger nálam annyi volt hogy szépen túlléptünk rajta, túlmisztifikálni nem kell azt sem ;) De persze nyugodtan mehet tovább a szekér, engem nem zavar hidd el nagy ívben...-rá ;]

(#56595) Stigma.HC válasza Bad Pritt (#56593) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Olyan pontos az a zis6, hogy sok kv4-et azzal látok rohangálni fejlesztett torony mellett is :DDD :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#56596) Bad Pritt válasza Stigma.HC (#56595) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez amúgy nekem is feltűnt, hogy sokan vagy azzal vagy a 122-essel használják a fejlesztett tornyot. Ilyenkor persze már késő szólni, hogy a kis toronyra is felmegy a pontos ágyú. :U

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#56597) Chris0321 válasza Th1sN04ll (#56592) üzenetére


Chris0321
addikt

Mivel a HáGé által belinkelt képen a Tigris volt írva ezért hasonlítottam össze vele írhattam volna sok más tankot is.

HáGé: Lehet azért használják azzal mert a torony jóval kevesebb xp-be kerül mint az ágyú. IS-3-at is sokat látni D-25T-vel és fejlesztett toronnyal, néha még a 100 mm-esel is.

[ Szerkesztve ]

(#56598) Tomi0703 válasza Stigma.HC (#56595) üzenetére


Tomi0703
őstag

Stronk plejerek. :D Megis minek az a fejlesztett agyu mikor azt csak a KV-4-en tudna hasznalni. Ok zis6-tal toljak ki az ST-t. Respect. :R :DDD

(#56599) BogyóBP


BogyóBP
addikt

HáGé: Ha álca van a legénységen nem szükséges az álcaháló jelenléte a tankon és ha megyek kevesebb az esélye hogy kiszúrjanak mivel csökken az a távolság amiből a tank észrevehető. Ezen vitatkozhatunk de túl sok értelme nincs. TE ne tegyél rá semmit álcafestést sem, majd meglátjuk kit lőnek ki előbb. Hozzávetőlegesen kb annyit tennék még hozzá hogy épp prokohorovkán foglaltam a bázist, az összes tankot KÖRBE körülöttem rommá lőtték, én egy lövést nem kaptam pedig csak 1 bokor mögött voltam. Pont az ilyen gondolkodásu emberek miatt bukom el a legjobb partikat. Tudod mit dobd is ki az összes heavy tankodat menjél TD vel vagy light tankkal rakd tele camoval azt.. :F

-------------

-Moderálva!-

[ Módosította: #40993792 ]

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#56600) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Az előzőhöz már nem fért hozzá mert lejárt a szerkesztési idő szóval: Azért nem kapcsoltam be a legénység gyorsitást mert free XP-t gyűjtök de lehet hogy most majd befogom :)

Jut eszembe, valakinek nincs meg esetleg a Gamestar januári számába a kupon? Ha még nem használta fel, szivesen átvenném :B

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.