Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#57201) PaJa1


PaJa1
őstag

Japán ág lesz nekem is a mumus ebben a SuperPershing küldetésben. Egyszerűen sokkal gyengébbek, mint más nemzetek tankjai tieren belül. Mikor a 6osokkal kellett 100at összelőni akkor ez volt a legbénább nálam, aztán a kínai. Ehhez persze az is kellett, hogy csak 1 tankkal lehetett XPt lapátolni a küldihez. Most lehetne azt csinálni, hogy 5 tankot beállítok egy nemzetből és 5x szorzót megszerzem amíg lehet, így olyan 30k XP össze is jönne simán. A maradékot meg összelövöm amivel legkevésbé szenvedés.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#57202) uniqm1 válasza PaJa1 (#57201) üzenetére


uniqm1
tag

Én is a japántól meg a kínaitól tartok, eddig csak német és orosz tankjaim voltak. Szerintem 2 harckocsival már kivitelezhető a küldetés. Majd meglátjuk. Egyelőre nálam csak a Chi-To van, 2 kört mentem csak vele, eddig nem tűnt rossznak.
Most nézem, az előző hozzászólásom félrement. Természetesen nem válasznak szántam.

[ Szerkesztve ]

(#57203) csapee válasza PR0JECTNR56 (#57199) üzenetére


csapee
senior tag

Most mentem a Chi-ri-vel egy egesz jo kort T7-ben 3700 koruli dmg meg vagy 6-7 kill. Az agyu nem lenne rossz,csak lassu a tank, az Is-2 erzetre gyorsabb. Ellenben stockent van olyan rossz mint a T29 a palcika agyuval.

Csapee

(#57204) jano_77


jano_77
nagyúr

Sikerült végre feltennem újra a játékot és már a modok is fent vannak - hang kivételével -, de az XVM vmiért nem akar működni? Van vmi trükk, hogy működésre bírjuk a régi jól beállított configunkat?

Köszi előre is :R

(#57205) Th1sN04ll: persze, még azt is megcsináltam, hogy kiléptem és újra be és aktivál. Azt felismeri, hogy az 5.3.0 test1 verzió van fent a játék alatt, mert betöltéskor ki is írja, csak a saját xvm.xc config fileomat nem használja vmiért!? :U :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#57205) Th1sN04ll válasza jano_77 (#57204) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Aktiváltad a honlapon? :R

(#57206) jano_77 válasza Th1sN04ll (#57205) üzenetére


jano_77
nagyúr

most is oda kell az XVM mappába az xvm.xc illetve a config/default-ba is kell?
kell esetleg vmit még másolni vhová, hogy a régi filet használja és működjön az XVM?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#57207) Th1sN04ll válasza jano_77 (#57206) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Én nem másoltam semmit sem, csak aktiváltam :R

(#57208) jano_77 válasza Th1sN04ll (#57207) üzenetére


jano_77
nagyúr

de hol van, melyik mappában az XVM.XC file, amibe a Te beállításaid vannak?!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#57209) Th1sN04ll válasza jano_77 (#57208) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

World of tanks- res mods-xwm- configsba pontosan :R

(#57210) jano_77 válasza Th1sN04ll (#57209) üzenetére


jano_77
nagyúr

Azt esetleg tudja vki, hogy miért csinálja, hogy akár ALT+F4, akár Menü, Kilépés-el kapcsolom ki a játékot, a hangok megmaradnak, nem lövi le a játékot a windows?!? Hallom a fülesen továbbra is a garázs hangját!? :Y :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#57211) Th1sN04ll válasza jano_77 (#57210) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Nem a játékkal lesz ott a baj, mikor volt win rakva utoljára? Régi elder pc-en szokott még duruzsolni az alkalmazás miután bezárták mert idő kell mire a memóriából kiíródik :K

(#57212) jano_77 válasza Th1sN04ll (#57211) üzenetére


jano_77
nagyúr

pár hónapja tettem fel a 8.1-et....az első hotfixnél még ilyen gondom nem volt! :(
VISZONT!
Köszi az XVM-es segítségedet, most már működik!
Csak nem értem miért minden kiadásnál máshová kell másolni ezt a filet, de a lényeg, hogy most jó.! :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#57213) Simulacrum válasza PR0JECTNR56 (#57199) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Pontosan fordítva éreztem. A Chi-To-nak semmi kiemelkedő képessége nincs. Hiába jó a lövegkitéríthetőség, ha a tetején a kupola annyira kilátszik, hogy hamarabb meglőnek, mint hogy én tudjak lőni. Nagyon semmilyen tank. A Chi-Ri viszont azzal az autoloaderes lövegével igazi kivégző. Brutális, lomha tank, de a löveg kárpótol. Ezerszer jobban szeretek vele játszani, mint az elődjével.

(#57214) xenom0rph


xenom0rph
őstag

IS-3-ra mehet a vert stab meg a töltésgyorsító mellé egy célzás gyorsító is nem? Vagy értelmetlen?

halahala

(#57215) jano_77 válasza xenom0rph (#57214) üzenetére


jano_77
nagyúr

Próbáld ki venti + vert.stab. + tölt.gyorsító hármast.
Tegnapi csatám ezzel a hármassal:
6.095 dmg, 6 kill, Top Gun, Tank ÁSZ

Nagy viszontagságok után - 3. újra rakás sikerült, mert 2x telepítés vége előtt Failed hibával leállt - ezért a csatáért megérte szenvedni. :K
Illetve utána még hajnali 1:15-ig nyomtam és kegyes volt hozzám a WG. (tudom én pozitívan is szidni őket, ha megérdemlik, de sajnos többször van a negatív élmény :U )

Tegnapi zárásom :B

Th1sN04ll: köszönöm a késői segítségedet, sokat számított abban, hogy tudtam játszani és működik végre az XVM is rendesen. :R :R :R

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#57216) Tomi0703 válasza xenom0rph (#57214) üzenetére


Tomi0703
őstag

Ha van bia a legenysegen akkor mehet a venti, ha nincs akkor celzasgyorsito.

(#57217) mcwolf79 válasza xenom0rph (#57214) üzenetére


mcwolf79
veterán

A hajszálaid kímélése érdekében (színmegtartást tekintve) jobb, ha a célzásgyorsító helyett vizes lőszerrekeszt raksz be. Megéri ;)
Anélkül sűrűn fogsz ammo rack sérüléstől szenvedni. Nem szűnteti meg teljesen, de legalább nem pukkansz el olyan könnyen.
Ja, és töltőnek szintén nem árt a Biztonságos elhelyezés skill.
Szóval az én tippem: töltésgyorsító + vert. stabilizátor + vizes lőszerrekesz.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#57218) jano_77 válasza mcwolf79 (#57217) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én lehet szerencsés vagyok, de igen ritkán pukkantam el még IS-3-al. Nem mondom, hogy nem kaptam lőszer rekesz lövést, de olyat, ami azonnali PUKK-ot okozott volna, igen keveset. Minden másra ott a poroltó....ja és a MasterCard ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#57219) szbalogh válasza Bingisz (#57191) üzenetére


szbalogh
őstag

Toljuk együtt este 4-5 tierben? Épp megyek vissza Hozzátok :)

Nick: HE_Storm

(#57220) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

9.1 második felvonás.

A fejlesztők részéről a szokásos "how terrible" hozzáállás, a KV1S témában pedig az ismételten megszokottnak mondható kitérő válasz, szerintem pont akkor lesz ez is kész mint az E-10 futóműve.

[ Szerkesztve ]

(#57221) Vikthor válasza PR0JECTNR56 (#57220) üzenetére


Vikthor
nagyúr

persze hogy nerfelik a Tigris-t...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#57222) Bad Pritt válasza PR0JECTNR56 (#57220) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez az új light tank MM tetszik, szegény kis kövér 2801-em sokszor kerül 10-esbe aztán az nem jó, most majd meglátjuk, mi lesz.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#57223) mtade válasza PR0JECTNR56 (#57220) üzenetére


mtade
aktív tag

KV-1s idáig porosodott a garázsban, hátha lesz belőle garázshely, de akkor nyugodtan teszek bele legényeket és megyek aprítani... :D Jó lesz a küldihez, bár a szovjettel állok a legjobban... A fele kábé megvan a 75k-nak... :DDD

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#57224) Kotomicuki


Kotomicuki
senior tag

Hellkatus és T18 nerf-eket nem értem: nekem eddig sem volt bajom velük, ha ellenfélként tűntek fel a csatatéren... (na jó, a Katus lövegpajzsa pattintott már pár "furcsát")
A T40-es látótávcsökkentés vérforraló, mert a Su-85B meg megtarthatja a 390 méterét - és az nem OP T4-ben (a szovjet, ráadásul még sokkal alacsonyabb is)! :W
A Tigris P-t nem kéne tovább rongálniuk, mert már most sem egy élvonalbeli T7-es nehézke.
A Tigrist meg tegyék T5-6-ba az L/56-tal és megoldódik minden bajuk, bajunk vele - végre nehéz tank lehetne!

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#57225) Bad Pritt válasza Kotomicuki (#57224) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

T40-nek most lesz 390, eddig 400m volt, ha jól olvastam a másik szövegben.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#57226) Kotomicuki válasza Bad Pritt (#57225) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

T40: "viewrange nerfed from 400 to 370"

Eddig a valósághűséggel magyaráztak minden nerfet, és eddig ebben az is benne volt, hogy a magasabb távolabb lát...
Ráadásul, a Su-85B-nek a camo-ja is jobb, mert kisebb a T40-nél...

[ Szerkesztve ]

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#57227) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Imádom mikor a csapattársak semmire nem jók...

(#57228) Bad Pritt válasza Kotomicuki (#57226) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Tényleg 370 lesz. Az sok, főleg mert Noobmeter szerint a T40 meg a SU-85B most szinte teljesen egyenlő tier 4 td-k között.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#57229) Kotomicuki válasza Bad Pritt (#57228) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Ehhez még tegyük hozzá azt, hogy T4 környékén sokkal jobb camo-értékkel futkároznak a gépek, tehát egy ottani 400 méteres látótáv az messze nem "egyenlő" egy T8-10-es 400 méterrel...

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#57230) dvids válasza Kotomicuki (#57229) üzenetére


dvids
aktív tag

Azért azt is tegyük hozzá, hogy az alacsony tierű tankok nagy részének közel nincs 400 méter látótávja, úgyhogy igencsak OP az a pár tank, aminek akár csak a közelében is van...

(#57231) Kotomicuki válasza dvids (#57230) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Erre írtam, hogy a Su-85B meg nem OP a WG szerint a maga 390 méterével és jobb camo faktorával... :W

Ill., T4 környékén kisebbek és fürgébbek is a TD-vel kilövendő célpontok és nem a 0.3-as az ottani TD lövegpontossága, ahogy az a nagyoknál már előfordul... :R

[ Szerkesztve ]

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#57232) xenom0rph válasza PR0JECTNR56 (#57220) üzenetére


xenom0rph
őstag

Ez a light buff semmit sem ér tier7-től, nagy értelme volt .Legalább tier x-be ne engednék fel..

halahala

(#57233) Habib[HUN]


Habib[HUN]
senior tag

M48A1 tank ász kör. Kellett hozzá sok szerencsés lepattanó. Egy kellően idióta saját, és csak egy fokkal idiótább ellenfél. Egy jól teljesítő tüzér volt a legfőbb segítség. 6500 DMG 1387 normál XP kellett hozzá.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#57234) xenom0rph


xenom0rph
őstag

noobmeter mellett melyek a kiforott stat követő oldalak?

halahala

(#57235) Angel1981 válasza Patrick76496 (#57066) üzenetére


Angel1981
veterán

c) Álcaháló + Csigaszem

Nekem úgy van, és szerintem hatékony.

(#57236) jano_77 válasza xenom0rph (#57234) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én ezt szeretem.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#57237) xAttilax


xAttilax
senior tag

Akció keretében vettem egy IS6-ot, nagyon jó kis gép, sokkal élvezetesebb a farmolás mint a löwével

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#57238) Jolet


Jolet
őstag

a jumbóról mi a véleményetek? érdemes az eventre megvenni?
van 2 skilles med legénységem és még nem döntöttem el mibe tegyem őket

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#57239) Vikthor válasza xAttilax (#57237) üzenetére


Vikthor
nagyúr

jobban tervezett tank az tény, de bukod a pontos sniper ágyút.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#57240) xAttilax válasza Vikthor (#57239) üzenetére


xAttilax
senior tag

Igen, de nem is messzire való. Közelről meg nem rossz.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#57241) szbalogh válasza Jolet (#57238) üzenetére


szbalogh
őstag

A Jumbo egy nagyon jó tank, alap toronnyal használd és a kis mozsárágyúval! Én is ezen filóztam, hogy visszaveszem, de a T49 mellett döntöttem a jobb legénységem és a gyorsabb körök miatt.

Nick: HE_Storm

(#57242) Vikthor válasza xAttilax (#57240) üzenetére


Vikthor
nagyúr

én úgy értelmezem a játékot meg általában az egész tankosdit, hogy minél messzebb vagy az ellenséges tanktól annál jobb, ehhez több tényező szükséges, nagy látósugár és jó rádió, képzett legénység jó modulokkal, fontos a lehető legpontosabb ágyú jó fire rate/damage aránnyal. Tudom lehet bohóckodni mamuttankokkal is mint az E100 és társai, csak lassú mindenben, ok hogy 800-at odakúr, de lassan tölt addig meg széjjelkorbácsolják a medek/artyk...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#57243) Jolet válasza szbalogh (#57241) üzenetére


Jolet
őstag

köszi! meg is vettem, mindjárt kipróbálom....

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#57244) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Éppen rácsodálkoztam, hogy az ST-I-vel nincs meg a tank ász. [link] Húzós meccs volt.

(#57245) dvids válasza Jolet (#57238) üzenetére


dvids
aktív tag

Jó tank a Jumbo Sherman. Használható elülső páncélzata van és tier 7-es tankok ellen is megbízhatóan pattintgató torony (még tier 8-asok se mind viszik könnyen), jó lövegsüllyedése van, a hull down pozíciókat kell keresni benne. A sok páncélzatnak persze ára van, lényegesen lassabb mint amit az M4-nél megszokhattál, de azért nem vészes, illetve az alacsony látótáv ami bizonyos szitukban bosszantó lehet, de hát manapság kevés az igazán nyílt map ahol ez nagy hátrányt jelent. Stock toronnyal van csak értelme, használható mindkét löveggel, ami stílusodhoz illik.
Gyakorlatilag egy mini heavy tank, jó kis bevezetés a T29-re.

Szerk: elgépelés

[ Szerkesztve ]

(#57246) TESCO-Zsömle válasza Patrick76496 (#57066) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

e) Venti + Álcaháló + Csigaszem.

Pont az E25-re pazarlás a töltésgyorsító, mert amúgy is 2,xx alatt tölt.

Persze ez attól függ, mennyire szeretsz sunyulni. Nekem volt fent Repeszpáncél + Rugó is anno...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#57247) xAttilax válasza Vikthor (#57242) üzenetére


xAttilax
senior tag

Persze, de ez egy td felfogás... De tankolni is kell, nem lehet csak messziről sniperkedni, főleg mondjuk városban.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#57248) Vikthor válasza xAttilax (#57247) üzenetére


Vikthor
nagyúr

az nem tetszik a játékban, hogy pl. egy 150-210mm-es artyllery lövedék nem tesz földdel egyenlővé egy tankot, nem hogy heavy-t de még egy sima light vagy medium tankot sem... Pedig kéne.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#57249) Habib[HUN] válasza Vikthor (#57248) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

A tüzérség akkor reklamáljon a realitások miatt, ha elveszik tőlük az abszolút reális műholdnézetet, és az ezzel járó célzási módot... :D Nem kicsit szétcseszné a játékot, ha még egész épületeket is elbontanának egy lövéssel ezek a dögök...

(#57250) TESCO-Zsömle válasza Habib[HUN] (#57249) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ez játék, nem szimulátor. Sokan neki se kezdenének/nem sok örömüket lelnék benne, ha minden valóságos lenne. Se HP, se HUD, se célkereszt vagy automatikus célzáskorrekció, mindent szépen kézzel. Nincs se sziluett, se spot. Magadnak kell puszta szemmel kiszúrnod a tankot a susnyásban álcaháló alatt. Egy csata addig tart, ameddig tart. Nincs időkorlát. A láncjavítás órákba telik, komolyabb javítások még tovább, ha egyáltalán van alkatrész. Ha nincs, akkor IJB, lehet tolni a C4-et a tankba és robbantani.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.