Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#57501) Steelheart2 válasza ddt500hu (#57499) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Nem az értékre gondoltam,hanem arra hogy 3 oldal és 3 fajta érték.Tudom hogy van hova fejlödni,de fejlödöm is és ez a lényeg. :)
Mogyesz75
Ott 1222 van.Akkor ezt fogom figyelni,ha ez a naprakész.Köszi szépen

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#57502) Bingisz


Bingisz
addikt

Szakadok :DDD :O

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#57503) etejedu válasza #40993792 (#57500) üzenetére


etejedu
őstag

Csökkentettem de sokat nem segített csak rondább lett, a szaggatás megmaradt. Nem hiszem hogy a gépem teljesítményével lenne gond. (i5, gtx 750 ti, 8 gb ram)

[ Szerkesztve ]

(#57504) Chris0321 válasza LobiDrg (#57493) üzenetére


Chris0321
addikt

Innen válogathatsz. Én a Gnomefather's HRMOD Engines sounds v1.92 9.0-ra használom, az ágyúhangokat is és a friss verzióval még nem volt problémám. Feltétlen másold be a res_mods mappába az audio és scripts mappát, hogy ha mégsem tetszik egyszerűen letörölhesd.

(#57505) #43783936


#43783936
törölt tag

Megvettem a hetes jápán csodát a Chi Ri-t, és azonnal megszerettem.
Valami állat ez a géppuska, amit táras ágyúnak csúfolnak!
Töltésgyorsítóval ventivel 90%-os legénységgel 9 másodperc alatt tölt be 3 lőszert, amit másodpercenként köpköd ki, egyenként 130 körüli sebzést okozva. ;]
Nyolcadik csatára meglett vele az ász. :DD

(#57506) Diarmand válasza #43783936 (#57505) üzenetére


Diarmand
senior tag

És tett már föl vele Tier 8-9-be? ;]

(#57507) #43783936 válasza Diarmand (#57506) üzenetére


#43783936
törölt tag

Igen.
Nyolcban gonoszkodás és spottolás csigaszemmel, kilencben csak spot esetleg némi lepattanó begyűjtése.

Ma SP-vel is betett mozgó célnak sand river támadásba.
240 sebzés (csak egy lövést adtam le, mert sajnáltam a goldskúlót), megtoldva 2900 spottal.
Nettó 45000-et hozott.
Nem véletlenül teszem fel mindenre a csigaszemet. :D

(#57508) Mister_X válasza #43783936 (#57507) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Jópár tankon szerintem pazarlás a csigaszem. Nekem mondjuk heavykre eszembe nem jutna felrakni és a legtöbb medre sem. Csak azokra való, amiknek mindenképp hátul kell maradniuk, de akkor is előbb raknék rá célzásgyorsítót.

Bár most az E25-ön csigaszem van, de nem hinném, hogy ventivel olyan sokat nyernének a srácok.

ON kérdés: ha egy legény képességére Eldob-ot nyomok, akkor az összeset újra lehet választani? Tehát most van álca, de én nem akarom goldért váltani, akkor berakom javítást 2. skillnek és amikor 30%-on van az, akkor mindkettőt resetelhetem kreditért?

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#57509) BogyóBP válasza Mister_X (#57508) üzenetére


BogyóBP
addikt

Igen, de buksz rajta kb 40% ot a képesség utolsó részéből. Ami azt jelenti hogy kb 40% os szintnél kb 7% ra esik vissza az utolsó perk. A többit 100 on húzhatod amig lehet vagy engedi. Aranynál nincs büntetés.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#57510) #43783936 válasza Mister_X (#57508) üzenetére


#43783936
törölt tag

Tedd fel egy napra a csigaszemet, és figyeld hogy mennyi spotod lesz hirtelen.
Vannak pályák, ahol fölösleges a csigaszem, de sose lehet tudni előre hogy hova kerül az ember.
Én még heavyvel is be szoktam vállalni a 3 másodperces álldogálást.
Mivel manapság elég sűrűn előfordul, hogy a spotterek az arty mellett dekkolnak, vagy csak egyszerűen a csata elején elhullanak, ezért szerintem kötelező.

(#57511) Mister_X válasza #43783936 (#57510) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát se a venti, se a stabilizátor, se a rammer helyére nem fogok betenni csigaszemet. Ahova nem tudok stabilizátort tenni, ott célzásgyorsító szokott lenni. Egyedül a spottereken és az E-25-ön tartok csigaszemet, mert azoknak ez a dolguk.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#57512) Angel1981 válasza Shadar (#57496) üzenetére


Angel1981
veterán

Akkor a három közül leginkább talán a JGDT 88-at.
Ráadásul az a legolcsóbb, és az hozza legjobban a kreditet a statisztikák alapján.

(#57513) Simulacrum válasza PR0JECTNR56 (#57199) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Ne csak WG szidás legyen mindig, pl. szerintem ebben is ügyes a cég, hogy több olyan tank is van a játékban, ami sokak szerint használhatatlan hulladék, sokan meg imádják. Szerintem ilyen megosztó tank a Chi-Ri is. Én kimondottan szeretem, ha kicsit kisebb és kicsit gyorsabb lenne simán megtartanám. Imádom az ágyúját. Sok tank ász kört mentem vele. Saját tierjében szerintem OP. Itt a ma reggeli. Jah igen, a pályák között is van megosztó. Mert pl. én szeretem Komarint, valószínűleg azért, mert medium tankokkal jó pálya, elfogadom, hogy heavyvel nem túl kellemes.

Replayt küldöm a videósunknak, hátha megtetszik neki elkészítésre. :)

szerk: Küldeném, de véglegesen kitiltották. :DD Mit tettél jóember?
Replay akkor itt.

[ Szerkesztve ]

(#57514) #43783936 válasza Mister_X (#57511) üzenetére


#43783936
törölt tag

Az a gond, hogy manapság már nem divat spottolni. :W
Tegnap egy háromfős (kék magyar) amx 12-es szakaszt tettem hidegre a borsóval, mert beálltak mellém hátra kempelni.
Amikor már a harmadik fragem nyúlták le, és nem voltak többszöri felszólításra se megindulni , elkezdték nyomni nekem a dumát, hogy menjek spottolni, elvégre én noob vagyok, ők meg pró játékosok.
Véletlenül beleugrott kettő a lővonalamba. ;]
A harmadik elkezdett rám lőni, de a harmadik lövése után bannolta a rendszer.
A csata végi összesítő szerint 650 volt az összes sebzésük, a hozzájárulásuk pedig nulla.

(#57515) dfsz34 válasza Mister_X (#57511) üzenetére


dfsz34
őstag

Venti az minek? Tudod te mennyit javít a képességeken?

Úgy értem, hogy felrakható, de egy bino vagy optika messze messze fontosabb és értelmesebb dolog, ha venti és ezen kettő közül lehet választani. Én 360m alatt csak bino-t rakok, afelett már lehet keverni.

Csak egy példa, is3-ra is raktam és már számtalan csatát lehoztam a segítségével a végjátékban, ahol egyértelmű fölényben van az a tank, amelyiknek jobb a látótávja. Csata közben is számtalanszor van olyan helyzet, hogy nincs aki spotoljon és nagyon nem mindegy, hogy 350m-re vagy 437m-re látok el. Ha gyanús a helyzet, akkor megállok pár másodpercre, amíg aktiválom (közben az időt arra is lehet használni, hogy átgondolja a helyzetet az ember) és rengetegszer hopp meg is látom a sarkon kukucskáló ellenfelet.

Ami megzavarja az embereket, ha felteszik a ventit, akkor azonnal látják a hasznát, hopp 1 tized másodperccel gyorsabban töltök, meg valami egész minimálisan kisebb a célzókör, király vagyok. Ha felteszik a binot vagy optikát, akkor meg nincs ilyen közvetlen direkt élmény velük, maximum az lehet furcsa, hogy több ellenséget látnak vele és jobban jön az xp, de nem lehet olyan világosan látni a hátást, mint a venti esetében. Bár akinek van egy csöpp esze, az ránéz a távolságra és örömmel konstatálhatja, hogy már megint segített a bino vagy venti. Arról nem is beszélve, hogy kevesebbszer kell osztozni a találaton a spotterrel, hiszen magam is látom a célt, de ez megint nagyon elvont dolog, kevesen értik.

Tényleg csak az segíthet, ha valaki lenyom 15-20 csatát ventivel meg mondjuk binoval és megnézi mi az eredmény, másképpen úgyse hiszi el senki, hogy mennyire fontos a látótáv.

(#57516) Mister_X válasza dfsz34 (#57515) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nálam ott borul a történet, hogy én nem vagyok a bokorban gubbasztós fajta, megyek előre, ha meg kell állni, akkor vagy közel az ellenség, vagy bevárom őket egy sarkon. A pályák sem akkorák, hogy olyan nagyon kibújhassanak a látókörből, ha pedig a bokorban van az ellenfél és a camoja miatt nem látom, akkor teljesen mindegy, hogy van-e rajtam csigaszem vagy sem.

Off-topicban lett linkelve egy 110 ász menet (Északnyugat), itt van egy másik (Ruinberg).

Egy tankomon volt optika, a T-34-1-en, valamint majd az AMX 13 75-ön lesz, meg esetleg az ELC-n, hogyha nem tudom majd mire költeni a pénzem. AMX 12t-n csigaszem van, mert azzal be kell állni valahova hálóstul és akkor lehet flankelni.

Tizedmásodpercekkel pedig nem viccelni, van amikor azokon múlnak egy-egy pofonok az ellenfélnek, ne adj' isten fragek veszhetnek el, a prémium kaja sem dísznek van a legénységnek. A fenti videón is, ha nem csípek bele ennyiszer a tigrisbe meg a Caernarvonba, akkor a caern lehet nem unja meg a végén a menetet és veti ki magát "csak még egy sebzés az XP-ért" alapon.

Majd haladok a TD vonalakon meg a francia heavy-n, lehet rászokok a csigaszemekre, de egyelőre nekem totál felesleges. Kipróbálni nem fogom 110-en, az biztos, ha másért nem, mert nincs kedvem megsemmisíteni valamelyik komplex felszerelést.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#57517) PaJa1 válasza Steelheart2 (#57491) üzenetére


PaJa1
őstag

Nálam a noobmeter (szerintem) hibás adatot mutat, pár száz csatával ezelőtt hatalmas, több száz pontos süllyedést regisztrált. Nagyából a 9.0 bevezetésekor. Gyanítom, hogy a Stug III átnevezésével voltak problémái.

Erre az optika (Optics) vs csigaszem (Binos) (ahogy hívják itt sokan), a véleményem annyi, hogy én régen inkább az utóbbit használtam. Lassabb, támogatós játékmódhoz jobb is, kempeléshez tökéletes. Aztán áttértem az optika használatára, jobban szeretek mozogni, és ezt a tankom is kell, hogy tudja. Utálom a lassú tankokat, borzasztó velük játszanom... majdnem olyan ingerszegény a játékélmény, mint artyval.
Mostanság úgy is inkább 6+ szintű tankokkal játszom, azok meg már 400 közeli látótávval rendelkeznek. Így inkább a +10%ot adó eszközt használom, mert elvileg 445m a max látótáv és inkább mozgok, mint várjam a sült galambot.

Bár szerintem ha e fölötti a tankom+legénység+felszerelés által biztosított látótáv (max 500m), akkor az már csak ellenfél álcázása ellen dolgozik. Tehát egy 500 méteres látótávval észreveszem 445méterre a tankot, míg egy 445 méteres látótávval rendelkező mondjuk csak 420m-nél venné észre.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#57518) #43783936 válasza Mister_X (#57516) üzenetére


#43783936
törölt tag

Tudod te hogy milyen jó spotter huldownban egy st1 vagy egy Cérna? :D

(#57519) Mister_X válasza #43783936 (#57518) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Egyik sincs meg :P Ellenben én nem keresem a hull down pozíciókat, mert minek az, elölről se visznek be :D Ami beviszi elölről a weak spotot, az a Tiger II, IS-3, Caernarvon és az e felettiek persze, de azok se mindig. T34 meg valahogy többször visz be sebzést ott is, ahol nem kellene. Imádom amikor kigurul nagy mellénnyel egy IS-3, rámlő, lepattan, én meg beviszem simán a frontját.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#57520) #43783936 válasza Mister_X (#57519) üzenetére


#43783936
törölt tag

A 110 nekem is bejött, kellemes vas, meg is fogom tartani, még akkor is, ha sokkal több tizes tankot lát mint az is-3.
Épp tegnap sikerült kifejleszteni az utódját, csak épp a lóvé hibádzik hozzá.

Akinek bent van az SP a garázsában (mert megvette a hétvégén akciósan) megnyugodhat, a teljes árát adják, ha megvan a küldi.
Épp most tapasztaltam. :D

[ Szerkesztve ]

(#57521) Simulacrum válasza #43783936 (#57514) üzenetére


Simulacrum
senior tag

És miért gondolod, hogy te tudod megmondani, hogy bárki adott tankkal hogy kell hogy játsszon? És ha nem úgy játszik, ahogy te gondolod akkor az a megoldás, hogy belelősz?
Nem értem miért nem a saját tankjával és feladatával foglalkozik mindenki? Próbálj úgy játszani, hogy ne másra legyél rászorulva. Én sose kérek segítséget senkitől, nem várom el senkitől a spotot, csinálom azt, ami a dolgom. Ha nem tudom azt csinálni, akkor csinálok mást, de biztosan tudok hasznos lenni bárki segítsége nélkül is. A játékosok többségének fogalma sincs mit miért csinálok, pedig én csak kék játékos vagyok. Hidd el azért mert valaki a te kempelésedért és egy lövésedért nem szeretne öngyilkos lenni 3-4 szinttel gyengébb scouttal, attól még lehet hasznos a csatában.
Nem szeretnék flame-t generálni, de valahogy sosem értettem a saját csapatársakat meglövőket, semmilyen okból nem tartom elfogadhatónak.

(#57522) myckey válasza #43783936 (#57520) üzenetére


myckey
veterán

remek!
én meg nem vettem meg,mer mondom úgy se nyerek rajta aranyat
:C :W

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#57523) #43783936 válasza Simulacrum (#57521) üzenetére


#43783936
törölt tag

Láttam más sok jó scoutot, aktívat is, passzívat is.
Magamat a lelkes amatőrök táborába sorolom, akire még rá fér némi fejlődés.
Ha valaki könnyű tankkal megy, annak el kell fogadnia, hogy ő a csapat szeme, ezt a feladatot választotta.

Gondolom, téged is roppant mód fel tud vidítani, amikor rommá lőnek az ellen TD.i, anélkül hogy te meglátnád őket, mert a scoutjuk felspottol, a sajátotok meg semmit sem csinál.

Ha ezt valaki nem nyomiságból teszi, hanem azért mert ő PRÓ a saját elmondása szerint, az kiveri nálam a biztosítékot, elvégre neki kellene a legjobban tisztában lennie a csatában rá kiosztott feladatkörrel, és azzal, hogy a többiek sebzése után ő is megkapja a maga részét.

Csináltam már karélia támadásban 5000 sebzéses nagy kalibert JP2-vel, egy kilövés nélkül, mert a frageket meghagytam (én is és a mellettem dekkoló másik TD is) a scoutnak, mert olyan zseniálisan nyomta ahogy én sose fogom.
Gyakorlatilag ő hozta le a csatát, mi csak asszisztáltunk hozzá

(#57524) lnk


lnk
aktív tag

Sziasztok egy olyen kérdéssel fordulnék hozzátok hogy van e olyan személy itt a topikban aki ért a számítástechnikához és segítene e nekem összrakni egy konfigot ami a wotot elviszi minimum grafikán?Azért nem a Milyen gépet vegyek topikban érdeklődöm először mert ugy gondolom hogy talán nektek nagyobb rálátásotok van a dologra.Előre is köszi.Ha van ilyen személy kérem pm-ben keressen és ott mindent megbeszélünk.

(#57525) mtade válasza #43783936 (#57523) üzenetére


mtade
aktív tag

Most kezdek rákapni a scout életmódra.
Sajnos meccsenként más, mi a jó a csapatnak.
T71-gyel pl jókat lehet sebezni is, de ha sok a nehéztank, én például inkább megvárom, amíg a frontvonalak felállnak, és el tudok lavírozni a nagyok között a tüzérekért...

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#57526) #43783936 válasza mtade (#57525) üzenetére


#43783936
törölt tag

Úgy az igazi. :)

Az agyhalott kamikázékat tartom a legfeleslegesebbnek, bár mostanában inkább az arty mellett dekkloás a divat.

Az ominózus esetem prohorovkán volt.
A csata kb 5.-6. perce ment már, amikor eldurrant az agyam.
Ami a poén, a teljes csapat rajtuk szórakozott, és többen jelezték hogy reportolják őket.

Normál esetben csak megbökdösöm 4-5 felszólítás után, majd leláncolom a barmot.
Erre általában elkezd szétlőni, de a harmadik találata után bannolja a rendszer, ;]
Tegnap fordult elő először hogy bekéküktem a garázsban kb. 3 óra hosszára az eset miatt.

[ Szerkesztve ]

(#57527) Diarmand


Diarmand
senior tag

Én valahol egyetértek Mogyeszszel, elvégre azért megy az ember skóttal, hogy spottoljon a csapatnak. Akár aktívan, akár passzívan, akár csak bokorról bokorra, de valahogy tegye a dolgát. Bezzeg amikor egy heavy tank hátul kempel, akkor mindenki tud anyázni vagy amikor egy td megy meghalni az első sorban... de a kicsi ártatlan kempelő spottereket védeni kell, hát nem :N Tegye a dolgát, vagy ne üljön bele.

(#57528) Viktoár


Viktoár
addikt

KV4-ről mi az általános vélemény? Mennyire használható,milyen feladatkör ellátása a cél? (Támadó,támogató,stb)

Milyen modulokat/felszereléseket ajánlotok rá?

Nekem a kv3 bejön,de lassacskán összegyűlik az xp a kv4-re így szeretnék felkészülni a változásokra. :)

Üdv:Viktor

(#57529) ddt500hu válasza Viktoár (#57528) üzenetére


ddt500hu
veterán

Egyik kedvenc tankom volt. Meglehetősen lassú gépezet de a páncélja fenomenális. Ha top tier vagy vele csak mész előre és pattintasz vagy a láncod elnyel mindent. T10-ben a ZIS-24-es ágyúval jól tudsz támogatni mert meglepően pontos ruszki létére.
Töltésgyorsító, célzásgyorsító, periszkóp volt rajta.
A lényeg, hogy döntsd el a csata elején, hogy merre mész vele. Ja és iszonyat jól rammol!! Jött szembe teligázzal a 300hp-s M103 (T9) gondolta lerammolja a 300hp-s KV4-et. M103 elpatkolt én buktam 100hp-t. :D Azt hittem összecsinálom magam a röhögéstől. Persze irányított ütközés rajta volt a sofőrön. :)
Mindenkinek menj neki ha lehetőséged van rá. Már persze az ellenségre gondoltam. :DDD

KV4 rammel!

[ Szerkesztve ]

(#57530) Chris0321 válasza Viktoár (#57528) üzenetére


Chris0321
addikt

Top tierként ésszel lehet vele támadó taktikát folytatni, persze nem egyedül. 10-esek között inkább támogató ha nem tudsz olyan helyre menni ahol saját tiereddel harcolhatsz. Én töltésgyorsítót, vertikális stabilizátort és periszkóp távcsövet tettem rá.

(#57531) scyllarus válasza Viktoár (#57528) üzenetére


scyllarus
veterán

A KV-3 bejön? Utáltam azt a dögöt. Mondom ezt 56%-os WR mellett. Valamiért nem élveztem vele a játékot. A KV-4 mindenképp beszerzős, ki van fejlesztve, már csak a kreditet kell megszerezni hozzá.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#57532) #43783936 válasza Viktoár (#57528) üzenetére


#43783936
törölt tag

Egy nagyon jól pattintó páncél, megfejelve egy sniper ágyúval, és egy reumás lajhár tempójával
Ettől függetlenül kedvenc vas.

Amikor az ember egy sand riveri buckán leszáguldva belerammel egy JPE100-ba laza 800-at, 300 saját sebzés árán, vagy amikor a hátrafele lövöldöző tizes med elé kiállsz kereszben az utcasarkon, és lepottyan róla 1200-1400 HP, úgy hogy alig karcolódsz meg a kocctól....
Vannak vele ilyen szép emlékeim. :DD

Sajna el .kellett passzolnom, mert kellet a zsé az ST-1-re (ami szintén egy vagány vas), de amint lehet visszaveszem.

(#57533) Tomi0703 válasza Viktoár (#57528) üzenetére


Tomi0703
őstag

Nem jó tank. Itt leírtam, hogy szerintem miért.

Akik pedig az egekbe magasztalják: Remélem azért a saját hptokat lesebeztétek vele átlagban, ha ilyen jó a tank. :K Csak mert egy-két jó kört még én is fel tudok idézni, meg 1-2 jó kis rammolást, de összességében nem ez a jellemző.

(#57534) PaJa1 válasza Tomi0703 (#57533) üzenetére


PaJa1
őstag

Én még 2012ben vettem meg a KV-4et mert rohadt jól mutattak az adatai papíron. Gondoltam
jó lesz majd 8as tanknak.

Viszont játékélménye borzasztó számomra. Lassú, és akinek van csepp esze, látott már ilyet, annak az fog meglepetést okozni, ha nem üti át a rohadt RNG miatt.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#57535) ddt500hu válasza Tomi0703 (#57533) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nem magasztaltuk az egekbe csak szerettük. Éppenséggel nincs meg vele az 1650-es átlagdmg de emlékeim szerinte minden csatában a saját hp-nak min. a duplája volt a potenciális sebzés. Ha 4-5000 körül pattintottam (lánctalp benyelte) fel sem kaptam a fejem. 7-8000-nek már örültem de 11 000 a rekordom vele. Nem mondtam, hogy ez a legjobb T8-as hevy de nekem a kedvencem volt.
59% WR 300 csatából az nem egy-két jó emlék. :U Azt tudom, hogy vele egyszerre vettem meg az IS3-at, azzal is ennyit sebeztem és még is utáltam. :U
Kedvenc tankjaim: KV4, AT15, ISU 152, JPZE100, Tortoise. :D Egyik sem OP tank de meg van a fílingjük. Az ST-I sokkal jobb tank a saját tierjében még sem a kedvenc. Olyan semmilyen.
Ennyi.

(#57536) Viktoár


Viktoár
addikt

Köszi srácok a "lelkesítő beszédet" már várom a kv4-et. :)

Üdv:Viktor

(#57537) Mister_X válasza Viktoár (#57528) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Szar tank, 110 és AMX 12t is megeszi reggelire ;] 0(utóbbi azért nem frontból)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#57538) dvids


dvids
aktív tag

Nagyon jó kis tank a KV4, a páncélzata remek, a weak spotját azért annyira nem is könnyű átlőni - kell hozzá átütés is - és ha nem áll meg az ember egy helyben vele még eltalálni sem. Azon felül viszont körbe elég erős, oldalt sem gyenge, lehet beforgatni az átlagnál élesebb szögben. A lövege ruszki szinten pontos, de lassan céloz, középszerű sebzéssel, de egy ilyen stílusú tankhoz elég.
Én kicsit eltávolodtam a heavy tankoktól már, a sok prémiumot puffogtató elveszi az ember kedvét tőle és amilyen lassú kedvenc SPG célpont is, de akinek bejött a KV-3 annak ezek a dolgok nem lesznek idegenek.

(#57539) scyllarus válasza Mister_X (#57537) üzenetére


scyllarus
veterán

Az AMX 12t bármit megeszik, amit meg bír kerülni :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#57540) Mister_X válasza scyllarus (#57539) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az a baj, hogy annyira nem gyors :DDD De agilis, sikerült már beetetni majd pattintani a tócsában Tigris II-t is, valamit pattintva lett tier 8, 9 és 10-es tank is már :C

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#57541) scyllarus válasza Mister_X (#57540) üzenetére


scyllarus
veterán

Én is imádom, nagyon kellemes meglepetés volt. most takarékon van, ebben a hónapban a 4 kiválasztott ágban, amit a prém miatt megcsinálok, a francia nincs benne.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#57542) Angel1981 válasza Viktoár (#57528) üzenetére


Angel1981
veterán

Ha a KV-3 bejön, a KV-4 sem fog kevésbé tetszeni, sőt!

Vert stab és töltésgyorsító mindenképpen kell, a harmadik opcionális.

(#57543) tref007 válasza Viktoár (#57528) üzenetére


tref007
csendes tag

Én nagyon utálom a kv-4 et! Alig tudom átlőni a Ferdivel :) csak a kupoláját amit messziröl nem is olyan 1szerü eltalálni.

(#57544) Dryman


Dryman
aktív tag

KV4-es story...malinovkán harcolva kijött a fedezékből egy KV4, leláncolta egy artynk, így nem tudott visszamenni...gondoltam mi sem kell több ahhoz hogy szemből apránként szétszedjem a su122-54-emmel....
6 lövés kellett ahhoz hogy ez megtörténjen... volt mikor hangosan felsírtam hogy csak 194HP-t tolt bele a 122-es páncéltörő skuló....hihetetlen mennyire sokat felfog a lánc az oldalán.....a vékonyka ágyúja meg olyan pontos és kategóriájában megfelelő pen-nel rendelkezik hogy még td-be is belever 300HP-kat!

[ Szerkesztve ]

(#57545) Tomi0703 válasza Dryman (#57544) üzenetére


Tomi0703
őstag

Mesélj még... :U :C

(#57535) ddt500hu: Nekem csak 54% a winrét vele (mondjuk szerintem a winrét szart se számít) 262 meccsből, de nem igazán tudok vele olyan nagy pillanatokat felidézni. Egyszer beszedtem vele 12k dmg-t. Igaz 400-500 méterről lövöldöztek rám. Közelről esélytelen, hogy ennyit pattannak.

[ Szerkesztve ]

(#57546) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Centurion Mk. I - 4800 sebzés Tier 10-ben

Videó

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#57547) mikron


mikron
tag

Mesterlövésze :DDD :DDD "IS-3" fáziskésésben volt a srác. TD-nek hitte magát. :DDD

(#57548) Bad Pritt válasza Patrick76496 (#57546) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szép meccs volt, külön tetszett, hogy nem voltál türelmetlen. :R
Némi kritikával élnék, de ez egyéni preferencia elsősorban: szerintem túl sokat takarsz ki a képből nevekkel, ikonokkal, a felbontásod sem túl magas, ez lehet, hogy néha zavaró lehet. A motorhangjaid csikorgatják a dobhártyámat, de ez szerintem csak emgszokás kérdése, meg talán ha kevesebb modod lenne, akkor ki tudnál még pár fps-t csikarni a gépből, viszont a hatodik érzék hangod nagyon vicces, szakadtam, mikor először meghallottam. :C

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#57549) etejedu válasza Patrick76496 (#57546) üzenetére


etejedu
őstag

Ilyen tank kezelőket hol lehet beszerezni? :D

(#57550) jr1994 válasza Bad Pritt (#57548) üzenetére


jr1994
addikt

Nálam Hodor képe villan fel a lámpa helyett :))

Tényleg szép meccs volt, gratulálok.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.