Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#57051) PaJa1


PaJa1
őstag

Újra van idő és kedv játszani. Megpróbálkozom a havi küldetésekkel.
De csak szakaszban, csapatban vagy században akarok játszani. Ki csatlakozik?

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#57052) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Nekem még elég tré

Még valami. Belehet valahogy kapcsolni az XVM nél hogy mutassa azt a kis láng jel ikont ha kigyújtottam az ellenfelet? 2. Ha a sixth sense képet kitörlöm akkor az eredeti lámpát adja vissza? 3. Ha a klánlogokat kitörlöm (a mappáját mert zavarnak) akkor összeomlik az XVM?

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#57053) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

Karbantartás alatt van a szerver? Én nem látok ilyet a weboldalon, pedig ezt írja ki belépéskor.

sz.: semmi, volt valami update.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#57054) PaJa1 válasza BogyóBP (#57052) üzenetére


PaJa1
őstag

Nekem alapbol mutatja az aslain féle a hitlogban.
6. érzék képet ha törlöd akkor az alapot használja
Klánlogók törlésétől zakatol tovább a játék, én is töröltem.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#57055) BogyóBP válasza PaJa1 (#57054) üzenetére


BogyóBP
addikt

De nekem nem a hitlogba kell hanem a tank mellett vagy neve mellett, alapban ott látszik :)

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#57056) PaJa1 válasza BogyóBP (#57055) üzenetére


PaJa1
őstag

Jaaa, nálam az mindig úgy látszott, hogy repkedtek fel belőle az apró sebzés értékek.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#57057) Drenadar válasza PaJa1 (#57056) üzenetére


Drenadar
veterán

szerintem elég feltűnő mikor kigyújtunk egy tankot, talán akkor nem ha egyből eloltja...

(#57058) KaLeun válasza Bad Pritt (#57050) üzenetére


KaLeun
senior tag

Ez egy sima fiók adás-vétel. De szerintem az ilyen 1-2k csatás, lila statpadder acc-ok jó része is eladásra készül. Mert gyanúsan sok közöttük a totál fogalmatlan, pl. tegnap is találkoztam egy (1k csata, 3k wn8) T34-gyel aki a mező közepén legelészett.

Úgy látszik jövedelmező üzletág ez. Fognak valami OP járgányt, aztán összehoznak egy-két ezer csata alatt egy lila statot és esetleg kihúznak egy ágat t10-ig és dől az €.

Cila

(#57059) Bingisz válasza KaLeun (#57058) üzenetére


Bingisz
addikt

A sok csatás, sok tankos accokat sokkal könnyebb eladni, és kb. botrány amit lehet rajtuk kaszálni.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#57060) Angel1981 válasza Bad Pritt (#57015) üzenetére


Angel1981
veterán

Takarékon, de mindkét ágon haladok, így kíváncsi leszek az új T10-es vasakra! ;)

(#57061) Dryman


Dryman
aktív tag

Sziasztok!
Budapest Bank Maestro kártyával miért nem lehet fizetni gold vásárlást?
Kérem erősítsen meg valaki hogy Maestro típusú kártyával tudott fizetni már a wot oldalon!
Köszönettel!
Dryman01

(#57062) Th1sN04ll válasza Dryman (#57061) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Visa! :K

Más:
Meddig nem lehet belépni? :U

[ Szerkesztve ]

(#57063) joergie


joergie
őstag

Hát. sikerült végre valamennyire normalizálni, hogy legyen zoom is meg j1mb0 crosshair is, de nem volt egyszerű menet(artynézetben még mindig nincs zoom, de azt túlélem).
emrének: végülis működik az 1.36 zoommal, de nem azzal a zoommal amit te mutattál, hanem valami máshonnan bugázott cuccal, de az 1.36 bejött, köszönöm :R
a serverside crosshair-ben pedig át kell írni egy sort(servercross2.xml-ben), hogy az artynál pöttyök legyenek serveroldali célkeresztként, ne a normál sniper célkereszt.
<strategicMode> részlegben a
<useTextureGunMarker>False</useTextureGunMarker> False kell legyen(true-ról írtam át).

azért írom, hátha valakinek problémája lenne artyzás közben a szerveroldali célkereszttel.

Ha jól látom akcióztatják a superpershinget is, így ha valakinek van elég gold a tarsolyában, és hajt a superpershing eventre, érdemes megvenni most akciósan, és amikor eléred a célt, ezer golddal többet kapsz vissza, mint amennyibe most kerül. jó cucc :DDD Ráadásul ezzel a 4 napos 5x eventtel irótkönnyű elérni(legalábbis nekem van elég tankom hozzá a garázsban).

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#57064) #43783936 válasza Dryman (#57061) üzenetére


#43783936
törölt tag

Próbálj meg paypalt csinálni.
Azon keresztül tudsz fizetni.

(#57065) Th1sN04ll


Th1sN04ll
senior tag

Ahogy olvasgatom a fórumokat most komolyan le kell szedni az összes modot ahhoz hogy beengedjen ez a nyüves játék? :W Vagy most tényleg állnak a szerverek? :U

(#57066) Patrick76496


Patrick76496
őstag

E-25-re mit pakolnátok felszerelésnek Töltésgyorsító mellé?
a) Venti + Optika
b) Venti + Csigaszem
c) Álcaháló + Csigaszem
d) Álcaháló + Optika

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#57067) Djuree válasza Dryman (#57061) üzenetére


Djuree
félisten

maestro úgy tudom nem jó netes vásárlásra, visa electron vagy mastercard.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#57068) Bad Pritt válasza Patrick76496 (#57066) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Álcaháló+csigaszem. Elég nagy az oldalirányú kitéríthetőség, úgyhogy az jól jöhet, álcahálóval pedig maximalizálni lehet az álcát, gyakorlatilag tlejes klingon cloak lesz a tankon. Nélküle is elég jó az álcája, de hálóval érzékelhetően jobb.
Én még csokit tettem bele tűzoltó helyett, egyszer gyulladt ki 300 meccs alatt, ott mondjuk a Pool medálom bánta, de sebaj. :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#57069) #43783936 válasza Patrick76496 (#57066) üzenetére


#43783936
törölt tag

Csigaszem álcaháló venti trióval nyomtam le majd 500 csatát. Bevált.

Paypal - Nekem maestro kártyám van.
Csináltam egy paypal accot, és utána tudtam vele fizetni.

(#57070) PaJa1 válasza Th1sN04ll (#57065) üzenetére


PaJa1
őstag

Moddal és mod nélkül is gond nélkül lépek be szeróra, sőt játszottam is modokkal meg nélkülük is.
88 ezren vannak online jelenleg, legalábbis ezt mutatja a számláló.

(#57065) Th1sN04ll
Szar modjaid vannak, az lehet a baj.

Valaki jöhetne szakaszolni, pang a barátlistám :(

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#57071) Th1sN04ll


Th1sN04ll
senior tag

Modok nélkül beenged, modokkal szerverkarbantartás van.... na ilyenkor mi van mostantól modmentesen kell gamelni? :F

(#57072) Th1sN04ll válasza PaJa1 (#57070) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

A szar modokkal kérlek hajnal 2 kor még toltam ma ébredéskor ez fogadott alig ha a modokkal van a gond elhiheted ;)

(#57073) Patrick76496


Patrick76496
őstag

(#57068) HáGé, (#57069) Mogyesz75: Köszönöm a választ! :R Akkor marad ez, úgyis ez a legolcsóbb setup.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#57074) #43783936 válasza Th1sN04ll (#57071) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nálam a mikropachnál játszotta ezt.
Töröltem a modjaimat, és ugyanazokat visszatettem a biztonsági mentésből.

(#57075) szbalogh


szbalogh
őstag

Erre valakinek ötlete?
Azóta annyi fejlemény van, hogy VPN szerveren keresztül hibátlanul megy (a nagy válaszidőt leszámítva). Sőt, ha rendes nettel nem enged be, akkor VPN-en keresztül visszaloggolva betesz a játékba. Ez szolgáltatóhiba lehet vagy hol akadhat el a kapcsolat ha nem VPN-el csatlakozom?
WG teljes újratelepítést kér és dxdiag meg python fájlokat. Sajnos az event alatt nincs időm és idegzetem újratelepíteni. Köszi előre is a segítséget.

Nick: HE_Storm

(#57076) PaJa1 válasza Th1sN04ll (#57072) üzenetére


PaJa1
őstag

Volt frissítés, azután van, hogy beszarnak a modok mert változik valami alattuk.

Nekem fagyott töltéskor, mod csomag frissítés és clean install megoldotta a problémát.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#57077) Th1sN04ll


Th1sN04ll
senior tag

Megoldottam egy legyalulással, most már jó... :R

(#57078) Simulacrum válasza Bingisz (#57059) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Hirtelen nem tudok elképzelni olyan nagy összeget, amiért én eladnám az accom, pedig csak két magas szintű prémtank van rajta. Biztos nem csinálnám újra végig egy-egy ág kihúzását.

(#57079) bigobert


bigobert
tag

Hali!
Reggel felléptem egy meccsre. Leszedett a játék egy 10megás csomagot. Lehet tudni, mit? Lehet, hogy ettől függetlenül, de a szokásos 60 helyett 30 volt a pingem. Na majd csúcsidőben...

(#57080) Dryman


Dryman
aktív tag

Köszönöm mindenkinek a Bankkártyás kérdésemre adott válaszokat!
Sajnos hiába van a kártyás fizetési lehetőségek között feltüntetve a Maestro bankkártyával történő fizetés, ezt a WG azért nem tudja aktiválni, mert a magyar banki rendszerek egy "úgynevezett" alapbiztonsági metódust meghaladó biztonsági lépést is használnak.....ehhez viszont a WG-nek bankonként kellene egy kérés-jóváhagyási folyamatot generálni.....mondta ezt a elektronikus számlázásért felelős ügyintézője.
Ott ahol ez a plusz biztonsági dolog nincs jelen, lásd VISA alapú kártyák, vagy az alapból nagyobb biztonságot szolgáló dombor-nyomott kártyák, nincs is probléma...Csak sajna a MAESTRO-val nem lehet...és ezt is csak kishazánkban :(

(#57081) #35692544


#35692544
törölt tag

1 hete szopat a játék fél % esett a winrátám

(#57082) Bad Pritt válasza #35692544 (#57081) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Válts stílust, játssz másik tankkal, menj alacsonyabb/magasabb tierbe. Erős ilyenkor a placebo hatás, saját magadat húzod le a negatív impakt miatt.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#57083) Th1sN04ll


Th1sN04ll
senior tag

Délután valaki 8-as + szakaszba esetleg? :DDD

(#57084) dfsz34 válasza Simulacrum (#57078) üzenetére


dfsz34
őstag

Valahol egyébként utána lehet nézni, hogy kb mit érhet egy account?

Nem is eladás miatt, hanem pl én most már csak a kedvenc tankjaimmal játszom leginkább, egy csomó tízes ott van, pl is7-el már fél éve nem játszottam. Kezdtem egy új accot, kihúzom a 4-5 kedvenc tankomat, az SP akció pont kapóra jött nekem, hogy legyen egy jó farm tankom. Nekem más nem is kell és az első accot oda tudom ajándékozni rokonnak.

Igazából az érdekel, hogy kb milyen értékű ajándék ez, ha mondjuk odaadom egy rokonnak vagy havernak, hogy használja.

(#57085) v!ct0y válasza #35692544 (#57081) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ugyan már senkit se szopat a játék. Jgpz e100 al 7000et sebeztem 15:5 re kikaptunk. Következő körbe minden lepattant 0 sebzés és nyertünk. Nincs itt semmilyen szopatás miről beszélsz.

(#57086) Pete55555 válasza v!ct0y (#57085) üzenetére


Pete55555
addikt

Így van, +- 25%-os random faktor van csak, semmi előre lejátszott küzdelem, vagy ilyenek.

Továbbra is tartom, hogy +-5%-nak kellene lennie,
csak úgy nehezen lehetne előre eldönteni a meccseket.

...Szeretem leracsniztatni...

(#57087) #35692544 válasza Pete55555 (#57086) üzenetére


#35692544
törölt tag

ezt nem eteteted meg velem 30k csata után
az első 3-4 lövésből megmondom mi lesz a vége
meg amikor az egyik oldalon 3 vagy 4 top tierrel több van, vagy 6 td-vel vs 6 med

(#57088) ddt500hu válasza #35692544 (#57087) üzenetére


ddt500hu
veterán

Vagy amikor az első lövésem az FV 183-al sebzett 93-at az E50M-en. A második után kiléptem full hp-val. (0:7-es állásnál). Inkább nem pazarlom a 8000-es gold lőszert.

(#57089) Th1sN04ll válasza ddt500hu (#57088) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Az e50m medhez képest igen csak páncélozott, és akármennyire is nagy az alfája a hesh lőszer hesh marad, nem sebez semmit ha tömör páncélba csapódik :N

(#57090) ddt500hu válasza Th1sN04ll (#57089) üzenetére


ddt500hu
veterán

Akkor ne sebezzen semmit. De 93-at sebzett hátha összetöröm a monitort. :W

(#57091) gyenesmartin


gyenesmartin
őstag

Sziasztok!
Szeretnék egy ELC AMX-et, de ami előtte van AMX 40-es az valami hihetetlenül sz@r tank. Vagy csak nem tudok vele jól játszani. Tudja valaki, hogy kéne vele? Gyenge ágyú, lassú töltési idő, pontatlan, lassan megy, de legalább viszonylag jól páncélozott.
Illetve nem sokára elérek még a Hellcat-ig és a KV1s-ig. Melyiket lenne érdemesebb először megvennem?

(#57092) xenom0rph válasza gyenesmartin (#57091) üzenetére


xenom0rph
őstag

Hellcat!!!! 44négy!!4
Bár a stock ágyúval szop#s lesz

halahala

(#57093) Mister_X válasza gyenesmartin (#57091) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hellcat most akciós, egyértelműen azt. AMX 40-nel meg nem lehet jól játszani :DDD Én átugortam freevel.

Én is mennék platoonba, egy 110-est tudok csatasorba állítani :B

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#57094) dfsz34 válasza gyenesmartin (#57091) üzenetére


dfsz34
őstag

Ha van kredited, akkor arannyal már szép mennyiségű sebzést lehet bevinni, csak drága.

Egyébként tényleg a játék egyik (ha nem a) legrosszabb tankja.

Azt is utálom benne, hogy a nagyobb ágyú miatt ki kell cserélni a tornyot, pedig az alap torony olyan, mint egy bukósisak, azzal lehet ügyeskedni, minden pattog róla, a nagyobb tornyon meg ott van a búb, mindenki belövi.

(#57095) gzbotii


gzbotii
veterán

Más be tud lépni a játékba?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#57096) csoki válasza gzbotii (#57095) üzenetére


csoki
senior tag

újabb frissítés volt ma reggel így a modok miatt nem megy.
töröld a modokat és rakd újra az megoldja elvileg

(#57097) gzbotii válasza csoki (#57096) üzenetére


gzbotii
veterán

Uram atyám :W
Régebb nem volt ilyen...

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#57098) csoki válasza gzbotii (#57097) üzenetére


csoki
senior tag

mostanában minden új kis mikropatch után is elromolhat a wot attól függően milyen modjai vannak az embernek...
ha van ilyen fájlod töröld: "res_mods/0.9.0/scripts/entity_defs/account.def"
ha ez se segít akkor amit írtam előbb, vagy próbálj a fórumban visszaolvasni, pár embernek meggyűlt már a baja vele ma

(#57099) xenom0rph válasza csoki (#57096) üzenetére


xenom0rph
őstag

Csak a res mods mappa tartalmát?

halahala

(#57100) Midway válasza csoki (#57096) üzenetére


Midway
senior tag

csoki thx!

Most a 10mb frissítés miatt kell sz@pni. :W

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.