Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#57651) dfsz34 válasza Diarmand (#57645) üzenetére


dfsz34
őstag

A különbség köztünk, hogy én vettem a fáradtságot és elkészítettem a statisztikát és az alapján jutok el a következtés részhez. Te nagyvonalúan átugrod az első részt és azonnal következtetsz.

Ha nem érdekel, akkor ugord át, bizom benne, hogy van akinek hasznos, amit írtam. Azoknak, akik megértik, amit elolvasnak.

(#57644) jano_77: a látótávot lemérte ténylegesen, vagy kiszorozta? ha a bia tényleg javít a látótávon, akkor viszont abszolút ajánlható dolog onnantól, nagyobb a hatása, mint a parancsnok látótáv növelő képességének, furcsa, de ha így van, akkor át kell gondoljam a bia kiosztást

[ Szerkesztve ]

(#57654) mcwolf79 válasza Diarmand (#57634) üzenetére


mcwolf79
veterán

Rosszul tudod, mert ha jól rémlik a kettő együtt majdnem 1 másodpercet hoz az E75-nél. Az pedig sorsdöntő lehet a csatában.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#57655) BogyóBP válasza Diarmand (#57650) üzenetére


BogyóBP
addikt

és hol van az excelsior meg a dicker max? azok is prémium tankok.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#57656) Bad Pritt válasza mcwolf79 (#57654) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

E 75, 12,8 Kw.K. 44 L/55, Ausf. B torony, töltésidő:
Töltésgyorsítóval: 13,549
Töltségyorsítóval, ventivel/elit alakulattal: 13,25
Töltségyorsítóval, ventivel és elit alakulattal: 12,963
+csoki: 12,426

Ha valakinek megéri, hogy rak rá ventit célzásgyorsító vagy verti stab helyett, ám tegye, totál fölösleges szerintem. Ha valakinek megéri, hogy ad csokit a srácoknak, ám adjon, cserébe vagy leég, vagy nem tud gyógyítani/javítani kritikus időben. Ha valakinek meg az éri meg, hogy szutyok ~2,3%-os plusz teljesítményért nem ad fontosabb skilleket a srácoknak, hát az adjon nekik elit alakulatot. Legalább megkönnyíti még a noob ellenfeleknek is a dolgot.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#57657) Bingisz válasza dfsz34 (#57651) üzenetére


Bingisz
addikt

Én voltam az elkövető.
A Tank Inspectorból vannak kivéve az adatok. Most, hogy végeztem az éretségikkel, csinálni akarok egy rendes nagy összesítőt is. De eddig ahogy nézegettem, a BIA-t simán üti a célzásjavító/látótávot növelő skill. Ha esetleg meg DPM kell, mondjuk CW-re, akkor ott van a kóla.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#57658) Diarmand


Diarmand
senior tag

mcwolf79 kérlek -MODERÁLVA!- nézd meg, hogy mennyit hoz rajta a kettő együtt. Nekem is volt E75-öm, majd 1500 meccsem van vele, hidd el pontosan tudom miről beszélek, nem csak a levegőbe beszélek. Szerezz be egy másik E75-ös accot, menjetek be gyakorlóba és nézd meg, majd ámulj és aztán elfogadom a bocsánatkérésed. Hajrá, tiétek a pálya. De ha ehhez esetleg lusta lennél, nincs más dolgod, mint számolni, hisz ismered a töltésidőt, a BiA/Venti páros bónuszát, nosza rajta, számold ki, ha nekem nem hiszel. Segítsek? Vegyünk, 14 seces töltést, akkor abból egy másodpercet levonva az hány százalék is? 7,14. Hét egész tizennégy század. Hét egész tizennégy század százalék tisztán! Áruld el nekem, melyik felszerelés gyorsít ennyit egy tankon?
Az E75-nek ennél hangyányival több az alap töltése, de a BiA/Venti bónusz csak ~2,26% egyenként. Házi feladat kiszámolni :U

BogyóBP: Ember neked megint mi bajod? Nem látod a képen őket vagy mi? :(((

[ Módosította: #40993792 ]

(#57659) BogyóBP válasza Bad Pritt (#57656) üzenetére


BogyóBP
addikt

Elit alakulat amúgy is csak addig érvényes amig a tankból kinem lövik az egyik embert. Utánna már nem, kérdés viszont akkor az hogy ilyen szempontból mit érdemes akkor a srácoknak rakni pl egy heavy tankon.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#57661) zsolthee válasza BogyóBP (#57642) üzenetére


zsolthee
senior tag

Bocs, rosszul fogalmaztam: A VK4502B mennyivel rosszabb/jobb mint az E75? Milyen gyengeségekre kell számítani Béla bá'nál? :) Az ő frontlemezéről beszéltem egyébként.
Maus azért keményebb dió.

[ Szerkesztve ]

(#57662) Diarmand válasza dfsz34 (#57651) üzenetére


Diarmand
senior tag

Óóó neked pedig külön köszönöm, hogy máris eldöntötted, hogy mit teszteltünk gyakorlóban és mit nem. :C

BiA/Ventis elit tankokat, nekik megfelelő full elit és skillezett tankokkal csak BiA/Venti nélkül. Gyorsulás, fordulás, toronyforgás, töltés, miegymás.
Az igazzy különbség köztünk az, hogy amiket mi teszteltünk, azok biza száraz tények, nem ilyen tingli-tangli vélemény, hogy 20 (pff) csatából én aztat mertem észrevenni, hogy jobban megy a meccs ha csokikát használok, mert pontosabb lesz tőle a tank :C

-MODERÁLVA!-

[ Módosította: #40993792 ]

(#57663) Patrick76496 válasza Bad Pritt (#57548) üzenetére


Patrick76496
őstag

A players panel szélén az XWN, XEFF és összes csata számokon kívül (azoknak a levételével már nem akartam szarakodni) a többi információra szükség van, anélkül kb ki is lehet kapcsolni a GUI-t... De ezt már vagy 60x kitárgyaltuk az OFF topicban, ha gondolod, olvass vissza.

A Gnomefathert meg csak a replay kedvéért raktam fel, utána le is szedtem, mert manapság már egy is képes jelentősen gyengíteni az FPS-t, pedig anno mind a 2-t használtam gond nélkül. :((( Hiányzik is, egyik nap visszavettem a Type T-34-et az SP-s event miatt, és ha fent van a Gnomefather's engine, akkor nem csak 4-5 kör után veszem észre, hogy elfelejtettem felrakni a nagy motort. Annak idején hang alapján meg tudtam állapítani, hogy milyen motor van a mellettem lévő tankban. :( A gyári löveghangok még viselhetők, de ez a gyári motorhang akkor is egy hulladék.

Szerk.: A zoidberg 6th sense meg alap mod. :D Amúgy köszi a mindenkinek, aki gratulált!

(#57549) etejedu: Nem tudom már honnan szedtem le, de felraktam neked dropboxra. Az, hogy 8.9-es mappa van benne ne zavarjon, csak másold be ugyan úgy, mint a többi modot és megjelennek a lányok. :))

(#57638) HáGé: Szerintem is jobb gép a Comet. Arra legalább megy vert stab, és a gun depression-je is sokkal jobb. A Cromwell néha piszok lassan céloz, menet közben pontatlan és a -8-as gun depression sem mindenhova elég. Ellentétben a Comet -12-ese brutális. OP Comet stat. Jó kis -HHR-, rest in peace. :(

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#57664) Bingisz válasza BogyóBP (#57659) üzenetére


Bingisz
addikt

Én úgy tudom, hogy ez a valaki meghal, akkor nincs BIA dolog most épp ki van véve.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#57665) Iron Funeral válasza zsolthee (#57640) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Gyengéje? Sorolom:
- közepes páncél, a legerősebb részire is sikerült weakspotokat tenni (MG port, sofőr kukucskája, illetve torony tetejét belövi egy KV-1S is (40mm páncél, mondjuk ez konkrétan KV-3 volt, még a tier VI időkből))
- közepes löveg (eh célzás, eh pen, eh DPM, jó aplha)
- gyenge mobilitás
- gyenge gundepression (-5° seeeeeeeeeriously)
- a tank közepe motor hitbox, a segge meg ammo rack hitbox

Amúgy itt van a hivatalos fórumról a topic, ha tudsz angolul akkor innen megtudsz mindent.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#57666) Bad Pritt válasza Patrick76496 (#57663) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem olvasom az Off topicot rendszeresen, nem tudom, miről van ott rendszerint szó. Csak azt láttam, hogy az én kis letisztult, puritán kezelőfelületemhez képest nálad minden kinnvan, egy F-16-os pilóta nem kap ennyi infót a környezetről, mint Te. :DD

Kb. ezek miatt jobb a Comet szerintem is. -10 km/h, cserébe sokkal jobb torony, jobb ágyúsüllyedés, jobb ágyú, kevésbé modulsérülékeny. Jobban bejött.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#57667) Bingisz válasza Bad Pritt (#57666) üzenetére


Bingisz
addikt

Csillag Patriknak sokkal fontosabb a 628 millió adat, mint maga a játék. :DD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#57668) Angel1981 válasza Bad Pritt (#57638) üzenetére


Angel1981
veterán

Elhiszem, de nekem az a 148-as átütés sokszor már flankeléskor is kevés (bár igaz, eddig ritkán voltam top tier vele), ráadásul nem is olyan mozgékony, mint a Cromwell.
Ami istenes benne, az a gun depression, és a toronypáncélja is jobb, mint a Cromwellnek.
Én most párhuzamosan nyomom a kettő, frissebbek nem is lehetnének a tapasztalataim.
A Cromwell keeper lesz, a Comet nagy valószínűséggel nem - bár nem mondom, hogy rossz tank.
Ízlések, és pofonok.... :)

(#57669) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Szevasztok!
A SP küldetésnél mindegyik nemzettel meg kell csinálni a 75K xp-t?

Origin:Memphis79HUN

(#57670) Bingisz válasza Memphis79 (#57669) üzenetére


Bingisz
addikt

Igen.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#57671) Memphis79 válasza Bingisz (#57670) üzenetére


Memphis79
aktív tag

köszi!
na az faxa,akkor ezt buktam

Origin:Memphis79HUN

(#57672) 04ahgy válasza Memphis79 (#57671) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Meg kell érte dolgozni. Nekem a sok nemzet sok vasát beszerezni kész anyagi csőd volt. :)

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#57673) jimmy74


jimmy74
őstag

Egyetértek dfsz34 -gyel.
Szerinted ki a fa@om venne akár még ezüstért is colát v.csokit ha nem hasznàlna!
Minden cw-n berakom pl. A batchat arty-ba mert ott van hely 3-dik cuccnak bekem nem kell poroltó.az el-hallouf pályán ezzel az artyval meg potettllátmánnyal 1 lettem minden téren ráadás 20 lövésből 16 talált!nem mellé hanem találat!!külön dicséret persze ja meg az hogy beraktam a potell.cuccot mert kérték hogy használjam.különben sokszor mikor véletlen benne marad és random csata után nézem milyen jó ment akkor làtom hogy nem vettem ki a pótellátmányt.pff...-20000credit.Ha meg lesz az fv td(már a teknőcnél tartok)még a randomra is rakok pudingot nekik.kellemes tapasztalatokat hallok igy.
33000csata után sok minden van a depómban hála a sok eventnek meg prém napoknak.

WoT:jimmbo

(#57674) Diarmand válasza jimmy74 (#57673) üzenetére


Diarmand
senior tag

Dzsimi légy oly kedves és másold már be, hogy ki, hol és mikor írta bárki, hogy nem használ semmit, nem javít semmit.
Ha nem találod, akkor ajánlom figyelmedbe ezt ;)

Nálam az verte ki a biztosítékot, hogy túl nagy jelentőséget tulajdonítanak neki és a részben placebó hatás miatt, képesek az emberek pszichológiailag jobban játszani, majd jön az istenített csoki/ropi/kóla/puding...
potettllátmánnyal 1 lettem minden téren ráadás 20 lövésből 16 talált! Hidd el nekem, ez nem a pótellátmény miatt volt, hanem sokkal inkább miattad. Az arány olyan 10-90 és nem a tea javára.
De ha ti ennyire szeretitek a saját képességeitek holmi fogyóeszközre fogni, ám legyen...

(#57675) KaLeun válasza jimmy74 (#57673) üzenetére


KaLeun
senior tag

Azért az FV szeret égni.

Cila

(#57676) mrszitya


mrszitya
senior tag

A WOTINFO.NET oldalat egyébként mindenkinek ajánlom figyelmébe, aki eleddig nem ismerte volna, ha már a tévhitekről van szó. ;) Pl. cleverland is rendszeresen használja szemléltetésre a bemutató videóiban.

Camo kalkulátor: http://www.wotinfo.net/en/camo-calculator
Camo lista: http://www.wotinfo.net/en/camouflage

Ezen a szájton ugyanis van egy nagyon okos kis álca- és látótávérték számoló aloldalacska, ami egyrészt ki tudja listázni pl. az összes t5 páncélvadászt, hogy lássuk melyiknek van a legjobb/legrosszabb alapcamója (álcája) a kategóriájában és tierjében, illetve pár kattintással kiszámolja nekünk, hogy pontosan mennyit befolyásol egy adott tankon az álcaháló, álcafestés, bia (elit alakulat), kistávcső, nagytávcső, álca skill, helyzetfelismerés skill, stb. a rejtettségünk és a látótávunk szempontjából.

Könnyen össze is hasonlíthatunk konkrétan egy adott páncélost egy másikkal, hogy teszem azt egy T-150 heavy esetében mennyi előny van, ha fenn az álcaháló, mondjuk a KV-1S ellenében... :D

(Azért súgok kicsit: esetükben nyilvánvalóan nem éri meg az álcaháló, mert mindkettőnek pocsék az álcája. Ellenben a csigaszem jól jöhet nekik is bizonyos helyzetekben, például ha a pálya és/vagy a csapat viselkedése campelésre ösztönöz bennünket az adott szituációban, vagy a mi heavy tankunk a legkisebbek közé tartozik az adott csatában, stb.)

[ Szerkesztve ]

(#57677) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Én most a jgtig8.8-ba használok tűzoltás helyett csokit körülbelül 30 csata óta. Haha :D és nem is fogom visszacserélni az is biztos. Egyszer sem gyulladtam ki azóta. Ha majd sorozatban kigyújtanak vele akkor meggondolom addig viszont nekem marad.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#57678) mrszitya válasza Bingisz (#57667) üzenetére


mrszitya
senior tag

Legközelebb már lehet, lesz nála "Barátok közt" vagy "Való Világ videó mod" is, ami a maradék üres területen bejátssza az éppen aktuális epizódot esténként. :D

(#57679) otto14


otto14
senior tag

Próbáltátok már ezt a modot? Nálam megszüntette a laggok 90% -át és megvan a min. 29 fps...
Viszont melyik részét kéne kitöröljem, hogy ne nyúljon a főleg a bokor, esetleg a terep részletességhez ?? Mert pl. a bokrokból egy síkot csinál, amin egyáltalán nem lehet átlátni és így rejtőzködni is rettenetesen nehéz...
:F

[ Szerkesztve ]

asd

(#57680) jimmy74 válasza Diarmand (#57674) üzenetére


jimmy74
őstag

Klántársak és baràtok ts -en kivesézve ill platoon.
ÉN úgy gondolom hogy ha valamit veszel azért adnak.sajna ez a wotnál mostansàg lassan mindenre igaz lesz mert pl.prémfiok nélkül nehéz minden(most nekem sincs pedig már akkor meglenne a brit top td meg arty)pl eza pótell.is olyan ami nem a szàmstatisztikában nagy különbség hanem azt amit a wg ad csata alatt érte,mert azért ez egy netes játék ahol nem nehéz segitséget kapni a játéktól.ugye érted én hiszem hogy ez nem csak a kisgazdagék lehúzása meg nem pcihologia hanem kegyes segitség amiért fizettél.vannak jó játékosok akik prém nélkül is plusszos kört mennek bármely 10-essel meg olyanok akik rengeteg prem.tankkal tomato playerwk.én most prem.nélkül nullszaldos vagyok,ja és csak sötètzöld az xvm-en csak és soha nen leszek lila...mert már 40 évesen nem úgy megy.....bocs az offért.

WoT:jimmbo

(#57681) mcwolf79 válasza Diarmand (#57658) üzenetére


mcwolf79
veterán

-MODERÁLVA!-

Továbbra is tartom , hogy sokszor az a 0,3-0,4 másodperc sokszor életet menthet.

[ Módosította: #40993792 ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#57682) LobiDrg


LobiDrg
aktív tag

Sziasztok.A brit medium àg milyen ? Megéri belevàgni ? :)

(#57683) xenom0rph válasza LobiDrg (#57682) üzenetére


xenom0rph
őstag

Ha visszaolvasol 1-2 oldalt most volt róla szó. Szerintem kifejezetten ajánlott!

halahala

(#57684) LobiDrg válasza xenom0rph (#57683) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Bocsi csak dolgozok és telefonról vagyok :) Akkor belevàgok ha tényleg fasza :))

(#57685) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Skacok honnan lehet leszedni a szőke nő hangjával jelző 6. érzéket? :)

(#57686) Simulacrum válasza SoulReaver (#57685) üzenetére


Simulacrum
senior tag

(#57687) mcwolf79 válasza Diarmand (#57658) üzenetére


mcwolf79
veterán

Na -MODERÁLVA!- megnéztem:
Töltésgyorsítóval+venti+BIA a töltésidő 12,95 mp
Töltésgyorsítóval (venti és BIA nélkül) 13,54 mp

Ha ez neked semmi, akkor köszi, de a te véleményedet ignorálom. Te tedd fel azt amit akarsz, én el vagyok a ventivel.

[ Módosította: #40993792 ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#57688) Bingisz válasza mcwolf79 (#57687) üzenetére


Bingisz
addikt

Kicsivel több mint fél másodperced kerül egy skillsorba, és egy felszereléshelybe.
Hát engem nem győztél meg.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#57689) SoulReaver válasza Simulacrum (#57686) üzenetére


SoulReaver
veterán

Köszi!

Ez a jelenség, mitől lehet? :) A 6.érzéknek nincs hangja...

(#57690) Bingisz


Bingisz
addikt

Így a hellcat is jobban néz ki:

link

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#57691) Diarmand


Diarmand
senior tag

mcwolf79:
Szerinted, egy másodperc volt.
Ment a válasz, hogy nem, nem annyi, a kettő együtt ad kb 05 secet.
Jöttél te, hogy nem, én tévedek, te jobban tudod.
Ment tőlem a megfelelő válasz, mert már ott sem értettem, hogy miért nem bírtad addig megnézni, de nem, te jobban tudtad.
Ősparaszt lettem, fel is írtam a szótáramba, de inkább legyek az a te szemedben, mint olyasvalaki másokéban, aki hasra ütésre tud dolgokat ;)
Na és az utolsó. Én nagyon jól tudtam, hogy mennyit gyorsít rajta, nem véletlen írtam azt már az elején.

Nem értelek. Ha már a legelején utánanézel, akkor ezt mind megspóroltuk volna, de neeeem, az nem stílszerű :)

Végszó: Bingisz leírta a lényeget és vele értek egyet. Sokkal többször fog hasznos lenni, mondjuk egy stabilizátor vagy optika vagy célzásgyorsító és egy full javítás vagy más perkek kombó, mint szaros fél másodperc. Előbbi mindig hasznos lesz, utóbbi talán 20 meccsenként egyszer.

(#57692) PR0JECTNR56 válasza Bingisz (#57690) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Ez igen, nagyon szép munka. Végre eltűnt a Hellcat alap, plasztikus megjelenésű külseje és sikerült a legtöbbet kihozni belőle.

(#57693) Simulacrum válasza SoulReaver (#57689) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Jó helyre raktál mindent? Mármint a res-be kell (és nem a res_mods-ba) az xvm.feb és xvm.fsb.
Illetve ha hang modot használsz, akkor lehet az egész audio könyvtárat át kell másolnod a res_modsba. De a linken alul a hozzászólások közt lehet találsz megoldást. Nekem van xvm-em, nem tudom kell-e hozzá, de páran azt írják igen. Lehet az a gond esetleg.

(#57694) Simulacrum válasza jano_77 (#57610) üzenetére


Simulacrum
senior tag

A Cromwell ilyen. Most mentem vele, semmi extra, de óriási fun. Nem sok más tankkal lehet ezt megcsinálni, esetleg lightokkal.

(#57695) SoulReaver válasza Simulacrum (#57693) üzenetére


SoulReaver
veterán

Minden jó helyen van, még modolás előtt átmásoltam a res mappából res_mods ba amit kell, audio, gui stb... Van hang modom, de eddig nem volt vele gond... Most nem akarja... Xvm közben helyre állt, de hangja továbbra sincs..

De ha átmásoltam a res mappából a res_mods ba az audio mappát, akkor oda kellene másolni azt amit a res/audio-ba akarna nem?

[ Szerkesztve ]

(#57696) Pete55555


Pete55555
addikt

Valaki magyarázza már el nekem, hogy a két felül lévő találat hogy sikerült a Löwe-nek, egymás után ?
Az alsót a KV-4 lőtte, azt még megértem, oké. De a felső kettő hogyan? Kb egy szintben volt velem, szemben a Löwe, 300m-re kb.

...Szeretem leracsniztatni...

(#57697) mrszitya válasza SoulReaver (#57695) üzenetére


mrszitya
senior tag

Igen, ha előtte átmásoltad már a res/audio mappát a res_mods/0.9.0/audio-ba, akkor viszont azért nem lesz hang, mert jacktor nem írta át a mappaszerkezetet a res_mods telepítésre, hanem a régi módszernek megfelelően a res-be rakja a mod az xvm.fev és fsb fájlokat.

Szóval a mod xvm.fev és fsb fájljait is a res_mods/0.9.0/audio-ba tedd be. Csak egyik mappából olvassa ki a hang és text fájlokat a játék, azaz ha mod mappában van valami ezekben a könyvtárakban, akkor hiába hiányosak esetleg, csak innen fogja betölteni azokat.

[ Szerkesztve ]

(#57698) SoulReaver válasza mrszitya (#57697) üzenetére


SoulReaver
veterán

Köszi, akkor jól gondoltam :)

(#57699) mtade válasza Simulacrum (#57694) üzenetére


mtade
aktív tag

Én egy ilyet mentem ma vele.... :D

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#57700) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

STB-1 Radley-Walters, meg egy első osztályú, az RNG természetesen szétrollkodott a végén, amikor a Jagdtiger hátsó lemezébe egy kemény 305 sebzést adott be és ott maradt 20 életponttal, ezen múlt a 9. kill, de hát ez van. A héten már futottam egy sebzés szempontjából lényegesen jobb első osztályú kört is, ez most elég gyenge lett.


Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.