Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#57701) Simi37


Simi37
őstag

Feltettem t28 protra a nagyágyút a min seb 300. Jön szembe egy IS3 mondom most adok neked egy jót erre 300, 338 ,320 így jönnek a sebek 400as átlagnál ez most miért van? A BP sima lösszerrel belőtte a 200mmes frontomat...

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#57702) PR0JECTNR56 válasza Simi37 (#57701) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Mert RNG és most nincs szerencséd. Sajnos megesik, mostanság az STB-1-em is viszonylag sokat ad be az átlag 390-es sebzés alá.

(#57703) Simi37 válasza PR0JECTNR56 (#57702) üzenetére


Simi37
őstag

Vehetnék 10%ra. Sokkal többször sebzek átlag alatt mint fölött. :((

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#57705) Simi37


Simi37
őstag

Ez a Prot a max ágyúval valami Istencsászár mindent átütök semmi nem pattan kivéve ha láncot lövök. 10eseket röhögve átviszi mondjuk maussal vagy e100zal még nem szemeztem. e75 ideoda riszáljamegát de belövöm a hasalját ;] . A sebzés hát az RNG ma kedvelt már nem volt meg a közelsem a 400seb/lövés. 2k-3k sebzés lazán vesztesbe is nyertesbe is :DD

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#57706) Iron Funeral válasza Pete55555 (#57696) üzenetére


Iron Funeral
őstag

A baloldali az teljesen rendben van, valójában a tankod oldalának tetejét kapta el a lövés, de így látszik.
A jobboldali meg a lövegpajzsról pattant bele, u.n. "shot trap" effektus révén (ez kivételesen létező dolog, a Bovington tankmúzeum Tiger-jét is így iktatta ki egy Churchill, 100%-ban szerencse).

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#57707) KaLeun


KaLeun
senior tag

Úgy látom, hogy semmi értelme normálisan játszani, mert mindig jön valami tápos szakasz (vagy több) - OP és vagy nagyon jól páncélozott tankban, rendszerint aranyat spammelve - és szétlőnek mindenkit. Biztos nagy királyság teljesen felszerelt tankkal és sok skilles legénységgel tomatokat aprítani. Te meg az pár szerencsétlen meg megszakadhat, hogy próbáljon valamit csinálni.

Cila

(#57708) etejedu


etejedu
őstag

Hány pálya van maximum, mert az az érzésem nem adja be mindegyiket, folyton ua. 3 pályát ad be rotába.

(#57709) Bad Pritt válasza etejedu (#57708) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Sok, de ez egy létező jelenség, amit leírsz. A szerverek terhelése miatt van így.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#57710) Viktoár


Viktoár
addikt

Az imént volt egy érdekes eszmecserém egy kék játékossal (valamelyik klán tagja) aki csak arannyal lövöldözött.(sötéttel az ő válaszai)

-Kérdezem hogy arany nélkül nem megy?
-Mindenki vehet aranyat!
-Tanuld meg a weak pontokat és menni fog!
-arany=weak pont

Na ennél pontnál tudatosult bennem hogy ez egy teljesen agyhalott ember,hiába is próbálom megértetni vele hogy a kettő nem ugyanaz.

-Akkor vegyél aranyat és játsz ész nélkül!
-STFU!
-Így is van,vegyétek megy a győzelmet.

Nem csak az a baj hogy mindenki számára korlátlan mennyiségben hozzáférhető az arany,hanem hogy ilyen mentalitással játszanak és teljesen megölik a játékot vele. :(

Üdv:Viktor

(#57716) LobiDrg válasza Viktoár (#57710) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Én még egyszer nem vettem gold ammot.Szerintem is megöli a játékot.Bár nekem is néha könnyebb lenne, mert nem tartom magam jó játékosnak, de ha én is mindig goldot használnék akkor a büdös életbe nem fejlődnék sehova csak pufogtatnék mindenfele :B

(#57717) Petyus87


Petyus87
aktív tag

Sziasztok!
Az új patch óta problémáim vannak a játékkal.
Olyat szokott művelni, hogy bemegyek egy csatára és nem egyszer akkor dob be, amikor már a csata elkezdődött... Más: csata közben egyik pillanatról a másikra a ping növekszik az FPS elkezd zuhanni és megakad a játék hosszú másodpercekre is akár... csata közben irtó bosszantó...
i5-ös, 2 gb-os VGA-val rendelkező gépről beszélünk, ráadásul alap grafikán játszok és 2 modom van, egy napi stat és egy xvm(alap, test.1.), semmi más... Ötlet? XVM csinálhatja mi?
9.0 előtt sose volt ilyen probléma...
Köszöntem előre is!

(#57718) Pete55555 válasza Petyus87 (#57717) üzenetére


Pete55555
addikt

Őszintén? FOS a játék...
Nekem ugyan gyengébb a gépem, de ugyanezt csinálja. Néha felszalad a ping, és megakad a játék...

(#57642) BogyóBP Mivel nehéz ? Tegnap E-50M-el belőttem a Maus tornyát szemből... Sima lőszerrel.
Az oldalát meg WZ-132-vel, arannyal, 300 méterről.

(#57706) r1E3S3E7T Értem, csak az a baj, hogy ilyen szerencsés lövésből elég sok van...
Kidugom szépen a tornyomat, erre kapásból belőnek. Nézem, a torony alatt...
Állandóan ott lövik szét ezt a foshalmot :(

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#57719) mtade válasza Petyus87 (#57717) üzenetére


mtade
aktív tag

csata közben egyik pillanatról a másikra a ping növekszik az FPS elkezd zuhanni és megakad a játék hosszú másodpercekre is akár... csata közben irtó bosszantó...

Tegnap Matildával az 5. killnél, egylövésezni akartam valami lowhp kisebbet, és kb 3-4mp-re úgy megakadt, hogy öröm volt nézni... Talán még visszaértem volna resetelni is, ha nem kell még bepótolnom azt a kiesett kis időt is...

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#57720) dfsz34 válasza Viktoár (#57710) üzenetére


dfsz34
őstag

Az azért erős túlzás, hogy aranyat töltök oszt bármit belövök. Arannyal is célozni kell, ugyanúgy vannak lepattanók, de kevesebb valóban. Aranyat is sokat pattintok, ha olyan tankban vagyok, aminek van valami erős része, de az is biztos, hogy a legkisebb hiba esetén is már belövik. A lánctalp szépen eszi a heatet, ha 1:1-ben jön rám heates tank és feltételezem vagy tudom, hogy aranyos gyerekről van szó, akkor forgatok, de sajnos ezt sem lehet mindig használni, ha vannak társai a támadóknak (márpedig általában van), akkor sux van, a forgatás nem jó dolog :)

Mondjuk tényleg vannak eszetlenek, akik minden tank ellen aranyat töltenek be, pl t20-ban voltam amx köpi rám az aranyat, mondom wtf, normális, minek arany? Azt mondja, hogy a tiger p-re töltötte, bár szerintem simán hazudott és full arannyal nyomja, de ha feltételezzük, hogy tényleg a tiger p-re ment, ami tele van gyenge ponttal, na itt valóban az az eset áll fenn, hogy az isten barma nem ismeri vagy nem akar gyenge pontokkal foglalkozni, betölti az aranyat inkább.

Az is lehet, hogy ez tudatos dolog a WG részéről. Szépen lassan a játék elemi része lesz, vinned kell és használnod kell az arany lőszert is. A költségek növekednek és egy aranyos játék prém előfizetés nélkül nagy kredit veszteséget eredményez, sőt még prémmel is soxor.

Ha ilyen mennyiségű kredit kell, akkor prém előfizetés alap dolog, de kell egy jó prém tank is. Mind bevétel nekik, azért nem kapkodnak nagyon a gold lőszer nerf ügyében.

(#57721) eszakas válasza Pete55555 (#57718) üzenetére


eszakas
senior tag

Esetleg ha használsz valami modot azt szedd le. Csak kifejezetten az alapjátékkal játssz, a hangmódokat főleg kerüld.

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#57722) iwu válasza LobiDrg (#57716) üzenetére


iwu
addikt

Hát, én sem sok aranyat puffogtatok. De van mindent tankomban pár. Múltkor pl a t-34-1 el mentem, 100hpm maradt és 1 v 3 ban voltam, betöltöttem inkább, mert középre szorultam...sikerült behúzni:) az adrenalin remegést csillapítja a célzókörön:D:D:D

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#57723) Altbrucke válasza iwu (#57722) üzenetére


Altbrucke
tag

hasonló szisztémával dolgozom én is, ill. ha látom a sokkal komolyabb ellenfelet akkor használom :DD

(#57724) mtade válasza iwu (#57722) üzenetére


mtade
aktív tag

Jó verda az a t-34-1. A stock KV-3nak esélye sincs ellene... :) Főleg, ha 2 lövésből 2 kigyújtja... :)

[ Szerkesztve ]

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#57725) Petyus87 válasza Pete55555 (#57718) üzenetére


Petyus87
aktív tag

Ezt mondták már nekem...
Állítólag a HD modellek se tettek jót a játéknak.
Azt hittem van erre jó megoldás, esetleg egy xvm csere, vagy valami.
xvm-től tényleg nem kéne tönkre mennie a játéknak, oké, hogy csökkenti az FPS-t, de akkor se legyen már gond vele... most már tényleg az emberek 80%-a használja.

Apropó a Vit_Colormessages_ministat_0.9.0_v2 ki lett már javítva?
Olyanokat csinál, hogy késő délután "kifagy" és nem számolja tovább a napi statot, illetve a klán csata eredményeit nem írja ki jól (azt írja: kész, tele mindenféle érthetetlen betűjellel)

(#57726) iwu válasza mtade (#57724) üzenetére


iwu
addikt

kicsit lassan szűkül, de szeretem én is (az előbb említett körrel lett meg a tankász, 1450 nettó xpre)

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#57727) mtade válasza iwu (#57726) üzenetére


mtade
aktív tag

Grat! :)

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#57728) TESCO-Zsömle válasza Petyus87 (#57725) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Klánban többen is panaszkodtak hasonlóra, és magam is tapasztaltam ilyesmiket. Az eddigiek alapján inkább a géppel áll összefüggésben, mint a modokkal. Olyan emberek gyakrabban és komolyabban szenvednek tőle, akik gyengébb vassal tolják, még modok nélkül is.

Engem általában akkor kap el, ha 1-lövéses ellenfélre akarok rálőni kritikus helyzetben. Mintha a pause lenne a tűzgombon, egyszer csak megáll a kép egy-két másodpercre, majd az ellenfél megjelenik a célzókörön kívül és telibe ver. Persze lehet, hogy csak a véletlen műve ez a fajta időzítés, mint mondtam velem relatíve kevésszer fordul ez elő. Vagy már annyira megszoktam, hogy fel se tűnik, ha nem döntő helyzetben történik.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#57729) iwu válasza mtade (#57727) üzenetére


iwu
addikt

thx.
igazából nem is tudom , mire adott ennyit, visszanézve nem nagy kalandnak tűnik :B
jah, kicsit bekevertem az emlékeket, de ez a tankász kör.

[ Szerkesztve ]

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#57730) eszakas válasza TESCO-Zsömle (#57728) üzenetére


eszakas
senior tag

Az általad leírt "Mintha a pause lenne a tűzgombon," velem is előfordul és úgy ahogy mondod főleg kritikus helyzetben és akkor amikor kilövik az első játékost. Nem mondanám, hogy gyenge vassal játszom és ezért ez megmagyarázhatatlan. Ha célzómódot teszek fel van úgy hogy eltűnik a lövedék, nem is használok.
Tehát nem olyan egyértelmű a gyenge vas.

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#57731) jr1994


jr1994
addikt

:))

Sikeresen beraktam Hodor képét 6. érzék jelzésnek, de úgy lenne az igazi ha hodorozna is egyet amikor spotolnak (tehát a hangot is lecserélném). Ennek mi a módja?

Itt találtam is két változatot, tehát az anyag megvan.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#57732) Petyus87 válasza TESCO-Zsömle (#57728) üzenetére


Petyus87
aktív tag

Zsömi... i5-ös, amd radeon hd8750 2 gb-os VGA-val rendelkező gépről beszélünk, ráadásul alap grafikán játszok... Tudtommal a te vasad se gyenge, ezek tudatában a géptől nem lehet...
Nekem egyszer fordul elő 1 nap, késő délután, de olyan formában, hogy kénytelen vagyok restartolni...

(#57733) iwu válasza jr1994 (#57731) üzenetére


iwu
addikt

1. Use XVM (I will make the making easier)
2.Find 6th sense mod with sound and install it.( example: souron 8.10 6th sense mod)
3. Pick your troll face pics and size it down to desirable size for you.
4.Change the pic file format to (.png)
5.Change the 6th sense pics in the downloaded 6th sense mod with your .png format, resized troll face.
6.Look in the mod pack and look for audio file.
7.Change the audio file with FMOD
8.Modify the audio file with your trolololo sound.

forrás

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#57734) TESCO-Zsömle válasza Petyus87 (#57732) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Csak arra kívántam rámutatni, hogy gyengébb gépeken ez gyakrabban és súlyosabban jön elő.

Mondjuk én a kettőnk esetében packet loss-ra gyanakodnék. Bár attól restart-olni csak akkor kéne, ha full dobná a kapcsolatot a szerver. Viszont a késő délutáni időpont megint adja a dolgot, mert akkor a legnagyobb a terheltség.

sz: Persze megoldást ne várj. Mindketten pontosan tudjuk mekkora kalap f*s ez a játék technikailag és én is csak találgatok. Ground Forces ennyivel tuti jobb lesz. Az alatt egy normális motor duruzsol.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#57735) Angel1981 válasza Bingisz (#57690) üzenetére


Angel1981
veterán

WOW! Nem is kicsivel! :R

(#57736) BogyóBP válasza SoulReaver (#57695) üzenetére


BogyóBP
addikt

Milyen célzómodot használsz? Még ezt a fajtát nem láttam.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#57737) jr1994 válasza iwu (#57733) üzenetére


jr1994
addikt

Köszi a választ.

Hű. Hát ez nekem kicsit magas :O
Nekem csak a hang módosítás kéne, de új kérdések vetődnek fel.
Mi az az FMOD? meg módosítsd a hangfájlt de hogyan módosítsam?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#57738) csapee


csapee
senior tag

Az javitva lett mar hogy pl egy szikla mogott vagy stb helyen bujkalo tanknal raviszem a celkeresztet a kilogo reszre es lejebb viszi automatikusan? Esetleg ez egyedi problema?
Nem hasznalok autoaimot soha.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#57739) BogyóBP válasza csapee (#57738) üzenetére


BogyóBP
addikt

Nem, van hogy leugrik néha róla a célkereszt..Leginkább Artynál bosszantó amikor telibe van célozva faszán bevan szűkülve és pont mikor megnyomod az egérgombot akkor tűnik el és a célzás odébb ugrik.. :(((

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#57740) jr1994 válasza csapee (#57738) üzenetére


jr1994
addikt

Nem, de tényleg baromi idegesítő :((( Pl ha az ellen épp eltűnik de még odalőnék egyet, a gép csakazértis odaragasztja a célkeresztet a talajhoz.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#57741) Diarmand


Diarmand
senior tag

Akik tolják az SP eventet, melyik kínai illetve japán tankokkal csináljátok? Úgy érzem ez a két ág lesz a legszenvedősebb :DDD

(#57742) lnk válasza Diarmand (#57741) üzenetére


lnk
aktív tag

Én Is2-vel a kínait.A japánt meg a Chi-to Chi-ri párossal.Kínaival megvan már 65k exp a japánnal 45k.Csak a napi szorzókat csináltam eddig rajtuk.Az a 4 nap 5x szorzó sokat dobott az összes ágon.

(#57743) iwu válasza Diarmand (#57741) üzenetére


iwu
addikt

nekem a linkelt 10K-s kör megdobta a kínait:D:D:D
nekem is szorzóssal van időm, kína t-34-1 és is2 (event előtt stock mind2), japán tank meg szerintem mind tré:P de az 5-6-7 meddel.

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#57744) psycroptic válasza Diarmand (#57741) üzenetére


psycroptic
őstag

A japánokat eladtam a genyóba tier4-5-el toltam. Kínait a type58 és a t-34-2-vel.

PSNID: Tomy83PS

(#57745) #43783936 válasza Diarmand (#57741) üzenetére


#43783936
törölt tag

Japán ágon az 5-6-ossal csináltam egyszerre, elég szenvedős volt, bár volt pár jó csatám is velük.
A végén beszállt a frissen kifejlesztett Chi ri is, az viszont nagyon bejövős 3 lőszeres tárával és a 10 másodperces újratárazási idejével.
Kínain a nyolcas meddel és heavyvel toltam egyszerre.
Gondolkodtam a type-58 visszavételén, de elég volt ez a két vas.
A kínaiban a Type-34 a szenvedés, mert az az első med, tehát vagy százas legényeket veszel goldért, vagy a 75%-osokkal kínlódsz egy venti,töltés és célzásgyorsítóval megfejelve.

(#57746) etejedu


etejedu
őstag

Hogyan csináljam?
/A tankban lévő személyzet fejlődésére vonatkozóan./

Ugye az első tankban mindenki 100% -os.
Itt tudok képesset választani. Ami szépen százalékosan emelkedik és csak 100 % -os személyzettel
müködik vagy nem? Tehát ha átpakolom másik tankba őket akkor nem aktiválodik?
Van értelme átképezni vagy maradjak az 1 tierben mig kifejleszti maxra?
Hogy van ez?

(#57747) BogyóBP válasza etejedu (#57746) üzenetére


BogyóBP
addikt

Én úgy tudom nem csak akkor aktiválódik ha a legénség 100% os, csak néhány perknek elkell érnie a 100% ot és akkor aktiválódik de nemtudom hogy ez a legénységgel hogy van. Pl a T34 emben még nincsenek 100% os emberek most képeztem át oda egy másik tank embereit valami régi páncélvadászból és mégis világit pl az elit alakulat hogy megvan.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#57748) Pete55555 válasza eszakas (#57721) üzenetére


Pete55555
addikt

Teljesen mindegy, nem a modoktól van, próbáltam...
Kilőnek egy tankot (teljesen mindegy, milyen messze tőlem) és belaggol...
Meglőnek engem, belaggol...
ÉRDEKES :(((

...Szeretem leracsniztatni...

(#57749) 04ahgy válasza Pete55555 (#57696) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Úgy, hogy a Löve pontos, és úgy látszik, ezt az is tudta, aki vele játszott, és tudta, hogy hol kell belőni, ha csak a tornyod látszik ki...

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#57750) BogyóBP válasza Pete55555 (#57748) üzenetére


BogyóBP
addikt

Nálam is ugyanez van, lövök egyet, elhalkul az egész és alig hallani néha az ágyuhangot is. Tiszta gáz :/ Elég sűrűn van ez mostanság. DE MAUST épiteni kell.. -MODERÁLVA-

[ Módosította: #40993792 ]

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.