Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#56201) Th1sN04ll válasza ddt500hu (#56198) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Mivel a lövésznek is ad bónuszt igen! :R

(#56202) dfsz34 válasza Th1sN04ll (#56197) üzenetére


dfsz34
őstag

2771-es sebzés átlaga van az egérkével, és hát igen valószínűleg nem spórol az arannyal, mert azért a maus ágyúja alap lőszerrel nem az igazi, nagyon pattogós. Nem rossz, nem arról van szó, csak ugye van egy böhöm nagy test és főleg nyílt pályákon nehéz vele tiszta lövéshez jutni, leginkább az van, hogy mindenki lövi mint állat és a maus közben tud néha lőni, amibe nem fér bele lepattanó vagy nem sebző lövés. Épp elég a nyomorult tankkal mindig úgy helyezkedni, hogy ne lője be valaki és nagyon fontos, hogy minden lövés sebezzen.

Azonban ez még így is elég szép átlag, most mindegy is mennyi arany van mögötte.

(#56203) Bingisz válasza dfsz34 (#56202) üzenetére


Bingisz
addikt

De miért kellene arannyal tolnia?
Imádom ezt a hozzáállást. Ha valaki jól sebez egy tankkal akkor goldspammer. Nem értem miért kevés a 246 pen tier 10-be.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#56204) dfsz34 válasza Bingisz (#56203) üzenetére


dfsz34
őstag

Mert pattog, azért kevés.

Pontatlan, ráadásul nem lehet megvárni, amíg teljesen becéloz, mert pofán lövik az egeret. Ergó a lövés nem oda fog menni, ahova szánja az ember és ez a tipikus helyzet, nem az, hogy szép kényelmesen ki lehet várni a teljes beszűkülést.

(#56205) bughead123


bughead123
csendes tag

Ha van hely olyan klanba ahol sokat lehet szakaszozni, jo a tarsasag es kezdoket is bevesznek szivesen mennek :D

(#56206) Drenadar válasza dfsz34 (#56204) üzenetére


Drenadar
veterán

IS7-nek kemény 4-el több az átlag penje és lassabban is céloz :D jó persze annak legendásabb az armorja...

de akkor sem a fegyver penje kevés, hanem lassan céloz...

(#56207) #21346560


#21346560
törölt tag

Végre kipróbáltam a WTF E-100-at. Durva. Nagyon dúúúrva...

(#56208) Bingisz válasza dfsz34 (#56204) üzenetére


Bingisz
addikt

"Mert pattog, azért kevés"

De legalább most már tudom, hogy miért sapmmel boldog-boldogtalan gold ammot.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#56209) Drenadar válasza Bingisz (#56208) üzenetére


Drenadar
veterán

hogy úgy érezzék hogy valakik :) mert csak azzal tudnak bárkit is átütni... szerintem pár lepattanó belefér, bízom benne vagyunk még páran akik nem töltenek gyorsan goldot ijedtükben ha nem egy amx jön velük szembe... bár biztos vannak akik az amx-ekre is goldot spammelnek :D

(#56210) Th1sN04ll válasza Bingisz (#56208) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

:DDD Jgpz e-100 299-es penjével is lehet pattanni, sőt a gold 420-al is :K Szerintem ha kellően forgatják az egeret és nem tudnak a seggébe kerülni hiába lövik pofán pattanni fog, persze ehhez kell némi ész is hogy ne hülyeként játszon az ember... bár ahogy látom itt több ember úgy látja goldozunk mert az biztos nem patta áááááá :W

Drenadar:
Utoljára az e-100 kivételével cw-n goldoztam :K Messzi célra az még nagyobb eséllyel is pattan :DDD

[ Szerkesztve ]

(#56211) mrszitya válasza Bad Pritt (#56199) üzenetére


mrszitya
senior tag

Legjobb lenne Tank Inspector-rel leellenőrizni, bár írtad - vagy talán többen is írtátok, hogy összeomlik. Sajna ezen a gépemen nincs fenn a Wot, így per pillanat nem tudom lecsekkolni, sikerül-e működésre bírni. Én már rég nyitottam meg. Majd megnézem este később, ha nem kapsz addig is választ. Egyébként tényleg más-más adatok vannak az egyes oldalakon. :)

(#56212) #21346560 válasza Th1sN04ll (#56210) üzenetére


#21346560
törölt tag

Bizony lehet :DDD

(#56214) Th1sN04ll válasza #21346560 (#56212) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Ha a 200mm-es frontdarabot lövik pattanni is fognak :K , én a képről azt olvasom le ott találtak el :R

(#56215) Simi37


Simi37
őstag

Valamikor régebben (pár hete) "vita" tárgya volt, hogy átmehet-e a lövédék a tankon...hát szerintem igen. A sceershotjaim közül bányásztam elő:

És ezt anno jól elcsíptem, mert nem replayből szedtem ki ezt a részletet.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#56216) Drenadar válasza Simi37 (#56215) üzenetére


Drenadar
veterán

gyakorlóba le kell tesztelni nagyon egyszerű... de szerintem NEM!

(#56217) dfsz34 válasza Drenadar (#56206) üzenetére


dfsz34
őstag

"de akkor sem a fegyver penje kevés, hanem lassan céloz..."

Hatását tekintve elég hasonló, mert ha nincs teljesen becélozva, akkor mellémegy valamennyit a lövés nagy valószínüséggel (pontosabban sokkal nagyobb terület van befogva és emiatt az esély is jóval nagyobb, hogy kemény részt talál el), azaz már nem gyenge pontot fog eltalálni. Mondjuk azt nem értem, hogy olyanok mondják a frankót a maus-ra, akiknek nincs, vagy olyanok, akik e100-ba aranyat tolnak. Miért? Ha annyira jó a maus ágyúja, akkor miért nem azt használják az E100-n és nem kéne arany? Költői kérdés, tudjuk a választ.

Egy e5 2 sec alatt szűkül, a maus meg 2,9 (alapérték persze), azaz jól meg kell nézni a célpontot vele célzáskor. Az ellenfelek tipikusan jól páncélozottak, tehát illik gyenge pontra menni nem csak úgy akárhova. Sajnos ugye, maus-nak 240mm-es az orcája (az e100-nak is csak kicsit jobb), úgyhogy ha sokáig céloz, akkor bizony belőhető, nem fog ott sokat pattintani. Ez olyannyira így van, hogy meg lehet figyelni a pro játékosokat vele, sokszor nem mernek vagy akarnak lőni, hiába van betöltve, hanem várják a pillanatot, amikor az ellenfél nem figyel vagy ellőtte magát.

Ráadásul a maus kiemelt figyelmet kap, kizárt dolog, hogy valaki éppen ne lesné, hogy mit csinál és ha nem teljesen hülye az ellenfél, akkor az arcát lövi, nem a beforgatott testét, gondolom ez evidens.

Láttam ennél jobb maus átlagot is, de aranyat köpött a gyerek.

Egyébként nincs ezzel semmi gond a részemről. Nem leszóltam a gyereket, hanem árnyaltam a képet, hogy maus, e100 meg még pár tankkal erősen aranyra van utalva az ember a szokásosnál is jobban, ha alkotni is akar valamit a csatamezőn.

Egy Maus esetében azért is nehéz nagy átlagot elérni, mert nyílt pályákon hamar elintézik, ha sok arty vagy nagy td van. Akármekkora pro, nagy az esély rá, hogy kiszedik hamar. Úgyhogy ez azt jelenti, hogy a mausnak jobban fekvő pályákon kell sok sok sebzést csinálni, hogy kompenzálni lehessen mondjuk egy sand river-t, ahol kb egy kezemen meg lehet számolni az arty biztos helyeket.

(#56218) Th1sN04ll válasza dfsz34 (#56217) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Ha peldalozol mond ki nyugidtan kinek cimzed a szosszenetet ami irsz ;) tolzsed az aranyat tolem nem hat :Y

(#56219) dfsz34 válasza Th1sN04ll (#56218) üzenetére


dfsz34
őstag

Látom megértetted, amit írtam....... :))

csak nem te is értintett vagy a full arany e100-ban hasonlatban???

[ Szerkesztve ]

(#56220) TESCO-Zsömle válasza Bingisz (#56188) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Összeálltam noobplatoon-ba egy T69-el.

Drenadar: Nem állítottam én semmit. Kérdeztem.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#56221) Th1sN04ll válasza dfsz34 (#56219) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Kicsit más az aspektus ugyan is a mausegun pontosabb mint a 150.es... plusz a 235 az vicc míg a mausnak jó az átütése ;)

(#56222) Bingisz válasza dfsz34 (#56217) üzenetére


Bingisz
addikt

Mert az E100-nak a 15 centis ágyúval van értelme. Viszont E100-ba azért kell gold, mert annak tényleg kevés az átütése. Mondjuk alapból az E100-ban is AP-t használok, mert a HEAT érzékenysége nekem nagyon nagyon zavaró.
A 12.8-as ágyút szerintem a fórum összes tagja ismeri tapasztalatból, szóval nem kell róla mesélned.
Szóval szerintem aki abba az ágyúba goldot használ az a goldspammer kategóriába esik. És 90%-ban biztos vagyok benne, hogy a jó játékosok is így gondolják.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#56223) #21346560 válasza Bingisz (#56222) üzenetére


#21346560
törölt tag

Én is utálom a "goldnúbokat", de mivel ez is egy lehetőség a játékban, nem ítélek el senkit, mert azt használ.
Ennyiből azt is lehet núbozni, aki "sznájper" nézetben lő, vagy tolat, hisz az is egy lehetőség a játékban...

(#56224) Bingisz válasza #21346560 (#56223) üzenetére


Bingisz
addikt

Azért írtam spammert. A goldnúúb az az aki masszív goldspammel se ér el 59-60% összesített győzelmi arányt.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#56225) dfsz34 válasza Th1sN04ll (#56221) üzenetére


dfsz34
őstag

Akkor mé' nem használod a maus ágyút? Nem értem. Ha annyira kiváló és akkor nem kéne arany lőszerre sem gyűjteni mindig. 11 pennel több, 0,38 vs 0,4 a pontosság és a maximum közepes (vagy inkább közepes aljának mondható) 2,9 célzás, ez minden csak nem kiváló, remélem egyetértünk ebben. A kiváló, az mondjuk az E5 ágyúja, vagy az angol nagyágyú.

Mondjuk ez elég vicces, hogy a 235 pen az valami ultra gyalázat, de a 246 az igen, az már átüti a betont is.

Ráadásul a Maus lassú, flankolni azzal csak szerencsével lehet, úgyhogy azt kell vele lőni, ami látszik az ellenfélből.

Tényleg nem értem én ezt a parát. Mit fáj az nektek, ha aranyat használ a játékos és így éri el a jó sebzés átlagot? Vannak gépek, amikbe kell és kész vagy el kell fogadni, hogy 1) kivárja az ember a teljes becélzást és közben bekap valamennyi sebzést 2) nem várja ki, de akkor ha keményebb részre megy, nem ahova célzott, akkor pattanni fog.

Érdekes azért, itt mindenki hőbörög, aztán közben simán betolja az aranyat más tankban, mert maus-a mondjuk éppen nincs.

[ Szerkesztve ]

(#56226) Th1sN04ll válasza dfsz34 (#56225) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Relax van, ha adott a lehetőség egy akár 900-at sebző ágyúra akkor azt használja az aki szeretné ;) Nem kell hisztizni csak mert okafogyott lett az okoskodásod, gyujtsál rá, béke van ;]

(#56227) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Luchs Tank Ász

1v1 egy E 25-tel, utána meg egy trükkös Chi-To majdnem rászedett. Jó kis meccs volt, rövid, de élménydús. :))

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#56228) Bingisz válasza dfsz34 (#56225) üzenetére


Bingisz
addikt

Az a +11 pen pont viszi már magabiztosan az IS7 alját, ami az általános viszonyítási pont tier 10-eknél. A 12.8-as ágyúba soha nem kellett gold, anno a goldammo korszak előtt is volt 2700 átlaguk a jó játékosoknak a maussal. Vicces, hogy ma már ott tartunk, hogy aminek nincs 270 penje és 2,5 sec alatti célzásideje, abba már kell a goldammo...
Engem az zavar, hogy arra aki sokat sebez egyből rámondod, hogy goldozik, pedig nem így van.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#56229) wrett


wrett
csendes tag

Szerintem a gold ammo = good ammo :) Az E-100ban szinte csak azt használtam, amíg el nem adtam, mert még így se ment vele elég jól... De szívesen betöltöm másba is, ha van. Pl. a PZIV és a StugIII troll ágyújába egyenesen imádom. Aztán ha panaszkodik az áldozat, hogy "goldnoob", csak azt felelem "deadnoob"... Elvégre bárki előtt ott a lehetőség, hogy használja... :B

(#56230) Drenadar válasza wrett (#56229) üzenetére


Drenadar
veterán

gondolom akkor is azt mondod mikor egy kis light agyonlövi a heavydet golddal, hogy jééé bakker én is használhatnék goldot... jah hogy az nem old meg semmit mert azt az 50-es armort a HE is beveri?

a gold lőszer nagyon eltorzítja az egész játékot... manapság egy heavy tank már csak arra nem jó amire kitalálták... golyófogónak. szemből bármelyik med kinyírja, főleg ha goldot tölt.
és ez így nagyon nem jó.

(#56231) Napfénysüti válasza Drenadar (#56230) üzenetére

Egyetértek. Szerintem kár volt beletenni a játékba a gold ammot.

Més que un club!

(#56232) Drenadar válasza Napfénysüti (#56231) üzenetére


Drenadar
veterán

nem kár mert néha tényleg segítség, de pl a történelmi csatákban okosan limitálva van.

Vagy legyen igazán drága, hogy ne csak ezt lőjék a kis játékosok vagy legyen limitált...

(#56233) joergie válasza emre (#56163) üzenetére


joergie
őstag

ilyet hogy 1.36_090 hol találok? tehát nem sima v1.36

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#56234) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

Szerintem simán megduplázhatná a WG a premlőszer árát. Javarészt eltűnne a sok szerencsétlen goldspammer mert egy kör után kellene vagy 30-at mennie a nyolcas prémtankjával, hogy behozza a $$$ kiesést :K

(#56228) Bingisz: Na ahhoz, hogy 2,7k átlagod legyen Maussal nem jónak hanem nagyon jónak kell lenned. Tankolni lehet vele nagyon sokat, feltéve ha be van forgatva mind a teknő, mind a torony. Azonban abban a pillanatban amikor szembefordítod a tornyodat az ellennel be fogja lőni bármelyik top tier löveg. Ez azt eredményezi, hogy amikor odafordítod akkor elkezd csökkenni a HP-d, változó mértékben.
Értelem szerűen ha meghalsz akkor nehéz sebezni, ha meg be vagy forgatva, hogy ne lőjenek át akkor megint csak nehéz sebezni.

Nekem pl. kevesebb a DPB Maussal mint Bélával (-200), biztosan tudtam volna jobbat csinálni pár száz meccs múlva, ha nem unom meg a fentebb említett szituációt és adom el a tankot miatta.

Amúgy azt is vedd figyelembe, hogy régen könnyebb volt sebezni a tankokat az alacsonyabb átütésű lövegekkel a nagyobb normalizáció miatt, illetve voltak itt olyan apróságok, hogy pl. a Maus torony csak 220mm vastag volt, az E-100 torony meg csak 240mm (turret ring meg valami 200mm), ez utóbbinak a hasát simán belőtte a 88mml/71 a maga 203mm átütésével, ma meg az esetek túlnyomó többségében lepattan még akkor is ha nincs befordítva. Plusz az idő folyamán elszaporodtak azok a lövegek amiknek nagyobb az átütésük, és sokkal gyorsabban is céloznak, ha összehasonlítod a Maus lövegét az E5 lövegével akkor rájössz, hogy eléggé nagy a különbség köztük (bár nem akkora mint 8.6 előtt volt).

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#56235) wrett válasza Napfénysüti (#56231) üzenetére


wrett
csendes tag

Értem amit mondtok (Te és Drenadar), de a játékban benne van... és pont. Hogy jobb lenne-e ha nem lenne, azt nem tudom, ez könnyen meglehet. De benne van.
És igen, ha kilövi egy light a heavymet golddal... hát megteheti, tegye, ha olyan ügyes.
A múltkor a TigrisI-el golddal lőttem ki egy JgPzE100-at. Persze goldnúbozott rögtön... könyörgöm én 7, ő 10... miről beszélünk? Miért hagyta magát kilőni?

(#56236) Napfénysüti válasza wrett (#56235) üzenetére

Persze hogy benne van hisz ez is pénzt hoz a WG-nek. Szerintem jobb lenne nélküle mert úgy a valódi tudás számítana inkább nem az hogy ki hajlandó többet rááldozni.

Més que un club!

(#56237) Bingisz válasza Iron Funeral (#56234) üzenetére


Bingisz
addikt

Attól még gold nem kell hozzá.

Más:
Mi ez a disznóölő tank?

7. köröm vele :))

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#56238) L-e-f-i-e válasza Iron Funeral (#56234) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Nem fogják szerintem, és nem is megoldás, mindig lesznek olyanok akiknek telni fog rá, és jelenleg igen is sok "propadder" használ goldot akkor is ha nem muszáj, na most ők nyilván gold nélkül se rosszak, de ha csak nekik maradna az "ingyen" gold az igencsak elvenné a játéktól a kedvét a cékla hadseregnek...

=^-^=

(#56239) Iron Funeral válasza L-e-f-i-e (#56238) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Pedig ez a megoldás, feltolni annyira az árát hogy ne tudják/akarják spammelni. A statpaddereket letojom, nem jár nekik sem a gold spam csak azért mert "pro" az illető. ami azt illeti az XVM ezen részét szemrebbenés nélkül letiltanám a WG helyében, ne már, hogy egy program mondja meg hogy két IS-7 közül melyiket kell lőni.
A pont meg ott van Bingisznél, hogy nem kell gold, még akkor sem ha Mausban vagy, sőt még akkor sem ha E-100-ban.

Feltolnák az árát kétszeresére, vagy akár háromszorosára a goldammónak, hamar megtanulnának az emberek normális lőszerrel játszani. Volt egy időszak ebben a játékban amikor nem használta senki sem (0,0001%) és nem is hiányozott senkinek sem a goldammo.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#56240) emre válasza joergie (#56233) üzenetére


emre
veterán

Csak a 90 nélküli verziót nézd. Az 1.36 már a 090-es patch-hoz készült.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#56241) #56230144 válasza Drenadar (#56216) üzenetére


#56230144
törölt tag

Ma az én tankomon is átment egy lövedék. :D

(#56242) Bingisz válasza Iron Funeral (#56239) üzenetére


Bingisz
addikt

Talán miután bejön ez a klán építkezős-stratégiás dolog, és raknak bele goldammot termelő épületeket, akkor ki tudnák venni a gold ammot a randomból.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#56243) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Acélfal a Tigrissel! :P
Hoogymi?? :Y
Jó kis meccs, érdemes megnézni szerintem. :))
Még az a jó, hogy állandó szakasztársam is rájött, hogy kell neki egy ilyen macska, úgyhogy ezt a meccset kb ketten hoztuk le. :((

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#56244) stork13 válasza Iron Funeral (#56239) üzenetére


stork13
aktív tag

A WG-nek mérlegelnie kell, hogy egy ilyen húzással mennyi embert és így pénzt vesztenének.
Azért valljuk be őszintén, a WG nem a zöldekből/lilákból él meg, a kisebbség meg sírhat, mint bárhol máshol nem nagyon lesz hatása ha az nekik nem kedvező. Itt keményen a pénz a beszél.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#56245) Th1sN04ll válasza Bingisz (#56242) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Sose veszik ki a randomból! :(

(#56246) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Amikor a Tigris fosik az ELC AMX-től 50m-en belül (egy házsarok), az megfizethetetlen :C (próbálkozott pár körrel ezelőtt, biztos szeret)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#56247) Viktoár


Viktoár
addikt

Azt az egy dolgot elmagyarázhatná nekem valamelyik tudor hogy miért szűnik meg a kilőtt lövedék létezni abban a pillanatban ahogy kilőnek? Ehhez nem kell replay gondolom. :D

Üdv:Viktor

(#56248) Iron Funeral válasza stork13 (#56244) üzenetére


Iron Funeral
őstag

A WG azelőtt is jól élt mielőtt elérhetővé tették volna a noobammót kreditért, sőt szerintem ez nem igazán javított a gold eladásaikon. Inkább látom jövedelmezőbbnek az ő felükről azt, hogy emelnek az árán és akkor hajlamosabbak a playerek rl pénzt fizetni érte, mintsem, hogy egy db lőszerért kiadjanak 5-25k kreditet.
Aki ezelőtt nem fizetett a játékért az ezután sem fogna aki tud játszani az erre megint csak nem ad pénzt (ahogy most sem) az a pár szerencsétlen akinek csak pay 2 win megy az meg megvenné goldért.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#56249) Bingisz válasza Viktoár (#56247) üzenetére


Bingisz
addikt

Ezt hogy érted?
Nem tűnik el a lövedék ha kilőnek, csak egyetlen egy esetben. Ha már csak ketten maradtatok a pályán és egymásra lőtök, akkor akit előbb eltalálnak, annak semmisül meg a lövedéke, hogy ne legyen draw a végeredmény. Mondjuk ezzel a helyzettel még sose találkozta, de elméletileg az egyik patch óta így kéne működnie a dolognak.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#56250) larpi


larpi
tag

Csak a gold-lőszer témához egy gondolat: legyen minden tipusnak fix lőszerkészlete és így mindenki úgy használja ahogy akarja. Biztos hogy volt a tankoknak valami szabvány lőszerkészlete igazából is.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.