Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#282) Patrick76496 válasza Cseri0058 (#138) üzenetére


Patrick76496
őstag

A csataszámmal nem sokat érsz, de az átlagsebzésed a KT-val nem olyan rossz. Egyébként meg én is panaszkodhatnék, hogy milyen szenvedős az IS-2 stock-on, nagyon rosszul megy vele. Ne ess bele az én hibámba, amikor ide jöttem minden tankot csak szidtam, akkor még gyenge játékos is voltam.

Tegnap olvasgattam az archívumot, akkor akadtam rá a régi hsz-eimre. Elnézést szeretnék kérni utólag az akkori sok hülyeségemért, és a szép beszédemért is. Akkor még kezdő fórumos voltam, kissé elengedetten használtam a szavakat. :B

Más: Ha M103-on megvan a T122-es löveg, akkor hogyan tovább? Utána kihúznám az M58-at, ezt követően a rádiót vagy a motort érdemes előbb kifejleszteni?

Másabb: Mielőtt valaki megkérdezné, hogy kapunk-e garázshelyet 8.6-al, idéznék egy mondatot a FTR-ról:
"the reason there won't be any free arty given in 0.8.6 is that the devs don't want to increase the amount of arty even further"

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.