Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) myckey


myckey
veterán

Hades jutott eszembe .

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#2) Daelion válasza myckey (#1) üzenetére


Daelion
őstag

Nekem is, pedig nem is játszottam vele. :DDD
Art style miatt gondolom.

(#3) myckey válasza Daelion (#2) üzenetére


myckey
veterán

Na én viszont nagyon játszom a Hadest. Poén néha pár kört menni, aztán hallgatni az istenek nyekegeset ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#4) Daelion válasza myckey (#3) üzenetére


Daelion
őstag

Szemeztem már vele mert ránézésre tetszik illetve gamepasson is rajta van csak türelmem lehet nem lenne már hozzá. 'nem vagyok akkora rogue-like játékos/fan. :B

(#5) myckey válasza Daelion (#4) üzenetére


myckey
veterán

Rosszul állsz hozzá... :K
A játékélmény, a design+ art ( zseniálisan fest ), a karakterek és azoknak a szerepe, alakítása...Én ezek miatt lépek be, időről időre !

Nem foglalkozok különösebben az előrehaladással, csak jópofa az egész, hangulatos. Mint mikor beugrasz a játékterembe, nyomni ugyanazzal a címmel, mert szereted.

Persze ha kicsapja a biztosítékot, hogy kötelezően meghalsz és mehetsz megint az elejétől...akkor kerüld messzire. :D :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.