Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#214551) e-newsee válasza popey37 (#214538) üzenetére


e-newsee
addikt

Pár korrekció:
-A "gold" az nem egy külön lőszertípus. Csak azért mondom, mert beleírtad a felsorolásodba. Az ún. "gold" ammo lehet HEAT, APCR, és artyknál RRO is (bár ez utóbbi asszem jelenleg ki lett véve).
-A HE és az RRO ugyanaz, csak a HE angolul van (High Explosive), az RRO meg magyarul (Repesz ROmboló).
-Nem alaplőszerre van korlátozva a 3 kaliber szabály, hanem lőszertípusra. Minden AP típusú lőszer (AP, APCR) esetében van ez a szabály, mindegy, hogy prém lőszer, vagy sem. A HE típusú lőszereknél nincs (HE, HEAT, HESH).

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#214552) Swinegod válasza popey37 (#214538) üzenetére


Swinegod
őstag

Amúgy kicsit sarkít a képeken a szög, utólag láttam csak hogy ilyen elképesztő neccesen még a 30mm-es részt találtam el mind2-vel, szóval ez csak hihetetlen balszerencse

Egyrészt amit lőttem sima AP szóval nemértem minek lett felhozva ha arra gondoltál másrészt az hogy alap lőszer eléggé sarkított kifejezés mert az APCR alaplőszer elég sok mindenen míg máson a sima AP a gold. Az AP kap kompenzációt, 5°-ot, de az APCR is, 3°-ot, a HE, HESH és HEAT nem kapnak az igaz, de azoknak tök mindegy is, ugyanis HE/HESH nem pattanhatnak le, a HEATnek meg az auto pattanás szöge 85° vagyis gyakorlatilag lehetetlen eltalálni valamit úgy HEATel hogy lepattanjon ezért van az ha rátöltöd pld a 8-as kocsival a HEAT-et a svéd TDkre be fogod vinni őket frontból, kivéve a 10est ha megeszi a heat shield az elején. A 10-es STRV-ről max akkor pattansz le Jpz E100-al ha eltalálod azt a 2 kis részt ami 60mm, elég érdekes a páncélja annak a tanknak, 40-50-60mm random helyeken szóval ha lepattansz erről aki eléggé rosszul találtad csak el vagy HEAT ugye ami ellen ki van találva a heat shield az elején

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#214553) köpet válasza e-newsee (#214551) üzenetére


köpet
aktív tag

Artyknál szerintem még van prémium HE.

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#214554) popey37


popey37
addikt

erre van valami magyarázat? mert én már teljesen kibukok a wg számolási rendszerétől.
kevesebb sebzés, nincs kill, van 2k spott és 10k-val több credit mint a másik meccsen. ott 6 kill, köztük 2 arty, mentem előre mint a vakegér, mert a csapat tolta mint állat. futni kellett a sebzésért és kevesebb creditet kaptam. a fene sem érti ezt.

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#214555) nomic


nomic
aktív tag

Úgy tűnik, gunmark húzás alatt ott szivat a játék ahol tud. Egyrészt Erlenberg, amit utálok heavyvel, másrészt, a mögöttem lévő 9-es WZ kolléga ammoracket kapott (hozzátenném, ő volt az egyetlen tank aki segített nekem, pedig itt volt egy 10-es WZ is, aki inkább a másik oldalt mesterlövészkedte) és a tornya pont úgy esett mögém, hogy sidescrapenél nem tudok eléggé hátramenni, különben a leesett tornyára rátolatva megemelkedik a tankom segge, és így könnyen beütnek felsőlemezen. :W Esküszöm, ezt direkt csinálja a játék.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#214556) dokee78


dokee78
félisten

Elég érdekes legénység lesz az olasz heavy tankoknál.
IX-es esetén 4 tag van,míg az X-es esetén csak 3 tag!

És egy kérdés.
Chuck küldetésekből már csak a holnapi van hátra?
Azaz azzal kérhető ki az X-es tank akciósan?

(#214557) 3 válasza nomic (#214520) üzenetére


3
senior tag

"Azt meg már tényleg nem értem, miért nem lehet meghagyni az utolsó két lowos tankot, hogy meglegyen a top gun?"

Én annak adom át a killt, akinek valamennyire követtem a csatában a tevékenységét, és látom, hogy megérdemli. Ha nincs róla információm, akkor seggfejnek tekintem. Mert a legtöbb játékos egy seggfej. Seggfejek meg ne akarjanak tőlem semmit.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#214558) hulp01


hulp01
senior tag

Na, tegnap meglett az O-I-ra a hajóágyú. OMG, micsoda mészárlást lehet azzal művelni főleg ha t5-be rak. Kb. mindenki egylövés. De azért az IS frontját is megkínálja egy négyszázzal. És akkor jön a szokásos goldammo sírás. Komolyan, rankeden nem látni ennyit, mint ez ellen. Fasza, hogy a wg csinál egy ilyen tankot, aminek aztán az egyetlen előnyét nullázza le az ostoba goldammos hozzáállásuk. Nem crew 2.0 kéne, hanem egy masszív ammo reballance. Az O-I-ra még azt se lehet mondani, hogy nem lehet flankelni. Ráadásul valami 26mp a töltésidő, szóval még idő is van lelépni, ha nem megy ellene szemtől-szembe.

Ja, és végre kifejlesztve az Emil II. Ha az is olyan szar, mint a I, akkor inkább meg se veszem. Képes olyankor is mellélőni, amikor az ellenfél tankja a cső előtt van. Az O-I hajóágyúja pontosabb és gyorsabban szűkül, mint ezé. Iszonyatos. Utálatos egy jószág nagyon. Lassú, mint a dög, mintha legalább is német szupernehéz lenne, közben meg a t8-as arty 1000-et csap belé (de 400-at minimum).

[ Szerkesztve ]

(#214559) jano_77 válasza dokee78 (#214556) üzenetére


jano_77
nagyúr

Elvileg még 4 nap van hátra a maival, mert eddig 28 lehetett megcsinálni és 32 van összesen.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#214560) 3 válasza peterson79 (#214532) üzenetére


3
senior tag

Mint amikor rányitsz a zokniba recskázásról elhíresült szobatársadra, és nővel találod. :D

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#214561) 3 válasza köpet (#214553) üzenetére


3
senior tag

Törölve. Félreértettem.

[ Szerkesztve ]

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#214562) e-newsee válasza 3 (#214560) üzenetére


e-newsee
addikt

Ez furcsán konkrét esetleírás ahhoz, hogy ne saját tapasztalat legyen. ;]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#214563) Kolter válasza popey37 (#214554) üzenetére


Kolter
junior tag

Hát csak ennyi . Mindkét  csapatban én voltam a top sebző . És még annyi xp sem kaptam mint az enemi bot tankja. Ennyit a fair play szupr e sport gamárol.(Ja igaz manapság mer nem meri igy hirdetni magát. )
https://ibb.co/HV0SMWr

[ Szerkesztve ]

(#214564) popey37 válasza hulp01 (#214558) üzenetére


popey37
addikt

az emilt ne vedd meg, nálam egy fostalicska volt. egy tárból 1 sebző maximum. cserébe mindenki belő. a tizese dettó. el is adtam pár csata után.
ebben a metában annyira lehuzták a táras tankokat, hogy nem lehet velük egyszerüen játszani: kilövöd a tárat, sebzel jó esetben 7-800-at, utána meg bujkálsz mig betölt, persze megtalálnak és védtelen vagy.

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#214565) popey37


popey37
addikt

komolyan mondom, ebből a karácsonyi 4 db. tier 8-as tankból csak a bourrasque használható úgy ahogy, a másik három semmirevaló. a gsor 40 seces töltésideje borzalom, a bischonte szintén a 15-14-13 seccel. mindkettő pontatlan mint állat. nem is tudom minek hozták be őket. az elején 4-5 volt egy csatában belőlük, ma jó ha 1-2-vel találkozol. mindenki vette mint a cukrot és utána rájött hogy egy kalap kaki mindegyik.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#214566) Swinegod válasza nomic (#214555) üzenetére


Swinegod
őstag

Én mikor STGvel meg Raviolival elkezdtem húzni a gunmarkot csak 2500-3000dmges csaták után örültem ha tudok 2-t lőni és abból az egyik beüt

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#214567) köpet válasza popey37 (#214564) üzenetére


köpet
aktív tag

Eszerint a 9-es is továbbviszi az előd fő jellegzetességeit, leginkább a rosszakat?
Kár érte, a koncepció tetszett, végre egy használható toronnyal megáldott táras nehéz, gondoltam, de csak sikerült közel használhatatlanra balanszolni.
Vagy ezzel is a háttérből kell alkotni, mint a fransziákkal? Azt még nem próbáltam, mondjuk a helyismeretem sem olyan mélységű, hogy ezt hatékonyan megtehessem a pályák nagy részén.

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#214568) popey37 válasza köpet (#214567) üzenetére


popey37
addikt

messziről meg pontatlan, de mondom ez csak az én véleményem, nekem egyik sincs garázsban, sőt az emil 1951-es prémium se. tárasból a gsor, bischonte van, de nem sokáig, mert eladom mindkettőt.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#214569) hulp01 válasza köpet (#214567) üzenetére


hulp01
senior tag

Ezzel biztos nem sniperkedsz a háttérből. Arra az pontossága totál alkalmatlanná teszi. Legalább is a nyolcast. A tornya amúgy nem lenne rossz, ha csak az lóg ki, azért tud pattintani rendesen.

(#214570) Kolter


Kolter
junior tag

Hát csak ennyi . Mindkét csapatban én voltam a top sebző . És még annyi xp sem kaptam mint az enemi bot tankja. Ennyit a fair play szupr e sport gamárol.(Ja igaz manapság már nem meri igy hirdetni magát. )

(#214571) nomic válasza 3 (#214557) üzenetére


nomic
aktív tag

Igazad van és nincs igazad. Aki baitel, trollkodik, az tényleg nem érdemli meg, de legtöbb esetben killek mellé sebzés is jár, akkor meg azért illendő meghagyni. Bár, épp most basztak ki velem, mikor kérésemre se engedték, hogy lerammoljam az utolsó 70 hp-s tankot az egyik küldihez, lehet nekem is meg kéne gondolnom, mennyire vagyok kedves a többiekhez.

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#214572) nomic válasza Swinegod (#214566) üzenetére


nomic
aktív tag

Lehet még inkább tryhardolnom kéne. Így is fele AP fele HEATet töltöttem bele, direktívával, agresszív vagyok, nem sajnálom a goldot, de a játék nem akar hagyni. :F Mielőtt elmentem otthonról, El Hallufot kaptam, 5x pattantam az enemy 277 kupolájáról, 3x IS-7 alsólemezről, és még a két arty is végig engem zaklatott. :( Most 82%-on vagyok, ilyen magasan meg sose voltam vele, most már csakazértis kihúzom a másodikat. Bár ne lenne ilyen szar a gun handlingje.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#214573) popey37


popey37
addikt

Eladva: GSOR 1008 sikeresen eladva. Kaptál: kredit: 1 852 300. Elköltöttél arany: 30.
Eladva: Bisonte C45 sikeresen eladva. Kaptál: kredit: 2 068 470. Elköltöttél arany: 30.
én nem szarozok, ami szar az megy a levesbe.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#214574) nomic válasza popey37 (#214573) üzenetére


nomic
aktív tag

Mi baj volt a GSOR-ral? Nekem nagyon bejött.

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#214575) popey37 válasza Kolter (#214570) üzenetére


popey37
addikt

egyszerű a válasz: vesztes csata volt, hátul kempeltél. az xp számításnál tuti nézi, hogy mennyire voltál aktív az adott csatában. nekem is volt már hasonló: hátul csipegettem és topsebzőként az xp szerzők legalján voltam.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#214576) popey37 válasza nomic (#214574) üzenetére


popey37
addikt

40 se töltésidő, pontatlan még közelről is, folyamatos tier 10, ott meg nem lősz be szinte semmit, kitárazol és rádesnek 5-en, menekülni nem tudsz, mert ahhoz csiga.
az a meglátásom, hogy a z olasz tárasok nerfelése ota az összes táras gyengült nem kicsit. addig sem voltak mesterlövészek, de azóta egyenesen rossz.
ha mész előre, max 1 tárat tudsz kilőni és kiszednek, ha hátul maradsz nem lesz sebzésed, már mindenki ismeri a tankot, megvárják mig kitárazol és véged. páncél sincs. akkor meg minek?
amugy kitárazás után egy tier 6-os kicsontoz mire betöltesz, szóval top tierként sem jó. legalábbis nekem nem jött be.

a nerf előtt a standart B volt a kedvencem, már az sincs garázsban.

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#214577) Kolter válasza popey37 (#214575) üzenetére


Kolter
junior tag

Hát nem fenn a várnál harcoltam . Szemtől szemben mert ott volt az egész  enemy . Minden lövésem 50 m belül volt. Söt sokk  egy az egyben. De nem értem pont te irogatsz  wot csalo xp rendszerről . Ez is ugyanaz .  Ha kempeltem volna akkor is többet csináltam , mint az enemy tiger 2-se.

[ Szerkesztve ]

(#214578) kchryss válasza nomic (#214520) üzenetére


kchryss
addikt

Jó ez a levél. :)

Sajnos nekem nem voltak olyan rendes csapattársaim mint te. Egy körre terveztem bemenni tegnap, sikerült az arty-val az oldalamra borulni az elején. 10 percig folyamatosan pittyegtem, írtam a csetre hogy segítsenek mert az oldalamon vagyok, T-gombbal a legközelebbi 3 játékostól személyesen kértem segítséget. Meg se próbált segíteni senki ...

(#214579) nomic válasza popey37 (#214576) üzenetére


nomic
aktív tag

Akkor elég kemény balszerencséd lehetett vele. Én majdnem hogy állandó tier 8ban voltam, a löveg kb. laser pointer, brutálisan pontosnak éreztem, a 225 pen ellenére ritkán pattant. A töltésidő meg persze hogy sok a 3 perces letolós csatákhoz, de szerintem bőven jó tank.

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#214580) CirrMee válasza popey37 (#214573) üzenetére


CirrMee
addikt

Ebből majd biztosan tanul a wégé.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#214581) Swinegod válasza nomic (#214572) üzenetére


Swinegod
őstag

Én évente egyszer kerülök T8-as heavyvel tier 6-ba erre 3 artyval Prohorovka, szóval egyszerűen nem rajtad múlik sokszor tudsz-e csinálni valamit
Itt pld szaros Patriot onnan ahol áll eltalálta a törpe kupolám 2x egymás után, majdnem ugyanott. Én nem találtam el őt. Nem a kupoláját nem, az egész szaros kilógó tornyát 5 lövésből

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#214582) popey37 válasza CirrMee (#214580) üzenetére


popey37
addikt

magasról letojom, hogy tanul vagy nem, nem játszom olyan tankkal amivel nem megy a játék.
gondolom, ha a garázsodban lenne egy merci meg egy lada, te sem a ladával járnál.
itt ugyan így van: vannak sokkal bejövösebb tankok, iknkább azokkal tolom.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#214583) e-newsee válasza popey37 (#214582) üzenetére


e-newsee
addikt

Mondjuk én megvártam volna egy tankbecserélést.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#214584) popey37 válasza e-newsee (#214583) üzenetére


popey37
addikt

ezek végtelenül visszavásárolható tankok, amugy meg van visszavehető tankom 40 db.
most mire cseréljem be? egy másik fostalicskára?

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#214585) Black_Sheep válasza Black_Sheep (#214496) üzenetére


Black_Sheep
tag

Ma egyedül folytattam a megkezdett sorozatot, még 3 győzelem jött hozzá, így a vége 28 győzelem sorozatban:

A 4. csata már bukó, szakaszban ez nyert csata lett volna. De legalább stílusosan ásszal, 6.323 sebzéssel, 4 killel búcsúztattam a győzelmi szériát:

1v1-ben maradtam az Obj. 705-tel, ő 2 lövéses volt, én 1. Ha kevésbé ügyes, még lehozható lett volna.

(#214586) Barret001 válasza Black_Sheep (#214585) üzenetére


Barret001
addikt

Itt a lehetőség! Bukhatsz 28 meccset,és kijössz nullára :) Igy aztán lehet kreditet,xp-t farmolni!

(#214587) popey37


popey37
addikt


az ellenfél legjobb játékosa

tt ez a baj: lőttem 19-et, talált 16, sebzett 8. én 3 lövést kaptam, garázs.
tele a hócsukám az olyan leosztásokkal, amikor nálunk kicsitsebző tankok, az ellennél meg 800-at lövők vannak. esélyed sincs semmire. a nagy páncélmonstrumokat képtelenség belőni 240-260mm átütéssel.
kpz 50 t vs 2 maus+ 2 t95, érvényesülj. még el sem tudtam menekülni, muszály volt beleállni,a két segitség a hátam mögött 2 tvp táras persze összesen lőtt 1k hp-t.
elöl a 2 t95, mögöttük a 2 maus, hogy lőjem be őket?

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#214588) Barret001 válasza popey37 (#214587) üzenetére


Barret001
addikt

Fel a fejjel! Előbb írtad,hogy remekül gurul a szekér! :)

(#214589) popey37 válasza Barret001 (#214588) üzenetére


popey37
addikt

nem a szekérrel van baj, hanem a balfék csapatokkal, azért az egész napos stat nem rossz, de lehetne jobb is ha nem lenne ennyi béna.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#214590) hulp01


hulp01
senior tag

KV2 550-et lőtt az O-I frontjába HE-vel. Azt az op szart mikor akarja nerfelni a drága wg? Tudom a választ, költői kérdés volt. Köcsög ruszkik.

(#214591) Barret001 válasza hulp01 (#214590) üzenetére


Barret001
addikt

Miért szar tankokkal játszol? Ott az az op tank,told avval! Te leszel a csatatér sztárja! Ja nem :D Kerülni kell mint a leprást! Ha nem lehet,figyelni hogy mikor lőtt...Én elé nem megyek ha találkozunk :D

(#214592) nomic válasza hulp01 (#214590) üzenetére


nomic
aktív tag

KV-2 sehol nem OP. Van egy kurva jó lövege és ennyi. Tier 4 golddal ott üti be ahol akarja, a tornya lapos és kétszer akkora mint a tank, lassú, lassan fordul, érzékeny a motor, gyullad, satöbbi.

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#214593) Arolotifar válasza popey37 (#214587) üzenetére


Arolotifar
őstag

Ennél már csak a mai utolsó csatám jobb :( 4 EBR mindkét oldalon és 3 arty... Csinálj valamit a csatában... 2 perc múlva a csapat fele kilőve, a másik fele meg meg sem mert mozdulni... Nem szoktam, de most dezertáltam, a WG meg rohadjon meg... :(

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#214594) kchryss


kchryss
addikt

Kajzoo pár hónapja csinált néhány pályaismertetőt youtube-ra. Érdemes megnézni őket, sokat lehet tanulni belőlük:
How to play Prokhorovka - World of Tanks
How to play Murovanka - World of Tanks
How I play Empire's Border - World of Tanks

Itt pedig egy friss másfél órás videó az összes térkép értékeléséről és gyors elemzéséről:
I RATED EVERY WORLD OF TANKS MAP - THIS IS WHAT BREAKS THEM!
Szerintem nagyon jó videók. Aprólékosan be vannak mutatva pozíciók hogy melyik hogyan mikor használható. Ha hasznát veszitek akkor iratkozzatok fel a csatornájára és like-oljátok a videókat. Hátha ez ösztönzi arra hogy több ilyen oktató anyagot csináljon.

Nem feltétlenül értek egyébként mindenben egyet vele taktikailag, no nem mintha az én játéktudásommal megkérdőjelezhetném az ő állításait, de szuper unikumok között sem egyforma a pályákon favorizált taktika. Tipikus példa iyouxin aki egy csomó pályát csak egy oldalról tanul meg játszani, de azt úgy kitanulja hogy mindig ugyanazt csinálva 70%-ban nyer még akkor is ha történetesen nem az az oldal a nyerés szempontjából taktikailag fontosabb. Például ő arctic/mannerheim-en mindig a heavy sorra megy mindennel, szokott is viccelődni hogy a pálya északi részén azt se tudja mi van mert sosem megy oda, miközben skill4ltu meg pont fordítva szinte mindig északra megy.

(#214595) nomic válasza Swinegod (#214581) üzenetére


nomic
aktív tag

Lassan elegem lesz a 277-ből. Nem tudom mitől meta ez a fostalicska, de egy AFK UDES 15/16-ról NÉGYSZER
!!!!! pattantam le, úgy, hogy végig zöld volt az átütésjelző. Esküszöm egy 50% legénységes KV-1S pontosabb mint ez.

Az ötször egymás után 3 arty és legalább 1 EBR full tier 10 csatákról inkább nem is mondok semmit.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#214596) Viktoár válasza nomic (#214595) üzenetére


Viktoár
addikt

Nekem nincs meg a 277 de tervezem a kihúzását majd valamikor mikor lesz kedvem játszani. :DDD

Azt viszont nem értem hogy a 3 artyt és ebr-t valamint a tier10-et miért az object 277-nek rovod fel mint negatívum? :U

Üdv:Viktor

(#214597) nomic válasza Viktoár (#214596) üzenetére


nomic
aktív tag

Ja azt nem annak szántam, hanem a gunmark húzás alatti szopórollernek.

Amúgy az a legviccesebb, hogy a 277-tel magasabb az átlagsebzésem és a WN8-am mint az IS-7tel :F Pedig azt a tankot sokkal jobban szeretem.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#214598) Viktoár válasza nomic (#214597) üzenetére


Viktoár
addikt

Akkor benéztem bocsi. :) Jah hát gunmarkolni sokkal nehezebb mint régen... Ezekben a rohanós csatákban nem sok esély van meglőni a minimumot hogy haladj.

Üdv:Viktor

(#214599) jano_77


jano_77
nagyúr

Pár napja mikor indítom a WOT-ot, a Kaspersky-m nyivákol, hogy valami tanúsítvány lejárt.

Tudja esetleg vki, hogy mi lehet ez? WOT-nál járt le vmi? :F Ezidáig sosem volt ilyen gondom.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#214600) jano_77 válasza jano_77 (#214559) üzenetére


jano_77
nagyúr

Rosszul emlékeztem. Maival együtt 5 nap

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.