Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#214051) jano_77 válasza BÁ Nutrition (#214046) üzenetére


jano_77
nagyúr

Egyik sem, szerintem Január 11!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#214052) peterson79 válasza hulp01 (#214042) üzenetére


peterson79
őstag

A Patrol Duty-nál az egész hordát figyeli? Nem elég csak saját csapaton belül szpotolni és legalább 6 tankot sebezzenek?

(#214053) peterson79 válasza popey37 (#214044) üzenetére


peterson79
őstag

Oké :N

(#214054) vepe


vepe
senior tag

Ti kaptatok sms-ben valami bonus kódot? :F

(#214055) nomic válasza vepe (#214054) üzenetére


nomic
aktív tag

Nem. Kellett volna? :DDD

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#214056) jano_77 válasza ollie (#214043) üzenetére


jano_77
nagyúr

Remélem a nicked levédetted!? ;) ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#214057) 3 válasza hulp01 (#214047) üzenetére


3
senior tag

Jó lenne. De a használata járjon teljes XP- és kreditmegvonással, és a statba csak az elszenvedett sebzés és a jármű megsemmisülése számolódjon be.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#214058) ollie válasza jano_77 (#214056) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az Ollie egy olasz férfinév, szóval biztos használják páran.

***

(#214059) dokee78


dokee78
félisten

Mi ez a sok hulladék a játékban pár napja!
Piros és narancs noobokkal van tele!
És érdekes módon,most többnyire az a csapat nyer amelyikben több az amőba!

(#214060) Arolotifar válasza dokee78 (#214059) üzenetére


Arolotifar
őstag

Pár napja? :D Két hete ez megy :DDD

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#214061) jano_77 válasza Arolotifar (#214060) üzenetére


jano_77
nagyúr

Igen, a Holiday Ops kezdete óta kb. :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#214062) kchryss válasza notika77 (#214050) üzenetére


kchryss
addikt

Melyik a harmadik érzék, amikor kiszagolod hogy spotoltak? ;]

#214042 hulp01
Rossz hír hogy a wg szerint nagyon hatásos volt a legutóbbi kerekes nerf ezért nem tervezik tovább faragni őket.
"After the nerf of the wheeled vehicles they got visibly weaker, since the average damage per battle dropped by about 20%, and their survivability dropped too. Thus, we think the situation with them is now stable, and more adequate. There are currently no more plans to nerf them anymore."

Akit érint a hír: CW kampány jan. 11. és jan. 25. között lesz és lesz új reward tank is a Carro da Combattimento 45 t személyében.

(#214063) Viktoár


Viktoár
addikt

Hát nálam sem fényes a helyzet csapat szinten. Pedig nem OP szarokkal nyomom. :DDD

Üdv:Viktor

(#214064) jano_77 válasza dokee78 (#214059) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ilyenre gondoltál?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#214065) hulp01 válasza kchryss (#214062) üzenetére


hulp01
senior tag

Nekem nem rossz hír, mert nemsokára meglesz a 10-es ebr. ;] De amúgy a 9-es nagy csalódás. Sebzés szempontjából használhatatlan. Nem tudom mások mit csinálnak, vagy milyen felszerelést raknak rá, de az fix. hogy én menet közben semmit nem találok el vele. A spot meg olyan, hogy ha az agyhalottak nem lövik a spotolt tankokat, akkor tök mindegy. Ráadásul eléggé pályafüggő is. Vannak pályák, amiken tök használhatatlan az ebr90. Tisztára mint az arty.
Amúgy valami lehet a wg állításában, mert azért lényegesen kevesebbet látni belőlük.

[ Szerkesztve ]

(#214066) kchryss válasza hulp01 (#214065) üzenetére


kchryss
addikt

Én a 9-est fogom úgy átugrani mint te a lynx-et. Van egy csomó tervrajzom amit már úgysem tudok nagyon mire elszórni, mert alig van már olyan tank ami nincs kifejlesztve.

(#214067) jano_77 válasza hulp01 (#214065) üzenetére


jano_77
nagyúr

Még a végén elkezdem sajnálni a nyomorék kerekes gennyeket - nekem is van, de ettől még rájuk fért a nerf.

2 ELC bis Tank ÁSZ tier6-ban kis idő különbséggel.
Első egy Vesztes csatában


Második pedig egy Nyertesben Top Gun kíséretében.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#214068) paler


paler
aktív tag

Szasztok!

Érdekkelne hogy jelenleg melyek a legjobb Tier X hevyk a játékba?

JBL Synthesis -> Egy hangrendszer mind fölött, egy hang kegyetlen, egy a nyomorba dönt ( árával biztos), bilincs az Egyetlen

(#214069) BÁ Nutrition válasza kchryss (#214062) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

jaja, komoly nerf volt... lol

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#214070) hulp01 válasza kchryss (#214066) üzenetére


hulp01
senior tag

Szerintem jól teszed. Nekem már csak annyi töredékem volt, hogy két ilyen kis lapot tudtam varázsolni belőlük, egy meg volt már. Így 180xp kell rá, amiből 80 megvan.

#214067 jano_77 te játszottál a 9-es ebrrel? Érdekelne róla a véleményed. Nekem nagyon nem megy vele. Ha jó pálya van, és lehet spottolni, akkor ok, egyébként szar.

(#214071) Barret001 válasza hulp01 (#214070) üzenetére


Barret001
addikt

Janó avval megy ace kört,amivel akar :D Szóval ennyi.De neki is pályafüggő.

(#214072) jano_77 válasza hulp01 (#214070) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem vagyok jó a kerekesekkel, és nem is kedvelem őket. Ha kell megyek - pl SH vagy CW - de ha van jobb, ügyesebb, akkor inkább hagyom Neki. A 9-es EBR-el sem voltam túl fényes. 101 csata és 1024 átlag dmg és 1038 átlag spot. Szal kaki eredmény. Max sebzésem 3262 volt és 4 kill volt a legtöbb. Csak azon voltam, hogy minél gyorsabban túl legyek rajta. Akkor nem volt még töredék emlékeim szerint. :(
Szal ne tőlem kérj tanácsot hozzá. :N

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#214073) nomic válasza paler (#214068) üzenetére


nomic
aktív tag

Super Conqueror, Object 277, WZ-111 5A, ezeket viszik CW-re (+ Chieftain, de azt már nem lehet megszerezni)

Randomra IS-7, 60TP, IS-4 is szóba jöhet. Object 279 broken, kisebb tiereknek esélye nincs ellene, de full tier 10ben megerőszakolják golddal azt annyi volt.

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#214074) paler válasza nomic (#214073) üzenetére


paler
aktív tag

IS-7, IS-4 megvan de 2-2,5èv kihagyás után kezdetem újra játszani. Ezért kérdeztem hogy jelenleg mik a best heavyk. Jelenleg a t110e5 és az Object 277-hez állok legközelebb fejlesztèsben. Úgy olvastam hogy az E5-öt és úgy ámblokk az Amerikai ágat tönkretettèk. Pedig nagy vágyam volt annó a T57 :O

JBL Synthesis -> Egy hangrendszer mind fölött, egy hang kegyetlen, egy a nyomorba dönt ( árával biztos), bilincs az Egyetlen

(#214075) peterson79 válasza paler (#214074) üzenetére


peterson79
őstag

Sok jó amcsi tank van, annyira nem temetném őket. T57 is egészen jól játszható. Igaz, páncélja nem sok van neki, de kiváló támogató tank. Ezen felül azért a TD-k terén is van pár jó, T30, T110E3, T95 - igaz Ő elég lassú, de azért el lehet vele szórakozni.
Nekem egyik kedvencem volt a T49, a troll ágyú még mindig fun és azért lehet vele sokat szpotolni is.
T29 és T32 is kiváló a maga szintjén, remek tornyozós tankok.

(#214076) jano_77 válasza Barret001 (#214071) üzenetére


jano_77
nagyúr

Bármivel azért nem, de egy T71 DA Tank ÁSZ összejött! Üröm az örömben, hogy sajnos döntetlen lett, mert a játék nem engedte, hogy megnyerjem! Végjátékban egyedül maradtam és artykról pattantam le gold-al és IS-3 sem engedte kilőni a játék. :W :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#214077) nomic válasza paler (#214074) üzenetére


nomic
aktív tag

Buff óta használhatóak. T29 eddig is a legjobb 7es heavy volt, a T32 szerintem elég jó lett, az M103-ról és az E5-ről nem tudok nyilatkozni, de utóbbinak elég beteg a DPM-e.

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#214078) EQMontoya válasza jano_77 (#214067) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ami Nálad az ELC, az nálam a Leopard, tegnap én is lőttem egy ászt vesztes csatában:

Az már nem fért ki a képre, hogy volt mégegy arty, akibe ment 9 lövés (az a 4. kill), meg összesen 100 foglalási pontot csökkentettem.

Same rules apply!

(#214079) paler válasza peterson79 (#214075) üzenetére


paler
aktív tag

T29, T32, T30 minden megvan, a T29-et annó tényleg nagyon szerettem, a maga szintjén OP tank volt. A T32-nek kevésnek éreztem a lövegèt régebben, most nem tudom hogy jobb-e átüteseben. A T30-at szerettem, elég jó lövege volt nagy sebzèssel. Ahogy nézem az E4-ből sincs már sok a fejlesztèsből. Ez mennyire ajánlott TD?

JBL Synthesis -> Egy hangrendszer mind fölött, egy hang kegyetlen, egy a nyomorba dönt ( árával biztos), bilincs az Egyetlen

(#214080) nomic válasza paler (#214079) üzenetére


nomic
aktív tag

Ne vedd meg. Olyan mint a T30, csak tier 10ben. E3 sokkal jobb.

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#214081) paler válasza nomic (#214080) üzenetére


paler
aktív tag

Oké, akkor ezt kihagyom.
Ezek szerint akkor érdemes lenne még a Lengyel vonalra rámennem, és begyűjteni a 60TP-re, illetve akkor nem annyira gáz a E5 és a T57 sem. Amivel még sokat találkozom az Emil 2 és a Super Conqueror. Az utóbbi elég kemény dió illetve az IS-3 II.

JBL Synthesis -> Egy hangrendszer mind fölött, egy hang kegyetlen, egy a nyomorba dönt ( árával biztos), bilincs az Egyetlen

(#214082) ChristianID


ChristianID
tag

Chuck színre lép... :)
[link]

...Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realise we cannot eat money....

(#214083) Djuree válasza nomic (#214080) üzenetére


Djuree
félisten

E3 mitol lenne jobb? lassu, akarmi leforogja, viszont a mai goldos idokben at is lovik. A sok arty is ot lovi ha spotolodik. Inkabb az E4, bar annal is van jobb...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#214084) wwenigma válasza ChristianID (#214082) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Hatalmas! :DDD

Ugye hogy nem kilövi hanem felborogatja az ellenfeleket? :D

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#214085) Geller72


Geller72
veterán

Az imént volt részemről a nap csatája. Annak ellenére, hogy annyira sok nem jutott, de nagyon élvezetes volt. Cliff-normál csata, én IS-el, és elcseszve, mert 6/6/6 skulót vittem magammal. :D. Matattam a barakkban, és mikor kiléptem, egyből nyomtam a csatára, nem volt beállítva autoload a skulókra, (ágyút is váltottam). Az IS szinte stock még. Az "ellen"-ben tele volt klánnyuszikkal, így nézett ki ott a nehéz sor:
-IS 3
-IS 3
-IS 3 (Teljesen "szabályosan", szakaszban ugye. :D).
-IS-2S
-T29
-Tigris I
-O-I

Nálunk:
-AMX M4 49
-és ugyanez L-ben, szakaszban
-IS-el én
-KV-3
-Tigris 2
-Churchill VII
-VK 30.01 P
Mindkét oldalon 3 artyval. :D. (Szép egy leosztás erre a pályára. :D).
A lényeg nem is ez, hanem az, amikor a csapatodban működik az összjáték és mindenki hozzáteszi a magáét a győzelemhez. Még a Cromwellünk is kiszedett 2 enemy-t. :).
Nem az a beállós, várunk a galambokra meccs volt, hanem mindenki játszotta a bevállalós stílust és összejött. A csapatból tízen lőttünk ki ellent, nekem is jutott kettő, egyedül az AMX M4 49 L lőtt hármat. Akár mehetek is aludni. :D. De persze nem így lesz. ;] .

(#214086) Barret001 válasza Geller72 (#214085) üzenetére


Barret001
addikt

Érdekes ez a wot! Elővettem pár gyűlölt tankot,és meglepetésemre remekül szerepelnek! :D

(#214087) Geller72 válasza Barret001 (#214086) üzenetére


Geller72
veterán

Most lett vége egy olyan meccsnek, ahova oldalanként 9(!!!) nehezet rakott be. :D. T7-9-es szinten.

(#214088) kchryss válasza jano_77 (#214076) üzenetére


kchryss
addikt

Na ezt most megnéztem. Nem is pattantál arty-ról. Heat-tel lőttél és azt elnyeli a kerítés az arty pedig kerítés mögött volt. Az is3-at elsőre is szerencsével lőtted be, narancs volt az indikátor. Simán lehozhattad volna, de nem azért nem sikerült mert nem engedte a játék hanem mert elég sok kicsi hibát elkövettél:
- a hellcat ellen teljesen feleslegesen kaptál be 2 lövést, azt nagyobb türelemmel ki lehetett volna játszani hp veszteség nélkül
- rosszul helyezkedtél a végén, amikor még élt pár társad sokat totojáztál a bokorban, ott már rég el kellett volna menni a domb alatt a városba és akkor hátulról arty safe-ből kilövöd az is3-at és a kis med-et ami volt vele.

Nincs egyébként semmi baj azzal ha nem sikerül lehozni a csatát. Én tegnap egy sokkal könnyebb szituációt csesztem el. 2 arty és egy kv2 ellen maradtam és nagyon elbénáztam a végét. Túl magasra felment a pulzusom és nem tudtam gondolkodni: [Replay]
Ezek azok a csaták amiken a jobb wr múlik, amiknél meg van a lehetőség hogy lehozd, de mégsem sikerül. Ezekben a szituációkban kell fejlődni, de ehhez elsősorban az kell hogy észrevedd a hibáidat és ne mindent a wg-re fogj.

[ Szerkesztve ]

(#214089) 3


3
senior tag

Most hasznos lenne, ha nem lennék chatbanon. Valakinek közölni kéne a csapattársaimmal, hogy hülyék, mint a segg. :)

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#214090) BÁ Nutrition válasza 3 (#214089) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#214091) kchryss


kchryss
addikt

Black Prince-től egyelőre elbúcsúztam egy ásszal. Összegyűlt az xp a caernarvon-ra. Idegtépő tank, legközelebb akkor veszem elő amikor 3 markolni fogom.




Na de a cérna az rendbe fogja tenni az idegeim. Imádom ezt a tankot. Free xp-ből felraktam rá a top löveget amihez kellett a fejlesztett torony és lánctalp is. Második csata ez volt:
4500 dmg, 7000 blokk :D





[Replay]

(#214092) Geller72


Geller72
veterán

..eléggé le tud lombozni, amikor ilyenkor a C45-el mindin berak a tizesek közé, aztán egy találattól lemegy a hp-m 833-at.. :U Ma csak low tierbe rakott ezzel a vassal. (Vagy tegnap, vagy mi..)

(#214093) Lipton válasza 3 (#214089) üzenetére


Lipton
őstag

Erre mondjak azt, hogy ha nem lennel chatbanon akkor chatbanon lennel ;)

(#214094) adrian360 válasza kchryss (#214091) üzenetére


adrian360
őstag

grat, egy évvel ezelött nekem 1410 XP csak 1.class volt :) [#200684]
lehet előveszem megint, hátha most össze jön rá az M

(#214095) peterson79 válasza kchryss (#214091) üzenetére


peterson79
őstag

Nekem a Cérnával a legjobb a wn8 átlagom, nemrég Én is visszavettem, hogy új legényeket fejlesszek bele az ünnepek alatt.

(#214096) Gyuri27


Gyuri27
félisten

We understand your concern regarding your chat suspension and while we know that you would like to be informed on why you were banned. Due to the complex nature of your circumstance, we are unable to disclose or share any information regarding the process related to your suspension.

Ez a kemény nem a kád széle. Tehát kapsz bant és nem mondják meg miért. Majd kapsz még hozzá az idő alatt mig chat banon vagy.

Amd - Radeon - Ryzen

(#214097) BÁ Nutrition válasza peterson79 (#214095) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

en meg hetvegen megvettem a pattont meg a leo1et learazva. hat borzaszto volt a jatek veluk. vagom h nalam a szoftverhiba, eddig nem is nagyon jatszottam tizesekkel, csak neha a grillevel potyogtettem hatulrol. azzal indult h a pattonnal a meccs elejen kibaxott egy fvtd full hprol :D
ez meg is hatarozta a tobbi meccset, mert foleg csak vegigrettegtem az osszeset, minden meccs full tier 10, 3artaval, t92 gyakran ketto is. meg melle tele baxo td-k 1000+os sebzesekkel. plusz meg a kerekes gcik. lehet nekem az alacsonyabb tier valo, ott nincs rajtam ilyen nyomas.. :U

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#214098) jano_77 válasza kchryss (#214088) üzenetére


jano_77
nagyúr

Tudom, hogy hibáztam én is sokat, de azért azok a lövések a végén akkor is durvák. Sajnos mással nem tudtam már lőni, ha vissza emlékszel, mert kifogytam a normál lőszerből. :U
A Hellcates lövéseket sajnos tényleg elbénáztam és bántam én is, de igazán azt bántam, hogy akik a dombon voltak mind eliszkoltak és senki nem maradt aki támogatást tudott volna nyújtani és mondjuk kiszedte volna a Hellcatet. Ugyanis egyetlen lövést nem kapott mástól. :W
Filóztam azon is, hogy elmegyek az artykért, de attól tartottam, hogy akkor befoglalnak az IS-3 és a másik tank. Ekkor még talán volt 1 vagy 2 csapattárs, de sokat nem tettek azért, hogy a bázist védjék. :(

De köszi a véleményed, majd jobban figyelek ezekre a jövőben. :R
Sajnos sokszor elizgulom az ilyen kiélezett szituációkat, ebben nagyon kellene fejlődnöm. :B :(((

Gratulálok az ÁSZOKhoz!

Gyuri27: én többször is jártam így az utóbbi hetekben. :U :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#214099) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

a karacsonyi kollekciokat meddig lehet kifullozni? jan 1 vagy 15 szokott lenni ha jol emlekszem

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#214100) Gyuri27 válasza jano_77 (#214098) üzenetére


Gyuri27
félisten

Megirtam nekik. Ez olyan oroszos. Mert 2020 európájában nincs olyan, hogy bant kapsz és nem tudod kitől és miért. Lehet ezt az oroszozást nem csipik. De üsse kő. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.