Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#214101) nomic válasza Djuree (#214083) üzenetére


nomic
aktív tag

Még a 340 HEAT sem viszi át fixen, ha el tudja rejteni a hasát. Messze használhatóbb mint az E4, azt ott lövik keresztbe ahol akarják.

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#214102) popey37


popey37
addikt

3 ebr 105 szakaszban, elrohannak a heavy sorra, irány a bokor és ott gubbasztanak csata végéig, szpottjuk nulla, mert a heavyk előbb spottolnak mint ők, mindhárom játékos 2k feletti wn8. a csatához semmit nem tettek hozzá, mindhárman nulláztak, xp osztásnál mindegyik 235 xp-t kapott a semmire: sebzés 0, spott 0, tank felderités 0.
egész idő alatt meg sem mozdultak.
az ilyenek minek játszanak a wottal?

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#214103) popey37 válasza nomic (#214101) üzenetére


popey37
addikt

ne szidd az E4-et, nem rossz td, csak tudni kell mit szabad és mit nem.
Тank Győz. Sebzés WN8
T110E4 5/6 2 534 2 178
csak tizesek között.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#214104) ollie válasza BÁ Nutrition (#214099) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem jan 11, mert az az utolsó napja az eventnek.

***

(#214105) hulp01 válasza jano_77 (#214072) üzenetére


hulp01
senior tag

Igazából nem is tanácsot kértem, csak a véleményedet. Azt meg leírtad. Köszi. :) Nekem sokkal rosszabb az átlagsebzésem vele: 733 51 csata után. (A Hotchkiss-szel meg 767.) A spot dmg-et nem tudom, mert most nem vagyok benn a játékban, de majd megnézem. Amúgy nézni szoktam, hogy a 2k kombinált sokszor megvan. A wn8 nem nagyon díjazza a spot dmg-et. A nagyobbik ágyút ki se fejlesztem rá, mert gyakorlatilag alig jobb, mint az alap. És 43k xp. Bár lehet, hogy ahhoz járna a varázslőszer, amivel mindig mindent eltalálok. :)

[ Szerkesztve ]

(#214106) Viktoár


Viktoár
addikt

Időnként megjegyzem hogy agyhalott a csapatom. Itt egy ellenpélda amikor a válogatott faszok a másik oldalra kerülnek:

Senki sem volt AFK vagy Bot egyszerűen full retard volt az enemy. Hozzá kell tennem hogy azért érezhető volt az RNG jó szándéka mert konkrétan nem tudtak megsebezni, persze igyekeztem beforgatni. 7 találatból 7 nem ütötte be a páncélt, pedig lőtték rám a prémium lőszert. (TS-5, Somua, ScorpionG...)

Azért megnéztem a játékosok értékelését, 1 volt 5500 a többi még a 4000-et sem érte el, jellemzően 1-2000 között mozogtak. :(

Miért nem lehet elosztani őket? Amikor megvan a 30 ember akkor már egyszerű lenne nagyjából egyformára formálni a csapatot.

Üdv:Viktor

(#214107) peterson79 válasza BÁ Nutrition (#214097) üzenetére


peterson79
őstag

A Leo 1 az tipikus bokorharcos. Amolyan light-med keverék. Maxra húzd fel az álcát és úgy pötyögtess. Sunnyogósan adja. Nekem be van kapcsolva a Grand Battle, ott nagyon lehet vele funolni. Te csak lősz, de nem látják, hogy ki volt az :D
Amikor viszont városi pálya jön, akkor bajba vagyok, ott nem nagyon lehet bujkálni. Ezt a részét még ki kell tapasztalni, hogy mit kell vele csinálnom.

(#214108) BÁ Nutrition válasza peterson79 (#214107) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

hat 2500at lottem vele atlagban(eddig), az nem tudom mennyire f*s, lehet h csak nem kene a iyouxinhez hasonlitanom magam :D igazabol a jatekelmeny nem adta egyeltalan, de lehet csak rossz leosztasok voltak, meg ugye h nekem a jobb meccsek voltak olyanok mint a jo jatekosok xar meccsei. ami nekem volt rossz azt meg tier4ben is meglovom. ez itt a gond, vagy nem is a damage h mondjuk 1200, hanem az mm ilyen h full tier 10, 2-3 amcsi arta meg ugyanennyi kerekes xar, meg melle a jgpz armada aztan csinalj vmit ha tudsz. tier 9be lassan belenovok jobb tankokkal(jatekelmenybe legalabbis) lehet ez is alakul. E50Mel amugy nem ereztem ezt, lehet csak rossz napom volt. fax tudja, majd videozok tobbet

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#214109) peterson79 válasza BÁ Nutrition (#214108) üzenetére


peterson79
őstag

Az nem rossz átlag, szerintem. Több premium-ot kell vinni, sajnos Jgpz és társai ellen az válik be jobban.
A videózás jó ötlet. :)

(#214110) jano_77


jano_77
nagyúr

Srácok!
Többetekkel volt itt idén konfliktusom, összezördülésem, de így az év utolsó napján én azt mondom, hogy bármi is volt, fátylat ár és felejtsük el!
Mindenkinek azt kívánom, hogy legyen a következő éb SOKKAL jobb mint az idei, reménykedjünk benne, hogy a COVID végre megfékeződik és újra szabadokká válunk, lehet menni ismét bárhová, ahová csak szeretnénk!
BÚÉK 2021

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#214111) ChristianID


ChristianID
tag

...Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realise we cannot eat money....

(#214112) kchryss válasza BÁ Nutrition (#214097) üzenetére


kchryss
addikt

Nem nagyon élvezhető a jelenlegi 10-es meta. Circon például nem is játszik 10-es tankokkal már egy ideje. Túl sok az arty, túl sok az ebr és túl sok a TD és sokszor ez a három egyszerre teljesül.

[ Szerkesztve ]

(#214113) EQMontoya válasza kchryss (#214112) üzenetére


EQMontoya
veterán

Illetve sok a nyitott pálya, amin szinte csak néhány bokor van, épületek nincsenek. Ez pedig nagyon kedvez a háttérből lövöldöző artyknak és TD-knek, ha van EBR spotolni.

Egyebkent ha összejön egy t6 meccs pl, ami nem
8-asokkal rak össze, ott tok élvezetes, pörgős csaták vannak általában, nem annyira megy a türelemjáték

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#214114) Barret001


Barret001
addikt

Mindenki kiválaszthatja a számára megfelelő feltételeket! Szerencsére ez még elérhető opció :)

(#214115) jano_77


jano_77
nagyúr

Ezzel a tankkal SOSEM lesz meg az ÁSZ (1564-től ad ÁSZ-t)! Kicsit bíztam benne, hogy majd most, de ez is csak 1. osztályra volt elegendő. :((( :O
Pedig szerintem mindent megtettem érte és a győzelemért is. :K

milyen bosszantó, hogy csak ezzel a csatával aktiválódott a napi Bónusz küldi, ami Semmisíts meg 10 járművet. :((

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#214116) popey37


popey37
addikt

azért az nem semmi amikor egy heavy legyorsulja a medet sebességben, forgásban és töltésidőben is. wz 11-5A vs T57 Heavy simán utolért, öszelőttünk és a második lövése hamarabb betöltött mint a táras második lövedéke. hagyjuk már
a t57-el nem tudok 2k felett sebezni és 35km/h-nál többel menni. kár volt megvenni, ez is csak olyan szar táras mint a többi.

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#214117) 3 válasza Lipton (#214093) üzenetére


3
senior tag

Az biztos, hogy nem kell külső forrásból kemikáliát juttatnom a szervezetembe ahhoz, hogy elszálljak. Főleg, amikor a csata ötödik másodpercében a tankok mozgása alapján rémálom tör rám, majd a hatvanadik másodpercben a rémálom gyomorforgató valósággá rohad.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#214118) 3 válasza Gyuri27 (#214100) üzenetére


3
senior tag

"2020 európájában nincs olyan, hogy bant kapsz és nem tudod kitől és miért."

:)

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#214119) Barret001 válasza popey37 (#214116) üzenetére


Barret001
addikt

Amx40 egy light tank ugye? A leggyorsabb kategória.

(#214120) adrian360 válasza popey37 (#214116) üzenetére


adrian360
őstag

things that didnt happend season 5 episode 14

T57 intra clip töltése 2 sec, ha a wz-5a 2 sec-nél hamarabb töltött, akkor ideje lenne letörölnöd a tört verziós WoT-ot a gépedről.

(#214121) nomic


nomic
aktív tag

Az év utolsó napján is egyszemélyes hadsereg vagyok. :DDD

Boldog új évet mindenkinek! Reméljük mind a való életben, mind a WoT-ban az ideinél egy sokkal jobb év lesz. :)

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#214122) jano_77 válasza nomic (#214121) üzenetére


jano_77
nagyúr

Úgy legyen! BÚÉK Mindenkinek

Barret001: ott vmi szerintem elkeféltek! :DDD (AMX40)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#214123) Barret001


Barret001
addikt

BUÉK minden parancsnoknak! :D

(#214124) Geller72


Geller72
veterán

11 dmg kellett volna a 3k dmg-hez, ez az utolsó, megmaradt küldim. Egy GSOR-al voltam bent, low tierként a 9-10-esek közt, egy grillét is kifiléztem, egy lőszerem maradt, amikor rámtört egy boroskóla, azt beletoltam, pont láncon, de érdekes módon egy fikarcnyit sem csökkent a sebessége, így elhaláloztam. :D . Addigra ugye már a grillével vívott harcban eléggé lecsökkent a hp-m, egyet belém tudott tolni a piszok kukás. :D. (ő is).

Boldog új évet! :C :R

[ Szerkesztve ]

(#214125) jano_77


jano_77
nagyúr

Ennek a szerencsétlennek tuti biztos, hogy 2021-ben sem lesz több esze!
Az elejétől fogva abban a poziban áll, el nem mozdult véletlenül sem, hiába kérleltük! Ott állt alatta az enemy KV-1, de eszébe nem volt lemenni érte. Végül is 15K csatával pont így kell játszani egy KV-1-el. ;] :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#214126) peterson79


peterson79
őstag

Boldog Új Évet mindenkinek, de főleg a WoT-os harctársaknak :)

Kitartás a jövőbeni csatákban is :DDD

(#214127) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

BUÉK

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#214128) Swinegod


Swinegod
őstag

BUÉK!

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#214129) Barret001


Barret001
addikt

Ha esetleg fentről hiányoznak a profik,itt vannak lent Tier5-ben.

(#214130) 3


3
senior tag

Ezek ugyanolyan faszkalap kemper nyomorék gecik, mint 2020-ban. Ki kéne bannolni az összeset a picsába.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#214131) ollie


ollie
MODERÁTOR

Nem tudom mi van ma reggel, de kapásból 2 tankkal kaptam ammoracket full hp-ről, pedig még egyikkel sem kaptam soha: Cromwell B és BUGI.

***

(#214132) hfrici válasza ollie (#214131) üzenetére


hfrici
aktív tag

A tüzijátékot vitted vissza? :)

(#214133) Arolotifar válasza hfrici (#214132) üzenetére


Arolotifar
őstag

:DDD Félúton a leadóhely felé elkapták :D

[ Szerkesztve ]

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#214134) Djuree


Djuree
félisten

meg mondjak hogy a francia nem taras hevik nem jok!
a 7est visszavettem, alig hianyzik a 2 gm-hez, es ezt meg akkor mikor nem volt gold ammo kreditert!
golddal siman meglesz a 3 gm is...
a 9 es 10 es meg eleg jo ahogy neztem.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#214135) jano_77


jano_77
nagyúr

EBBŐL az előrejelzésből vajon csak véletlen maradt ki az Olasz heavy ág?!? Nagy a csend az érkezésükről nem gondoljátok? :F :U

Djuree: szerintem mikor a francia NEM táras heavyk bekerültek a játékba, már nagyon régen lehetett kreditért venni a gold lőszert! Az régebbi dolog mint ezek a heavyk. :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#214136) zodo válasza jano_77 (#214135) üzenetére


zodo
nagyúr

Nagyon várod őket. :)
Hónapja még superteszten voltak ahol ismét reszeltek rajtuk és az akkori nem hivatalos cikkben szerepelt a január végi 1.11.1. frissítés lehetősége.
Eközben a hivatalos oldalon csak egy "fejlesztői napló" videó volt róluk.

(#214137) Moleman válasza Djuree (#214134) üzenetére


Moleman
addikt

A 7-est én is nagyon szerettem, lett is rajta 1 GM, nálam az is nagyon nagy szó (csak az IS-3-on és az EBR Hotchkiss-en van még). A 8-as kicsit kiábrándító, bár sikerült már pár jó csata vele.

#214135 jano_77
A 7-es AMX M4 45 a kezdetek óta benn van a játékban, csak a 8-astól hoztak új ágat.

(#214138) galervin93


galervin93
őstag

Volt-van egy rakat töredékem, gondoltam megnézem a lengyel közepes ágat. A 7-esig kihúztam, most képzek hozzá legényeket, az első skill-sor a szokásos lámpa+pontosság, innen merre? Nem igazán tudom hova tenni őket, csatákban nem tűnek vészes ellenfélnek, papíron mintha ilyen gyenge ruszki med koppancsok lennének, de páncél az nem igazán van, közben meg az ágyústatok sem tűnnek valami hűdejónak, szóval nem is fogok velük sniperkedni... Mire gyúrjanak inkább a legények, javítós-közelharcos skillek?

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#214139) Moleman válasza galervin93 (#214138) üzenetére


Moleman
addikt

Én lányokat tettem bele, BiA, pontosság, ammorack, javítás, látótáv van rajtuk egyelőre. A Buginál tartok, hihetetlenül jó a lövege, 8 meccs után közel 3000 wn8-am van vele, de lehet, hogy csak mázli.

(#214140) Barret001 válasza Moleman (#214139) üzenetére


Barret001
addikt

100 kör után többet tudsz majd! 8 kör egyenlő a nullával.

(#214141) popey37


popey37
addikt

egyre gusztustalanabb a wg: is-7 100 méterre áll szemben egy bokorban, én is bokor mögött állok a t57 heavy-val. az is-7 kétszer meglő, de nem spottolodik fel a lövéskor sem, én sem vagyok spotton mert csak ketten vagyunk a pálya ezen oldalán, arrébb állok tolatva lassan, jön a második lövés, szintén sebez, de én még mindig nem látom, mjd kilő és még akkor sem villan fel. a t57-nek 498 m látótávja van és rajta van az álca csökentő modul. az is-7 láthatatlan. azért ennyire nem kellene nyiltan segiteni a kék, lila statu játékosokat.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#214142) jozefgucci1 válasza galervin93 (#214138) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szerintem a nyolcas katasztrófa még fullosan is . A kilences nem olyan rég lett fullos és így már lehet élvezetes köröket menni . Felesleges időpocsékolás volt elkezdeni azt az ágat !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#214143) Moleman válasza Barret001 (#214140) üzenetére


Moleman
addikt

Annyit nem fogok menni vele, még 22k xp kell, aztán eladom. :)

(#214144) vepe


vepe
senior tag

Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek!!!

(#214145) galervin93 válasza jozefgucci1 (#214142) üzenetére


galervin93
őstag

:DDD
Unalmamban kezdtem, elég sok ág ki van már húzva, és sajnos azok a tankok, amikkel szeretek játszani, elég gyengék a mai metában (lightok, nem közelharci medek). Így meg legalább agyonütöm kicsit az időt a fejlesztgetésekkel. Persze ha nagyon ergya, akkor hagyom a francba, igazából nagy célok nincsenek már számorma a játékban, játszogatom ha olyan kedvem van és ennyi.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#214146) jano_77 válasza galervin93 (#214138) üzenetére


jano_77
nagyúr

Számomra a 9-es az ág legjobb tankja, szerintem ennek adj mindenképp egy esélyt! Nekem ezek vannak rajta felszerelésként: Venti+Töltésgyorsító+Vert.stabi. Legények így néznek ki

Ezt meg is tartottam, mert a 9-es tier a kedvenc számomra, ott játszom a legtöbbet.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#214147) jozefgucci1 válasza jano_77 (#214146) üzenetére


jozefgucci1
addikt

+1 Tényleg így van ahogy mondod , mert én is csak a te tanácsod miatt mentem tovább és a kilences fullosan már élvezhető ,de az a pontatlanság ami van neki egy igazi kancsal :W Azért egy mednél 0,41-es pontosság enyhén szólva nevetséges .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#214148) popey37


popey37
addikt

néha összejön tier 9-ben is a hetessel az ász.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#214149) Sgr_A


Sgr_A
addikt

hi
hogy kell kilépni egy klánból
nem találom
elég rég voltam már klánba és keresgélés közben véletlen beléptem egy inaktívba :DDD

(#214150) Barret001 válasza Sgr_A (#214149) üzenetére


Barret001
addikt

Azt a honlapon lehet,be kell hozzá lépni,és a klán profilból elérhető.Jól el van dugva,bal olsódalt felül lehet megnyitni a menüt.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.