Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#214601) notika77 válasza jano_77 (#214599) üzenetére


notika77
senior tag

Nem valószínű, hogy a pastebin.com-ot a WoT akarja elérni. Mod próbálkozik, letölteni valamit, talán elvárt sebzés értéket vagy valami mást.

(#214602) EQMontoya


EQMontoya
veterán

Megvettem a T-29-et, egyelőre tetszik, nehezen belőhető a torony, lehet vele osztani az észt.
Mivel BIA-s legénység van benne, és még az M6 90mm-es ágyúja van rajta, viccesen nagy a dpm (2300 körül), viszont gold ammoval ez is 240-es átütést ad, szóval már így is használható.
Ami azért jó, mert így nem kell free xp-ből kinyomnom az ágyút.

Ugyanakkor arra, ami ma folyt a szerveren, egy kérdésem lenne: mi a f...?
Leoparddal kijövök egy sarok mögül, belövök egy tárat, és megjön utána két másodperccel a célkereszt a kép közepére. Oké, de nem forgattam a tornyot, 'zmeg! Totál részegen az én látásom is ilyen, persze, de csak nem volt be...va a legénységem. :D
M4A1 FL10, arty telibe ver 40 körüli sebességnél, 340dmg. Oké, lehetséges nagy szerencsével, de egy csata viszonylag elején (kb 2-1-re vezettünk) azért elég meglepő, ha egy arty a sok spottolt tankból egy viszonylag gyors és nem túl nagy medet lő.

És ezek csak az apróságok. A 6. érzék, az mégis mi a f..nak volt ma? Volt, hogy elindultam valahonnan full hp-val, lelőttek 3-4 lövésből (low tier voltam), és akkor csippant be, mikor már halott voltam. :D De legalább akkor becsippant, volt olyan, hogy a bokorban álló Leopardba kaptam két lölést anélkül, hogy akár utólag jelzett volna. Köszi, ez így mi a f...?

De a legjobb a T26E4 volt, ami 4ből 3x belőtte a T29 tornyát.
El Halluf, bal felső sarok, szikla mögül kidugtam a tornyot (jobbról indultunk), Ő viszonylag messze, hull-down pozicióban szembe, és lőttük egymást.
Mikor meghaltam, screenshotoltam magam szemből: [kép]
Ezt így mégis hogy? Mert oké, hogy a kupola sérülékeny terület, de ha Ő lentebb van, mint én (mint említettem, a szembe lejtőről hull-down poziban lőtt), akkor azt esélytelen eltalálni. A tornyot meg gold ammoval is csak nagyon nagy szerencsével tudja belőni (258-es pen, 279 páncél). Szóval ez mi, beült Chuck Norris, és elkezdett hozzámvágni töltényeket? :D

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#214603) Djuree válasza EQMontoya (#214602) üzenetére


Djuree
félisten

i have indestructible tower. :DDD
megse volt az. :))

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#214604) EQMontoya válasza Djuree (#214603) üzenetére


EQMontoya
veterán

Jaja, hát elvben, ebben a tierben, ebben a pozicióban az. :D
Gyakorlatban meg elképzelni sem tudom, hogy mi történt.

Same rules apply!

(#214605) Geller72 válasza popey37 (#214565) üzenetére


Geller72
veterán

A tárasokhoz pálya, és ész kell. De majd meglátod, ha ellenfélként kapod őket. :D. Akkro meg az lesz a baj, hogy mennyire OP-k. :D. A C45-öt egyszer már eladtam, most megint megvan (Másik ládában is bent volt). Az elején csak low tierbe rakott, mindig kinyírtak, de lassan összeszokunk. Valóban meg kell tanulni vele játszani, de ha sikerül, hatalmas élmény. Nálam a töltési idő 11.2/14/15.9. Első skilles lenyégség, talán a felénél jár. Ahogy többen is írták, a C45-el (is) úgy kell játszani, hogy ha teheted, mindig csak egyet lősz, amúgy is visszahúzódsz, ha jót akarasz :D, aztán visszatölti azt az egyet és megint lősz. Ha van helyed, mert olyan a pálya és az ellenfél és van időd is, akkor lősz max kettőt, de én inkább egyesével durrogtatok és csak akkor használom ki a teljes tárat, ha szarban vagyok és/vagy már úgy is mindegy vagy a többiek szorultak meg a fedezékben és ki kell táraznom, mert tudom, hogy utána, amíg én töltök ők tudnak fedezni. A GSOR-hoz is érteni kell, ott is egyértelműen nem jó ha egyedül vagy, mert jó ha vannak körülötted, akik tartják az állásaitokat, amíg töltesz. Cserébe azért elég durva mészárlást lehet rendezni vele egy tárral. Én lassúnak semmiképpen sem érzem, ez egy TD és ahhoz meg elég gyors. Nem egyszer rohantam át a pálya egyik végéből vele a másikba, mert ott volt rám szükség. Szerintem jó lesz, ha megtanulod/hozzászoksz a tárasokhoz, mert egyre több van/lesz belőle. Az Emil sorozat a T10-ig bezárólag meg szerintem egy brutális állat, ha jó a fedezéke, és olyan ül benne, aki használni is tudja, nagyjából kinyírhatatlan. Nem egy olyan csatában voltam, ahol nekiestek hárman és mind a hármat ledarálta. Nyílt terepen nem annyira védhető, de városi csatákban ha el tudja rejteni az alvázat akkor nem sok esélyed van. Szerintem. A Svéd ág eddig nekem sem volt kifullozva, de most szerintem végitolom, mert mindegyik ágon kell a T10-ig minden. A 103B meg főleg. T8-tól felfele véleményem szerint mindegyik ág nagyon jó. T8-ban kát prém is van belőle, az egyik az strv s1, a másik az strv 81. Utóbbi is egy jó tank, az hogy még nem tudok vele érvényesülni, az nem a tank, hanem a z én hibám. De időt kell hagyni minden tanknak, néhány tíz csatában nem fogsz szerintem rájönni, hogyan vagy hogyan ne használd. És ha folyamatosan mindig más tankkal játszol, szintén nem fogod hamar megismerni az új tankok megfelelő használati módját. Én ilyenkor nem sajnálok rá 25-50 meccset, hogy megsimerjem. Az végül is, normál esetben, ha van időd és otthon vagy szabin, nem melózol, szinte naponta megvan. A C45, ahogy írtam is, az elején engem is roppant dühített, de elég hamar rájöttem, hogy nem a tankkal van a baj, hanem én nem jól állok hozzá. ;). Ráadásul eszement jól tud néha pattintani még top tier tankokról is. A 360-as átlag sebzést meg nekem eddig mindig megadta, a gold 270-es átütésével meg azért eléggé használható. A Rro lőszere meg 330-550 közt sebez, de átlagban hozza a 420-450-et minimum, és ami még szerintem nem annyira rossz, hogy 105mm az átütése. Ami td-k ellen nem köt igazán kompromisszumokhoz. Összegezve, legtöbbször, amikor valaki azt mondja, hogy egy tank szar, az többnyire nem a tank hibája. ;). De ez csak az én szerény véleményem. :R.

(#214606) Geller72 válasza EQMontoya (#214602) üzenetére


Geller72
veterán

Így nézel ki, amikor te rálősz szemből. Azért itt van esély bőven. ;).

(#214607) Black_Sheep


Black_Sheep
tag

Nem tudom, mi történt, Iván elfelejtett tekerni a szop*roller potin; Strv74-gyel 20 csata 17 win. Összességében jan.5-től máig 66 csatából 78,79% win rate. WTF?

(#214608) EQMontoya válasza Geller72 (#214606) üzenetére


EQMontoya
veterán

Az ugye megvan, hogy a két extra fül (kék) ott csak repeszt fog fel, de nem sebez? (nincs mögöttük tank)

Szóval a zöld rész marad csak felül, de azt szintben lentebbről eltalálni kb. lehetetlen.
Oké, véletlenül 1x talán sikerülhet, de nem többször egymás után.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#214609) Geller72 válasza EQMontoya (#214608) üzenetére


Geller72
veterán

Nem is a kékre gondoltam...a kupoládnak vagy egy csúcsa, ami lazán látható és nem voltatok olyan messze sem egymástól. Az enemy alapból 0.38-as pontosságú de ehhez még annak sem kell jobbnak lennie ilyen távolságból. Mivel te gondolom, annyira bíztál az átlőhetetlen tornyodban, hogy nem nagyon mozogtál, max előre-hátra így ez szerintem nem annyira lehetetlen dolog. Menj be egy tesztpályára és próbáljátok meg belőni. Én low tierként elég sokszor lövöm az ilyen gyenge, de látható pontokat az enemy-n. Sokszor rro-val, meglepően hatékonyan. :D.

[ Szerkesztve ]

(#214610) EQMontoya válasza Geller72 (#214609) üzenetére


EQMontoya
veterán

A kupola csúcsa látható, de egyrészt ha kicsit lentebb vagy, már sokkal rosszabul látható, és ez esetben még az ágyú is kitakarja a közepét. Szóval full szemből oké, de egy olyan tankkal, ami szintben egy tanknyival alattam van, ez már sokkal-sokkal nehezebb.

Same rules apply!

(#214611) 3 válasza hulp01 (#214590) üzenetére


3
senior tag

Abba is hagynám a játékot, ha nerfelnék. Mindenkinek jobb lenne. :)

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#214612) Papooo válasza hulp01 (#214590) üzenetére


Papooo
senior tag

Kell valami ellenszer a japó botvágenek ellen, és ez a KV-2.
Elég sok csatát láttam ahol jött a félbot vérpisti, és a páncélozott japó dömperével végiggyalogolt a fél csapatomon, mert mindenki pattogott róla.
A KV-2 két lövéssel helyreteszi az ilyeneket. :D
Lassan megy, tölt és céloz, (ez a T6 kukáskocsija) de mostanában néha már a hatosok is pattannak a tornyáról.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#214613) kchryss válasza kchryss (#214594) üzenetére


kchryss
addikt

Kajzoo pályaismertetőkhöz kapcsolódva. Pár napja volt murovankán egy nagyon jó csatám. A kajzoo által mutatott spot pozícióba mentem a csata elején. Eddig két dombbal arrébb szoktam menni, de most kipróbáltam ezt a helyet és nagyon bejött. Rögtön a csata elején lett egy csomó asszisztom. Sokszor rengeteget jelent ha egy pár méterrel arrébb helyezkedsz. Eddig nem figyeltem fel rá hogy azon a részen egy sávban nincsenek fák így könnyebb spotolni az ellenfelet. Ilyen dolgokat is lehet tanulni és használni a korábban linkelt videókból:





[Replay]

Sokkal szorosabb csata volt mint azt az eredmény mutatja. Végig benne volt a levegőben hogy beomlik valamelyik oldalunk ezért okosan kellett ide-oda mozognom és ott segítenem ahol éppen jobban szükség volt rám. Sok csata van amire kicsi ráhatásod van, de ez például egy olyan csata volt ami nagyon nagy részben rajtam múlott, ha nem helyezkedtem volna ilyen jól biztos bukta lett volna.

#214602 EQMontoya
Szerintem nem a tornyodat lőtte be hanem valami valahol kilógott, de gondolom nincs replay, hogy ez kiderülhessen.

(#214614) peterson79 válasza kchryss (#214613) üzenetére


peterson79
őstag

Én is néztem tőle ezeket a videókat, bár most amit írsz nincs meg teljesen, csak tippelem mire gondolsz.

Ezért szeretek mindig újakat látni, elemzéseket, tanácsokat, minél több, annál jobb.
Egyébként nemrég derült ki számomra, hogy magyar :) aztán persze elolvastam a twitches aláírását is...

(#214615) galervin93 válasza 3 (#214325) üzenetére


galervin93
őstag

Hát valahol 2000 körül van az overall, szóval inkább úgy mondanám, hogy a kettő szépen kiadja azt az átlagot, és kevesebb a rosszabb etap, mint a jobb.
Igaz a több hónapos kihagyás óta eleinte csökkent, most meg stagnál az overall, szóval még csapatnom kellene kicsit hogy igazán visszazökkenjek. Csak hát jó az idő, inkább pecázgatok szabadidőmben... :))
De szerintem ma éjjel nyomatom egy kicsit, ha nem leszek hulla.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#214616) hulp01 válasza nomic (#214592) üzenetére


hulp01
senior tag

Az, hogy a tier4 hol üti be golddal, nem releváns. Attól nem lesz jobb vagy rosszabb egy tank. A goldnak általában annyival jobb az átütése, hogy nem gond a -2 tier se.
Viszont tegnap este azért valamit visszaadtam az elszenvedett sérelmekért. Egy KV2-t egylövéseztem 960hp-ról. Akkor azért elkerekedett a szemem. Egy másik meccsen meg egy STA kapott egy 1096-os puszit Serene Coaston a bázisról a domb tetejére. Na, azért az egy durván bemákolt lövés volt.
Tegnap amúgy kétszer is meglett a blokk küldetés blokkolás része. 4500 feletti sebzést blokkolt a páncélom. Sajnos mindkettőben csak 1500 sebzésig jutottam, szóval a küldetés nem lett meg.

(#214617) nomic válasza hulp01 (#214616) üzenetére


nomic
aktív tag

Egy olyan tanknál, amit egyedül a lövege határoz meg, sajnos számít, hogy beütik e vagy sem. Mire a KV-2 újratölt, egy tier 4-5-ös tank legalább háromszor, de inkább négyszer meg tudja lőni. Az sok. Az több mint a fele HP a legtöbb löveggel. Ha mondjuk átüthetetlen tornya lenne, OP-nak is nevezhetnénk, de így erősen one trick pony. És biztos vagyok benne, hogy egy emberként hördülne fel az egész játékosbázis, ha hozzányúlnának a KV-2-höz. Konkrétan az egyetlen tank, amit nem érintene a HE nerf, ez azért jelent valamit. :DDD

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#214618) jano_77 válasza nomic (#214617) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem értem miért ez a hatalmas hipe a KV-2-el kapcsolatban, pláne a troll gun-al?! :F :U
Sosem használtam, csak kipróbálás szintjén azt a löveget, mert szerintem botrányos, baromi sokáig tölt, ha nem sikerül eltalálni a célt, akkor meg batyhatom. Én a hosszú löveggel használtam és szerintem az sokkal hatékonyabb volt. Lehet, hogy FUN a nagy, de számomra inkább idegesítő volt.

MÁS:
Próbálta már vki a teszt szervert és ott az olasz nehezeket?
Tegnap este mentem pár karikát a Progetto 66-al - fura volt, hogy általában csak 1-1 Rinocérosz volt oldalanként :F - és az első benyomásom az, hogy OP-nak cseppet sem lehet nevezni, egy sima általános táras heavy, aminél oda kell figyelni erősen, hogy miként táraz az ember. Nyilván ugyan ez van a Bisonte esetében is, de azzal eddig csak tegnap tudtam menni a teszt szerver után, hogy épp kipróbáljam. Kell még több idő és csata, hogy kiismerjem, tapasztaljam a tankot. Reméljük Chuck Norris majd jól muzsikál benne. :B
Progetto 66 lövege felemás volt, mert vol olyan lövésem, hogy csak pislogtam, hogy ezt hogy találtam el, aztán meg volt 2 olyan lövés egy tárból, amikor azon pislogtam, hogy ezt vajon miért nem adta be!? :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#214619) Djuree válasza Geller72 (#214605) üzenetére


Djuree
félisten

Ne is mondd, az emilek ellen mindig szopok, a tornyat sose tudom beloni. Ha csak a tornya latszik megyek onnan a picsaba. En is huzom a svedeket, jok a tankjaik...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#214620) Geller72


Geller72
veterán

Nos, nem tudom, hányan T6 médiumoznak, de nekem valahogynem áll össze ez a vas. Az hogy papír, ok, sok papír tank van. De hogy még lassú is és olyan pontatlan a legjobb löveggel is, hogy csak nézek. 100 méterről, beszűkülve, álló tankkal nem találta el háromból háromszor az enemy-t. Ezzel ha olyan közel megyek, hogy találjon is, szinte azonnal kinyírnak. Átütése szintén nulla az alaplőszerrel, ezt szinte végig goldozni kellene, hogy juss valamire. Any idea?

(#214621) 3 válasza jano_77 (#214618) üzenetére


3
senior tag

Nincs semmilyen hype. A KV-2 az KV-2. Aki nem érti a KV-2-t, sosem játszott a WoT-tal.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#214622) köpet válasza Geller72 (#214620) üzenetére


köpet
aktív tag

Saját tierben szerintem jó nagyon, mondjuk nekem nem a repeszágyúval jött be.
Jó kis gép, domb/fedezék mögül, ha csak a torony látszik ki, és az is be van forgatva kicsit tud pattintani, de erre nem érdemes építeni. Szellőzés, célzórendszer, töltésgyorsító, esetleg BIA, és lesz egy olyan meggymagköpködőd, amit nagyon fognak utálni a másik oldalon.
Nem szemből és nem közelről, mert tényleg nem túl vastag a bőre. Én lassúnak se éreztem, mondjuk nem a T-28 vagy a BT-7 után ülök bele, ha lehet.
Szerintem jó pozíció kell neki és fedezék; kidugod a tornyot, lősz hármat, mire a másiknak leesik, hogy valami történt és rádfordul, akkor vissza, és így tovább. Egyik első körömben összelőttem vele több, mint 1600 dmg-t, ami csak class 1 volt, szóval nincs vele alacsonyan a léc.
A következők is hasonlóak lesznek. Sokan használják a repeszágyúval, de az kicsit más stílust igényel, mert tapasztalatom szerint pontatlanabb és lassabban tölt jóval, bár nem vészesen. Ha szereted a nagyot sebző ágyúval való trollkodást az is tetszeni fog, de a pontosságra mindenképpen rá kell gyúrni. Az M4A1-em se talált el semmit, amíg nem lettek 100-asok a legények és a felszerelés. Néha még úgy sem...
Stílusában a svédek medekre hasonlít leginkább a jó csőlehajlás és a kevés páncél miatt, de amíg azok viszonylag pontosak és lassabban ütnek nagyokat, addig ez pontatlanabb és igen jó tűzgyorsasággal rendelkezik.

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#214624) Geller72 válasza jano_77 (#214618) üzenetére


Geller72
veterán

A KV-2 egy nagyon érdekes "jószág". Én a következőképpen használom. Nyílt terepen észnél kell lenni vele, de városban azért lehet vele érvényesülni. Ha be vagy töltve, megvárod, míg van egy tiszta célod, kimész vele fedezékből, odabszol, aztán annak garázs. Majd visszamész fedezékbe, töltesz. Soha nem mész egyedül, ha nincs támogatásod, nincs spot, de téged látnak, véged. Megpróbálod a legtovább megtartani a HP-d, hogy ha a vége fele netán nem lesz fedezéked, vagy magadra maradsz, még el tudj engedni egy vagy kettő ajándékcsomagot. Vesztes csatában hamar elvérezhetsz vele, de ha talál, akkor azért annak nyoma van. :D. Nem nagyon fogsz vele sok csatát túlélni, mert nagyon vadásznak rá. De ha jó a csapat, a KV-2-d sokat segíthet nekik. A KV-2 olyan, mint egy lassú, de ugyanolyan papír TD, ami még vak is és nem annyira pontos. :D Aki tudja kezelni, annak a kezében nagyon gyilkos fegyver tud lenni. Szerintem.

(#214625) Warton válasza Geller72 (#214605) üzenetére


Warton
őstag

A Bisonte az IS3A és a Progetto 46 tudatzavaros, autista szerelem gyermeke. Megörökölte az IS3a pontatlan lövegét és sebességét, a Progetto nem létező páncélját és kedvezőtlenebb töltési mechanizmusát. :DDD

(#214626) 3 válasza Kolter (#214347) üzenetére


3
senior tag

Azt még mindig nem értem, szerinted pontosan mi történt. Úgy véled, 29 gépi játékossal játszottál együtt? (Vagy mondjuk 27-tel, mert az elején meghaltak között voltak humán játékosok?)

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#214627) köpet válasza Djuree (#214619) üzenetére


köpet
aktív tag

Nekem belövik a tornyot golddal simán, vagy anélkül a tetejénél illetve a tövénél, vagy ha nem pont szemben állok, akkor az ágyú mellett/alatt. Repeszre is érzékeny, ezért is szeretik az arty-k. Sokszor lövik el az ágyút is a nagy próbálkozásban.
Lő 3-at, utána 25 mp a töltés (a rövid ágyúval 20), addig bárki megeszi, ha egyedül van.

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#214628) jano_77 válasza Geller72 (#214620) üzenetére


jano_77
nagyúr

T6 médium egy konkrét tank vagy elfelejtetted megírni, hogy melyik tier6 medre gondoltál? :F :U

Nagyon kedves vagy, hogy leírtad, a KV-2 használatát, de már régen túl vagyok rajta és azért pár csata mögöttem van már, hogy tudjam, miként kell használni. Nem azzal van/volt gondom, hogy nem tudtam használni, hanem, hogy az én játékstílusomhoz nem fekszik, passzolnak a troll lövegek! T49 sem használtam azzal sosem, csak kipróbáltam és raktam is fel a kis löveget, mert nekem a nagyon hosszú töltések és ritkán lövök stílus nem jön be. Inkább lövök sokszor kisebbet, mint "órákat" várni a következő lövésre! :R

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#214630) nomic válasza jano_77 (#214618) üzenetére


nomic
aktív tag

Meglepően pontos, még távolra is. Nagyon sokszor mosolyogtatott meg olyan lövésekkel, amire semmilyen más tank nem képes. Ami még jó benne, hogy nem zavar vele az MM. Tier 8-ban is jól érzi magát, sőt, a több HP miatt még hatékonyabban tud működni.

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#214632) ollie válasza kchryss (#214594) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Megnéztem a videóit (kivéve a másfél órásat, abba csak belenéztem). Tényleg sokat lehet tanulni belőlük, de szinte csak gyors hulldown heavy és med tankokkal. Az osztályozásnál olyan térképeket is a legjobbak közé sorolt, mint pl az Empire's Borders, mely az unicumok 99%-a szerint az egyik legrosszabb pálya a játékban, és pont azért, mert csak erősen páncélozott tankokkal játszható. Szóval lehet sokat tanulni tőle, ha az ember főleg hulldown istentankokkal játszik.

Amúgy félre ne értsd, nagyon jó videókat csinál, meg nagyon jó játékos, de ez annak a rétegnek a leghasznosabb, aki az előbb említett tankokkal játszik.

[ Szerkesztve ]

***

(#214633) Swinegod válasza Geller72 (#214605) üzenetére


Swinegod
őstag

Nekem speciel bejött az összes táras tank eddig amivel toltam és nagyon is jól ment az összes franciát kivéve amiknek a 100mm-es "majd bazdmeg megy a golyó ahova akar pontosságtól függetlenül" ágyúja van beleértve az 50-100-at, a 25t AP-t és az 50-100 utáni szemetet stockként

Valakinek ha megvan, mondja már meg légyszi miért nem láttam vagy 300 meccs óta Amx M4 54-et

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#214634) nomic válasza Swinegod (#214633) üzenetére


nomic
aktív tag

Mert miért játszanál tier 10ben egy átlag heavyvel, amikor játszhatsz tier 9 egyik legjobb tankjával. Az M4 51 sokkal jobb mint az 54, és ugye tier 9, ami jelen állapotokat tekintve sokkal élvezetesebb mint a tier 10.

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#214635) Swinegod válasza nomic (#214634) üzenetére


Swinegod
őstag

Tier 9 nem ad bondot, szóval mi értelme igazából? De amúgy E5-öt meg látok nem keveset ami nem épp vitathatóan mindenben egy 3x rosszabb SuperconQ szóval az ha szar nem hiszem nagy visszatartó erő az embereknek

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#214636) Geller72 válasza jano_77 (#214628) üzenetére


Geller72
veterán

A T6 medium egy T4-es tank, ez is a neve. A legnagyobb bajom vele az, hogy ilyen pontatlan löveggel még nem volt dolgom. Pedig az M3-as, 75mm-es löveggel használom. :U A csapat fullos, százalékban, az első skilljüket tolják.

(#214637) Warton válasza Geller72 (#214636) üzenetére


Warton
őstag

A T6-ot kizárólag a 105-ös löveggel érdemes játszani, az pontos, csak meg kell várni míg beszűkül. ;] Én csak azzal játszom és 63%-os a winratem vele, 800+-os átlag sebzéssel, ami elég nagy szó, mert az overallom csak 53%.

Arról nem is beszélve, hogy mit csinálsz az M3-as lövegeddel, ha tier 6-os csatába tesz. Jön szembe az OI, meg ilyenek, meg se tudod sebezni.

Vagy a 105-ös löveg vagy felejtős a tank.

(#214638) Geller72 válasza Warton (#214637) üzenetére


Geller72
veterán

De még annak az átütése is max 105mm. T6-ban egy kicsit nevetséges, mint max, ha azt nézem, hogy a T4-es Matilda az alaplőszerrel 121-et tud. Na majd próbálgatom egy kicsit. A beszűkülést is megvártam, álló tankkal lőttem, álló célpontot közelről és mind a 3 lőszer bőven alá ment, a földbe csapódott. Arról nem beszélve, hogy annak a nagy lövegnek a T6-ra az a töltési és célcási ideje egy vicc. Szerintem. De most felrakom és megnézzük. ;).

[ Szerkesztve ]

(#214639) Warton válasza Geller72 (#214638) üzenetére


Warton
őstag

1. ne a prém lősszerrel használd hanem az alappal, mert az pattanhat, max akkor ha tudod, hogy mit csinálsz.
2. A 105 egy derp löveg. Azaz egy nagyon keményen páncélozott tankba 70-es sebzést okoz, egy közepesen páncélozott tankba 150-et, a többiek pedig találat esetén mennek a gulágra.

A felszerelést és a legénységet arra kell kondícionálni, hogy minél pontosabb legyen a löveg. A töltési idő még annyira nem is fontos, sokkal fontosabb az, hogyha lősz akkor találj.

(#214640) Geller72 válasza Warton (#214639) üzenetére


Geller72
veterán

Most mentem egy kört vele, az alapskulóval lett két killem, igaz veszttes csata volt, a legtöbb kill kettő lett másnak is. Ne qrva pontatlan. 8 lövésből kettő ment be, mondjuk, az garázs is lett.

12.66 a töltési időm, a célzási lement 3,09-re, de még így is 0.56os 100m-en a pontossága, ami szinte csak álló célra jó, közelről, de messzebbről még arra sem. Érdekes, hogy nem választható rá kisebb, de sokkal pontosabb bökő, ami 0.40 alatt lenne.

[ Szerkesztve ]

(#214641) Geller72


Geller72
veterán

L.O.L. Kaptam két kumulatívot és garázs. :D.

(#214642) peterson79 válasza ollie (#214632) üzenetére


peterson79
őstag

Nekem speciel még azután is fejvakarás volt, hogy hogyan használjam az STB-1-et Empire's Borderen miután megnéztem a videót. Szóval az, hogy neki hogy megy és másnak hogy megy az OP meta/hulldown tankokkal, továbbra is megítélés és tapasztalat kérdése :DDD
De igen, egyébként minél több tanács és tipp, annál jobb. Aztán vagy működik nálad vagy nem, és ha nem akkor majd gyakorolsz.

Most, hogy már van lehetőségem csinálni az Obj279e küldiket, hát..igencsak fel kell kötni a gatyát. Meg kell ezért a szarért küzdeni rendesen. Csináljak átlag 2 kill-t 10 meccsen keresztül. Ez még nehezebb, mint az átlagolj 3000 sebzést! Még ez utóbbit összepötyögöd valahogy, bár nem egyszerű, de a kill? Hát arról nagyon könnyű lemaradni...ja, hozzáteszem, ennyi lepattanó és kritikus, azaz nem sebző találatom egy etapon belül még sosem volt :W
Most tényleg azt érzem, mint általában a többiek, hogy vannak bizonyos esetek és időszakok amikor semmi nem jön össze :DDD

(#214644) Swinegod


Swinegod
őstag

Mondjátok már meg nekem, miért tudnak TS 5-ök legjobb esetben is 0,40 szórással 400 méterről ilyen lövéseket csinálni, ráadásul konzisztensen

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#214645) Barret001 válasza jano_77 (#214628) üzenetére


Barret001
addikt

A T6,olyan mint a T-10. Tank mind a kettő :D

(#214646) Geller72 válasza Swinegod (#214644) üzenetére


Geller72
veterán

Úgy, hogynem is oda céloztak, hanem a két cső közé, kicsit alá, de a zsámoly közé ment. :D.

(#214647) Barret001 válasza Geller72 (#214646) üzenetére


Barret001
addikt

Vagy volt mellette még egy tank,és azt célozta.

(#214649) nomic


nomic
aktív tag

avagy mi történik, ha sidescrapelés közben felborul a játék legnehezebb közepes tankja. :DDD

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.