Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#214151) Geller72


Geller72
veterán

Üdv.
A boroskóla tulajokhoz lenne pár kérdésem.
Nekem is megvan, ládából ugye, de eddig nem próbáltam még, bár jónéhány videót megnéztem vele kapcsolatban.

Jónéhányszor találkoztam vele ellenfélként és hát nem volt valami kellemes. :D.
Tegnap mentem vele két teszt karikát. Ezzel kapcsolatban a kérdéseim:
Ki mit pakol rá?
Ha célzásgyorsítót rakok rá, akkor:
-Számít valamit az amúgy is tetű lassú célzáson? Azaz valóban oda lő, vagy ezután is szórni fog, mert eléggé szór szerintem, bár a 2 game ezt nem biztos, hogy visszaadja.
-Anélkül is pontos kapáslövéseknél, vagyis tök mindegy hogy teszek e rá, ha úgysem várom meg, míg beszűkül? A két game alatt nem volt alkalmam kapáslövésekre.

Ahogy néztem, sokan így hasznlják:
-Stabi/venti/turbo vagy célzásgyorsító, venti, stabi, vagy célz. gy./venti/periszkóp.

Az eddigi kevés tapasztalataim szerint spotternek kiváló, azaz mi van, ha úgy pakolom össze, hogy venti/álca/periszkóp és néha, ha lövéspoziba kerülök, akkor úgy is mindegy, hogy mennyi a célzási idő, ha van időm lőni?
Mert ha spotternek alkalmazom, akkor szerintem az álca kellene rá, mert alapból nem annyira jó a camója. A turbónak nem tudom, mennyi értelme van, mert alapból is elég brutálisan megy.
Köszönöm a válaszokat.
:R

(#214152) ollie válasza Geller72 (#214151) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Fogalmam sincs melyik tank az a boroskóla.

***

(#214153) Geller72 válasza ollie (#214152) üzenetére


Geller72
veterán

T8-as bat satílion buraszk. :D

(#214154) paler


paler
aktív tag

A Wot-ban van valami mutató értéke annak hogy melyik járművet mennyi TP-ért lehet kifejleszteni? Vagy full random módon vannak megadva a TP-k?
pl.
USSR X Heavy-k:
Obj. 705A 162 300TP
IS-4 189 000TP
IS-7 191 500TP
ST-II 217 000TP
Obj.277 220 800TP

Tehát ezek a TP-k az erősorrendet\használhatóságot jelölik a tankok között, vagy mi alapján határozzák meg, hogy melyik járműhöz mennyi TP-re van szüksség a kifejlesztéséhez. :F

JBL Synthesis -> Egy hangrendszer mind fölött, egy hang kegyetlen, egy a nyomorba dönt ( árával biztos), bilincs az Egyetlen

(#214155) 3 válasza ollie (#214152) üzenetére


3
senior tag

A burrito.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#214156) Viktoár


Viktoár
addikt

Nekem 1db 5-ös dísz kell a 10-es ünnepi hangulathoz de napok óta nem ad a ládákból 5-ös díszt. Pedig mind a 21-et megszerzem és kinyitom minden nap.

Ez is csak olyan véletlen mint ami a csatákban szokott lenni? Ezt csak azért kérdezem mert amikor még több hiányzott akkor mindig adott 5-ös díszt. :D

Üdv:Viktor

(#214157) Barret001 válasza Viktoár (#214156) üzenetére


Barret001
addikt

Azt a díszt le kell gyártani. Nekem nagyon rég óta megvan a 10-es hangulat,napi átlag 10 csatával...És már egy előző albumot is megcsináltam teljesen!

(#214158) popey37 válasza paler (#214154) üzenetére


popey37
addikt

hát erősorrendet biztosan nem utat, mert az st-II egy akkora fostalicska, hogy csak na: borzalmas szóráskép, cserébe lassú tetű és z lt432 szemből belövi. és tegnap előtt fejlesztettem ki de ma már nincs a garázsomban./ vagyis ott van, mert megvárom mig lejár róla az akció, de üres./

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#214159) popey37 válasza Barret001 (#214157) üzenetére


popey37
addikt

nekem összesen 20 db. V-ös dísz kell 2 albumba: a sima újév és a varázslatos újév már fullos, a kinai meg a karácsony-ba kell még 20 összesen.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#214160) Barret001


Barret001
addikt

Most mentem életem körét Matilda IV-gyel.Minden összejött,nyerünk,erre kapok egy szaros másodosztályt.
Kérdem én,mit kell evvel a tankkal csinálni? 0 találatot kaptam ráadásul... alt="" title=""

Kb 1000 küldit csináltam meg egy körből...

[ Szerkesztve ]

(#214161) ollie válasza Barret001 (#214160) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Közel 1400 base XP az ász, 1060 körül van az első osztály.

***

(#214162) zozyk


zozyk
addikt

Engem utál ez a GSOR
Ma megint 30% wr... :)
60ról már csak 47%.

[ Szerkesztve ]

(#214163) jano_77 válasza Geller72 (#214151) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én periszkópot - azaz csigaszemet SEMMIKÉPP - nem tennék rá, mert ennek a tanknak az egyik nagy előnye a gyorsasága! Szerintem pont, hogy jó álcával rendelkezik, annak ellenére, hogy egy med és nem light.
Nekem Forgási mechanizmus+optika+vert.stabi hármas van rajta. Nem mondom, hogy ez a legjobb, én így használom. Ezzel lesz látótávom, és mozgásban is lehet vele lőni, gyorsabban forog. Hallgass meg másokat is azért. ;) :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#214164) jano_77 válasza Viktoár (#214156) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem többször is adott már a napi kis ládákból Nagy díszt! Nem úgy volt, hogy ha ez már meg van, akkor ezeket nem dobálja, nem duplikálja!? :F :U
Nekem is két album teljes és az egyikbe kell még 13 V dísz. Van még kettő duplikátorom, szal szerintem a harmadik album már nem lesz meg. :N

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#214165) adrian360 válasza paler (#214154) üzenetére


adrian360
őstag

azt bele kell még számolni, hogy mi mindent kell még elötte kifejleszteni.

st-II höz kell egy 26k torony és egy 64k-s ágyú + 217k = 317k XP
obj 705A-hoz egy 56k ágyú + egy 26k torony + 61k ágyú + 162k =305k XP
obj 277-hez kell egy 44k és egy 59k ágyú + 220kXP = 323k XP
is4-hez 44k ágyú + 26k torony + 59k ágyú + 189k =318k XP
stb

tehát összességében majdnem ugyan annyi mindegyik fejlesztés

(#214166) Viktoár válasza jano_77 (#214164) üzenetére


Viktoár
addikt

Én nem az albumról beszélek hanem csak a 10-es hangulatról. Az albumokról letettem még az event kezdetekor mert én egy darab ládát nem veszek ezektől. Festés meg annyi van hogy már nincs mire rátenni, minek adjak érte pénzt? :DDD

Üdv:Viktor

(#214167) popey37


popey37
addikt

hát nekem enyi volt mára, egészen jól ment


Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#214168) Barret001 válasza Viktoár (#214166) üzenetére


Barret001
addikt

Úgy is tudjuk hogy csak trollkodsz! A 10-es hangulat elérése pillanatok alatt megvan . Nem kell érte fizetni sem.Csak játszani napi néhány kört.

(#214169) Barret001


Barret001
addikt

Szerintem meg lesz idén bőven a harmadik album is,free to play :) Napi 8-10 körrel.

alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

(#214170) jano_77 válasza Barret001 (#214169) üzenetére


jano_77
nagyúr

Te mit nevezel harmadik "albumnak"? Mert félek, hogy Te az évjáratos kollekciókra gondolsz, de akkor nem jól nevezed meg. :F :U Minden évben volt eddig 4-4 album - 2018-ban is, 2019/2020-ban és idén is 4 vagyis összesen volt 16 album eddig, amiből Neked a kép alapján 8 biztosan készen van és az tavalyiból is van 1, de inkább kettő biztos és oda kell még 1 v. 2! Idei évben is ha nem összevissza gyűjtötted a díszeket - de hát ez ugye nem rajtad múlott - akkor 2 albumnyi díszed jött össze. Ha szerencsés voltál, akkor 2 lett idén eddig teljes.
Az idei 372/209 -el elég távol állsz szerintem attól, hogy három albumod is fullos legyen. :(
A tavalyi albumok viszont talán meg lehetnek, hiszen kevesebb szilánkba kerülnek a díszek és nem fogja duplikálni ez biztos.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#214171) Swinegod válasza paler (#214154) üzenetére


Swinegod
őstag

A legdrágább tank a játékban az az Rhm Panzerwagen ami amúgy a legszarabb 10-es tank is a játékban szerencsére, majdnem 2x annyiba kerül mint az enyhén OP 705A valamint a 10-es francia arty is a egyik legdrágább miközben messze a leg szarabb 10-es kattintós is szóval nagyon jó kérdés

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#214172) galervin93 válasza jano_77 (#214146) üzenetére


galervin93
őstag

Köszi neked is, meg mindenkinek! Akkor inkább "javítós" irányba megyek.

Más: megtaláltam az új kedvenc bújócskázós medemet - Obj 416. :D Nem is gyúrtam különösebben álcára, de így is majdnem 40%, brutál jó. :)) Még félig stock, nem is nagyon sebzek vele, de tök bejvős tank. :)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#214173) peterson79 válasza jano_77 (#214170) üzenetére


peterson79
őstag

Jano, azt amúgy hogy csináltad, hogy 147 ládából nincs készen csak 2 album? Vagy ugyanolyanokat kaptál csak?
Engem különösebben nem érdekel, hogy fullos-e vagy sem, mert nem tetszenek az álcák hozzá, így arra mentem, hogy a minimum 72 db meglegyen mind a 4-ből, ehhez meg 2 vagy 3 hiányzik a Christmas-ból már csak és kész, akkor 50%-on leszek a bónuszt nézve :)
és még megmaradt vagy 10 anti-duplikátor is, mert kicsit elszámoltam magam :D

(#214174) Swinegod válasza galervin93 (#214172) üzenetére


Swinegod
őstag

Ha azt bírod az STG-t imádnád

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#214175) Viktoár válasza Barret001 (#214168) üzenetére


Viktoár
addikt

Akkor azért vagyok 9-es szinten mert szerinted trollkodok? :DDD

Díszeket meg azért nem zúztam be mert kiváncsi vagyok hogy anélkül is elérhető-e a 10-es hangulat. ;)
De amióta csak egy hiányzik nem ad 5-ös díszt, szóval ez is csak véletlen lehet mint megannyi más a játékban... :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#214176) 3 válasza galervin93 (#214172) üzenetére


3
senior tag

A 416 a konstans "mi a faszt csináljak ebben a csatában?" tankom.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#214177) 3 válasza Viktoár (#214175) üzenetére


3
senior tag

Nekem érzésre átlagban kb. negyven ládánként ad ötös díszt. Főleg olyat, ami már megvan, vagy amiből rendelkezem ugyanolyan típusú ötös dísszel. Természetesen a csaj ugyanezt játssza.

Eddig én sem zúztam. Vagy a vége felé fogok, vagy akkor, ha kedvem támad prémium tankkal játszani, és ki akarom maxolni a kreditbónuszt.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#214178) Geller72 válasza Swinegod (#214174) üzenetére


Geller72
veterán

Az mellé is igen bátran oda merném rakni a 274a-t. ;).

(#214179) Viktoár válasza 3 (#214177) üzenetére


Viktoár
addikt

Nálam annyira nem volt rossz a helyzet, minden nap adott legalább 1-et abból a huszonX ládából. Az utolsóra viszont napok óta várok..... :)

Mondjuk az is igaz hogyha meglesz a 10-es szint, akkor onnantól leszarom az egész eventet meg a festéseket is úgy ahogy van. Ha holnap sem adja be akkor készítek egyet aztán elkönyvelem ezt is egy olyan "játsz ingyen" marhaságnak. :C

Üdv:Viktor

(#214180) CirrMee válasza Viktoár (#214179) üzenetére


CirrMee
addikt

Uhhh... :W
Momentán az egyik lényeges eleme az egésznek, hogy a bónusz minél előbb jöjjön. Ha képtelen voltál a díszkészítőt használni, akkor így jártál.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#214181) Geller72


Geller72
veterán

Az szép. Az első 17 csatából 17 vereség. Jól adja. :D.

(#214182) 3


3
senior tag

A 45 pontos napi gyűjtögetésből negyedszer vagy ötödször ad Improved Aiming felszerelést. Mióta bejöttek az új felszerelések, egyszer vagy kétszer kaptam mást. Most megkaptam a harmadikat vagy a negyediket, és a következő 45 pontért is azt fog adni. Faszom tele van már azzal, hogy nem nyúlnak bele az RNG-be.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#214183) 3 válasza CirrMee (#214180) üzenetére


3
senior tag

Lehet választani, hogy a kreditszorzó kell, vagy a festések. Tavaly nem sikerült egy festést sem szereznem, de a japánt szeretném, hogy a csatatéren mindenki lássa mekkora köcsög vagyok. Idei festés szerintem nem fog összejönni, pedig a pandás kéne. Hogy a csatatéren... :)

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#214184) Moleman válasza 3 (#214183) üzenetére


Moleman
addikt

Nekem egyértelműen a kreditszorzó kellett, és a régi festések. Hiába vettem ládákat, tavaly is, idén is esélytelen az aktuális festés, majd jövőre lefreezem őket. :D

(#214185) Viktoár válasza CirrMee (#214180) üzenetére


Viktoár
addikt

Engem pont nem érdekel bónusz meg a sok nyominger szorzó... :DDD Az egész event kizárólag a legénység miatt volt érdekes számomra de már meguntam a ládák gyűjtögetését. Még chuck -ot megpróbálom végigtolni aztán ennyi. Az összes többi nem érdekel.

Ha elérem a 10-et max a 2018-as gyűjteményt pótolom ki. A 2019-ből és 2020 -ból 1 darab dísz sincs mert nem játszottam a játékkal. :DDD

Szóval nem képtelen vagyok rá hanem szándékosan nem gyártottam díszt. Láthatóan magától meg nem fogja beadni az utolsót. :C

Üdv:Viktor

(#214186) 3


3
senior tag

Az előbb elküldött egy három OP-tankos szakaszban lévő gennyes kurva az anyámba, mert visszaszámlálás után egyértelműen látható irányba mentem a Type-pal, ők meg nem voltak hajlandók kikerülni, és a tankom oldalába ütköztek. Ha a lövéseket nem is állítja meg, a tankokat igen... A csata végére kétszer annyit sebeztem, mint a teljes szakasz. Egy hét ban kéne az ilyen szaroknak. Plusz még egy hét, mert akkor sem reagáltak az OP és gyors toptier tankjaikkal a csatatéren történtekre, amikor megtehették volna. Ha valaki két hét bant összeszed, adnék neki ugyanannyit ajándékba.

Szerintem a csapattársaim azt hiszik, a Type 4-em elsősorban azért van a csatában, hogy amíg az ellenség engem lő, ők szabadon lövöldözhessék az ellenséget. Kár, hogy annak felfogásához már teljesen hülyék, hogy ha duzzogó agyhalottként előrerohannak, akkor nem tudom felvenni helyettük a lövéseket. Mert ugye mögöttük vagyok... Sebaj, majd ha már le vannak HP-zva, megflankelem helyettük az ellenséget. Ha szerencsém van, realizálódik bennük, mi történik, és a nyomroncságukat félretéve a magukat lövetés édes kínjai után végre beszállnak a csatába is. Általában nincs szerencsém, csak okom az anyázásra. Seggfejek. Nem is tudom, mihez kezdenék nélkülük. Biztos nagyon egyhangú lenne a játék. "Mi ez a szar?!!!" felkiáltással törölném is le a harmadik ilyen csata után.

Adnék egy tanácsot. Ha valami nem tetszik, a Type 4-gyel játszónak nem feltétlenül a kurva anyját kell szidni (pl. lehet neki hímringyó apja is, aki ugyanúgy felelős azért, hogy a kölyke egy Type 4-gyel játszó kis buzi lett), hanem megpróbálni alkalmazkodni a csatatéren elfoglalt pozíciójához. Alkalomadtán azon is el lehet gondolkodni, hogy ne a Type 4-nek kelljen visszamenni bázist védeni, meg hasonló kis butaságok.

A végére még annyit, hogy bassza szét egy megtermett vasló minden akadályozós köcsög picsáját, aki csatakezdéskor úgy kezeli a tankját, mintha 2000-es pingje lenne. Különösen akkor, ha a könnyű tankos játékost hátráltatja így. Egyes pályákon a lassú tankkal levőknek is fontos, hogy a spotter megérkezése előtt átjussanak a kritikus területeken. (Ha egészen véletlenül valóban 2000-es pingje van a köcsögnek, akkor ne WoT-ozzon, vagy legalább várja meg, amíg a többiek elhagyják a kezdőpontot.)

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#214187) Geller72


Geller72
veterán

Ez a T4-es Matilda mindig mosolyt csal az arcomra. Általában mindig low tierben vagyok vele, de pont itt a jó, mert lenézik, főleg a nehezek. Utolsó két csatában az egyikben is egy KV-1-nek bontottam le alig fél perc alatt a fele HP-ját, először le sem xart, de mivel 1.97mp-enként toltam bele az 55-ös dmg-t, a hatodiknál megtorpant, aztán még három után elkezdett hátrálni, látszott, hogy bexart, és alig 300 hp-val ért fedezékbe. :D. Ezt a vasat biztosan megtartom. Nagyon gyorsan lő és az alap skulóval is kemény az átütése, no meg pontos. Ha lenne egy 110-es sebzése, mockosz egy OP lenne, bár szerintem így is az. Azért egy T4-T5-ös meccsben benne lenni a top 3-5 dmg-ben ezzel szerintem nem rossz. :D. Mondom ezt úgy, hogy szerintem szarul játszom általában. ;]

(#214188) Geller72 válasza jano_77 (#214163) üzenetére


Geller72
veterán

:R Köszönöm.

(#214189) ollie válasza Viktoár (#214185) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Engem pont nem érdekel bónusz meg a sok nyominger szorzó...

Akkor igencsak a magad ellensége vagy, vagy pedig imádsz creditet grindolni.

***

(#214190) jano_77 válasza peterson79 (#214173) üzenetére


jano_77
nagyúr

Hát az van, hogy nekem idén csak a Magic stílus jött be, így az elején csak ilyen ládát vettem. Miután meglett, megnéztem hogy melyik, hogy áll. A Karácsonyis állt úgy hogy esélyes volt összegyűjteni, ezért abból vettem legközelebb. Aztán rájöttem, hogy ha erre figyelek, akkor a többivel lemaradok és nem lesz meg az 50%. Így kicsit elcsesztem az az igazság. Ennyi :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#214191) Viktoár válasza ollie (#214189) üzenetére


Viktoár
addikt

Vagy egyszerűen csak gurulok párat azokkal a tankokkal amik tetszenek.
Pont nem a WG fogja "megmondani" hogy mikor, mivel és mennyit játszak mert most éppen gyorsabban lehetne haladni a farmolással és fejlesztéssel.

Persze van 1-2 tank amit majd szeretnék kihúzni csak éppen nincs kedvem új ághoz. Szóval bocs ha nem állok neki görcsösen grindolni mert most "akciós". :R

De legyen, a saját magam ellensége vagyok mert leszarom hogy van bónusz meg szorzó. :DDD

Üdv:Viktor

(#214192) ollie válasza Viktoár (#214191) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mondom, hogy a magad ellensége vag

Pont az a lényeg, hogy kevesebbet kelljen grindolni, de te pont az ellenkezőjét éred el azzal, amit csinálsz.

[ Szerkesztve ]

***

(#214193) hulp01


hulp01
senior tag

Az album kifullozása free accounton szerintem lehetetlen. Nekem már vagy 3 hete 38%-on áll. Pedig ésszel gyártom le a még hiányzó díszeket is. De nagyon sok hiányzik még így is. Minden nap megcsinálom a ládákhoz szükséges küldetéseket, de a kis ládákból szinte minden nap csak egyes díszeket ad. A 21 ládában általában 1 ötös dísz van, meg talán 1-2 négyes. A többi kisebb, de leginkább egyes. A vicces, amikor 3 tök ugyanolyan egyes dísz jön, meg valami használhatatlan direktíva.

Tegnap végre meglett az ebr105. Az elődjét meg gyorsan eladtam, hogy a rémálmaimban se jöjjön elő soha többet. Utáltam minden percét a vele való játéknak. A 105 más sokkal jobb, bár a statisztika alapján csak átlagosan megy vele a játék. Azért tudok vele nagyon jó köröket futni. Kipróbálnám, hogy milyen volt a nerf előtt. De azt továbbra is tartom, hogy nagyon pályafüggő.

(#214194) Barret001 válasza Geller72 (#214187) üzenetére


Barret001
addikt

Nekem most az 5-ös a kedvencem,ha jó a leosztás,még nekem van lelkiismeret furdalásom :D Tegnap mentem vele egy 10164 wn8-as nyert kört.Sajnos csak 5 kill lett,nem sokon múlott.Lassú...

(#214195) Barret001 válasza jano_77 (#214170) üzenetére


Barret001
addikt

Évados albumra gondoltam,de a belinkelt screenshoton minden látszik.A régieket csinálom mindig,nehogy megromoljanak! A friss eláll 1-2 évig bőven,mire megromlik :)

(#214196) popey37 válasza Barret001 (#214195) üzenetére


popey37
addikt

jó nagy hiba, nekem a tavalyiból hiányzott egy csomó, pár töredékből kifulloztam a legelején. az ideiből alig hiányzik pár V-ös dísz.

bár az a kettő ami még hiányzik egyszerüen nevetséges: pandás álca teljesen vicc.

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#214197) 3 válasza hulp01 (#214193) üzenetére


3
senior tag

"Minden nap megcsinálom a ládákhoz szükséges küldetéseket, de a kis ládákból szinte minden nap csak egyes díszeket ad.
...
Tegnap végre meglett az ebr105."

Isten nem ver bottal.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#214198) Viktoár válasza ollie (#214192) üzenetére


Viktoár
addikt

Látom nem nagyon megy át amit mondani szeretnék. Legyen itt egy példa mondjuk a black friday... Nem rohanok tv-t venni mert 30-40%-al olcsóbb ha most nincs rá szükségem. :N Majd megveszem akkor amikor tv kell..
Egyszer valamikor amikor úgy érzem hogy kell új tank akkor nekiállok egy ágnak. Az állandó napi 2x szorzó + boosterek amúgy is nagyban csökkentik a grindolási időt. Amíg elvagyok a meglévő tankjaimmal addig nem fogok görcsösen grindolni csak azért mert kevesebb csatából kihozható. :N

Arról nem is beszélve hogy a karácsonyi időszakban a grindolás felér egy öncsonkítással. :DDD

Üdv:Viktor

(#214199) nomic


nomic
aktív tag

Áh, ismét egy jó kis 15-1 szimulátor. Ki más van a csapat tetején, mint én?! Micsoda meglepetés! (Panther II löveggel ráadásul, szóval még gázabbnak érezheti magát a csapat. ;] )

Amúgy stock motorral olyan ez az E 50 mintha E 75 Lite verzió lenne vagy valami hasonló, remélem az a +200 paci fog dolgozni a fullosnál. :D

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#214200) Pug válasza Viktoár (#214198) üzenetére


Pug
veterán

Jah, H.Ops alatt a legegyszerubb agakat kihuzni, ha neked ez az oncsonkitas... :U

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.