Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#214901) Barret001


Barret001
addikt

Én sem hiába panaszkodtam tegnap...

17 meccs,23% winrate...

(#214902) peterson79


peterson79
őstag

Egyébként orosz ágon mivel érdemes próbálkozni pattintás terén? Obj 468v4 talán, meg próbáltam az IS7, obj 705a valamint obj 257-el is, de a meccsenkénti átlag 8 pattintás nem akar összejönni... szokásos, gold és HE spam...

(#214903) hulp01 válasza peterson79 (#214902) üzenetére


hulp01
senior tag

Ha mindegy, hogy milyen ág, akkor szerintem obj268 4. Annak mindene erős, a kupolát kivéve, de azt azért annyira nem könnyű eltalálni. Néha még az oldala is tud meglepő dolgokat művelni pattintás terén. Ha viszont valaki mögéd jut, akkor ammorack egyből, és sokszor robban is. De ha már mögötted vannak, úgyis mindegy.

(#214904) jano_77 válasza peterson79 (#214900) üzenetére


jano_77
nagyúr

utóbbi időben nekem is szarul ment :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#214905) phoenix1989 válasza peterson79 (#214902) üzenetére


phoenix1989
őstag

én a T9 es obj 263 javasolnám. T10es ként is nagyon jó volt és szinte semmit nem változtattak rajta csak levitték egy szintet. a v4 frontja goldal simán lőhető. T9 mellett szól még az is hogy T8 meccseket kaphatsz

[ Szerkesztve ]

(#214906) jano_77 válasza phoenix1989 (#214905) üzenetére


jano_77
nagyúr

Épp a hétvégén mondta Tankelit egyik stream-je alatt, hogy az Obj.263 is lőhető viszonylag könnyedén szemből. Nekem is újdonság volt, de elhiszem Neki, sokkal jobb játékos mint én.
Elmondása szerint a motorháztető (ZÖLD) viszonylag kis szögben is már simán overmatch-elhető illetve a löveg melletti LILA rész (~265 mm) is gold-al könnyen lőhető.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#214907) phoenix1989 válasza jano_77 (#214906) üzenetére


phoenix1989
őstag

Akkor próbáld ezeket a pontokat el lőni. xD a tank ezer éve ilyen. nem valami új dolgok ezek a gyenge pontok, mindig ilyen volt. de a front kemény és a löveg is megeszi a lőszert.

(#214908) peterson79 válasza phoenix1989 (#214905) üzenetére


peterson79
őstag

Ezt nem tudom megvan-e, de ezért is próbáltam a 257-et, kisebb tier miatt legyen egy kis lubickolás. Volt is olyan, hogy kisebbek ellen mehettem. Betoltam magam egy helyre, még kilőtt társ miatt volt fedezékem is, jó pár lövést hárított, aztán jött a SU-130, küldött két goldot és viszlát, garázsmenet... :((
Kipróbálom, ha nagyon nem adja semmivel.

(#214909) phoenix1989 válasza peterson79 (#214908) üzenetére


phoenix1989
őstag

én imádtam T10 TD ként és szerintem jobb is volt mint ez a szar v4. Kár hogy levitték egy szintet mert a mai napig kedvenc lenne.

(#214910) hulp01 válasza jano_77 (#214906) üzenetére


hulp01
senior tag

Tartályromboló. Ez mekkora már. :C
Viszont ha már kicsit szögben van, az első lánckeréken keresztül elég könnyű sebezni és láncolni is egyben.

Szép stat jano. Én ugyanezt csinálom a másik irányban. :D Márciusban (újrakezdésemkor) 2070-ről indultam, most már 1970 körül járok.

(#214911) phoenix1989 válasza hulp01 (#214910) üzenetére


phoenix1989
őstag

ez abban az esetben lenne igaz ha valaki túl tekeri, legalábbis a tanks.gg szerint is csak akkor üthető be. de itt egy csata oldalazva kezdi egy ház mellett és láncot kap sebzést meg nem.

(#214912) hulp01 válasza phoenix1989 (#214911) üzenetére


hulp01
senior tag

Biztos igazad van, akkor valószínűleg aki ellenem volt, az túlforgatta. Viszont itt meg az derült ki a videóból, hogy szemből alaplőszerrel tudta sebezni az ellenfél obj263-asát. Más kérdés, hogy neki sikerült olyanokkal szembekerülni, akik sokáig kitartóan lőtték ap-vel átütés nélkül. És a csapata se volt annyira nyomi, hogy engedjék flankelni. Na, erre várok én már egy jó ideje valami heavyvel. A múltkor egész jó úton haladtam efelé, de sajnos eleinte csak egy med lövöldözött rám, amikor meg megérkezett egy JT, az már be tudta lőni a Conqueror kupoláját. Bár a megfelelő pillanatban történő bemozdulás őt is megzavarta. Tudta mit kell lőni, és el is találta. Egy mednek meg előbb fogy el a lőszere, minthogy meglegyen a közel 6k blokkolt sebzés. 4500-ig jutottam. Bezzeg ilyenkor sehol nincsenek a noob isu tulajok. :)

(#214913) phoenix1989 válasza hulp01 (#214912) üzenetére


phoenix1989
őstag

"Viszont itt meg az derült ki a videóból, hogy szemből alaplőszerrel tudta sebezni az ellenfél obj263-asát"
persze szemből a hasát . mivel nem volt takarásban de ezen mi olyan meglepő? a has gyenge pont.

(#214914) köpet válasza hulp01 (#214890) üzenetére


köpet
aktív tag

Turbóval nem próbáltad? Azzal lehet tartani a lépést a többiekkel a stock motorral is nagyjából...

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#214915) hulp01 válasza phoenix1989 (#214913) üzenetére


hulp01
senior tag

Amúgy 268 4-gyel nekem is sikerült már a közel 9k block dmg. Kellett hozzá két noob e100 meg egy 60tp. :)

#214914 köpet nem, eszembe se jutott ez az opció. :)

(#214916) joergie


joergie
őstag

Most szivattok hogy 24 órám se lett volna kiosztani a tier10 20% kedvezményemet, és a shredeket se tudtam felhasnzálni...? Ez komoly? Logikusnak gondoltam, hogy miután az event lemegy, van legalább egy pár napom, amikor már nem jön új cucc(ribiktől lvl5 dísz, miegymás), és fel tudom használni.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#214917) jano_77 válasza joergie (#214916) üzenetére


jano_77
nagyúr

Úgy rémlik, hogy többször is volt téma, hogy a tankokat mindenképp ki kell választani még vasárnap és aztán a megvételre lesz még bőven elegendő! :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#214918) e-newsee válasza joergie (#214916) üzenetére


e-newsee
addikt

Mindig is így volt. Abban a pillanatban, ahogy vége volt az eventnek, nem tudtad felhasználni a maradék töredékeket, és a fádon lévő díszeket is buktad. Minden évben téma volt többször is, hogy utolsó este, amikor lejátszottad az utolsó csatádat, bontsd le a fát, és kraftolj annyi díszt, amenniyt még tudsz, válaszd ki a tank kedvezményeket, stb. Nem mondod, hogy ez téged meglep? :F
Nekem is tegnap este lett meg az utolsó Chuck küldi, és miután meguntam a játékot, még vagy fél órát szarakodtam a díszekkel, és a kedvezményekkel.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#214919) joergie válasza jano_77 (#214917) üzenetére


joergie
őstag

amit akartam kiválasztottam, de hogy a 10esre kb semmi időt nem hagynak, azt nem birom felfogni. Mert ugye csak vasárnap lehetett megszerezni az utolsót, én még gondolkodtam melyiket válasszam a 12 megvásárolatlan tier10esemből.

Volt téma? ezt fejtsd ki. Nem vagyok kötelezve hogy fórumot olvassak. Nem is olvasom ezt a fórumot, csak ha valami infó kell. Mondjuk egy visszaszámlálót 48 óráról ildomosnak tartottam volna, ha már így egylépcsőben megszűntetik az eventet .Korábban 2-3 lépcsőben szüntették meg ha jól emlékszem. Tegnap 2 órát játszottam, aztán családi esemény, aztán nfl playoff. Abban a 2 órában semmi ráutalót nem láttam, miszerint másnap úgy szüntetnék meg az eventet, mintha sose lett volna.
Írtam nekik egy enyhén indulatos ticketet.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#214920) 3 válasza joergie (#214916) üzenetére


3
senior tag

:C

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#214921) Pug válasza joergie (#214919) üzenetére


Pug
veterán

Wow, tehát arra nyitottál ticket-et, hogy valaminek nem néztél utána... worst customer type ever.... ;]

[ Szerkesztve ]

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#214922) dualface válasza joergie (#214919) üzenetére


dualface
tag

Én is pont hétvégén nem voltam gép közelében, így buktam a 8-as, 9-es, 10-es szintre járó tank kedvezményeket, meg a fán ott maradtak az ötös díszek, a két utolsó chuck küldi is kuka...

Ez van én se néztem utána időben meddig lehet kiválasztani ezeket, meg úgy terveztem, hogy vasárnap lesz még időm egyet játszani, de nem lett. Kicsit sajnálom, de nincs mit tenni.

(#214923) Arolotifar válasza joergie (#214919) üzenetére


Arolotifar
őstag

Aztán én vagyok noob :DDD

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#214924) Arolotifar válasza jano_77 (#214871) üzenetére


Arolotifar
őstag

Jó volt a boroskóla replayed Marsnál :K

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#214925) Djuree válasza joergie (#214919) üzenetére


Djuree
félisten

:U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#214926) adrian360 válasza joergie (#214919) üzenetére


adrian360
őstag

végülis csak több mint egy hónapod volt kitalálni, hogy melyik tizes tankot akarod, vagy neked külön megtiltották, hogy előtte megtervezd, hogy mit akarsz?

(#214927) vJokka válasza Pug (#214921) üzenetére


vJokka
aktív tag

Én még fel is jelenteném őket :DDD

[ Szerkesztve ]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#214928) Achar


Achar
tag

Mondjuk az egész event egy hülyeség volt, felhalmoztad a küldiket és egy nap alatt le lehetett tudni a chuck-os küldiket. Én hülye meg elkezdtem minden nap szopni, hogy külön-külön megcsináljam. Tegnap estére meglett az összes.
Szerintem nem volt nehéz, de jövőre kössz ne.
Örülök, hogy végre eltűnnek a hisztis kölykök is. Kezdtem már felhúzni magam.

(#214929) jano_77 válasza Arolotifar (#214924) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi. :R Te vagy esetleg GreyWolf?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#214930) Arolotifar válasza jano_77 (#214929) üzenetére


Arolotifar
őstag

Ki? :U

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#214931) jr1994 válasza e-newsee (#214918) üzenetére


jr1994
addikt

Detto. Tesómmal discordon csináltuk az albumokat, meg szurkoltunk egymásnak a gyártogatásnál. Én végül inkább behúztam a tavalyi festéseket, elég drága volt a korábbiakhoz képest is, így az ideiből két albumot tudtam megtölteni. Nála nem sok hiányzott tavalyról, így volt esélye a harmadikat is befejezni, de végül természetesen az utolsó 5-ös díszt nem tudta kipörgetni, de ezen már meg sem lepődtünk :N

Azért ez még mindig egy nagyon jó esemény volt, annak ellenére is, hogy egyre több dísz kell az albumokba, és a Chuck küldetések is kicsit furák voltak.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#214932) ChristianID válasza jr1994 (#214931) üzenetére


ChristianID
tag

Egyébként mi baj volt a Chuck küldetésekkel? Egyik sem volt sem bonyolult, sem nehéz... ráadásul adott 32x6 kisládát is... :) Nekem a lvl 5-ös díszeken kívül összesen kb. 4 db négyest kellett legyártanom... a többit mind megadta...

[ Szerkesztve ]

...Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realise we cannot eat money....

(#214933) CirrMee válasza ChristianID (#214932) üzenetére


CirrMee
addikt

Egyébként mi baj volt a Chuck küldetésekkel?

Asszonynak pl utolsó megmaradt küldit nem adta meg. 1500 sebzés helyett volt, hogy 2500 -at lőtt, aztán akkor sem adta.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#214934) adrian360 válasza CirrMee (#214933) üzenetére


adrian360
őstag

mellé nyerni is kellett

(#214935) ChristianID válasza CirrMee (#214933) üzenetére


ChristianID
tag

Emlékszem arra a küldetésre... ott a sebzés mellett nyerni is kellett... míg volt olyan küldetés, ahol sebezni kellett 3000-et, de nem volt a nyerés kikötés...

Szerk.: már meg is válaszolták előttem.. :)

[ Szerkesztve ]

...Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realise we cannot eat money....

(#214936) jr1994 válasza CirrMee (#214933) üzenetére


jr1994
addikt

Mondjuk ilyet én nem tapasztaltam. De régen nem úgy volt, hogy már a 10-es szintű ünnepi hangulat megadott minden bónuszt? Nem tetszett, hogy csak az utolsó napokban lehetett megcsinálni a sorozatot, mondjuk adhatta volna rögtön a következő küldetést, amint kész lett az előző.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#214937) CirrMee válasza adrian360 (#214934) üzenetére


CirrMee
addikt

Sk csináltam olyan kört, nem is egyet, és akkor sem adta.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#214938) Barret001 válasza ChristianID (#214932) üzenetére


Barret001
addikt

A sebzéses küldiket nem tudtam megcsinálni,még is meg van Chuck :D Ami ugye a lényeg!

(#214939) Barret001 válasza jr1994 (#214936) üzenetére


Barret001
addikt

" mondjuk adhatta volna rögtön a következő küldetést, amint kész lett az előző." Ez így is volt! Utolsó nap kellett volna megcsinálni az összeset sorban...

(#214940) e-newsee


e-newsee
addikt

Tegnap este amolyan elő szülinapi ajándék gyanánt (mellyel megleptem, e nagyszobai szegleten, magam, magam :) ) vettem egy 3-as nagy dobozt. Nem fűztem hozzá nagy reményt, mert igazán nagy szerencsém sohasem volt ezekkel. Két éve a sláger Skorpi helyett kijött a Patriot 3 ládából (utólag nem bánom). Tavaly a sláger kétágyúst, vagy az E-75TS-t vártam volna, de nem jött semmi értelmes a 31 ládából, csak pár kicsi.
Idén viszont a 3-as ládából beadta a T-78-at, ami ugyan nem a húzó tankok egyike, de nem tűnik rossznak. Igazából a kicsik közül ez tetszik a legjobban, így tulajdonképpen örülök a nyitásomnak. Viszont tud valaki mondani róla valamit, hogy mit tegyek rá, hogyan érdemes használni? Az adatok alapján amolyan T-67 és Hellcat stílus lehet. Vagy tévednék?
Köszi! :R

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#214941) e-newsee


e-newsee
addikt

Egy régi hozzászólásomat kerestem, és ráakadtam erre:
#195380 kchryss újévi fogadalom
No? Megvalósult minden, amit szerettél volna (vagy reméltél)? :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#214942) popey37


popey37
addikt

hali.
beléptem most este és ez az üzenet fogadott:
Feltételek teljesítve! Jutalom: Kísérleti modulok hozzáadva: 18
de sehol nem találok semmi újat.
van valakinek valami ötlete, hogy mi lehet ez?

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#214943) Barcelona95 válasza popey37 (#214942) üzenetére


Barcelona95
tag

CW-n az ilyenekből lehet összecraftolni a 8-as jutalom tankokat. Aki klánban van, mindenki kap ilyet.

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#214944) jano_77 válasza Arolotifar (#214930) üzenetére


jano_77
nagyúr

akkor hagyjuk ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#214945) kchryss válasza e-newsee (#214941) üzenetére


kchryss
addikt

Nem kell emlékeztetni rá, hogy mekkora lúzer vagyok. ;]
Jó a memóriám, tudom mit írtam akkor, sajnos nem valósult meg belőle szinte semmi. :O

(#214946) Barcelona95 válasza Barcelona95 (#214943) üzenetére


Barcelona95
tag

Hülyeséget írtam, ezek a CW csatákhoz boosterek, hp-t növelnek, töltést gyorsítanak, ilyesmik.

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#214947) e-newsee


e-newsee
addikt

Vártam a szerelmeslevelet a csata után, de nem jött. ;]

videó

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#214948) jano_77


jano_77
nagyúr

Nem ment ma sem rosszul :N

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#214949) nomic


nomic
aktív tag

Nos, úgy gondolom, méltóképp búcsúztattam az M46 Pattont.

Soha nem fogom eladni a tankot, bérelt helye van a szívemben és a garázsomban. Örökre tiszteletbeli tag marad. :D

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#214950) Barret001


Barret001
addikt

Ide rakom a tegnapi,és a mai eredményemet teljesen korrekt?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.