Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#214751) popey37 válasza phoenix1989 (#214748) üzenetére


popey37
addikt

a tudásod felét igazán átpasszolhatnád, megköszönném. :R :C :C

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#214752) Djuree válasza EQMontoya (#214726) üzenetére


Djuree
félisten

nagyon op tank, nem veletlen csak penzert volt elerheto. felelmetes ellenfel. meg dupla csovu is raadasul. en is szerettem volna de penzt azert nem adtam erte...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#214753) sestertius


sestertius
őstag

Üdv!
Csak egy kérdés - korábban volt olyan, hogy év végi összesítést kaptam email-en, mivel mennyit mentem, milyen eredményekkel stb... ez megszűnt vagy egyéb helyen lehet elérni...?
Köszönet! :R

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#214754) notika77


notika77
senior tag

farkasjanó, ha esetleg szeretnél CW tankot és ráérsz, benézhetnél a klángyűlésre! :)

[ Szerkesztve ]

(#214755) peterson79 válasza kchryss (#214745) üzenetére


peterson79
őstag

Aham, így már világosabb és elvileg így kellene működnie, mert amit írtál, 0,2 kill meg hasonlókat írkál. Ez a 20 killes dolog lesz a mérvadó, mert ugye a kitüntetést úgy lehet megszerezni, ha 3 killes átlagod van.
Ha jól emlékszem a mostani etapot pont egy ilyen 6 killes csatával kezdtem...benéztem, de nemtom most mennyi az átlag, de remélem meglesz az elkövetkező 4 csata során a hiányzó pár kill...

Köszi Khryss.

(#214756) nomic


nomic
aktív tag

Ennyire sértődős lett az összes gyökér? Már megint chatbant kaptam pedig semmi durva szidásra nem emlékszem az adott napról. Igazán közölhetné a WG, hogy miért kaptam.

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#214757) kchryss válasza peterson79 (#214755) üzenetére


kchryss
addikt

A 3 killes átlaghoz 30 kill kell, a 2-es átlaghoz kell 20.
Az 1 kill-es szigorítást le fogom ellenőrizni este, de elég durvának tartanám ha 10 csatán keresztül mindig kéne legalább 1 kill-ednek lenni, ha így van akkor ez egy nagyon nehéz küldetés. Ha meg úgy van ahogy én gondolom hogy a 0 killes csatákat nem számolja akkor meg túl könnyűnek tűnik. Majd meglátjuk melyik verzió az igaz.

(#214758) peterson79 válasza kchryss (#214757) üzenetére


peterson79
őstag

Nem tudom, mert nem emlékszem, hogy volt-e nullás csatám. De! Megvan. :)) :DD Most csináltam meg. 2 kill kellett még és meglett és még van 4 csata hátra.

Összesen 4 killem lett és most 2,2-es az átlagom.

ja és megvan a feltétel leírása is:

By value: The mission has a particular minimum value you need to reach. If this value is not reached, the result of the battle will not be counted.
By time: only a result achieved in the specified time period counted.

A küldetés neve melletti kérdőjelre állva adja be.

Innen most nekünk az első a lényeg. Van egy minimum érték, ez most ugye 1 kill, ha ezt nem éred el, akkor az nem számít bele a küldetés értékelésébe.
Szerintem ez az jelenti, hogy nem számolja bele, de akkor mégis hogy osztja tízzel? :) vagy mivan? :D
Mindegy, a lényeg az amit leírtál korábban. 20 vagy 30 kill és minél hamarabb, ennyi.

(#214759) vJokka válasza peterson79 (#214758) üzenetére


vJokka
aktív tag

Grat! Most néztem meg én is, félreértettem a restriction részt. Mentem egy 0-ás csatát:

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#214760) peterson79 válasza vJokka (#214759) üzenetére


peterson79
őstag

Kösz, elvileg 24 killem lett, mert 2,4-es átlagot mutatott amikor kijöttem az utolsó csatából.

Betliztem egy jót az utolsó előttiben, olyan 1000-es sebzésem lehetett, totál bedarált az ellenfél :)
De legalább megvan :)

(#214761) Barret001


Barret001
addikt

Megint mentem egy kört alacsony szinten...Mert máshol SZOPÁS...Még legalább 1 napig.

alt="" title=""

Ez van... Béna vagyok,de meg fogok táltosodni!!!! Csak ki kell várni :)

UI: ez a tank egy VADÁLLAT!!!!!!!!

[ Szerkesztve ]

(#214762) kchryss válasza peterson79 (#214758) üzenetére


kchryss
addikt

Én is leteszteltem: [1] [2] [3] [4]

Első, második és negyedik csata 2 kill, a harmadikban nulláztam.
A leírás szerint nem kéne számolnia a nullás csatát, de mint látható eggyel kevesebb csatám lett hátra vagyis számolta. Ezek alapján én úgy veszem ki, hogy annak a "korlátozásnak" rohadtul semmi szerepe nincs. Vagy rosszul működik vagy feleslegesen írták bele.

(#214763) 3 válasza ollie (#214739) üzenetére


3
senior tag

Én sem feltételezem, hogy véletlenül csinálták így. A pénzügyi adatokból jogosan vonták le a következtetést, hogy a szar nagyon megfelel a játékosoknak.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#214764) peterson79 válasza kchryss (#214762) üzenetére


peterson79
őstag

Gyanítom, hogy az első, szerencsére rosszul működik :)

Viszont most belekezdtem az Armor-os küldikbe...hááát, ezzel is lesz baj. Arty-k folyamatosan megtalálnak, HE spam, Gold - azaz Premium - spam...

Bár most a blokkolj legtöbbet egy csatában a csapatban az összejött. 7/3 kell és pont a végén sikerült. IS-3-asok lőttek mindennel amijük volt :) Kár, hogy a HE nem adódik hozzá, pedig azokat is blokkoltam rendesen. VK Béla volt az alany. Raktam rá repeszpáncélt és erősítést is. Még majdnem megvolt a HT-12-es is, de picit elkapkodtam a végét és kinyírtak. Persze Premium-al a CS-63...

(#214765) kchryss


kchryss
addikt

Skill 10 ezer nézővel hosztolta Daki-t. Előtte még szépeket is mondott róla aztán meg Daki hálálkodott. Hogy változnak az idők. Van még olyan klipem elmentve ahol kérik Skill-t hogy hosztolja Daki-t és azt válaszolja "never ever". :DDD

(#214766) Barret001 válasza kchryss (#214765) üzenetére


Barret001
addikt

Hát ezt teszi a szerelem :) Megbolondít!

(#214767) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

hali, Chuckot vasarnap vagy hetfo reggelig lehet megszerezni?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#214768) zodo


zodo
nagyúr

Kijátszottam a WoT-ot :)) , ja nem csak Chuck-ot. :DDD

BÁ Nutrition

Szerintem hétfő reggel ami nekünk vasárnap este.
Itt a friss cikk.
Tank kedvezményeket is eddig kell kiváltani, dobozokat kinyitni.
Ünnepi bonuszok pedig az 1.11.1 frissítés érkezésig mennek.

(#214769) nomic


nomic
aktív tag

Napokig nem játszottam vele, aztán már Leopard-hiányom volt. :DDD Esküszöm, ez egy tier 10-es T67.

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#214770) 3 válasza BÁ Nutrition (#214767) üzenetére


3
senior tag

Én úgy tudom, ha kellesz neki, ő szerez meg téged. Akkor, amikor akar.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#214771) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

van valami aktiv tank bonusz kod most?
inditok egy kis accot, berelt tank, arany vagy barmit ado is johet
amit talaltam az a tanktastik t-127es talan 3as ruszki tankot ad
thy

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#214772) notika77 válasza BÁ Nutrition (#214771) üzenetére


notika77
senior tag

Van. Összeszedem és írom, pár perc.

[ Szerkesztve ]

(#214773) notika77


notika77
senior tag

1. Inkognitó módban nyitsz egy ablakot a böngésződben és a következő linkről az M22 Locust + 600 gold melletti gombra kattintasz (ha a jobb oldali oszlopban nincs Redeem felirat a kék gombban akkor, nem inkognitó módban nyitottad meg!)
2. A Chuckos ablakban Fiók létrehozása
3. Megadod az adataid + a meghívó kódhoz beírod:
a) YOGSCAST (Excelsior + 1000gold + 7 nap prém)
vagy
b) REDDITFOREVER (Churchill III + 500gold + 7 nap prém)
4. EULA elfogadása után Fiók létrehozása, megerősíted az email címed, de nem lépsz be, hanem
5. https://eu.wargaming.net/shop/bonus/ címen beírod a következő bónusz kódok valamelyikét:
a) ORLIK - T-127
vagy
b) TANKSHOT - Pz.Kpfw. S35
6. belépsz és megcsinálod a kiképzést (500 gold + 3 nap prém és T116 tank)

Nekem az M22 Locusthoz nem adta meg a 600 aranyat, így nem tudtam Excelsiort és Churchillt is kihozni belőle (pedig elvileg, ha az Excelsioros meghívót használod akkor az ott kapott 1000 + a 600 a linkről fedezné a Churchill megvásárlását is).

+ bónusz kódok, nem tudom melyik működik még:
2GOODLUCK2021, EHRE, EUEEOY20

[ Szerkesztve ]

(#214774) popey37


popey37
addikt

most ilyenkor mit csináljak? 3 csata mindhárom egyforma:

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#214775) Swinegod


Swinegod
őstag

Ez az M46 Patton az egyik legnagyobb rákos tank amivel játszottam. Egyik meccsen 6k pattintást összeszed a tornyom full tier 9 gold ellen máskor meg, ez inkább mindennek a 90%-a, 190 pen fölött mindig, minden ott viszi be ahol akarja. Persze mikor én goldot lövök az ellenséges Patton tornyára az nem megy be csak 6-ból 1x. A pen olyan rákos büdös hányás golddal örülök ha az E-75 alsólemezét beviszem és persze orosz medekre meg se próbálok lőni mert felesleges

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#214776) e-newsee válasza zodo (#214768) üzenetére


e-newsee
addikt

Hétfő reggel, ami nekünk vasárnap este? Mi van? :F
Vagy úgy érted, hogy hétfőn reggel már úgysem lép be senki?

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#214777) Warton


Warton
őstag


Melyik tankkal érdemes próbálkozni ezzel a küldetéssel? VK100 vagy Mauschen? Vagy egyéb?

(#214778) nomic válasza Swinegod (#214775) üzenetére


nomic
aktív tag

Uh, micsoda időzítés, pont most lett meg vele a tank ászom, vesztett körrel. :DD

És ahogy látom a véleményünk is erősen eltér. Ez az egyik legfantasztikusabb medium tank amivel valaha játszottam. Tipikus példája annak, hogy valami papíron átlagosnak tűnik, gyakorlatban viszont annyira jól van összerakva, hogy remekül működik. Nem kéne annak lennie, mégis tűpontos löveg (még snapshotokat is 90%-ban beadja, néztem is mikor a harmadik lövésem ment be 40 km/h-nál), megfelelő mozgékonyság, visszatartó erejű sebzés, egyszerűen minden helyzetben működik. Mesterlövészkedni is lehet vele ha kell, de alapvetően nagyon hatékony support tank, amivel ha jókor jó helyen vagy, akkor kegyetlenül büntet. Azt hittem spammelni kell majd vele a goldot... de nem. Keményekre be kell tölteni, de mivel többnyire flankelni kell vele, hibázó ellenfeleket keresni, az esetek többségében elég az a 218 mm.

(ez csak úgy pluszba a mai statom vele:
)

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#214779) BÁ Nutrition válasza notika77 (#214773) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

thy

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#214780) zodo válasza e-newsee (#214776) üzenetére


zodo
nagyúr

Pontosan :) de nyilván van akinek az időbeosztása megengedi hogy hajnalban (is) játszhat.
Kieg.: Statisztika alapján hétfőn van a legtöbb stroke eset észlelés.

Gondolom a 11.-e reggeli szerverváltásig él a lehetőség.
Erre a cikkben nincs pontos időpont míg January 11, 2021 at 08:00 CET, UTC+1 határidő szerepel pl. a dobozok kinyitására mert ezután automatikusan megkapod a tartalmát.

(#214781) Swinegod válasza nomic (#214778) üzenetére


Swinegod
őstag

Mikor épp nem minden bevisz engem miközben én nem viszek be semmit akkor ez az egyik kedvenc tankom amit valaha használtam. Az 1500 átlag sebzésem vele, mint majdnem minden mással is úgy jött össze, hogy 1-2 lövéses csaták a fele a másik meg 2800+ sebzés csak sokkal jobban megmaradnak a büdös rákos meccsek ahol 3x egymás után beviszi a Progetto 46 az lövegpajzs közepét, valahogy

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#214782) nomic válasza Swinegod (#214781) üzenetére


nomic
aktív tag

Nálam meglepően jól működik a toronypáncél. Pont ma volt egy meccs, ahol hulldownba játszottam Cliff közepén, ISU-152K kétszer pattant golddal, GSOR egy teljes tár normál lőszerrel nem tudott átütni, es végül egy Grille 15 lövedéket is megfogott.

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#214783) dokee78


dokee78
félisten

Holnap még meg lehet csinálni az utolsó Chuck küldetéseket?

(#214784) kchryss


kchryss
addikt

Milyen op streamert találtam. Az a ruha nagyon ott van a szeren. :C

evathediiva


(#214785) Swinegod válasza kchryss (#214784) üzenetére


Swinegod
őstag

Na mégvalaki akit azért néznek mert jól játszik...

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#214786) Barret001 válasza kchryss (#214784) üzenetére


Barret001
addikt

De legalább van rajta ruha! Nézd a jó oldalát :) (eleje) :D :D

(#214787) Warton válasza Warton (#214777) üzenetére


Warton
őstag

Végülis ezzel a végtelenül PRO csatával meg lett ez is.

Replay

(#214788) kchryss válasza Warton (#214787) üzenetére


kchryss
addikt

Grat! Gyorsan meglett. E100-at ajánlottam volna még hozzá mert a buff óta nagyon jól pattint, de látom már nem aktuális.

(#214789) inferno88 válasza kchryss (#214784) üzenetére


inferno88
őstag

KV-5 és az R2D2-k

Semper fi!

(#214790) vepe válasza zodo (#214768) üzenetére


vepe
senior tag

A 32.napot beadta?, nekem valamiért (hiába teljesül a feltétel) nem adja az utolsó napi jutalmat. Tapasztalt valaki ilyet?

(#214791) Warton válasza kchryss (#214788) üzenetére


Warton
őstag

Annak több a HP-ja, mondjuk ebben a csatában azzal is meglehetett volna. Annyira gyűlölöm ezeket a shitshows küldetéseket, mert arra kényszerít, hogy direkt rosszul játszak. Megy az magamtól is nem kell segítség. :DDD

Viszont nagyon örülök, hogy nem kell megvennem se a VK-t se a Mauschent, tudok spórolni az olasz nehezekre.

(#214792) Swinegod


Swinegod
őstag

Annyira szeretem hogy a Chrysler K kupolájára kell goldot lőnöm, hogy 50% eséllyel bevigyem saját tieres heavyvel, annyira nyomorult hülyeség az a tank

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#214793) jano_77 válasza kchryss (#214784) üzenetére


jano_77
nagyúr

és játszani is tud vagy csak a mellét mutogatja? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#214794) jano_77 válasza zodo (#214768) üzenetére


jano_77
nagyúr

PFFUJJJJJ....mennyi kerekes lett ott kérem kiválasztva?!? :F ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#214795) zodo válasza vepe (#214790) üzenetére


zodo
nagyúr

Persze.
Lehet hogy még sem teljesült?

RU szerveren 1 órája lett meg a 27. amiért megkaptam Chuck-ot.

jano_77

Nem nagyon volt más választásom.
Egész sok ág kivan húzva, most már ilyeneket kell vennem mint ezek vagy T92 HMC. :B
Ez persze nem jelenti hogy játszok is velük.

Szerk:

RU-n azért más a felállás.
Tier X kedvezmény még nincs meg.
IX T-54
VIII P.44 Pantera
II-VII Leopard 1 ágon lévők.

[ Szerkesztve ]

(#214796) e-newsee válasza jano_77 (#214793) üzenetére


e-newsee
addikt

Hááát... Ha ez az első accountja, akkor a csataszámhoz képest nem veszélyes. De legalábbis jobb, mint a legtöbb csöcs-streamer. :)
[link]

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#214797) Barret001


Barret001
addikt

1 célom volt,minél több XP gyűjtés,összejött egy remek körrel :) (Tőlem) Hiába,a light láthatatlan a pályán :)

alt="" title=""

[Replay]

Ha Csááák Norrris alatt van a csík,akkor megvan? Megszereztem?

[ Szerkesztve ]

(#214798) kchryss


kchryss
addikt



Régen dobtam már be klipeket. Itt egy kis Keily összeállítás az előző hetekből:
ünnepek alatt a szokásosnál is több az idióta csapattárs: [link]

hasonló eset alt+f4-gyel a végén: [link]

valamiért mindig megtalálják az ilyen állatok és szeretik kilökdösni: [link]

minsk-nek ezt a részét szerintem direkt tervezték ilyen szívatósra, itt 3 percen át tologatták hogy kiszedjék a sarokból: [link] a végén a light-nak csak sikerült 200 iq-val kibányásznia ha valakit érdekel az egész akció: 6 perc 30 mp-től kb a 10. percig: [link]

Malinovka a legendás kapáslövések pályája: [link]

Szép tudatos láncolás a skorpióra: [link]

streamer rng: [link]

boszorkány képességekkel befolyásolja az mm-et: [link]

blind shot-ok királynője: [link] [link] [link] [link]

ezt a szép trükköt csak a jó játékosok szokták ismerni lakeville-en, lehet belőle tanulni: [link]

#214785 Swinegod
Na keily-t például nézheted a játékáért. Pont a 9-es patton a kedvenc tankja. Nagyon jól játszik vele.
9 ezer sebzéses kört is csinált vele nemrég, pechjére nem a saját acc-ján, 3000 felett van a recent dpg-je ezzel a tankkal: [link] [link]

Bónusz 2 daki klip:
erlenberg ablak: [link]
stílusos cw győzelem, hogy nyírd ki a ebr-t minél megalázóbb módon: [link]

(#214799) popey37


popey37
addikt

29k töredékből egyetlen egy hiányzó díszt sem adott, elmegy a wg a fenébe.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#214800) popey37


popey37
addikt

valaki magyarázza el légyszi, mert nem értem:
csomó plecsni, több sebzés, több kill és mégis csak 2. osztály

valaki tud erre értelmes magyarázatot adni?

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.