Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-15 16:19:12

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, kérlek, olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) reno


reno
tag

Szóval kérdés egyértelmű. Érdemes szerintetek előfizetni rá? Most mindent elengednek. Alapcsomag meg 4.900? Azt nem tudom pontosan mit tartalmaz.

(#2) mormota


mormota
senior tag

nincs hbo, nincs hbo2, nincs asszem discovery sci-tech
bár az utóbbiban kételkedek...
sztem megéri

Illusztrálok, tehát vagyok

(#3) Sianis


Sianis
addikt

gondolom mindent a sport1 a HBO1/2 és a private gold kivételével! Nekünk ilyen van és szerintem nem rossz...digitálisan jönnek a képek, szóval a lehető legjobb minőségben nézheted őket...5000 ft-t megér annak akinek nincs kábeltv lehetősége...

(#4) reno


reno
tag

Köszönöm szépen. Valóban nincs kábeltv lehetőség. Nemrég költöztünk szolgálati lakásba. Csak a sistergős rtl meg a tv2 a valóságshow-kal együtt. :(
Úgy tudom van a csomagba Spectrum, Minimax, National G, Viasat, Viva, duna, ezek amiket én szeretek nézni!

(#5) ArGab


ArGab
őstag

Nekünk volt pár éve. Egyetlen kifogásom az adások minősége volt. Akkor irtózatosan tömörítettek, és csak a magyar (UPC által adott) csatornákon. Már TV-n is zavaró volt filmeknél a pixelesedés.
Viszont műszaki probléma nem volt. Néha ki kell kapcsolni a beltéri egységet éjszakára frissítésre.

(#6) reno válasza ArGab (#5) üzenetére


reno
tag

De mostmár csak jó, nem? Mert csak legyen szép a kép ötezerért!

(#7) Sianis válasza reno (#6) üzenetére


Sianis
addikt

szép bizony, nekünk az van most is! és annyi gond van, hogy mintha kezdene meghalni a beltéri, mert kikapcsolva esére lefagy, majd kihúzás bedugás és megy is tovább, telefonáltunk és jönnek ingyen kicserélik. bár már lehet, hogy új cuccok vannak azóta a beltériek között is.

(#8) ArGab válasza reno (#6) üzenetére


ArGab
őstag

Ezt nem tudom, mi visszamondtuk. Miután egyetemre mentem nem igen nézte senki (plusz a minőség és 2xxx->4xxx havidíjváltás 2 év alatt), és szüleimnek megfelelt az 5 csatornás kábeltévé is.
Szerintem jönnek még majd, akiknek van. Ők majd nyilatkoznak erről.

(#9) Zenty válasza reno (#6) üzenetére


Zenty
őstag

Nekünk is most van és téleg jóh, legalábis kép minőségbe téleg ott van! mpeg2 tömörit majdnem dvd minőség! :)
Alap csomagba a hbo,hbo2,gold private,sport 1 kivételével minden van!
Ha a prémium csomgaot kérnéd amibe ezek benne vannak 12 rugó havi ha jó emléxem!
De megsugom ha ügyeskedsz a szervízes csákoval aki beköti a upc directet. Egy kis bora valójért össz csatorna be fog jönni alap csomagal ;) ( No warez :DD)

Guild Wars - Zenty a survivor

(#10) reno válasza Zenty (#9) üzenetére


reno
tag

s szerinted mennyit? ;)

(#11) Zenty válasza reno (#10) üzenetére


Zenty
őstag

Ez változó ,de nekem egy 10 -sért megcsinálta! Kicsit sok ,de az gyözőt meg ,hogy 2 évre adta :)

Guild Wars - Zenty a survivor

(#12) Zenty válasza reno (#10) üzenetére


Zenty
őstag

Ez változó ,de nekem egy 10 -sért megcsinálta! Kicsit sok ,de az gyözőt meg ,hogy 2 évre adta :)

Guild Wars - Zenty a survivor

(#13) Zenty válasza reno (#10) üzenetére


Zenty
őstag

Ez változó ,de nekem egy 10 -sért megcsinálta! Kicsit sok ,de az gyözőt meg ,hogy 2 évre adta :)

Guild Wars - Zenty a survivor

(#14) Zenty


Zenty
őstag

ho sry kurva net :(

Guild Wars - Zenty a survivor

(#15) reno


reno
tag

Akciós ajánlataink új előfizetőknek

A tévéje is élvezni fogja, hogy annyi programja van! A UPC Direct műholdas televíziós szolgáltatással 150 digitális televízió és rádió csatornával lehet gazdagabb, bárhol az országban.

Rendelje meg a UPC Direct szolgáltatást 2004. október 31-ig és most:
elengedjük a letéti díjat,
ingyen adjuk a kültéri egységet és
akár az alapszerelési díjat is csak jövőre kell kifizetnie, amennyiben vállalja, hogy előfizetését legalább 2005. október 15-éig megtartja.
Amennyiben a csoportos beszedési megbízásos fizetési módot választja, az induló csomag díját is elengedjük.
Sőt, ha Ön az HBO és HBO2-t tartalmazó HBO MaxPak prémiumcsomagot akciónk ideje alatt rendeli meg, akár egy évig mindössze 2004 Ft-os havidíjért nézheti a mozicsatornákat.

S akkor mi az amit most fizetnem kell?

(#16) reno válasza Zenty (#14) üzenetére


reno
tag

MI????? :F

(#17) Zenty válasza reno (#16) üzenetére


Zenty
őstag

nah várjá lehet félre értelmeztem mi vót a kérdés? :)

Guild Wars - Zenty a survivor

(#18) reno


reno
tag

Induló csomag: 8000 Ft bruttó -> ezt nem kell, mert csoportosra kérem :C
Kaució (beltéri egységenként): 20000 Ft -> ez a letéti díj lenne? :F
Alapszerelési díj*: 12000 Ft bruttó -> ezt meg elég jövőre fizetnem? :U
Névátírási díj: 3500 Ft bruttó
(felhasználó adatainak módosítása)
Visszakapcsolási díj**: 4500 Ft bruttó
Adminisztrációs díj***: 5500 Ft bruttó -> S ez mi??????? :F JA LÁTOM SEMMI! :)
Szüneteltetési díj: 4500 Ft bruttó (évente egyszer, max. 3 hónapra)
Kártyapótlási díj: 7500 Ft bruttó
A bruttó díjak 25% ÁFA-t tartalmaznak.

(#19) reno válasza Zenty (#17) üzenetére


reno
tag

ho sry kurva net EZ mit jelent???

(#20) Zenty válasza reno (#16) üzenetére


Zenty
őstag

Semmit!Nekem kijőtek felszerelték,beállitoták dolgokat azt csá! És havi 4900 !
Ezt 2400 huf hbo max csomagot ugy kell értelmezni hogy 4900+2400 !
Te kérd az alap csomagot és probálkoz megkenni a szerelőt ahogy irtam 1 el fejebb :)!

Guild Wars - Zenty a survivor

(#21) Zenty válasza reno (#19) üzenetére


Zenty
őstag

oh bocs kurva net :) mert háromszor elküldte ugyanazt! MOst minden érthető? )

Guild Wars - Zenty a survivor

(#22) reno válasza Zenty (#20) üzenetére


reno
tag

OK Értelek! :))

(#23) Zenty válasza reno (#22) üzenetére


Zenty
őstag

jah + még egy tanács ugy kérdezd a szerelőt: amikor mondja hbo max ,sport csomag stb ugy 12 ezer havi!Te erre mond azt üh az sok én ugy hallotam upc boltbol máshogy is el lehet intézni :)!Ha nem erkölcsi bajnok érteni fogja :)

Guild Wars - Zenty a survivor

(#24) Perjel


Perjel
tag

Pl. olvasgass itt:
Bővebben: link

Bővebben: link

A képminőség azóta sem változott, azaz a upc spórol a sávszélességgel... (10+ csatornát zsúfolnak be akkora sávszálességbe, ahova másutt 8-at szokás) Aminek az eredménye az ismert kockásodás, vagy szaggatás is előfordul. De ha nem vagy nagyon igényes még elviselhető... És valóban van rá megoldás, hogy alapcsomag fizetése mellett nézhessed a prémiumcsatornákat is (HBO1-2, Sport 1-2, Private Gold)(természetesen én csak hallottam erről a lehetőségről :D ), azt nem tudtam, hogy az antennaszerelővel is el lehet intézni :)) ). Viszont olyan pletykát is hallottam, hogy a UPC cserélni fogja a smart card-okat, és az újakkal ez már nem lesz olyan egyszerű. :(( (persze valószínűleg megoldják majd azt is az ügyesek! nem is beszélve arról, hogy létezik olyan módszer is, amihez kártya sem szükséges... term. erről sem tudok semmit bővebben :D ) Igaz, ahhoz kis kezdeti beruházás szükséges! A UPC-től kapott műlholdvevővel sokat nem lehet kezdeni :)
Le van butítva az alapból is buta gép, mert minek a parasztnak jobb, meg így nem tudnak vele ''hackelni'' (aham...) legalábbis kártya nélkül még az ingyenes műsorokat sem lehet vele nézni. Ha nincs rendes kábeltv szolgáltató a környéken, szerintem akkor érdemes csak UPC Direct-et venni, legalábbis ha legális megoldásokban gondolkodsz. (Ha vki meg tudja oldani, hogy havi 5k-ért HBO-t stb. is nézzen, akkor az már nem olyan rossz :) !) Vagy Bp-en és környékén az AM Mikro (www.antennamikro.hu) is egy alternatíva, mert olcsóbb...

(#25) drakext


drakext
csendes tag

eloszor is nem minden kartyat lehet meghackelni.. a masik pedig azer kapnak ilyen lebutitott belterit mer nem fizetnek erte fizetik a havidijat es csokolom ha megkapnak a 100ropi erteku belterit teljes szoftverrel igen csak el lennenek kenyeztetve

(#26) m3ss


m3ss
veterán

sport 2-t lehet fogni upc directen?
vagy egyaltalan hol lehet?

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#27) drakext


drakext
csendes tag

igen lehet fogni. azthiszem most meg ingyen megy de nemvagyok benne 100%ig biztos!

(#28) m.zs


m.zs
csendes tag

szerintem nem jó!

ha valami technikai probléma adódik, akkor esélyed sem lesz megoldatni velük.
nálunk a tv-én mindenféle betűk jelentek meg, de semmiféle módon nem tudták megjavítani a problémát, és nem azért, mert nem tudták volna, hanem mert olyan szar cég.....

nincs kapcsolat az ügyfélszolgálatuk, a műszaki terület és a számlázási részlegük között, nem kommunikálnak egymással, mindig más foglalkozik a problémáddal, de a végére egyik sem jár.

tehát ha nem fordul elő problémád, akkor jó, ha igen, akkor megszívtad (mi már az ügyvédükkel levelezgetünk, aki 3 hónappal van lemaradva a történésekben)

nemcsoda, hogy az upcre mindenki azt mondja, hogy a legszarabb multi cég az országban

(#29) drakext


drakext
csendes tag

most erre nemtudok mit mondani nekunk miota bejott van es soha az egvilagon semmi baja nemvolt...az meghogy a tv-n betuk jellenek meg az tuti nem a szolgaltato hibaja :)

[Szerkesztve]

(#30) m.zs válasza drakext (#29) üzenetére


m.zs
csendes tag

annak csak örülni kell, hogy nem volt baja, de majd ha lesz.......
abban nem értek egyet, h. nem az ő hibájuk, de túl hosszú a sztori
az igazi bajom az, hogy képtelenek megoldani bármit is, mindenki mást mond, mindenki megígér mindent, de semmi sem történik......egyszerűen kudarc a cég

(#31) Drizzt válasza Zenty (#9) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Húha, küldd már el hozzánk a szerelődet! Nyíregyházáig lejön? :DDD

ui.: szvsz upc directen a focimeccsek nagyon randán néznek ki az mpeg 2 tömörítés miatt. Ahol nincs mozgás, ott hót homály.

[Szerkesztve]

I am having fun staying poor.

(#32) drpele válasza Sianis (#7) üzenetére


drpele
senior tag

''Sajnos'' nem a beltérivel van a gond :(
Ez 1 általános, mindenkinél fennálló probléma és már rohadtul kezd idegesíteni, hogy hetente legalább 1x (előfordult már, hogy 1 nap többször is) húzkodhatom ki a beltérit. Ez a jelenség Upc hozzáértését (nemtörődömségét) mutatja...

[Szerkesztve]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#33) lapa


lapa
veterán

nemtom másnak van-e ilyen, de én az utóbbi 2-3 hónapban naponta hidegindítom (220 kihúz-bedug-vár) a beltérit, mert éjszaka megfagy benne a sz@r. egyébként a minősége a kockásodástól eltekintve sztem jobb, mint régebben kábeltévé.

(#34) pojakcs válasza drpele (#32) üzenetére


pojakcs
senior tag

Szia Dr!

A fagyás mostanában tényleg gyakori jelenség, de az új tipusú beltérik nem fagynak. Azokról viszont lespórolták az RF kimenetet. Ahogy én tudom a magyarországi upc-seknek nincs rálátása a külföldi műszaki rendszerre, márpedig az adás fellövése ott történik. Ezért hiába reklamálunk a kedves ügyfélszolgálatnak, nem történik semmi. :(
Ettől függetlenül, ha nincs más lehetőséged, a semminél sokkal jobb. :)

Üdv: Csaba

(#35) drpele válasza pojakcs (#34) üzenetére


drpele
senior tag

Szia pojakcs!
Hát igen, olyan ez a upc diect mint az Eol.
Ha nincs más jobbhíján ez is megteszi :(((
Bár tartok tőle, hogy az eol-nak hamarosan vége :(

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#36) jerry311 válasza lapa (#33) üzenetére


jerry311
nagyúr

Hagyd bekapcsolva, semmy stand-by, akkor nem kéne, hogy behaljon.

(#37) Sianis


Sianis
addikt

a jó édes ***** anyukájukat. Mi lenne, ha petíiót indítanánk, hogy kezdjenek vele valamit? Régen miért tudott rendesen menni, most meg egyáltalán nem?

(#38) somkuti


somkuti
csendes tag

És az igaz hogy csak egy tv készülék csatlakoztatható egy előfizetéshez? Vagy több is, de akkor ugyanazt az adást kell rajta nézni. Ha jól értem nem a TV-n lehet kapcsolgatni a csatornákat mint kábeltévés előfizetésnél, hanem a beltéri egységen. Ami tiszta ciki, ha én a hálóból akarom nézni a tv-t és szörfölni a csatornák között mert a beltéri egység mondjuk a nappaliban van.
Tudtok erre valamilyen megoldást? Most épp emiatt hezitálok hogy előfizessek-e.

(#39) jerry311 válasza somkuti (#38) üzenetére


jerry311
nagyúr

Mivel a beltéri a ''tuner'' egység, az hozza be a csatornát. Azt az egyet tudod nézni amit ad, az összes TV-n ami rá van kötve.

(#40) lapa válasza jerry311 (#36) üzenetére


lapa
veterán

azt a fogyasztás miatt nem erőltetném, bár nem vágom mennyit ehet (kontra standby)...

(#41) pojakcs válasza somkuti (#38) üzenetére


pojakcs
senior tag

Igen, jól látod a problémát. A csatornákat a beltéri egységen váltogatod, tehát igazából csak egy tv-t tud kiszolgálni. Ráadásul ,ha most fizetsz elő, új beltérit fogsz kapni, amin nincs rádiófrekvenciás kimenet, csak videó out. Magyarul, csak scart kábellel tudod a tv-dre csatlakoztatni. Van rajta több kimenet, tehát elvileg második tv is ráköthető, ha emberi távolságban van. A távirányító jelének átvitelére létezik úgynevezett távirányító hosszabító. Ez a meglévő koaxkábeles összeköttetésen küldi át a távirányító jelét.
Összegezve, a problémád megoldható, de igényel némi pénzmagot, és szakértelmet.

Üdv: Csaba

(#42) somkuti válasza pojakcs (#41) üzenetére


somkuti
csendes tag

Kösz az infót! Kezd tusztulni a kép. Kérdés akkor, hogyha kell nekem egy RF kimenettel bíró beltéri egység és egy ''Távirányító hosszabbító'' akkor ebben a UPC tud valamit nyújtani? Vagy szereltessem be velük amit hoznak és utólag tuningoltassam szét a berendezést? És mennyibe kerülnek ezek a játészkerek? :)

(#43) ArGab


ArGab
őstag

Pedig most már csak néhány év kérdése a digitális TV adás kiépítése, és ott ugyanez lesz. Vehetsz/havidíjért bérelhetsz egy dekóder egységet, ami dekódolja a beérkező MPEG2 streamet.

(#44) pojakcs válasza somkuti (#42) üzenetére


pojakcs
senior tag

Rf kimenettel bíró beltérit nem igazán fogsz kapni, az újakról lesprórolták, régi meg nincs. Az újakhoz rendelhető kb. 10kFt áron külső modulátor, ami pótolja eme hiányosságot. Távirányító jelátvivő szintén kb. 10kFt.
Én beszélnék valami normális antennaszerelővel, aki szerel upc-t is, hogy mennyiért és hogyan tudja megoldani a problémádat, mellesleg szerelje be a upc-t is. Így lehet hogy olcsóbb, egy ember csinált mindent, kevesebb probléma.

Üdv: Csaba

(#45) jerry311 válasza pojakcs (#44) üzenetére


jerry311
nagyúr

Vagy saját beltérit veszel...

(#46) jerry311 válasza lapa (#40) üzenetére


jerry311
nagyúr

RTFM! :DDD
Abban biztos benne van.
A stand-by vs power: on közt biztos nagyobb a különbség, de ezek az eszközök minimálisat fogyasztanak bekapcsolt állapotban is.

(#47) pojakcs válasza jerry311 (#45) üzenetére


pojakcs
senior tag

Minek? :F Van felesleges 40-50kFt-od? :C

Üdv: Csaba

(#48) jerry311 válasza pojakcs (#47) üzenetére


jerry311
nagyúr

Az attól függ mit akar az ember a beltérivel...
Ha a UPC-s cucc csak kártyával megy akkor már arra sem jó, hogy ha van 2 beltérid és nem a UPC-sben van a kártya legalább a szabadon fogható adókat nézhesd rajta. Pl: nappali vs háló...
Viszont értelmes beltérivel a szabadon foghatók mennek kártya nélkül is.

(#49) pojakcs válasza jerry311 (#48) üzenetére


pojakcs
senior tag

Lehet éppen ideológiát gyártani a csili-vili külön beltéri beszerzésére, de ez nem az én problémém. Nekem megteszi amit a upc ad, és nézem a nappaliban. Maximum belebólintok néha. :))

Üdv: Csaba

(#50) Zoltán válasza reno (#1) üzenetére


Zoltán
őstag

Figyelj, ha a nevében benne van, hogy upc, akkor az rossz. Most nem vagyok olyan idegi állapotban, hogy megint elsírjam, hogy micsoda szemét,........... szenvedés a szolgáltatásuk.:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.