Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#20801) emre válasza KisApám (#20800) üzenetére


emre
veterán

Az teljesen felesleges, 100 méternél messzebbről úgy sem látod, közelharcban meg nem azt figyeled, mert ha igen bebuktad.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#20802) bullseye válasza emre (#20801) üzenetére


bullseye
addikt

Én szeretem, vidámabbá teszi a játékot :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#20803) t.imi válasza fody73 (#20795) üzenetére


t.imi
addikt

Múltkorában 9 ellent találtam el, abból 5-t kilőttem, még egy kiváló dolgozó plakettet sem kaptam rá:)
Volt egy pár "lepattant" is benne sajnos.

Kérdés:
StugIII-nál melyik irányban érdemes elindulni?
Ha jól emlékszem egyik vonal a tigris 1-2 a másik tigris és valami.

(#20804) KisApám


KisApám
addikt

Akkor várjak valami firrsítésre,
vagy
MOST felrakhatok egy jó MOD-ot?
Melyiket?

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#20805) emre válasza KisApám (#20804) üzenetére


emre
veterán

Ha te nem tudod mit akarsz miért várod el, hogy mások mondják meg.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#20806) szbalogh válasza t.imi (#20740) üzenetére


szbalogh
őstag

"Sniper" stílushoz a Pz IV S-t vegyed a prémek küzül!

Snooker: Hogy lehet eladni prémtankot! :W Nekem meg van 4db. Gyengébbek az átlagnál de így is nagyon megérték az árukat. Röviden a MAtildaIV lassú, gyenge átütés de nagy sebzés, kicsi és pattogós páncél. Churchill III jó átütés, nagy dpm de nagy és lassú dög. T-25 med létére sajnos alig fordul de egyenesben gyors, jó átütés ami sajnos pontatlan ágyúval párosul. A T14 nagyon pattogós és szerencsére jól le tudja hajtani a csövét, amúgy átlagos ágyú, egyenesben gyors, de lassan fordul. Matilda BP és Ram II nincs de az előbbi állítólag nagyon fos, a Ram II állítólag jó de angol és amerikai tizes medek fosok ezért nem vettem meg ezeket.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#20807) Djuree válasza KisApám (#20804) üzenetére


Djuree
félisten

nincs olyan hogy "egy jó mod". mindegyik mod másra jó, amire való arra jó az adott mod. rakj fel egy modpakkot inkább, abban van több mod is.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#20808) Snooker válasza szbalogh (#20806) üzenetére


Snooker
senior tag

pont úgy, gyűlöltem ezért eladtam. Nem Löwe vagy T34 kategória volt...

(#20809) Snooker válasza szbalogh (#20806) üzenetére


Snooker
senior tag

Amikor az előző hsz.-emet írtam még nem láttam a szerkesztésed. Nekem nem jött be a játék sem a T14el sem a Churchull III-al. Tegnap megvettem a T-25-öt. Eddig tetszik.. (első csata 5 kill...:D )

amúgy tényleg nagyon lassan fordul

[ Szerkesztve ]

(#20810) Remus389 válasza Snooker (#20809) üzenetére


Remus389
veterán

ezért kell rá pl kuplungégető képesség a vezetőre, illetve én pl evásároltam mikor akciós volt 100-zas oktánszámú benzinből, az is javítja a gyenge pontjait(torony és test forgatása)

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#20811) grunge


grunge
addikt

Sziasztok! Van valakinek E-25? Megéri?

159 SW 1.9 jtdm <3

(#20812) Angel1981 válasza Fel (#20528) üzenetére


Angel1981
veterán

DZSÍZÖSZ!!! :Y :R

13035! Ezt megjegyeztem!
Kíváncsi leszek, mikor fogok jobbat látni! ;)

[ Szerkesztve ]

(#20813) Drenadar


Drenadar
veterán

Ember azt hinné, hogy már újra suliban vannak a kiskölkök, sőt napközben van, akkor lehet játszani... több olyan kör elindult ahol azt hittem lazán megnyerjük mert csak aprítottuk az ellent erre 8 játékból egy győzelem...

(#20814) Remus389 válasza grunge (#20811) üzenetére


Remus389
veterán

talán, de szerintem nem, hacsak nem stzerez örömet vele a játék

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#20815) Bingisz válasza Drenadar (#20813) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát ja. Most hogy a padban kell ülnünk, nincs aki lehozza a csatát :DD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#20816) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Helló valaki szakasz ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#20817) Drenadar válasza Bingisz (#20815) üzenetére


Drenadar
veterán

jó vicc volt...

(#20818) odrif válasza Drenadar (#20817) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Szerintem nagy kár hogy nincsenek iskolások mert most egymás után 2X kikapott a csapat 2-15. és 3-15-re.

20 éve a Prohardveren

(#20819) #43783936 válasza odrif (#20818) üzenetére


#43783936
törölt tag

Most fogyatékosokból van dömping. :W

(#20820) Zolee_70 válasza szbalogh (#20806) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Melyiket próbáltad az angol és amerikai t10 medek közül, hogy szarnak itéled őket?

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#20821) Angel1981 válasza Rellind (#20564) üzenetére


Angel1981
veterán

Talán azért mert az nem "jó" hanem kib*szott OP? :U

Semmi keresnivalója annak az ágyúnak egy hatos szintű tankon, régen 8-as szintű volt, akkor azért reklamáltak (jogosan), hogy 8-as szintű ágyú ne legyen hatos szintű nehéz tankon, erre a WG fogta, átkategorizálta hetesre, hogy ne nyavajogjanak - persze a statok maradtak, marha jó! :(((

Az az ágyú az oka, hogy 10x annyian mennek KV-1S-el, mint T-150-el, és hatos szintű csatában mindig van legalább 3-3 KV-1S oldalanként, és azok szerzik meg az összes kill legalább felét, ha nem kétharmadát - ez nem játékegyensúly, azért!

(#20822) unravel


unravel
őstag

Akik egy-egy vereség után szidják csapattársaikat, iskolásokat, fogyatékosokat, gondolják már végig mennyi mindenen múlik egy meccs végeredménye.

Köszönöm. :))

¯\_(ツ)_/¯

(#20823) odrif válasza unravel (#20822) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Végiggondoltam. :U

20 éve a Prohardveren

(#20824) grunge válasza Remus389 (#20814) üzenetére


grunge
addikt

Naja, ahogy látom max passzióból "éri meg". megvan a T25 is, szóval ha hasonloan keres akkor nincs sok értelme nekem ezt is beszerezni...

159 SW 1.9 jtdm <3

(#20825) szbalogh válasza Zolee_70 (#20820) üzenetére


szbalogh
őstag

Egyiket sem, de gondolom valami oka csak van, hogy alig-alig találkozni velük. Lehet, hogy nagyon jók, de ha van jobb akkor nem vesződöm velük :) Majd 2 év múlva ha már csak ezek nem lesznek kifejlesztve ;)

Nick: HE_Storm

(#20826) KisApám


KisApám
addikt

Beodobtt Tier II-es tankok közé.
Azért 2 db-ot kilőttem :K
Felraktam az újfajta megvilágítási mod-ot (Improved Lighting Mod - 0.8.7),
meg a célkeresztet (Soulza-deegies célkereszt - 0.8.7).
Ezek jók. :R

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#20827) KaLeun


KaLeun
senior tag

Létezik olyan célkereszt mód ami valamilyen módon jelöli a lövések szórását?

Szerk.:

Ilyen speckó arty célkeresztet (pl. a DAR (?)) használ valaki? Ha igen, van valami haszna? Ugyanis még nekem is gondot okoz a távoli célok eltalálása, mert annyira megnyúlik a célkereszt a francia artykon.

[ Szerkesztve ]

Cila

(#20828) dfsz34 válasza unravel (#20822) üzenetére


dfsz34
őstag

Végiggondoltam és továbbra is áll a véleményem. Ez csapatjáték, ha valaki szólózni akar, arra is vannak játékok, de nem ez.

Pont múltkor kérdeztem 2 idióta top tankot, 2 is3-t, hogy bázisvédés esetén Erlenberg-nél mit keresnek a déli hídnál, miközben az ellenfél már közel van a zászlóhoz. Az egyenlőtlen csapat elosztás miatt ugye ők a nagy király szakasz a hozzájuk csapódókkal együtt lenyomták könnyen a scoutokat meg közepes és alacsonyabb tierű tankokat és ők a hősök. Bázist viszont ők nem védenek, el is buktuk. Általában nem szoktak válaszolni, de azt írta az egyik, hogy játékot játszik. Na igen, pontosan ez a gond, amitől elvileg a WoT több lenne, ha az ilyenek is használnák az agyukat és megpróbálnák a csapat győzelmét segíteni és visszamenni, ha látják, hogy jön az ellenfél a másik oldalon, nem pedig abban a tévképzetben élnének, hogy ők most egy lövöldözős játékkal játszanak és mekkora királyok, mert két is3 elintézett egy csapat alacsony tier-t, miközben az ő igazi ellenfeleik a másik oldalon jöttek.

Szerintem meg igenis kell a visszajelzés az ilyeneknek.Ha valaki ostobán játszik és a csapat veresége ezen (is) múlik, akkor szóvá kell tenni.

(#20821) Angel1981: az egyértelmű volt. hogy a KV1s-el kell valamit kezdeni, mert sok tier8-nak nincs akkor sebzése. Ok, az átütés, de elég fürge ahhoz, hogy oldalba kapja a legtöbb tankot. Most próbálom az ingyen garázshelyért kihúzni a vk a pzii/iv-el és ha berak kv1s ellen, akkor tényleg mást nem tudok tenni, hogy elkerülöm, mint a tüzet. Egyszerüen hiába csak egy tier a különbség, de szó szerint és teljesen esélytelen a vele való harc. Mutasson már bárki ilyent a játékban, mert még csak hasonló sincs, hogy 1 tier különbség és gyakorlatilag legyőzhetetlen az a tank. A su100 pl legyőzhető, hátba kapom és ha éppen nincs, aki engem lőjön, akkor vége, de a kv1s-el semmit nem tudok kezdeni egyedül. Véletlen játékban meg ugye nincs nagyon együttműködés. Ha top tier-be rakják a kv1s-t, akkor gyakorlatilag el is dőlt a csata, ha nem teljesen idióta a játékos.

[ Szerkesztve ]

(#20829) KisApám


KisApám
addikt

No meg a csapatjáték...
Vesztésre állunk, mindenki marad mozdulatlanul a seggén, senki nem mozdul.
Kénytelen voltam megmozdulni, hogy rám figyeljenek, lőjenek.
A többiek mit csináltak?
SEMMIT
Maradtak helyben, nem hogy helyet változtattak volna gyorsan.
Jó kis társaság van most is a pályán...

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#20830) Kean_Sorbo válasza mefistofeles (#20781) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Bizony, bizony. Tegnap én is azon voltam. Egész nap toltam a Jgp100-zal, már csak azért is. Mindhiába. Mire beálltam valahová, a fél csapat hullott. IS-8, E-75, meg sorolhatnám hátul a sarokban kempel. Öngyilkos, illetve öngyilkosan előre rohanó csapattársak. Eltűnő lövések, botrányosan szóró ágyú. Volt hogy átment az E-100-on a lövés, úgy hogy telibe lőttem kb. 50 méterről az oldalát (komolyan). 5 lövésből jó ha három betalál (pl. 100 méterről, beszűkült célzóval), 0 sebzések oldalba, hason lőtt ellenfeleken. Teljesen mindegy mit csináltam. A legszebb dolog amit manapság észrevettem, hogy nem szűkül a célzókör. Ilyenkor megmozgatom egy picit az egeret, aztán láss csodát elindul össze felé. Baromi idegesítő tud lenni.

Lehet össze is állítok egy videót, a tegnapi napról.

Szóval röviden: tegnap reggel 9 órától, este 11-ig nem volt 15 nyertes csatám. :o

Olyan szinten rövidek voltak a csaták, hogy ha 5 lövést le tudtam adni akkor már örültem.

Prémiummal buktam, vagy 250000 pénzt. Már a 15. nyert csata sem hozott volna vissza pluszba. :D

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#20831) K6000 válasza Söptöröttö (#20628) üzenetére


K6000
tag

+ a tranzakciós illeték (adó) :W

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#20832) dorka16 válasza dfsz34 (#20828) üzenetére


dorka16
aktív tag

Én semmi extrát nem tapasztaltam eddig a KV-1S-el kapcsolatban. Persze van amelyik a nagy ágyúval jön és nagyot sebez de kifejezetten örülök, ha sok KV-1S van a csatában. Akár ha T34-85-el vagyok vagy bármi mással. Simán lőhető.

(#20833) odrif válasza dorka16 (#20832) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Én is azt mondom hogy jó az a tank meg lőhető is. Tehát nem egy Isten.
Értem én hogy kikongatja egy lövéssel a legtöbb 5-ös tankot, de azért egy AT-tól jobban félek.

20 éve a Prohardveren

(#20834) Flayer válasza dfsz34 (#20828) üzenetére


Flayer
senior tag

Szia!

Na pont ez a probléma a sok idióta nem képes csapatjátékra!Pedig ha összedolgoznak simán szét lehet kapni egy kv-1s-t.De a hülyék egyedül mennek rá és persze a hosszú töltési időt is megvárják!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#20835) #43783936 válasza Flayer (#20834) üzenetére


#43783936
törölt tag

Apropó, csapatjáték.
Ma megint vezethettem a noobhengert. :DD
Malinovkán egy picit ráuntam hogy 7-8 percig semmi se történ, mert mindenki kempelt. :W
Átrohantam a mező közepén.
Természetesen az összes birka utánam.
Sajna csak egy kilövést tudtam produkálni a csata végéig.
Rövid volt az a kb. 2 perc amíg az ellen elhullott.

(#20836) Zeratul válasza Flayer (#20834) üzenetére


Zeratul
addikt

Pl. a T-34-85el simán meg lehet enni a KV1-S-t 1v1ben, persze nem úgy hogy szembe állsz vele..

(#20837) K6000 válasza #95904256 (#20706) üzenetére


K6000
tag

Én is küzdök vele, valahol 4000 HP körül kell lőni vele hogy meglegyen :(

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#20838) Kakumix


Kakumix
senior tag

Sziasztok! Szerintetek az M103-ra érdemes kifejleszteni a X-es szintű ágyút 60000XP-ért (~két hét játék) vagy menjek inkább a T110E5 kifejlesztésére, amivel megkapom ezt a z ágyút "ingyen"? A T110E5 185000XP+45000XP a kifejlesztendő motor (~7-8 hét játék). A nagyobb ágyúval le lehet csökkenteni ezt a ~7-8 hetet 2 héttel? Én nem vagyok benne biztos, mert kicsit gyorsabb, +16mm átütés és sokkal pontosabb, de leszek tőle 25%-kal "jobb játékos"? :) A második ágyújával a pontosságot leszámítva elégedett vagyok, a gyenge pontok helyett most inkább HE-t lövök messzire és tetszik. Ha egy csatában nem lövök 1500 felett az szerintem nem az ágyú miatt van, hanem mert elbénázom vagy a csapat bénázza el, esetleg - ritkán - kilő előlem mindent :)
Szóval a kérdés az, hogy érdemes-e kifejlesztenem a nagy ágyút?

Legyen szép napod!

(#20839) sith7 válasza Kakumix (#20838) üzenetére


sith7
nagyúr

igen

(#20840) dfsz34 válasza dorka16 (#20832) üzenetére


dfsz34
őstag

Az egyértelmű, hogy lőhető, minden lőhető. Egyébként a t34-85 egy tier-el feljebb van, mint amiről én beszéltem. Több HP és jobb ágyú, mint egy 5 meden. Ezzel együtt nagyon béna kv1s játékosokat fogsz ki, ha úgymond simán lövöd őket. 2 max három lövés vagy nekik, ha kettő együtt megy, ahogy szoktak leginkább, akkor beosztják, amig az egyik tölt, a másik lő vagy legalább feltart. Csapatban szétszedhető, mert sokáig tölt, de egy az egy ellen, hát, inkább nem mennék neki, hanem valami trükköt kell alkalmazni, ha jó a környezet hozzá... Ráadásul gyors is a kv1s, ez nem kv1, hogy lecsapok és eltűnök, mert utánam jön. De kivétel a camper vörös noob, de vele is óvatosnak kell lenni.

Pont azt néztem nemrég, hogy háromszor pattantam a JT8.8-al kv1s-ről, pedig annak vinnie kéne, mint kés a vajat és céloztam is, de ha kicsit már mellé megy, akkor pattint, ha jól be van forgatva de főleg ha csak a tornyot mutatja és nem teszi meg a szívességet, hogy elfordítja a fejét.

Nem véletlen népszerű tank, csapatban, szakaszban különösen hatékony. Egy 3 fős kv1s csapat, ha top tier-ben vannak, akkor ledarálják a csatát, mert a tog2-t leszámítva nincs tank tier6-ig, ami 2-nél több lövés lenne nekik. Feltűnik az ellenfél, aztán eltűnik :)

(#20836) Zeratul : egy hasonló képességú kv1s játékost nem eszel meg, főleg ha nem nyílt terepen vagytok és fedezékbe tud húzódni, mert akkor mindegy a töltésidő, egy lövés egy válasz, meddig bírod? A csata vége felé meg ugye ritka a teljes hp-s tank, ha ott fut össze kettő, akkor a tudáson kívül inkább a megmaradt hp mennyisége a döntő tényező.

[ Szerkesztve ]

(#20841) Angel1981 válasza bullseye (#20723) üzenetére


Angel1981
veterán

:C :DD :DD

(#20842) Djuree válasza Kakumix (#20838) üzenetére


Djuree
félisten

nem érdemes, annyival nem jobb a nagyobb ágyú. túl sok xp-be kerül.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#20843) dorka16 válasza dfsz34 (#20840) üzenetére


dorka16
aktív tag

Ha úgy vesszük igazad van. Ha 5m szembeállunk egymástól valszeg ki fog lőni. De csatákban rendszeresen azt tapasztalom, hogy rálövök az meg forgatja a tornyát és fogalma nincs honnan kapja az áldást. Városi harcban talán jobban teljesít. De ennyi erővel a buzi Churchill-t is csak kongatod 5-ös meddel. Az ugyan nem sebez akkorát de szétszurkál egy pillanat alatt.
Egyébként a KV-1S T6-os szóval ha nem ijedek meg egy 6-os hevytől egy 6-os meddel akkor nem lehet olyan veszélyes. Ahogy te is mondtad a 122-es ágyúval meg 4-t sem tud lőni percenként szóval ha közelről nagyot durrant akkor szoktam rámászni mert tudom, hogy 2-3 lövést is beviszek neki amíg tölt. Közelharcban ha egyszer mellélősz vele halott vagy.
Amúgy nem akarok kötekedni csak érdekel a téma mert rendszeresen futok bele olyan csatába ahol 10-12 KV-1S van és nem értem miért szeretik annyira? Semmi extra az a tank. Szerintem.
Ha meg berakja alulra abszolúte vége van. KV13, T29, SU152 kettészarja.

(#20844) t.imi válasza szbalogh (#20806) üzenetére


t.imi
addikt

THX:)
Időközben vettem egy t-25-t, eléggé csiga szegény, de minden lövésem sebzett végre. Nem volt lepattant szöveg.

Azért nagy francok, fizetek a gépért, utána meg hogy átalakítsam a vele megszerzett TP-t szabad tpre.
Igy nem egy nagy okosság.

(#20845) unravel válasza dfsz34 (#20828) üzenetére


unravel
őstag

Erre van megoldás. Csinálj századot és menj az általad választott játékosokkal. Így random csapatokkal níilván lesz jobb-rosszabb játékos, jobb-rosszabb tank a meccsen. ezért kár felidegelned magad és így kielemezni egy meccset, elég lenne ha csak tudomásul vennéd hogy GYŐZELEM vagy VERESÉG. :)
Nem tudsz mit csinálni, nyilván a csapattársaid meg téged hülyéznek.

¯\_(ツ)_/¯

(#20846) Snooker válasza Söptöröttö (#20628) üzenetére


Snooker
senior tag

Szia! Én tegnap vásároltam bankkártyával és azonnal megkaptam az aranyat. A bank árfolyamával számol elvileg.

(#20847) Angel1981 válasza Bingisz (#20751) üzenetére


Angel1981
veterán

Besz*rás! :C
Vagy csak lehet, úgy van vele, hogy stock tankkal az igazi kihívás! ;] :(((

(#20848) echterion válasza Kakumix (#20838) üzenetére


echterion
nagyúr

Én nem fejlesztettem ki. A középsővel tök jól elvagyok, 9-esben elég, tízesben meg megy a gold, oszt' jónapot. :))

**********

(#20849) dorka16


dorka16
aktív tag

Asszem ez a mai nap is szép lesz. 1:5-el indítottam. :W

(#20850) dfsz34 válasza dorka16 (#20843) üzenetére


dfsz34
őstag

Annyit beszéltünk a kv1s-ről, hogy visszavettem, meg amúgy is ki akarom fejleszteni az mt25-t meg kíváncsi leszek az új ágyújára a 8.9-ben. Egy laza csata vele, úgy, hogy a pizzámat pont most hozták meg és kempeltem vagy 7 percet a bázis mellett, pont szerencsés helyen, mert az ellenfél a másik oldalon tört át. Maradtunk hárman 8 ellen, egy vk3601, az arty meg én. Elintéztem a foglaló bandát, meg elmentem foglalni, közben a vk kilőtte a többit. Tiger (ez közel full hp-s volt de tudtam hol kell gyújtani és sikerült), tiger p, kv1s meg egy scout van a kilövési listán. 2620dmg 4 kill. Kíváncsi lennék nagyon, hogy egy t34-85 mikor eszi ezt meg :) Maximum ha kiállok vele a mező közepére lövöldözni az oldalamat mutatva és még ki is gyújt. Ha jön szembe egy t34 majd valamikor, akkor nekimegyek, most már tényleg érdekel, mert az orosz med vonal csak sokkal később van nálam tervben, ezért csak így indirekt módon tudok véleményt formálni majd.

Győzelem!
Csata: Abbey 2013. szeptember 9. 13:06:36
Jármű: KV-1S
Szerzett tapasztalat: 3 422 (x2)
Szerzett kredit: 43 747
Csatában elért Achievement: Kiváló soför jelvény: "1. osztály"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.