Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#21701) 04ahgy válasza Bad Pritt (#21699) üzenetére


04ahgy
nagyúr

T-25 német Tier5 med, RAMII Tier5 amcsi med. Szvsz.

T2 Light. :D

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#21702) KisApám válasza Atlantis (#21698) üzenetére


KisApám
addikt

Ok.
Értem.

AZT meg tudja mondani valaki, hogyan lehetne a jobb oldali lenti rétképet DUPLÁJÁRA, NAGYOBBRA növelni?

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#21703) 04ahgy válasza KisApám (#21702) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Az Ü és Ó gombokkal nagyítod / kicsinyíted.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#21704) bullseye válasza KisApám (#21702) üzenetére


bullseye
addikt

+/num+ azt hiszem, de talán írja is a kiosztást a program

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#21705) Cseri0058


Cseri0058
őstag

hát eddig ez az e-100 hatalmas csalódás!
Egyszerűen mindenki engem lő! Ha van arty a pályán 100% hogy engem lő!

(#21706) sith7 válasza Cseri0058 (#21705) üzenetére


sith7
nagyúr

így kezdted az E75 - tel is ... :)

ha meglesz a nagy ágyú rá, akkor meg mindenki előled fog tolatni :))

(#21707) Bingisz válasza Cseri0058 (#21705) üzenetére


Bingisz
addikt

Ha meglesz a nagyágyú, akkor már nem mernek eléd kijönni. Amúgy csak a hasára kell vigyázni, a szoknyája meg szépen véd a HEAT lőszertől.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#21708) Djuree válasza Bingisz (#21707) üzenetére


Djuree
félisten

meg a tetején a gerendára, azt minden belövi...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21709) Atlantis válasza sith7 (#21706) üzenetére


Atlantis
veterán

A nagyobb ágyútól nem lesz se kisebb, se mozgékonyabb, ugyanúgy mindenki arra a szarra fog vadászni....ráadásul lassabban töltesz és az átütésed is kevesebb lesz, persze ha betalálsz és még át is üti, azt megérzik. Vagy használhatsz arany lőszert, amire a gatyádat ráfizeted...de könyörgöm, szerintem az ember nem azért szenved ki és vesz T10-es tankot, hogy csak arannyal tudja használni úgy-ahogy.

Cseri0058: kitartás, hátha neked összejön. Drukkolok, komolyan, bár lehet pont azt a gyári hibás példányt sikerült megvenned, amit tegnap eladtam... :)

Djuree: szerintem azt igen nehéz eltalálni, nem is szoktam oda lőni újabban.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#21710) csapee


csapee
senior tag

Hat nekem nincs E-100 de csataban csak kuzdenek mint diszno a jegen. Egy Wz med rohogve lenullazta 1vs 1-be (szegeny E-100 biztos szedult a vegere:) ).

Csapee

(#21711) GrooveHero válasza Atlantis (#21709) üzenetére


GrooveHero
addikt

Nem csodálkoznék rajta, ha azt kapná meg. Tegnap mondjuk nekem is csinált két olyan dolgot, amitől néztem egyet. Előttem rám merőlegesen haladó tank oldaláról is sikerült 70 méterről lepattanni 335-ös pennel. A két szóban forgó tank egy IS-8 és egy Leo 1 volt. hm...érdekes...

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#21712) Bingisz válasza Atlantis (#21709) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát én E100-al egyedül a fochok ellen szoktam félni, mert azokat nem tudom szemből belőni. Nekem a kedvenc tier 10 heavym lett, tetszik a nagy alphasebzés.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#21713) szallasi007


szallasi007
őstag

Mióta kijött a peccs 1 normális köröm volt IS-el meg IS-3ommal. Én vagyok ennyire pancser vagy valamit csináltak az IS-ekkel?

(#21714) sith7 válasza Atlantis (#21709) üzenetére


sith7
nagyúr

Nekem is van E100 - am ... saját tapasztalatból indultam ki
Ha valakinek odanyomok egy 750 - 850 közötti puszit, az tolat ... már ha tud ;]

Lassú, és nagy ez igaz, de nem arannyal használom, az én szintemen mégis úgy érzem, szoktam jó csatákat menni vele

(#21715) Atlantis válasza Bingisz (#21712) üzenetére


Atlantis
veterán

Én nagyon megutáltam, de ez gondolom az eddigi írásaimból is kiderül. Egyszerűen nem értem, hogy az E75 után hogy tudtak egy ekkora szarkupacot tenni T10-nek.

GrooveHero: ez előfordul más tankkal is, nálam különösen a rohangáló francia tankok oldala szokott mindent benyelni, gondolom pont láncon lövöm őket, de akkor meg az miért nem esik le neki? Benyögi, hogy "critical hit", az ellen meg rohan tovább vígan...

sith7: elhiszem, én se szoktam kimenni elé.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#21716) Bingisz válasza Atlantis (#21715) üzenetére


Bingisz
addikt

Azért szeretem, mert bátran jönnek rám az emberek. Utána megkapják az első puszit és egyből elkezdenek hátrálni, de mire valahogy visszakecmeregnek a fedezékbe már a második 800-as csomagot is megkapják tőlem. A maradék 800 hp-jával már nem fog kijönni elém mégegyszer. Csak azok a csúnya fochok. De ha van rá lehetőség akkor rácsapok a seggükre egy HE-t...:)

Persze kinek a pap, kinek a paplan, nekem az 50b és az IS-4 nem jön be. Előbbi kiszámíthatatlan, utóbbi meg szimplán sz@r.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#21717) Cseri0058


Cseri0058
őstag

a nagy löveget tuti kifejlesztem és utána mondok majd csak komolyabb véleményt! Viszont az egyik meccsen az is8 olyan 100 méterről eltalálta a fagerendát a tetején...

[ Szerkesztve ]

(#21718) sith7 válasza Cseri0058 (#21717) üzenetére


sith7
nagyúr

néha bejön a 6 - os dobás másnak is :K

(#21719) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Megjött a hétvégi event sok küldivel!!! Meg az istenes küldi is benne van :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21720) Angel1981 válasza Midway (#21670) üzenetére


Angel1981
veterán

Lehet, de csodás a páncélja és a fegyvere is!
T4-ben szinte megállíthatatlan, de még T5-ben sem lebecsülendő, kis gyakorlással a KV-1-et is annyiszor ütöd át, ahányszor akarod!
Tegnap lett meg vele az ászom; 1750 dmg, 8 kill, 1150 XP (prém nélkül).
Ha nem nyúlnak hozzá, akkor nekem örök "keeper"! :)

(#21721) Djuree válasza GaburroSan (#21719) üzenetére


Djuree
félisten

ezekszerint ha jól értem most 2 győztes csatáért is jár 2x xp?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21722) Angel1981 válasza sith7 (#21681) üzenetére


Angel1981
veterán

És mindezt 75%-os legénységgel?!?!?!
Szégyelld magadat! :D
(És én még T8-ba sem merek felmenni 100+200%-os legénység nélkül! :D).

GaburroSan: igen, de én úgy értelmezem, hogy mindhárom tankkal kell 20-20-20 fraget teljesíteni, és akkor kapod meg a bónuszt.
(Vagyis használni kell őket, nem pedig kilőni.)

[ Szerkesztve ]

(#21723) Atlantis válasza Djuree (#21721) üzenetére


Atlantis
veterán

Jól érted.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#21724) vendingo


vendingo
veterán

Amcsi forgótornyos TD-k ről van valami infótok?
Elég bitangoknak tűnnek.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#21725) GaburroSan válasza Angel1981 (#21722) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

Igazad van! :R
Akinek nincsen ebből a 3 tankból valamelyik az akkor vagy megveszi vagy bukja ezt a küldit!

(#21726) sith7 válasza Angel1981 (#21722) üzenetére


sith7
nagyúr

tesztszerver, elfogyott az arany :)

(#21727) Angel1981 válasza Atlantis (#21709) üzenetére


Angel1981
veterán

"Vagy használhatsz arany lőszert, amire a gatyádat ráfizeted...de könyörgöm, szerintem az ember nem azért szenved ki és vesz T10-es tankot, hogy csak arannyal tudja használni úgy-ahogy."

Szerintem meg aki "csúcsragadozó" babérokra tör, az igenis fizessen! :D

Én T8-nál feljebb még nem voltam, de már most tudom, hogy T9-T10-be nem azért fogok menni, hogy zsetont keressek, hanem a puszta tudatért, hogy a csúcson vagyok! ;)

(#21728) Atlantis válasza vendingo (#21724) üzenetére


Atlantis
veterán

Azon is végigmentem már, nagyon jók szerintem is, ajánlhatom bátran.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#21729) jano_77 válasza GaburroSan (#21725) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez fasza...akkor én buktam is a 7 nap prémiumot és az 1 milla creditet, mert nincs Churchill I-em. :(

T-44-re mit javasoltok, milyen modulokat feltenni? Most veszem meg és jó lenne okosan felvértezni.
Köszi előre is a gyors válaszokat, olyanoktól, akik használták már a T-44! :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#21730) Atlantis válasza Angel1981 (#21727) üzenetére


Atlantis
veterán

Hja, csak mióta alakítottak a T9-T10 kreditszorzóin, azóta más tankkal nem esik nehezemre pozitív mérleget kihozni, míg E100-zal sokszor voltak veszteségesek még a győztes csaták is.

jano_77: én rammer/vizes rekesz/vert. stabilizátor trióval használtam asszem. Igazából akkor még eléggé robbanékony volt, lehet azóta a vizes rekesz felesleges rá és mehet helyette a venti.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#21731) iwu válasza jano_77 (#21729) üzenetére


iwu
addikt

vegyél egyet:)

én 7végén nem leszek gépközelben, mindet buktam...ill szeptemberben már egy hétvégén sem leszek...

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#21732) Angel1981 válasza sith7 (#21726) üzenetére


Angel1981
veterán

Igen, vágom! :)
Ez akkor is kivételes teljesítmény! :R

GaburroSan: igen, én nem is pályázok rá, mert csak Churchillem van az említett trióból.
(Meg amúgy is az ilyen küldiktől ideg szoktam lenni, mert tudom, hogy éppúgy meg lehet X idő alatt oldani, mint 3X idő alatt. :) ).
Nekem egyszerű lesz a hétvége; mindent leduplázni kétszer, aztán Matilda és BDR G1 felváltva orrvérzésig! :))

[ Szerkesztve ]

(#21733) .mf válasza vendingo (#21724) üzenetére


.mf
veterán

Mert azok is. ;]
Na jó, már amelyik. Nálam Hellcat a kedvenc a játékból, avval van eddig a legtöbb köröm; most nézem, 884 meccs, 62% wr (mert 90-95%-ban solo randomban, platoonnal magasabb lenne).
Gyors és nagyon jó a camo, rendes gun dep, ütős ágyú (160 pen, 240 dmg, 6.75 mp-enként lő). Ellenben páncélja nincs, 3-asok is átlövik (gun mantlet azért hegy felett kikukucskálva néha tud 6-ost is pattintani), lassan fordul a test és torony is, így scoutok körbekörözve kinyírják.
M8 tierjéhez képest jó, de T40 bár torony nélküli, nála is jobb (erős ágyú).
T49 és M10 is elég jó - T49 gyors de nincs páncélja; M10 lassú, de páncélozottabb.
Tier6-nál ugyanígy: Hellcat gyors de nincs páncélja; M36 lassú, de teste valamivel jobban páncélozott (torony u.a.)
T25/2 viszont utána már gyengébb, Hellcatnél csak 10-zel jobb pen, ami tier7-be nem túl acélos.
T28 proto top ágyúja 248 pen / 400 dmg, már ha talál; szemből jól páncélozott, de aki tudja, hol kell lőni, át tudja vinni; oldalról és HE ellen viszont sérülékeny. Továbbá lassú és tornya sem forog teljesen körbe.
T30 egy T29 a kemény gun mantletes tornyával meg durva ágyúval (276 / 750), viszont a teste és tornya oldala, hátulja ugyanolyan sérülékeny, mint a T29-nek.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#21734) cscsali válasza jano_77 (#21729) üzenetére


cscsali
tag

Szokásos med felszereléssel használom. Venti, töltés gyorsító, függőleges stab.
Egész jó, kezdem megkedvelni. Főleg, hogy fél úton járok a t54 felé :)

Más. Ilyen tank ászom sem volt még emlékeim szerint :)
Első csata ezzel és ráadásul vesztes is :)

[ Szerkesztve ]

(#21735) sith7 válasza Angel1981 (#21732) üzenetére


sith7
nagyúr

ugyan :B

(#21736) jano_77 válasza cscsali (#21734) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi....M8A1 igen jó kid járgány....nekem azzal volt meg az első ÁSZ plecsnim és talán Top Gunom is! :K Gratula!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#21737) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

A pénznél mit jelent az hogy (including courageous resistance)?

Amúgy ez az első 10es tankom az első csatájával, lehetett volna győzelem is, de az a brutalitás, ahogy átvágott mindenkin és meg sem izzadt, kárpótolt mindenért. 4 tank kellett, hogy legyűrjenek :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#21738) Angel1981 válasza Bad Pritt (#21737) üzenetére


Angel1981
veterán

A 8.8-as verzióban bevezették, hogy ha sikerül a csata során szerezned valamelyen "battle hero achievement"-et (pl. top gun, steel wall, sniper, invader, stb.) akkor vesztes csata esetén is annyi XP-t és kreditet kapsz, mintha győztél volna - szerintem nagy ötlet, korábban kellett volna!

Az a szöveg ezt jelzi, kb. így lehetne fordítani; "beleértve a bátor ellenállást".
Milyen medált kaptál egyébként?

[ Szerkesztve ]

(#21739) jano_77 válasza cscsali (#21734) üzenetére


jano_77
nagyúr

2. 85mm-es ágyúval borzalmasan szenvedős, gyatra a T-44 egyenlőre! :((
De láttam, hogy mikre képes a csatában, így türelmes leszek hozzá. :K

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#21740) Bad Pritt válasza Angel1981 (#21738) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ja igen, ez feltűnt, vesztes csatával lett meg a T-44el a tank ász egyik nap, ott top gunt kaptam, itt a T110-el mesterlövészt. Elég fenevad a cucc, épp csak nyerni kéne vele :(((

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#21741) GrooveHero válasza jano_77 (#21739) üzenetére


GrooveHero
addikt

én IS felől mentem anno, így volt hozzá D10T-m

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#21742) Djuree válasza jano_77 (#21739) üzenetére


Djuree
félisten

jó a T-44. nekem még 6k xp a T-54, ma meglesz. olyan mint a type, csak kicsit gyengébb mindenben. :K
bár eleinte nem tetszett...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21743) vendingo


vendingo
veterán

Patch óta más lett a Tigris 2-m.
Csináltak vele valamit?

Illetve a vk3601 milyen lett 8.8 után? Min erősítettek rajta, hogy heavy lett?
Medként utáltam nagyon.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#21744) bartucc


bartucc
addikt

Olyan ember véleményét várom, akinek most is van a garázsában VK 36.01, mennyire használható a 8.8 pacth óta? Heavy párti vagyok, abból is ha kell török előre, de inkább távolról, rejtekből leszedegetem az ellenfeleket, pár pontos lövéssel, higgadtabban. Ilyen taktikára ezt, vagy inkább a 30.01P-t válasszam a fejlesztésnél? :U

vendingo: látom, nem csak engem érdekel. :D

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#21745) Bad Pritt válasza jano_77 (#21739) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Legnagyobb kedvencem most, alapból jól jön az a plusz 20% pénz csatánként, de enélkül is lazán tudott hozni 15-20ezret. Nagyon nagy előny hogy ilyen nagy a dpm-je és ilyen pontos az ágyúja.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#21746) Cseri0058


Cseri0058
őstag

hát nem tudom gyerekek, de egy tier 10-es tanknak nem arról kéne szólni, hogy szenvedek vele...mert az e-100-al csak szenvedek. a 121-el persze egyből ment azzal nincs semmilyen szenvedés...
szerintem ez a tank nem nekem való...
-31k

[ Szerkesztve ]

(#21747) macipajti


macipajti
tag

a párduc tenyleg ilyen szar vagy csak én vagyok a béna, ráköhög a loltraktor és máris széthullik valamije
főleg ammo rack :O :W

Gyógyszerre inni az ugyanolyan,mint akupunktúrára talajtornázni!

(#21748) Angel1981 válasza Atlantis (#21730) üzenetére


Angel1981
veterán

Igen, a vbaddict szerint is ez a leginkább ráfizetéses T10 heavy - igazából érthető.

Cseri0058: nekem nincs benne tapasztalatom, de szerintem ne add fel, biztos meg van az oka, hogy miért népszerű tank - mert az.
A másik meg; bocs, Te vagy a tapasztaltabb, de egy 75%-os legénység nem kevés T10-be? :F

[ Szerkesztve ]

(#21749) Djuree válasza bartucc (#21744) üzenetére


Djuree
félisten

"de inkább távolról, rejtekből leszedegetem az ellenfeleket"
a jó kis kempelős fajtából vagy te is mi? ;] jó ez a várok a sült galambra stilus, csak ez az elmélet akkor hal el mikor senki nem megy előre beáldozni magát :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21750) LZs?! válasza macipajti (#21747) üzenetére


LZs?!
aktív tag

@macipajti

Erősen szokni kell, de jó tank; ha rá tudsz állni a stílusára, akkor szerethető, ellenben megutálni könnyebb...

Nevermind...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.