Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#21301) Fel válasza J.J. András (#21288) üzenetére


Fel
addikt

Mentél is velük vagy csak a szád sír? :U

(#21302) Angel1981 válasza Cseri0058 (#21258) üzenetére


Angel1981
veterán

Azt mondod mindegyik jobb lett, mint volt?

#21263 nyunyu: én is erre gondoltam! :D

[ Szerkesztve ]

(#21303) echterion válasza sith7 (#21280) üzenetére


echterion
nagyúr

Menj vele legalább 20-30 csatát. Én is ezt tervezem, ennyi után már látszik, hogy változott-e valami.

(#21287) dfsz34: Üdv sorstárs. Én az SP-vel vagyok így, 46%-os WR és ha vért hugyozok se megy fentebb. Pedig hasonlóakat megyek én is vele, mint te a T34-gyel, ász is megvan vele, szóval annyira azért nem vagyok gyenge vele és mégis. Emiatt akarok megválni től és leginkább emiatt vettem meg a 8.8-as Jagdtiger-t is.

[ Szerkesztve ]

**********

(#21304) Angel1981 válasza dfsz34 (#21287) üzenetére


Angel1981
veterán

Hány csatád van magával a T34-el, és hány csatád van összesen?

(#21305) Cseri0058 válasza Angel1981 (#21302) üzenetére


Cseri0058
őstag

Szerintem igen! :K

(#21306) Angel1981 válasza Cseri0058 (#21305) üzenetére


Angel1981
veterán

Bocs, lejárt a modidő!

Ok, értem, köszi! :R
Csak mert egyre közelebb kerülök az említett trióhoz, és tudni akarom, mire számíthatok. :)

(#21307) Strauss


Strauss
senior tag

Sziasztok!

Az Ok, hogy a WG adott egy 6 os medet meg egy 5 ös ( nehez ) tankot, de azt nem értem , h miért a közepes tankba tette a full legenyseget , mivel ugye a 3001 et rakta át Heavybe , sztem inkabb ebbe kellett vna legenyseg... most mit tegyek bele ??? thx WG :D ( azert meg igy is jol jartunk ..)

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#21308) iwu


iwu
addikt

nekem bejött az új med:)

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#21309) dfsz34 válasza Strauss (#21307) üzenetére


dfsz34
őstag

Azt a legénységet a másik helyett kaptad elvileg., hogy legyen egy fullos német med legénységet. Persze, ha neked pont med legénység kell és komolyabb volt előtte, akkor ilyen értelemben nem jártál jól, ez van.

(#21310) bullseye


bullseye
addikt

wothungary.hu-n már van fent néhány mod, akit érdekel. Célzó, szonár, damage panel...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#21311) szlovibuki válasza grex4 (#20440) üzenetére


szlovibuki
tag

Köszi, de nem nézem minden nap a fórumot, nem vettem már észre. :U

Más: másnak is ilyen tetűlassan töltődött le az update? elindul max sebességgel és 2 perc múlva úgy belassul, hogy szinte nem is szed... :W Folyton meg kell szakítani és akkor újra gyors, de aztán ugyanúgy belassul... -.-

[ Szerkesztve ]

(#21312) sith7 válasza echterion (#21303) üzenetére


sith7
nagyúr

az lesz :K

(#21313) erikke17


erikke17
őstag

Valami jópofa oldalt ahonnan modokat lehet letölteni?
Locastans hd minimap és jimbos crosshair kéne..
de se worldof-tanks.com se wotinfo nem megy.. :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#21314) iwu válasza erikke17 (#21313) üzenetére


iwu
addikt

b+, 3 hessszel feletted...

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#21315) Cseri0058 válasza erikke17 (#21313) üzenetére


Cseri0058
őstag

ember te vak vagy? feletted 2 vel lett linkelve :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W

(#21316) Dreadloord válasza Cseri0058 (#21315) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Őstagtól ráadásul... EPIC FAIL! :R

(#21317) erikke17


erikke17
őstag

Jóhogy végignyálaztam 150+ hsz-t, de az utolsó 3-at nem... (na meg nyitva volt a hsz írása, és bogarásztam oldalak között eközben)
Elnézést, hogy meg mert kérdezni, meg hogy irtam... :(((

[ Szerkesztve ]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#21318) Djuree válasza erikke17 (#21313) üzenetére


Djuree
félisten

Write only ftw! :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21319) magyargyerek válasza sebijani1982 (#21257) üzenetére


magyargyerek
tag

Hihetelen hogy nagy nehezen lejött(kb. két óra) aztán a telepítésnél úgy megnyúzta a négymagos gépemet hogy a szétnyikorogta magát a vinyó. Aki régen már játszott orosz játékokkal (mint én is) az tudja az oroszoknak szokása program írásakor kismillió fájlt csinálni. A wot orosz fejlesztésű és maradtak a régi szoftverírásos módszerüknél. Ezért millió fáljt kell a frissítéskor felülírni. Apropóóó mikor töltötte le a frissítést nagy volt a kimenő forgalmam is, szerintem olyan torrent féle dolgot csinált a gépem és szerver is voltam másik 10 felhasználónak...

(#21320) iwu válasza magyargyerek (#21319) üzenetére


iwu
addikt

ki is írja, hogy torrent...

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#21321) Kelvin


Kelvin
őstag

Én megpróbáltam egy 8.8-ra való célzó módot működésre bírni de nem sikerült. Pedig csak a szokásos 8.8 mappa másolgatás volt.....
Nálatok megy már valami?

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#21322) Djuree válasza magyargyerek (#21319) üzenetére


Djuree
félisten

érdekes, nekem lejött kb 5 perc alatt, végig 3 megával... de biztos a játékkal van a gond. :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21323) jano_77


jano_77
nagyúr

Meg tudná vki osztani velem ha szépen megkérem a RES/AUDIO mappa tartalmát?
Sajnos felülírattam egy hangmoddal és most nem indul el a játék, viszont előtte nem mentettem el külön. :(
Please....köszönöm! :R

Egyáltalán elképzelhető, hogy emiatt nem indul el a játék?
Bemásoltam a res/audio tartalmát a res/audio-ba illetve a res_mods/8.8/audioba is valamint a res_mods/8.8/scripts mappát is a helyére! Mi lehet a bibi? :F

(#21321) Kelvin: nekem egészen idáig működött a wothungary.hu oldalon található Vitiris-es célzó!

(#21324) nyunyu: Neked működik az XVM stat mutatója, színező funkciója? Nekem eddig is xvm.xc volt a file, de ezeket nem mutatja!? Illetve ez a HD textura működik rendesen, csak a nagy mérete miatt nem tetted fel?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#21324) nyunyu


nyunyu
félisten

Osszeszedtem par mukodo modot a sajat szamize szerint konfiguralva:
- XVM (regi konfigodat \res_mods\xvm\xvm.xc-nek nevezd el!!!)
- deegie's celkereszt (Vitiris multkori pakkjabol)
- meltymap's pancelvastagsag (Vitiris multkori pakkjabol)
- ZoomX
- Max zoom out
- Romkyns Black Spy stilusu tank ikonok, cirill helyett olvashato feliratokkal
- valami loszer ikonpakk, nem remlik a neve
- ingame clock 8.8 (szamologepesbol meg nincs mukodo)

Drax HD textures meg a bohocskin a merete miatt nem kerult bele.

Meccs vegi stat szinezobol, historical gun soundsbol, XVM minimapjahoz latotav szamolobol meg nincs mukodo verzio, egyelore azt a tavot mutatja sargaval, ami tegnaprol benne maradt a tankranges.xc-ben.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#21325) dorka16


dorka16
aktív tag

10 perc alatt letöltötte, további 5 perc alatt frissítette magát. Nem kerregett az SSD. :D

(#21326) iwu


iwu
addikt

wazze, most minden bántás nélkül...DE ezért ennyi a játékban is a szobanövény...
2 órás gamebe mentetlenül modot tenni, nem olvasni vissza 10 hsz-t...

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#21327) Plasticbomb válasza jano_77 (#21323) üzenetére


Plasticbomb
addikt

a játék főkönyvtárában van 2-3 log fájl, talán azokat tötölr ki elsőnek, majd indítsd el a játékot. amiután megint behalt az indítás, annak a két fájlnak a tartalmát kéne megnézni, mit ír...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#21328) jano_77 válasza Plasticbomb (#21327) üzenetére


jano_77
nagyúr

Esetleg tudod konkretizálni őket? :F :U

(#21326) iwu: minden bántás nélkül köszi a segítséget

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#21329) mynames


mynames
senior tag

Hát valami hihetetlen lassan tölti le a frissítést, pedig a sávszél rendben van..

---
Fentebb írtátok a wothungaryt! Hogy itt mennyi jó mod van, nem is tudom melyik cézó modot válasszam!

[ Szerkesztve ]

(#21330) dorka16


dorka16
aktív tag

Hé emberek csak nekem lett tiszta száraz a lövés effekt? Lövök és meg sem rezzen a tankom. Ez normális vagy valami elállítódott és vissza tudom hozni?
Felháborító. :(

(#21331) iwu válasza jano_77 (#21328) üzenetére


iwu
addikt

tessék :D

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#21332) jano_77 válasza iwu (#21331) üzenetére


jano_77
nagyúr

404-es hiba :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#21333) bullseye válasza Kelvin (#21321) üzenetére


bullseye
addikt

Simán ment a Vitiris féle hibrid

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#21334) nyunyu válasza jano_77 (#21323) üzenetére


nyunyu
félisten

(#21324) nyunyu: Neked működik az XVM stat mutatója, színező funkciója? Nekem eddig is xvm.xc volt a file, de ezeket nem mutatja!? Illetve ez a HD textura működik rendesen, csak a nagy mérete miatt nem tetted fel?

Ott a screenshot.

PzII-ot pont kilottem, igy mar nem latszik a feje felett a szinezett hany kort ment a tankkal, mennyi WN6-ja van info. :DDD

Res/audios mizeriadra: multkor le lett irva, hogyan lehet felpakolni a historical gun sound-ot a regi modon, a res_mods\0.8.x\audio-ba.
Igy nem b****ta volna ossze a \res\audiot...

Egyebkent abbol nincs mukodo verzio, mert valtozott a tankok adatait tartalmazo xml formatuma a res\scripts-ben, igy amit feltesz helyettuk a res_mods\0.8.8\scripts-be az total nem mukodik, el sem indul a jatek vele.
Ha meg letorlom a rossz xml-eket, akkor meg az a baja. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#21335) sith7 válasza nyunyu (#21324) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi :R

(#21336) Kelvin válasza bullseye (#21333) üzenetére


Kelvin
őstag

És a menüben is be tudod állítani a kinézetet?

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#21337) HungAryan


HungAryan
tag

Imádom, hogy minden patchben valami el van b*szva. Eddig ilyet azért nem csinált:

WT account: Cpt_Hungarian

(#21338) Plasticbomb válasza jano_77 (#21328) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Ez a fájl kell neked, ha minden igaz, ebben kéne körülnézni miután törölted a most lévőket, és elindítottad ajátékot:

python.log

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#21339) jano_77 válasza nyunyu (#21334) üzenetére


jano_77
nagyúr

valszeg akkor ez lehet a gond, de akkor mit tudok tenni most?

(#21331) iwu: köszi lejött! :R Mindjárt megnézem, hogy ezzel működik-e.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#21340) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Most vagy én voltam nagyon béna vagy hozzányúltak az is7-hez.. annyit pattogtam ,hogy beszarás :D

----

Amúgy mikor várható jó kis mod pack?

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#21341) odrif válasza HungAryan (#21337) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Mondjuk a Tier sem a legjobb. :DDD

20 éve a Prohardveren

(#21342) bullseye válasza Kelvin (#21336) üzenetére


bullseye
addikt

Azt nem is próbáltam...
Most inkább kipróbálom nyunyuét :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#21343) iwu válasza iwu (#21331) üzenetére


iwu
addikt

jó link

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#21344) Iratus bug


Iratus bug
tag

Én nem értem a WG-t! Miért kell az embereket rákényszeríteni az XVM nevezetű borzalomra? Eddig a statnál lehetett látni, hogy X csata kell az 50% WR-hez, vagy X csatával vagy fölötte. Most látsz egy százalékot, majd a járművek részleteinél szintén... Ahhoz amit eddig meg tudtam nézni XVM nélkül, most használjam azt! No komment!
Amúgy kaotikus ez a 8.8, mint a teszt szerver. A vk3601h fullra töltve, javítva állandóan villogtatja a szerviz gombot. A cenzúra nincs bekapcsolva és mégis csillagokat látok. 10 csata alatt négyszer dobott ki a szerver valami spam hibaüzenettel... amikor írni sem szoktam meg jelölgetni sem.

(#20791) Fel - Köszönöm, így utólag tényleg ez a logikus skill.

[ Szerkesztve ]

TD: helyezd 1 ujjadat az egérre, majd nyugodtan maszturbálhatsz is hiszen 1 ujjas járművel játszol a leghátsó sorban elbújva.

(#21345) jano_77 válasza Plasticbomb (#21338) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez egy file, de korábban 3-at írtál, hogy töröljek...melyik a másik 2? :F
Ezt amúgy megtaláltam.

Bemásolva a res/audio-ba a kapott mappát sem változott meg a dolog, nem indul a játék. :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#21346) PR0JECTNR56 válasza dorka16 (#21330) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Beállítások--->Dinamikus kamera esetleg?

(#21347) jano_77


jano_77
nagyúr

Úgy néz ki megoldódott....nagyon köszönöm iwu! :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#21348) sith7


sith7
nagyúr

Nagyon jól néz ki a nyunyu féle mod pack, tetszenek a színek is

öööö ... és akkor még egy SP vonatkozású kép ... :DDD :B

Szóval 200+ pen felett már nem kell a weak pontokat célozni erősen, a beforgatott SP - nek is belőhető a hasa, mint a képen is látszik

(#21349) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Csak szerintem lett szar az új statisztika fül? A régi szvsz sokkal jobban áttekinthető volt..ha pedig arra voltam kíváncsi, hogy mennyi az átlag dmg és társai akkor arra ott volt az xvm ami teljesen jól kiírt mindent. :(

(#21348) sith7: Mi ez a lila szín? Színvak mód lenne bekapcsolva?

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#21350) mynames válasza sith7 (#21348) üzenetére


mynames
senior tag

Ezt valamelyik érték jelzi is?
---
A sárga izzó mit jelent az ellenfél oszlopában?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.