Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#20301) sith7 válasza Iron Funeral (#20300) üzenetére


sith7
nagyúr

köszönöm :R

(#20302) yarsley válasza sith7 (#20294) üzenetére


yarsley
aktív tag

Elegge tapos TD, de szerintem 2 hatranya van: zero gun depression es draga loszer. Tier 8-akat weak spotnal meg tudod loni, de T9 ellen gold is keves, ha tudjak mit csinalnak... De ez aszem annyira nem meglepo.
Egy ideg gondolkoztam, hogy megvegyem, nekem tetszik a stilussa, csak egy nagy hatranya van: ha nem figyelsz oda pillanatok alatt ellovod a hasznot, es igazabol akkor hoz jol a konyhara, ha premium accountal hasznalod.
Egyebkent itt egy kis izelito hozza.

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#20303) virkir válasza sith7 (#20294) üzenetére


virkir
veterán

Nagyjából leírták. Annyival kiegészíteném, hogy prémiummal még farmolni is lehet vele a páncélja meg kimondottan jó TD-hez képest.
Pattintott már M103-at is de olyan 170-180 pen-ig jó eséllyel nem lövik át.
Viszont mostanában elég sűrűn kerül kilencesek közé, régebben mintha inkább 7-8-at adta volna inkább.
Hameg már felmerültek a 8-9-es tankok, ezt tegnap sikerült elkövetni.

Nettó 37k volt prémium nélkül, prémiummal 64. Igaz itt nem kellett goldot lőni elég volt a 175 pen.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#20304) sith7 válasza yarsley (#20302) üzenetére


sith7
nagyúr

köszönöm neked is az infót

Más

Tesztszerveren minden nap el lehet adni az SP - t ?
Így most ki tudom próbálni a SU-122-44 - et, mert megint lett 7200 gold - om :))

szerk.:
virkir

köszönöm neked is, szép kör volt :)

[ Szerkesztve ]

(#20305) munnergep válasza Cseri0058 (#20289) üzenetére


munnergep
senior tag

Grat!!!!
replay? :)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#20306) iwu


iwu
addikt

hali,
nektek megy a wot asistance? nekem auth errort ad...

más, replayből ki lehet a végén szedni az összefoglaló táblázatot?
Elfelejtettem lescreenshotolni:
chi-ha tankász, 1300xp, 1600sebzés!:):):)

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#20307) Cseri0058 válasza munnergep (#20305) üzenetére


Cseri0058
őstag

Köszi!
Sajna nincs... :(

(#20291) Dr_Syrex

Nagyon adta a kör! Izgalmas volt!

[ Szerkesztve ]

(#20308) zsolthee


zsolthee
senior tag

Sziasztok!

Tudja valaki, hogy ezt a modot honnan tudnám letölteni a jelenlegi verzióhoz?
:R

(#20309) #43783936 válasza zsolthee (#20308) üzenetére


#43783936
törölt tag

Oldalt keresgélj az oldalon.
"Zones of penatration mod ( wot 8.7 )" néven van kiírva. :)

(#20310) munnergep válasza iwu (#20306) üzenetére


munnergep
senior tag

Ios alatt megy, wp8 alatt is megy.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#20311) robogo81 válasza zsolthee (#20308) üzenetére


robogo81
aktív tag

zsolthee

Erre gondolsz?

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#20312) iwu válasza munnergep (#20310) üzenetére


iwu
addikt

IOSOM VAN, ÉS QRWÁRA NEM ENGED BE, PEDIG JÁTSZANI MEG JÁTSZOK, A JELSZÓ JÓ...NICE:p
bocs a caps lockért... :B

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#20313) zsolthee válasza robogo81 (#20311) üzenetére


zsolthee
senior tag

Hogy nem ütötte ki a szemem???? :Y :W
Köszi! :)

(#20314) csapee


csapee
senior tag

Az előbb csináltam egy Kolobanov medált, de nem csináltam screenshotot. Van mód rá hogy utólag készítsek, sajna a játékot már bezártam:(
Replay-t menteni szoktam.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#20315) sebijani1982 válasza csapee (#20314) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Egy ötlet:
Töltsd fel wotreplays-re a visszajátszást, az csinál csata végi képet is.
Azt utána fel tudod rakni az oldalra.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#20316) csapee válasza sebijani1982 (#20315) üzenetére


csapee
senior tag

Megpróbálom:)
Így van results csak rossz időt ír, olyat ami még nincs is:) LOL
Csapee
05.09.2013 00:58

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#20317) fody73


fody73
tag

Nálatok működik a wotinfo.hu?

(#20318) GrooveHero válasza fody73 (#20317) üzenetére


GrooveHero
addikt

facebook-on írták, hogy költöznek másik tárhelyre, szóval lesz egy kis szünet

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#20319) yarsley válasza csapee (#20316) üzenetére


yarsley
aktív tag

Esetleg ezt probald meg ki.

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#20320) iwu válasza munnergep (#20310) üzenetére


iwu
addikt

letöröltem, újraraktam, és ok... :P

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#20321) dorka16


dorka16
aktív tag

A SU-152 felvette nálam a szopóálarcot. Szinte csak 8-9-ek közé rak. Gold ammo nélkül esélyem sincs. Azzal meg ha veszítünk egyből 20e mínusz. Bezzeg a T29-el hasítok ahogy kell. Lehetséges, hogy a TD-ket szívesebben rakja erősebb tankok közé???
Ja az előbb volt egy csatám sand riveren ahol csak hetes nehéz tankok voltak bent. Se medium, se arty, se td. Fasza volt.

(#20322) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

VK36 legénységének második skillnek mit ajánlotok?
Eddig:
Parancsnok: Mentor,
Lövész: Pillanatkép,
Vezető: Kuplung égető,
Rádiós: Helyzetfelismerés,
Töltő: Adrenalin roham
lett kiosztva.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#20323) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Illetve még egy kérdés:
Vit_MinimalMelty_hybrid_sight_8.7v1 ebben a célzó modban található Infopanel.xml file-ban hiába állítom true értékre a lövedékek sebzésértékének kijelzését, sajnos egyáltalán nem jelenik meg a célzókör mellett az infopanel. Erre tudna valaki tanácsot adni?
A felbontásom 1280x800, ha esetleg ez is lényeges. (Más modnál pl.: hitlog számított, hogy hova kerülnek a sorok)

Előre is Köszönöm!

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#20324) Djuree válasza dorka16 (#20321) üzenetére


Djuree
félisten

a su-t csak golddal használd, én 3 nap alatt kihúztam az isu-t, különösebb megerőltetés nélkül. persze a pénzt viszi, nem árt a prem acc meg a prem tank. meg kell gondolni azt is kire mikor lősz, nem szabad pocsékolni.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#20325) HungAryan válasza Djuree (#20324) üzenetére


HungAryan
tag

Nem értem ezt a troll gun őrületet. Amíg nincs meg a top 122-es, addig lehet vele bohóckodni, de egyébként semmire se jó.

Eleinte én is azzal használtam, de nagyon kiszámíthatatlan. Akkor vettem le, amikor 3x trackeltem egy IS-t egymás után, sebzés nélkül. Messzire használhatatlan, közelről meg kifiléznek a töltésidő miatt.
Szerintem a 122-es sokkal használhatóbb. Pontosabb, gold nélkül is van átütése, nagy RoF.
Ha jól emlékszem, akkor 6-7 sec alatt tölt, vagyis kettőt tudsz lőni, amíg a 152-essel egyet.
És nem kell aranyat használni, meg imádkozni...

[ Szerkesztve ]

WT account: Cpt_Hungarian

(#20326) Djuree válasza HungAryan (#20325) üzenetére


Djuree
félisten

nekem nagyon nem ment a 122-essel, igaz csak a kisebb volt meg, de nem sokban különbözik.
a troll gunnal meg megtáltosodtam, nem volt ritka az 1500xp-s kör premmel. 2-3k-kat simán sebeztem, de volt 5k-s kör is. t8-as tankok elé úgy mentem ki h gyere b+, persze full hp-s elé azért nem gurultam ki, de 1000hp-ről simán le tudtam lőni. meg akár t9-ek is, ha kaptak egy 700-as pofont egyből visszementek ahonnan jöttek. szval jó hatással volt a taktikára is, egyedül volt h 2 t9-et tartottam vissza. nem mertek rámjönni.
a másik h mennyivel élvezetesebb volt így játszani, t6-os gépek 1 lövések, meg repkedtek a 700-as pofonok akár t10-nek is.
3 nap alatt meglett 75k xp, pedig nem úgy tűnt mintha sokat játszottam vna, meg más tankkal is mentem közben. 1000xp alatt nem is igen kaptam.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#20327) Angel1981 válasza Bingisz (#20285) üzenetére


Angel1981
veterán

Az első kinézete hányás!

A katonák arca meg a személyiségi jogok miatt van kitakarva? :D

(#20328) Zeratul válasza Djuree (#20326) üzenetére


Zeratul
addikt

Trollal nekem a tier 6ba is jó ha 300kat sebzett HEvel, ha nagy mákom volt akkor beadott egy 700as sebzést. Arannyal közel kell menni és ahhoz nem elég páncélozott a SU-152.

(#20329) Angel1981 válasza Djuree (#20324) üzenetére


Angel1981
veterán

HungAryan:
"Szerintem a 122-es sokkal használhatóbb. Pontosabb, gold nélkül is van átütése, nagy RoF."

A 175-ös pen egy T7-es TD-n szerintem éppen csak hogy elégséges....
Nincs tapasztalatom a vassal, de a speckókat elnézve én is 152-es HE-vel használnám.

BTW!
Valaki meg tudná írni, annak hol tudnék utánanézni, hogy egy adott ágyú milyen típusú lőszer használ, illetve hogy egy adott lőszer mely ágyúkhoz való?
Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#20330) #43783936 válasza Angel1981 (#20329) üzenetére


#43783936
törölt tag

Mintha a wot wikiben lenne róla szó...

(#20331) HungAryan válasza Angel1981 (#20329) üzenetére


HungAryan
tag

Nem volt bajom az átütéssel. De mindenkinek más jön be, nekem a 122-es volt a favorit.

[ Szerkesztve ]

WT account: Cpt_Hungarian

(#20332) Bingisz válasza Angel1981 (#20329) üzenetére


Bingisz
addikt

Itt meg tudod nézni, hogy melyik ágyú mivel kompatibilis, valamint, hogy milyen lőszereket használ.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#20333) Sanya válasza Bingisz (#20285) üzenetére


Sanya
nagyúr

papír td-k? omg :(

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#20334) Zeratul válasza Sanya (#20333) üzenetére


Zeratul
addikt

Viszont brutál ágyú és kamo.

(#20335) Bingisz válasza Sanya (#20333) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát én a tízes TD-re kíváncsi vagyok úgyhogy lehet, hogy végig kell rajta mennem...

De az a tier 9 ocsmányság tuti kap valami brutál camot, meg állítólag forgatható lesz rajta a löveg.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#20336) Angel1981 válasza Bingisz (#20332) üzenetére


Angel1981
veterán

Köszi szépen, ezt én is ismerem, de ennél "mélyebb" infó kell! :R :)

Konkrétan:
Az AT 8-hoz vettem egy rakás prémlőszert, amikor bő egy hónappal ezelőtt akciós volt.
Azt szeretném megtudni, hogy ezek a lőszerek mennek-e pl. a Black Prince top és a TOG II ágyújába, mert a karakterisztikájuk ugyanaz; sebzés: 150, átütés: 171/239

AT 8 top ágyúja: OQF 17-pdr AT Gun MK. VII
TOG II / Black Prince top ágyúja: OQF 17-pdr Gun Mk. VII

(#20337) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Azt kell hogy mondjam ez a hellcat talán a játék legjobb tankja! :DD
Egy hibája van! Az hogy kevés ammot tud vinni! :U
A vesztes csatában már csak 2-en maradtunk egy su-100y-al nekem ő még 2 lövés lett volna, de aztán szembe kerültem vele és csak egy lövés tudtam beleereszteni utána kilőtt...de nagyon izgalmas csata volt!

[ Szerkesztve ]

(#20338) 04ahgy válasza Cseri0058 (#20337) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Nem csak a Hellcat. Már a T49 is kiváló járgány, de ha a Hellcat ennyire bejön, akkor a T25/2 sem lesz olyan rossz, csak kicsit óvatosabban kell vele menni előre, hátrébb maradni. Protoval meg nem lesz ilyen problémád, mész amennyivel tud. :D A T30 kicsit mumus, de sz is jó tank, a T110E4 meg megint csak királyságos.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#20339) Djuree válasza Zeratul (#20328) üzenetére


Djuree
félisten

300-akat biztos nem sebzett mert annak az ágyúnak a sebzése 525-875. :U
nem kell annyira közel menni, messzire is egész pontos a többi trollhoz képest. olyan tank elé meg ki lehet menni facetoface amelyiknek kevesebb hp-ja van mint 700, mert az 1 lövés neked, max bekapsz 1 lövést tőle, ami átlagban nem több 300-400hp-nál.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#20340) Zeratul válasza Djuree (#20339) üzenetére


Zeratul
addikt

HE-vel? Akár kevesebbet is.

(#20341) Angel1981 válasza Bingisz (#20332) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, köszi, asszem megvan! :)
APCBC Mk. 8T a lőszer pontos típusa, és elvileg jó a BP-be, TOG II-be, Churchill VII-be is!

Djuree: írta, hogy HE-vel! :)
"Trollal nekem a tier 6ba is jó ha 300kat sebzett HEvel"

[ Szerkesztve ]

(#20342) Djuree válasza Zeratul (#20340) üzenetére


Djuree
félisten

golddal mondom. nemtom az a HE?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#20343) Zeratul válasza Djuree (#20342) üzenetére


Zeratul
addikt

A gold az HEAT, azaz kumulatív páncéltörő. A HE az sima repesz romboló.

(#20344) Djuree válasza Zeratul (#20343) üzenetére


Djuree
félisten

ja akkor az lehet kisebbet sebez, a HE mindig kicsit üt, sosem lövök azzal. nem tudtam hogy ebben a gold az HE vagy HEAT, de akkor HEAT.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#20345) Tenken válasza Cseri0058 (#20337) üzenetére


Tenken
őstag

Pedig milyen parádét lenyomtál mikor nem tetszett régebben. :DDD

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#20346) zsolthee


zsolthee
senior tag

Tapasztaltabb heavy harcosokat kérdeznék: IS-re melyik löveg a legjobb? Most a 100mm-est használom. A nagyobbak többet sebeznek, de nagyon lassan tölt újra. Egy gyorsítóval azok is használhatóak közel harcban? Messzire nehéz velük lőni mert elég pontatlanok...

(#20347) csapee válasza zsolthee (#20346) üzenetére


csapee
senior tag

Ez a pontossag inkabb nap fuggo, van amikor minden talal 300 m-rol, van amikor ket haznyi tavolsagrol is mellemegy. Amugy sztem a nagyobb jobb, azt jobban tisztelik es nem med vagy hogy rohangald korbe puffogtatva.

Csapee

(#20348) Djuree válasza zsolthee (#20346) üzenetére


Djuree
félisten

122mm for president! :K

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#20349) Reaper válasza zsolthee (#20346) üzenetére


Reaper
őstag

122, lehetőleg ne messziről, mert akkor annyira nem szórakoztató, de célzás és töltés gyorsítóval nagyon vidám köröket lehet vele menni, pláne top tankként :DDD

(#20350) Angel1981 válasza zsolthee (#20346) üzenetére


Angel1981
veterán

A 100 mm-es inkább távolabbra jó, a 122-es abszolút közelharci fegyver, sarokharcolni kell velük, akkor nem gond az utántöltés. (Kibújsz, lősz, visszabújsz, újratöltesz.)
Amit még kalkulálj be, hogy a 100 mm-es ágyúval 250 kreditért sebzel átlag 230-at, a 122 mm-es esetén 1025 kreditért 390-et, és ott egy félrelövés is fájdalmas kredit szempontjából.
Én személy szerint maradnék a 100-asnál.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.