Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#21851) bazsi83vp


bazsi83vp
senior tag

kész... ő lesz az új kabala :D

(#21853) nyunyu válasza Vigneau (#21850) üzenetére


nyunyu
félisten

Probald meg ugy, hogy atnevezed a res_mods\0.8.8-at, meg az xvm-et valamire, igy teljesen szuz 0.8.8-ra teszed fel az XVMet vagy Aslain pakkjat.

Utobbit tegnap kiprobaltam, rendesen mukodik.
Mas kerdes, hogy az en izlesemmel nagyon nem talalkozott a szinezese, aztan 1 kor utan tettem is vissza a sajat konfigomat. :DDD
De legalabb kiderult, hogy nem csak az en beallitasaimmal nem mennek a klan ikonok.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#21854) Gyuri27 válasza bazsi83vp (#21851) üzenetére


Gyuri27
félisten

Jó ágyú, jó páncél. A sebességét nem tudtam megszokni. Pedig ha 5-7 km/h-l menne gyorsabban nem csak a tierje legjobb hanem a játék legjobb tankja lenne. Mondjuk így is jó ha messziről gépészkedsz vele. Mert közelről egy loltraki körbe táncol és szét aláz.

Amd - Radeon - Ryzen

(#21855) csaba17


csaba17
senior tag

valaki tudna segíteni nekem xvm szerkesztésben?
nekem a jacktor féle volt fent, most az nem mükszik mert az egy fájlos, a mostani meg több.
a gondom az vele hogy csak egy fülön mutatja a tankok neveit. pl legutolsó nézetben, ctrl+tab-ra értem ott kiír minden értéket de csak nevet, tankot nem, ha meg átmegyek arra hogy lássam a tankot ott meg a szinezés a győzelmi arány alapján van, szal hiába kék esetleg az illető, a win6-ja alapján még a zöld szint sem éri el. eléggé zavaró ez.
valaki tudna segíteni ebben?
elég lenne ha látnám a tankokat illetve játékban látnám a játékos nevét, mert azt meg csak alt-ra adja elő, ott csak tank név illetve egy színes négyzet amit a win6 alapján szinez szal ott meg nem látom a neveket.

(#21856) nyunyu válasza csaba17 (#21855) üzenetére


nyunyu
félisten

Ha a patch ota eltelt 2 napban nem irtam itt le legalabb haromszor, hogy res_mods\xvm\xvm.xc-nek kell elnevezni a regi res_mods\0.8.7\gui\flash\xvm.xvmconfig-ot, akkor megeszem a kalapom.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#21857) jano_77 válasza nyunyu (#21853) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem csak a Te beállításaiddal nem mennek a klán ikon kijelzések....sajnos! :(

Ez a tank range dolog felkeltette az érdeklődésemet!
Ha az általad linkelt oldalról letöltöm - melyiket szedjem le először is? -, felteszem a megadott helyre, akkor az XVM.XC fil-ban meg kell keressem a CRICLE bekezdést és át kell írnom, olyan formára, ahogy írtad!? Ezek után már csak el kell indítanom a játékot és automatikusan elkészül a tankrange.xc file, jól értelmezem? :F

(#21858) KisApám: Próbáld ki INNEN a Minimal stílusút, mutatja a szemben álló tank infóit!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#21858) KisApám


KisApám
addikt

Engem nagyon idegesít,
hogy a Hetzer (német, Tier IV) nem bírja megütni azt a flancos KV-1S (orosz, Tier V) tankot.
Oldalról megütöttem párszor, de semmi...
Jó lenne tényleg egy olyan célkereszt, amit ha ráviszek az adott tankra mutatja a páncélvastagágot.
Melyik az?

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#21859) KisApám válasza jano_77 (#21857) üzenetére


KisApám
addikt

A "Minimal célkereszt+meltyvel házasitva+infopanel!Hybrid(Magyar) 8.8"-ra gondolsz?

Én például "cleverland" videóiban látható célkeresztre gondolok.
Ha rámegy egy tankra, az szépen mutatja zöld számokkal ahogy húzza a célkeresztet a tankon, hol mennyi a páncélvastagság.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#21860) csaba17 válasza nyunyu (#21856) üzenetére


csaba17
senior tag

nekem már a 087-ben sem volt xvm.xvmconfig fájl, xvm.sw van.
illetve a mostani xvm fájl az 1kb, igaz csak egy mappára mutat, a régi meg 33kb amiben kb minden benne van.

(#21861) Djuree válasza csaba17 (#21860) üzenetére


Djuree
félisten

nekem is ez bajom. eddig az xvm mappában xvm. xc volt most meg xvm. swf van. ez most hogy? mit csináljak az eddig jól működő xvm. xc vel? hova másoljam?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21862) sith7


sith7
nagyúr

Jagdpanther - en 8000 xp, és választanom kell, hogy merre megyek tovább

Jagdpanther 2 vs Ferdinánd ? :F
Véleményeket kérek :R

(#21863) bartucc válasza sith7 (#21862) üzenetére


bartucc
addikt

Ellenfélként pattintósabb jóval a Ferdinand. Használhatóságot tekintve itt mindig azt olvasom, nehezebb kezelni a JagdPanthert.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#21864) Chris0321 válasza KisApám (#21858) üzenetére


Chris0321
addikt

A KV-1S 6-os, nem 5-ös, a Hetzert melyik ágyúval használod?

(#21865) sith7 válasza bartucc (#21863) üzenetére


sith7
nagyúr

Köszi a tippet :R

(#21866) Bad Pritt válasza sith7 (#21862) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én is most vagyok ennél a pontnál, én a JP 2-re megyek, mert anno nagyon bejött a T25 AT és ez ahhoz hasonlóan gyors meg ügyes kis jószág.
A Ferdinand páncélját mondjuk hiányolni fogom, de van már lassú td-m T28 személyében :))

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#21867) echterion válasza sith7 (#21862) üzenetére


echterion
nagyúr

Én szeretem a Ferdit, 4-500 hp-s puszikat lehet vele osztani, átütése még a 9-esek ellen is jó, és pattogni is tud.
A másik nincs meg nekem.

**********

(#21868) sith7 válasza sith7 (#21862) üzenetére


sith7
nagyúr

Ahogy nézem a wiki - n a Fredinand - nak durvább páncélja van, igaz lassabb is, de csak 150k xp kell a Jagdtigerhez, míg a Jagdpanther 2 - ről 175k

szerk:
Köszönöm a tippeket Nektek is, Ferdi lesz, már csak a páncél miatt is ... heavy - n nevelkedtem idáig :B , ez lesz az első 8 -as TD - m.

[ Szerkesztve ]

(#21869) #95904256


#95904256
törölt tag

Ez már kezd vicces lenni, a 15 csatából az első 11 kapásból megvolt, azóta 2 órája az összes csatám vesztes. Tök jó, hogy rengetegszer bent vagyok az első háromban vagy a medál miatt dupla pontot kapok, de egy kicsit kezd uncsi lenni. Van olyan, hogy elaltatok 6-7 ellent (RIP), bőségesen vezetünk, aztán egyszer csak azt veszem észre, én vagyok az utolsó és 4-5-en támadnak rám... lol.

[ Szerkesztve ]

(#21870) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Üdv Mindenkinek!

Szépen növekszik a létszámunk, de még mindig van pár kiadó helyünk a HHR-A klánba, ha valaki szeretne egy jó hangulatú, aktívan századozó/gyakorlózó/cw-ző csapatba tartozni, elmúlt 16 éves, minimum 1100-as EFF-je, 50% winrate-je, 8000 csatája és 2db X-es tankja van, azokat várjuk sok szeretettel.
TS használat kötelező.

Van ESL csapatunk, úgyhogy akinek ilyen vágyai vannak, ebben is tudunk segíteni.

Jelentkezni nálam (játékban: Cingar) lehet.

[ Szerkesztve ]

(#21871) Cingáriusz válasza echterion (#21867) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Mióta kijött a 8.8-as patch, már legalább 3 alkalommal lőttem a Ferdivel 600dmg felett :DD

(#21872) nyunyu


nyunyu
félisten

XVM klanikonok mukodesre birasa:
\res_mods\xvm\res\clanicons\EU\ helyett \res_mods\xvm\res\clanicons\EN\-be kell tenni oket.

Plusz konfigban ellenorizd, hogy a battle/clanIconsFolder erteke "clanicons/" legyen.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#21874) #95904256 válasza #95904256 (#21869) üzenetére


#95904256
törölt tag

Érdemes volt panaszkodni. :)
Megtört az átok. :)

(#21875) echterion válasza Cingáriusz (#21871) üzenetére


echterion
nagyúr

Én azóta még nem mentem vele. Ma játszom először a peccs óta.

**********

(#21876) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Örömmel jelentem, hogy a HHR-A klán sikeresen landingolt ma este Afrikában :DD :DD

(#21877) sith7 válasza Cingáriusz (#21876) üzenetére


sith7
nagyúr

grat :C

(#21878) .mf válasza Cingáriusz (#21876) üzenetére


.mf
veterán

Mi lenne ez, Afrika?
Dolgozik a maffia
Dzsungel ez, csak nő a gaz
Pánikba ejt a hangulat
:DDD

Grat! :C

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#21879) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Xvm-szakik, ebben segítsetek pls.
A "demon2597" nevű ismert user configját használom. Csak annyit szeretnék rajta változtatni, hogy a tankikonok az "aslain" féle színes, kontúros ikonokra cserélődjenek le. Hogy lehetne ezt a 2 xvm configot így összegyúrni?

(#21880) Vitiris válasza Skyhunter (#21879) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Gyanítom hogy csak ezeket kell lecserélned! habár nem ismerem a daemont de itt találhatóak a tankikonok alapból.

res_mods\0.8.8\gui\maps\icons\vehicle\contour\

(#21881) Télapó_ válasza Vitiris (#21880) üzenetére


Télapó_
tag

sziasztok
valaki elmagyarázná, hogy mit jelentenek ezek a rövidítések.
bocs a láma kérdésért.

Üdv.

(#21882) Flayer


Flayer
senior tag

Sziasztok!

A Nyunyu mester féle modpackot raktam fel zsír szűz játékra!Ment is de ahogy lenyomok 2-3 csatát ez történik és innen nem megy tovább! :F :W
Mi lehet a gond?!

Azt lehet látni,hogy a tankos kép mögött megjelenik a garázs képe de tovább semmit nem csinál!

[ Szerkesztve ]

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#21883) Jolet


Jolet
őstag

hogyan tudom visszacsinálni Sauron szemét a normál villanykörtére?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#21884) odrif válasza Flayer (#21882) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Én ugyanígy jártam azzal a pakkal. Te szerencsésebb vagy mert tudtál menni csatát, én még azt sem tudtam.

Más: Megint megtaláltam a játékost: [link]

20 éve a Prohardveren

(#21885) sith7 válasza odrif (#21884) üzenetére


sith7
nagyúr

jó az avatarod

(#21886) Comic


Comic
aktív tag

Az normális, hogy mobilnettel játszom és rendszeresen befagy a játék körkezdésnél, vagy épp, mikor a garázsba mennék vissza és tölti a "bolt"-ot?

A másik, amin kiakadtam a minap, hogy az oké, hogy én szarul játszom, de, hogy 4 óra kell egyetlen egy győztes csatához...pfff...Az első 14 kb. egy óra alatt összejött, a 15.-re közel 4 órát kellett várnom...

(#21887) v!ct0y válasza sith7 (#21868) üzenetére


v!ct0y
veterán

Én megvettem mindkettőt és szerintem a jgpanter 2 jobb. Ferdit el is adtam. Nagyon szenvedős az elején. At II nél csak a lánctalpra meg az ágyúra kell gyűjteni. Azért is több a jagdtiger. És azért tud ez is pattanni.

(#21888) vendingo válasza Comic (#21886) üzenetére


vendingo
veterán

Teljesen normális!

Legutóbb 3 óra alatt csináltam 8 győztes csatát, aztán átültem a kv 1-be aztán zsinórba nyertünk 7x-r :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#21889) csapee válasza Flayer (#21882) üzenetére


csapee
senior tag

+1
Varj 1 hetet addigra lesz 100%-os

Csapee

(#21890) bullseye válasza Télapó_ (#21881) üzenetére


bullseye
addikt

Ez mutatja bizonyos mérőszámokkal milyen jó játékos vagy - és mire számíthatsz az ellenféltől.

Winrate simán a győzelmek száma (és nem túl jó mérő szerintem, mert szakaszozással növellhető)
Eff/WN6/WN7 különféle számítási módok a sebzés, kill, foglalás, nyerés, mittomén alapján. Eff volt a legrégebbi,de nem volt túl jó, mert foglalással lehet növelni könnyen, WN-ek ezt visszaszorították, jelenleg a WN6 megy leginkább, de gondolom előbb-utóbb váltanak. PR nem tudom mi, és mi alapján, de hasonló lehet.

Ja, és a sárga az átlagos sáv.
De ha kezdő vagy, ne lepődj meg, ha a gyengébbek közé tesz, mert egyrészt kell némi tanulás, másrészt a kisebb tankokkal azt hiszem büntet, hogy a stathuszároknak nehezebb dolga legyen (így is láttam napokban egy srácot, aki 1600+ volt, de alig ment tier 5 feletti tankokkal...)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#21891) Kelvin


Kelvin
őstag

Amióta tart a Top of the Tree: T-62A event, t44-el és t54-el nagyon jól lehet keresni. (átlagos csatákban is)

Más, valamit kitalálhatnának már, hogy 15 ütközet alatt ne csak 3 térkép cserélődjön, mert már kezd unalmas lenni.

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#21892) Télapó_ válasza bullseye (#21890) üzenetére


Télapó_
tag

köszönöm a magyarázatot.
az én eff:1709

[ Szerkesztve ]

Üdv.

(#21893) Remus389


Remus389
veterán

top gun a Pantherus-szal :)

[link]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#21894) Kelvin válasza bullseye (#21890) üzenetére


Kelvin
őstag

Csak tier 5-ig bünteti, ezért látni egy csomó magas win6-7 -es játékost 6-os átlag tier-el. Magasabb szintű tankokkal borzalmas statisztikával.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#21895) wigo70 válasza Télapó_ (#21892) üzenetére


wigo70
tag

szerintem a statokat felesleges nézni,sok mindentől függ,hogyan teljesítesz a játékban. én pl mindenféle prémium nélkül pusztán a játék kedvéért húztam fel a tankjaimat,1 TX van,az is e-100.gyakran játszom alacsonyabb tierekben is,van pár kedvenc tankom...pl.a jagdpanther,tiger p nekem nagyon tetszik,szinte az elejétől megvan. pár napja vettem a ferdinandot 2 nap után el is adtam,nem nekem való.
a statokra visszatérve: mikor elindul a csata,már látom a buktát ha az lesz:nem arra mennek amerre kéne,top tier heavy elbújik, nincs scoutolás (az is elbújik) és csak mennek mint a birkák....én nem érzem magam jó játékosnak,de legalább igyekszem nyerni. de a siemkák....anyám!!!
egyszóval: ha nem megy,válts szervert,ha úgyse,akkor majd később....

(#21896) csaba17


csaba17
senior tag

valaki tudna küldeni nekem letöltőlinket az over target makers-re?
a programot sehol sem találom, csak sw meg xml vagy mifajta fájlt.
a tankok felett akarnám megcsinálni hogy írja ki a játékos nevét ill a wn6-ját.
az xvm editor nem veszi be a fájlt, gondolom azért mert többfájlos.

(#21897) sith7 válasza v!ct0y (#21887) üzenetére


sith7
nagyúr

ok, köszi a tippet

(#21898) Atlantis


Atlantis
veterán

Végre sikerült rendesen behangolni az XVM-et. A megoldás csak annyi volt végső soron, hogy az Editor-ba betöltöttem a régi .xc file-t és Save full config opcióval rámentettem. Tököm tudja, mit változtatott, de működik a stat rész is. Sajnos se nyunyu, se Aslain .xc file-át nem tudtam betöltetni a szerkesztőbe, mert hibát írt ki.

nyunyu: kösz a klánikonos megoldást, ez is működik már rendesen.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#21899) nyunyu válasza Jolet (#21883) üzenetére


nyunyu
félisten

hogyan tudom visszacsinálni Sauron szemét a normál villanykörtére?

\res_mods\xvm\res\SixthSense.png

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#21900) Télapó_ válasza wigo70 (#21895) üzenetére


Télapó_
tag

értelek köszi :R

Üdv.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.