Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#20401) Iratus bug


Iratus bug
tag

A KV-1S és IS-hez vélemény:

A KV-1S-t nagyon szeretem, szerintem a legjobb nehéz tank t6 szinten, olyan, mint egy úthenger mindenen átmegy. M6, T150 nem ellenfél neki!
Átraktam a legénységet belőle (4 skilles) egy kifullozott IS-be a teszt szerveren. Kapott töltés gyorsítót, ventit, és célzás rásegítőt. Mentem vele 10 csatát, mind t9 volt, a tapasztalataim vele:
- Egyszer nem gyújtottak ki
- Átlag 400 a sebzése, olyan 12s a töltési idő (nem találtam müködő Crosshair modot így pontosan nem tudom a töltési időt)
- 100 lövésből 5 ha pattant vagy nem talált, 500 méterre lévő ellenfelet is pontosan eltaláltam.
A pozitív tapasztalataim ellenére sem fogom megvenni, mert az IS7 nekem nem fekszik... inkább egy T110E5!

Viszont a 2 éves játékom alatt még ilyen silány tesztet nem láttam WoT-nál!
- A játékban lévő penetration jelző állandóan zöld
- A lőszer töltöttség jelző állandóan piros, csak sniper módban működik
- Sok tankot nem lehet csatába vinni
- Modokat nem lehet találni

[ Szerkesztve ]

TD: helyezd 1 ujjadat az egérre, majd nyugodtan maszturbálhatsz is hiszen 1 ujjas járművel játszol a leghátsó sorban elbújva.

(#20402) Stigma.HC válasza #95904256 (#20399) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Nem semmi :C gratulálok.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#20403) CHaooSS válasza Iron Funeral (#20397) üzenetére


CHaooSS
őstag

kb 600 m-en egy kis ablakon 3x belőttem... eddig nagyon ritkán lőttem mellé még száguldó célpontra is :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#20404) Tenken


Tenken
őstag

Ájfonos letöltéshez járó kódot gyűjtött már be valaki?

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#20405) [HUN]Dani válasza CHaooSS (#20393) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Nálam is tök ugyan ez a helyzet. Nekem a rekordom 6 mellélövés. Igaz 500+ méterre egy IS-7-et nem tudtam eltalálni.. Én prémium nélkül nyomom szóval rohadt sok a mínusz kör ráadásul nekem egy pénzkereső prémtankom sincsen. Na de nembaj, majd ha elfogy a pénzem legalább nem idegesítem magam. :DDD

magyarsrac

(#20406) Tenken válasza [HUN]Dani (#20405) üzenetére


Tenken
őstag

Erre a mellé lövésre mondom, hogy nekem van az a fixa ideám, hogy ha kicsiket "körzök" a célkereszttel, ahelyett, hogy teljes nyugalomban tartanám többször megy a célkereszt közepe által kijelölt tartományba, vagyis egy szűkebb mezőbe a közepén.
Persze lő így is a holdra, de sokkal kevesebbszer. Ha valaki kipróbálná a dolgot esetleg megoszthatná a véleményét róla pár nap/ pár száz csata tesztelés után.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#20407) Iron Funeral válasza CHaooSS (#20403) üzenetére


Iron Funeral
őstag

600 méteren trollgunos KV-val oneshotoltam egy T1-et :P
Valahol meg is van a screenshot.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#20408) robogo81 válasza Iratus bug (#20401) üzenetére


robogo81
aktív tag

Az IS-emen 100-as legénységgel,töltésgyorsítóval,meg BIA-val 10,16s volt a töltésideje ,ventivel lement volna ez alá 1-2 tizeddel.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#20409) Iratus bug válasza robogo81 (#20408) üzenetére


Iratus bug
tag

A BIA az alap nekem is ott van minden legénységi tagnál. Ha így (BIA+venti+töltés gyorsító) 10s alatti a töltés akkor az nagyon jó a 400 sebzéshez! Ez alapján meg nem hinném, hogy van olyan nehéz tank ami 5 másodperc alatt töltene, mint amit itt egyesek állítottak!

[ Szerkesztve ]

TD: helyezd 1 ujjadat az egérre, majd nyugodtan maszturbálhatsz is hiszen 1 ujjas járművel játszol a leghátsó sorban elbújva.

(#20410) Zeratul válasza K6000 (#20385) üzenetére


Zeratul
addikt

Annyira szar a IS hogy az első TopGun medalionomat azzal szereztem. :))

(#20411) Antonius1978 válasza robogo81 (#20408) üzenetére


Antonius1978
addikt

Sajnos en nem hasznalok semmi modot, de akkor szerintem nekem is kb olyasmi lehet a toltesi ido, mert van toltesgyorsito, venti es BIA is.

Amugy ideje lenne hogy kiprobaljak en is valamilyen modot, mit ajanlotok ?

(#20412) wigo70


wigo70
tag

szerintetek mikor lesz 8.8?

(#20413) Plasticbomb válasza Comic (#19909) üzenetére


Plasticbomb
addikt

06.21 22:00 körültől csinálja ezt a T-Mobile-os net, olyan 5-10 secenként megszakad, én már bejelentettem, állítólag azóta javították, de továbbra is csinálja..... Jelentsd be te is, hátha megint ránéznek.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#20414) Enzolord válasza wigo70 (#20412) üzenetére


Enzolord
addikt

Elvileg szeptember 10-12 közt várható..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#20415) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Komolyan ennyit tudtak kihozni? szégyen.. ocsmány egy darab ugyan úgy mint a 9-es

Amúgy itt nem lesz olyan mint pl a T28 Prot.-ból kilehet fejleszteni a T28-at?
mert akkor még meg is érné, de előröl szenvedni végig ezt.. nem sok értelme lenne hiába autoloader :(

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#20416) sutyi^ válasza Bingisz (#20390) üzenetére


sutyi^
senior tag

Engem inkább a röhögő görcs kerülget. Legalább lesz mire HESH ammot lőni Cent Mk7-el.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#20417) Remus389 válasza Bingisz (#20390) üzenetére


Remus389
veterán

Ahogy latom az egesz ag atlagon feluli agyuval de atlagon aluli pancellal fog rendelkezni. Igazi bokorban ulos stilus, campeles.

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#20418) GeneraL_XTX válasza Chris0321 (#20398) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Na ezaz, de a 122mm-es ágyút ha jól olvastam elveszik tőle....

Hogy lehet felmenni a tesztszerverre? :DDD

(#20419) jano_77


jano_77
nagyúr

Még egyetlen kérdés a VK3601-el kapcsolatosan a 8.8-hoz:
Nála is 100%-os lesz a legénység, ahogy átrakják heavy tanknak vagy marad annyi, amennyi volt csak épp heavy legénység lesz már?!?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#20420) jimmy74 válasza GeneraL_XTX (#20388) üzenetére


jimmy74
őstag

T-150!
kv1s-nél jobb.Nálam biztos!
A T-150-nel 66%-os a wr-em a kv 1s-nél meg 55%.

WoT:jimmbo

(#20421) Iron Funeral válasza GeneraL_XTX (#20418) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Mire elveszik azt az ágyút addigra háromszor túl leszel a tankon, plusz nem hinném, hogy olyan rossz lesz a következő ágyú amit kapni fog.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#20422) echterion


echterion
nagyúr

Az amcsi T34 szokott leárazva lenni?
Gondoltam, kipróbálom a T34-et, íme az első csatám eredménye vele. Lehet, hogy megveszem az SP helyett. :))

[ Szerkesztve ]

**********

(#20423) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Most már csak az érdekel, hogy mi módon lehet felmenni a tesztszerverre? :DDD :DDD

(#20424) echterion válasza GeneraL_XTX (#20423) üzenetére


echterion
nagyúr

Le kell tölteni a tesztklienst a honlapjukról és a rendes wot-os jelszóval kell belépni.

**********

(#20425) Fel válasza GeneraL_XTX (#20423) üzenetére


Fel
addikt

(#20426) Chris0321 válasza GeneraL_XTX (#20423) üzenetére


Chris0321
addikt

Másik mappába telepítsd mint amiben a rendes játék van. Lehet várni kell napközben, én késő este jártam fel akkor nem sokan vannak és nem kell sorban állni.

(#20427) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

thx mindenkinek :R :R

(#20428) Dreadloord


Dreadloord
senior tag

Ez az IOS-es kód engem is érdekelne, mert próbálkoztam, de a magazint akarta megvetetni velem, vagy, h működik ez?

(#20429) PR0JECTNR56 válasza Bingisz (#20390) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

A járművek modelljei a Marder III/ S. Emil kivétellel szánalmasak, a t5-t9-es járművek kiválasztása pedig csak szimplán érthetetlen.

(#20430) woryz válasza Bingisz (#20390) üzenetére


woryz
senior tag

Nekem ilyen kell, ilyen kell, ilyen kell!!! :K MOOOST!!! :))

(#20431) Enzolord válasza PR0JECTNR56 (#20429) üzenetére


Enzolord
addikt

Mi a gond velük?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#20432) Zeratul válasza sutyi^ (#20416) üzenetére


Zeratul
addikt

Nem fogsz addig élni hogy alkalmad legyen rá ha szembetalálkozol vele.

Remusz: A TD nem arra való?

[ Szerkesztve ]

(#20433) sutyi^ válasza Zeratul (#20432) üzenetére


sutyi^
senior tag

Valószínüleg. Én eme játékhoz nem értek.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#20434) nihill


nihill
őstag

Napi fail volt mostanában?

(#20435) Iron Funeral válasza sutyi^ (#20433) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nem férne el egy +0.5 rof azon az L7-en szerinted?

Olyan... sivárnak hat a WZ-120 mellett. Ugyannyi rof de +50dmg.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#20436) skopy


skopy
tag

Még elég kezdő vagyok egy kérdésem lenne
Lassan tankvásárlás előtt állok.
egy KV-4 vagy pedig IS-3 ? :))
mindkettő érdekes
az egyik viszonylag jó döntött páncélja van "könnyebb" kasztnival, a másik meg jobban állja a lövéseket viszont cserébe 100 tonnás.
Érdekelne kinek mi a véleménye melyik a szimpatikusabb nektek ?

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#20437) Chris0321 válasza skopy (#20436) üzenetére


Chris0321
addikt

Ha mindkét ágat végig akarod vinni, akkor előbb az IS3 az ágyú miatt.

(#20438) szlovibuki válasza szlovibuki (#19851) üzenetére


szlovibuki
tag

Ebben tudnátok segíteni?

(#20439) echterion


echterion
nagyúr

Az SP még mindig vonzza a noobokat. ;]
3000 hp-nyi sebzést nyeltem be. :))

[ Szerkesztve ]

**********

(#20440) grex4 válasza szlovibuki (#20438) üzenetére


grex4
aktív tag

(#20441) sith7 válasza echterion (#20439) üzenetére


sith7
nagyúr

én ezt most a napokban csináltam, a tesztszerveren

(#20442) sutyi^ válasza Iron Funeral (#20435) üzenetére


sutyi^
senior tag

Igazából lehetne ugyanolyan DPM-je mint az E50-nek, mert igazából az ágyún kívül semmi húzó "fícsőr" nincs azon a tankon. Na jó talán a viszonylag jó gundep.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#20443) PR0JECTNR56 válasza Enzolord (#20431) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Ha már mindenáron ilyen jellegű td vonalat akarnak létrehozni, lettek volna sokkal elegánsabb választások akár "paper panzerek" között is. A t9-ben helyet foglaló borzalom helyett pl. a Krupp-Steyr Waffenträger -e, de a Hilary Louis Doyle által készített tervrajz alapok között is érdemes lett volna szétnéznie a fejlesztőknek.
A t5-ös jármű egyébként egy légvédelmi célokra épített példány volt, ezért is kifogásoltam (arról nem is beszélve, hogy akkora célfelületet nyújt mint egy lakótelep).

(#20444) zsolthee válasza K6000 (#20385) üzenetére


zsolthee
senior tag

Pont most akartam megírni az IS nagy ágyújáról a véleményemet. A lényeget elmondtad és ez így is van.
Hiába mondják itt sokan, hogy csak ki kell ismerni. Frászt!
Elég sokszor betesz 8-9-esek közé. Na ott mi a túrót lehet vele kezdeni? Semmit. Bizony tudják, ha elsütöd az ágyút akkor utána szabad préda vagy.
Próbáltam közép tájon mozogni a sivatagi pályán, de a dűnék között egyszer csak feltűnt egy fürge kis cirkáló és elkezdett szemétkedni. Jó csapata volt, mert aztán megjelent egy társa meg távolról még egy type. Hamar szétszedtek. Annak ellenére, hogy az egyik kb 20m-re volt előttem és max zoom-mal a gyenge pontját céloztam be, LEPATTANT!!!!. Elmegy a sunyiba, komolyan! Összesen 3 lövésre volt időm amíg megsemmisítettek, abból 2 még csak meg sem karcolta! Mintha fagyival dobáltam volna! :DDD
Ja, hogy nem kéne közel menni mert csak 7-es vagyok? Akkor szinte biztos, hogy egy árva találatom sem lesz. A drága lőszer miatt megfontoltan és beszűkült célkereszttel küldöm, de hiába!
A legénységre nincs panasz. BIA full, most gyúrom a második skillt.(Tudom, az még semmi! :) ) Gyorsító, célzó és venti is van fent.
Pedig pont azért vettem meg megint, mert a Tigrissel megszerettem a 7-es tankok világát. Annyira, hogy 1 hét alatt elérte az elit státuszt!! Gondoltam majd az IS-sel is milyen tuti lesz.
Kénytelen leszek visszatenni a 100-as löveget.
Aki dícséri, annak csak gratulálni tudok. Biztosan fényévekkel jobb játékos mint én.
És most csak is az irigység beszél belőlem! :D

Ha már dolgozok az IS vonalon: Az IS3 mennyivel lesz jobb? A nagy löveg oda már több mint kötelező, ugye? Mert ott már befigyelnek a 10-esek is, nem? :)
(Na, attól vagyok én még igen csak messze. De tanulok, haladok!) :)

[ Szerkesztve ]

(#20445) nihill


nihill
őstag

Az ilyenek miatt örök darab a stug a garázsban :)

replay

(#20446) zsolthee


zsolthee
senior tag

No, azért 100-as löveggel az IS most osztott:
2172dmg
41771 kredit
3kill

Mozgó célpontra 400m-ről (bázist kellett sos védeni) 10-ből 8 vagy 9 be is talált.
Ez a nem mindegy! :K ;)

[ Szerkesztve ]

(#20447) csapee válasza zsolthee (#20444) üzenetére


csapee
senior tag

Ember az IS-el Erlenberg palyan a Var feloli oldalon elore mentem csak spotolni a domb oldalaba, de olyan siemka 8-9-es heavyk voltak hogy egy E-75 fullra kicsontoztam szembol (a tetejen az a kis kupola vpnza a bajt) es egy IS3-at sakkban tartottam. Nem olyan rossz az 8-9-ben, eggyutt kell mozogni a tobbiekkel. Itt is nem mertek kijonni ram, mert volt bagy 3-4 td mogottem ami hirzelen ki tudott osztani 1000 dmg-t.

Csapee

(#20448) Chris0321 válasza zsolthee (#20444) üzenetére


Chris0321
addikt

Mikor én húztam az IS-t még a régi MM volt és 3 Tier különbség is lehetett a tankok között, én 10-esekkel is sokszor össze futottam vele. Ennek ellenére mondom azt, hogy nagyon jó kis tank és jó a 122-es. Az IS3-on is azt kell használnod amíg össze nem szeded az xp-t a BL9-re, szóval jobb ha megbarátkozol vele. Én siettem az IS4 Tier 10be való felrakása miatt és free xp-ből megkapta az IS3 a top löveget mert sokan mondták, hogy elég kemény lesz összehozni, de ez minden stock tankra elmondható, kivéve a SU-152-est.
A lényeg, ismerd ki azt az ágyút ha nem akarsz nagyon kitolni magaddal.

(#20449) Macka válasza zsolthee (#20444) üzenetére


Macka
veterán

IS3 a nagy löveg nélkül nem fog átütni semmit.

(#20450) Patrick76496 válasza zsolthee (#20444) üzenetére


Patrick76496
őstag

A nagy löveges IS-3 nagyon jó kis gép, két napja vettem vissza és nem bántam meg. Azon már érdemes a venti helyett vert stab-ot használni, tehát a célzásgyorsító is maradjon meg, mert ez is lassan céloz. Fényévekkel pontosabb nagy löveggel, bár ez sem a legjobb, de már nagy előrelépés lesz a BL-9 a D-25T-hez képest. :K

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.