Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#21601) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

írtó nagy taplóságnak tartom, hogy behúzták az E75 illetve az E50 1200lóerős motorját ! de ami kiverte nálam a biztosítékot azaz, hogy míg eddig ugyan azt a motort használta a 2 tank mostmár nem ! külön fejlessek ki egy 900lovas motort 25K XP-ért az E50-él úgy, hogy az E75-be is egy 900lovas motor van de más a neve! na ez bunkóság a köbön ...

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#21602) Kelvin válasza Quan-Chi (#21601) üzenetére


Kelvin
őstag

Kaptál is 25.000 free xp-t, vagy nem?

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#21603) Atlantis válasza Preda (#21600) üzenetére


Atlantis
veterán

800 csata alatt jóhogy néha kijön a lépés... :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#21604) Quan-Chi válasza Kelvin (#21602) üzenetére


Quan-Chi
őstag

azért az 50.000-ért amit összeszenvedtem az E75-el ! mert azt nem nevezném másnak ...

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#21605) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Egy lövegkitérés modot tudna valki lineklni, lehetőleg olyat, ami illeszkedik a deegie sightshoz..

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#21606) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Mi baj van a barakkal?

megvannak az emberek csak a barakkba nem látszik.. >.<

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#21607) #95904256 válasza CHaooSS (#21606) üzenetére


#95904256
törölt tag

Új opciók vannak. Be kell állítani, hogy ne csak a szabad helyeket mutassa. :)

Barakkon belül. (Ott is vannak beállítások.)

Orosz kliensen nem lehet nyelvet választani?

[ Szerkesztve ]

(#21608) CHaooSS válasza #95904256 (#21607) üzenetére


CHaooSS
őstag

szerk:

megvan :D

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#21609) mikron


mikron
tag

:D még a kicsik is jól keresnek :D

(#21610) dfsz34 válasza Quan-Chi (#21604) üzenetére


dfsz34
őstag

Én mentem talán 3 kört a stock E75-el és azonnal beáldoztam az összes szabad xp-met, pedig az E100 nagy lövegére tartogattam, de a stock E75 nem embernek való tank.

(#21611) nyunyu válasza Plasticbomb (#21605) üzenetére


nyunyu
félisten

Egy lövegkitérés modot tudna valki lineklni, lehetőleg olyat, ami illeszkedik a deegie sightshoz..

link
Bonusz effektiv pancelvastagsag mero is jar hozza.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#21612) vendingo válasza vendingo (#21596) üzenetére


vendingo
veterán

Erre valaki?

Illetve egy jó irányzékot, vagy szálkeresztet, vagy mittom én mi a neve tudna valaki linkelni?
Réren volt egy frankó, de az most a frissítés óta nem működik, hiába másoltam be az előző peccs mappájából.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#21613) benvolio válasza cscsali (#21558) üzenetére


benvolio
őstag

Ami ebben van minimap, azt le lehet valahonnan szedni külön?
Üdv!

(#21614) nyunyu válasza nyunyu (#21324) üzenetére


nyunyu
félisten

Tegnapi pakkomhoz frissites:
* friss XVM (megy a csata betolto kepernyo, viszont tovabbra sincsenek klan ikonok)
* deegie's-t frissitettem Vitiris javitasaval, igy jol mutatja a 20x zoomot is.
+ lecsereltem a ronda server oldali celkeresztet a deegie's-hez illeszkedore
+ tank latotav szamitas XVM minimaphoz

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#21615) mynames


mynames
senior tag

Akinek van Tigrise legyen szíves ossza meg a tapasztalatait velem/velünk...
Kíváncsi lennék, hogy teljesít a 8.8-ban...

(#21616) Atlantis


Atlantis
veterán

Gondoltam kipróbálom a stat részét is az XVM-nek, de nem akar mutatni semmit. Ránéztem a szerkesztőben, elvileg be van kapcsolva minden...ha jól értem, már nem kell semmi kieg hozzá, simán indítva a játékot kéne működnie...vagy nem jól gondolom?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#21617) mikron


mikron
tag

:D alacsony tierben élvezetesebb játszani ;]

(#21618) Cseri0058 válasza nyunyu (#21614) üzenetére


Cseri0058
őstag

Ebből nem lehet valahogyan kiszedni az xvm-t? Mert nekem csak arra lenne szükségem...

(#21619) nyunyu válasza Cseri0058 (#21618) üzenetére


nyunyu
félisten

Tegnap linkeltuk az oldalt, ahol mindig a lefrissebb beta van kinn.
Kozben a hivatalos XVM oldalra is kitettek egy ma reggeli teszt verziot.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#21620) Cseri0058 válasza nyunyu (#21619) üzenetére


Cseri0058
őstag

Köszönöm szépen!

[ Szerkesztve ]

(#21621) CHaooSS


CHaooSS
őstag

VK 3002 (M) -et megéri megvenni? el lehet vele szórakozni?:D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#21622) benvolio


benvolio
őstag

Nálam az egyik tankon 1 legénységi tag nem érte el még a 100% elit alakulatot és mégis aktívnak mutatja a frissítés óta, érdekes. kép

(#21623) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Sziasztok, valaki tudna segíteni nekem egy minimap moddal, ami kijelezte, hogy meddig látok el és meddig észlelek, ctrl-t lenyomva meg nagyban kihozta a térképet és az ikonok mellé írta a tankok neveit is. Nem találom most sehol, ha van már egyáltalán 8.8ra :F

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#21624) psycroptic


psycroptic
őstag

Tud valaki olyan hitlogot ami a damage panel mellett van lent?

PSNID: Tomy83PS

(#21625) szallasi007


szallasi007
őstag

Elite lett az IS-em viszont most nem találom azt a pipát hogy a megszerzett xp-t a zsoldosok kapják (:D) ne halmozódjon. Ez normális vagy vak vagyok?

(#21626) GrooveHero válasza szallasi007 (#21625) üzenetére


GrooveHero
addikt

Nem mondom, hogy vak vagy, mert nem akarlak megsérteni:DD ;]
De egyébként a legénység felett a bal sarokban szokott lenni. :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#21627) Chris0321


Chris0321
addikt

(#21628) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Van olyan oldal ahol megtudom nézni azt, hogy bizonyos tankokkal mennyi a játékosok sebzése? Tehát vegyük például a T-150-et. Nekem 1146 az átlag sebzésem vele és kíváncsi lennék arra, hogy ez milyen kategóriába sorolna engem. Átlag? Jó? Nagyon jó?

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#21629) emre válasza GrooveHero (#21626) üzenetére


emre
veterán

Én is épp most kerestem az T57E1nél. :U

És hidd el tudom hol szokott lenni. :((

(#21630) GrooveHero
Feltételezem hogy azt a 88-as előtt kifejlesztetted, mert azoknál nekem is megvan.

(#21631) szallasi007
Köszi! :R
Ezt megint megint teljesen felesleges volt elbarmolniuk.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#21630) GrooveHero válasza emre (#21629) üzenetére


GrooveHero
addikt

Akkor nekem tegnap este M103-nál miért volt ott? :F

két perccel ezelőtti screenshot.

emre akkor okés, megvan az. Ezt a fícsört én sem tudtam, ráadásul teljesen szűz a wot is, abban kerestem volna a hibát, hátha a modok miatt csinálja. De szerencsére nem. :N

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#21631) szallasi007 válasza GrooveHero (#21630) üzenetére


szallasi007
őstag

Vak volt a WoT :) menni kell vele egy kört és utána odarakja :W

(#21632) nyunyu válasza szallasi007 (#21631) üzenetére


nyunyu
félisten

Valoszinuleg ennek tarolasat is attettek a szerveren tarold profilodra, mint a tank primary/reserved statuszat.

Jo oldala az, hogy innentol akarhany reinstall utan sem felejti el az ember bekapcsolni.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#21633) Angel1981


Angel1981
veterán

(#21634) emre


emre
veterán

Azt mondja meg nekem valaki hogy miért ingadozik így az fps?
Beállítások ezek, os és a driver friss,vga 7870 a cpu AMD965BE 3,4ghz-n, és 8gb ram.


[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#21635) Atlantis


Atlantis
veterán

Replay-eknél is látszania kéne a statnak az új XVM-mel?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#21636) -kdM-


-kdM-
senior tag

még patch előtt volt egy olyan modom ami jelezte a még nem spottolt tankokat (csillag volt a nevük mellett), nem tudja valaki, hogy lehetne vissza varázsolni?

(#21637) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Kicsit érdekes helyzetben vagyok. Már megvan a tier10-es német td, de annak idején a Ferdinand-al kezdtem hála TigerP ágnak. Most úgy döntöttem, hogy elkezdem az elején, pontosabban tier4-től. A Hetzer valami iszonyat jó a 10.5cm-es ágyúval, élvezem a trollkodást. Ezután jött a StugIII amibe a régi Ferdinandból megmaradt 2-3 skilles legényeket ültettem. Ez a StugIII valami eszméletlen mennyire durva, mondhatnám úgy is, hogy szerelem elsőre. :DDD Hihetetlen jó a top lövege, pontos és gyorsan céloz. Maga a tank is nagyon mobil, tényleg nagyon szuper és biztosan nem fogom eladni egy jó darabig. Egyetlen gyengéje talán a páncélja lehet, plusz ha szemből meglőnek ötből háromszor motort lövik tropára.
Úgy láttam a tech tree-n, hogy a JagdpzIV nem lesz annyira jó, legalábbis ágyú szempontból tutira nem. Az milyen már, hogy a top lövege sokkal kisebb átütésű, mint a Stugé?

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#21638) vbbb válasza emre (#21634) üzenetére


vbbb
őstag

Nekem az xvm szopta le az FPS-t az előző patch-nél,amikor leszedtem akkor semmi hiba nem volt.
Most megint felraktam és néha csinálja megint, szóval lehet ki lesz iktatva...úgyse tudom változtatni, mennyi hülyét kapok...

Végre megvan G.W. Panther-el a Tank Ace! oyeaa

[ Szerkesztve ]

(#21639) nyunyu válasza -kdM- (#21636) üzenetére


nyunyu
félisten

még patch előtt volt egy olyan modom ami jelezte a még nem spottolt tankokat (csillag volt a nevük mellett

XVM csinalja.

Ha megvan meg a regi konfigod (\res_mods\xvm\xvm.xc vagy \res_mods\0.8.7\flash\gui\xvm.xvmconfig), es felteszed a par hozzaszolassal korabban linkelt XVMet, akkor megint mukodni fog, felteve hogy a konfigot az elsonek irt uj helyere+neven masolod be, nem a masodik, oldschool neven.)

Atlantis: Regi verziokban az xvm-stat.exe toltotte le a statot, ami nem volt meghivva a replayek lejatszasanal.
Uj verzio viszont mar nem hasznalja azt, igy replaykor is mukodik a teljes funkcionalitasa.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#21640) Fel


Fel
addikt

Újabb különös lény:

Ugyan előreszaladt a kis botor, de azért remélem így is látszik micsoda félelmetes fegyverzettel száll harcba.
Értem én, hogy stock torony, de könyörgöm, ahhoz fel lehet rakni a hosszú 10,5 cm-est is... Ja, hogy azt elfelejtette kifejleszteni a KT-n..

Más...
A Gift shopban megjelentek ugye a kínai csodák, és marha jó a csomagjaik neve. 112: Orient Express; T-34-3: Passion Wagon. LOL

(#21641) Veatta válasza mynames (#21615) üzenetére


Veatta
aktív tag

Eddig is szerettem, de most hogy annyi HP-ja mint az IS3-nak, és 5,5 alatt tölt az ágyú, szerintem elég jó lett :)

(#21642) vhw válasza Fel (#21640) üzenetére


vhw
addikt

És látott már valaki belőlük egyet is?
Ma ~15-20 csata alatt eggyel se találkoztam, még véletlenül se.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#21643) Patrick76496 válasza Bad Pritt (#21440) üzenetére


Patrick76496
őstag

És akinek ez 8.8 előtt is sikerült. :) Szerk: Amúgy grat. Ja és jó az aláírásod. :DDD

(#21513) Djuree: Mit akarsz? Ez civilizált nyelven van írva. :P

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#21644) Bingisz válasza vhw (#21642) üzenetére


Bingisz
addikt

Én láttam őket, azt hiszem lőttem is ki belőlük, legalábbis a 112-ből biztosan.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#21645) Fel válasza vhw (#21642) üzenetére


Fel
addikt

Tegnap találkoztam a 3-as 112 platoonnal, és egy másik csatában egy szingli T-34-3-mal.
Valószínű, hogy bejön a számításuk a készítőknek ezzel a gift shopos vételi móddal, mert annyira nem árasztják el a játékot (és emellett még jobban is járnak..)

--------------------------------------------------

Ezt az újdonságot még nem is vettem észre:

Autoloaderes lövegeknél részletesen le van írva, hogy mennyi lőszer fér a tárba, mennyi a lövések közti és a teljes újratöltési idő. Korábban is megoldhatták volna.
És ha egy löveg több tankra is felrakható, akkor azokat az adatokat jeleníti meg, amelyiknek a fejlesztési ablakából megnyitottuk.

Valamint úgy veszem észre végre működik az, hogy ha valakit beletolok a vízbe, akkor killt nekem írja jóvá.
Nemrég sikerült egy 13 90-et betolni a vízbe T110E4-el (pont abban a csatában, amelyikben azzal az E-75-tel találkoztam). Kis bátor azt hitte, ha bebújik mögém, majd hagyom magam.. Tévedett, nem vagyok én olyan :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21646) GrooveHero válasza vhw (#21642) üzenetére


GrooveHero
addikt

34-3-ból már vagy 3-at, 112-vel még nem fuottam össze, Hát nem szeresse a T34 a 400-akat :(

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#21647) .mf válasza Preda (#21593) üzenetére


.mf
veterán

Na akkor én ezért nem kaptam meg erre:

Victory!
Battle: Fjords 2013.09.12. 22:36:02
Vehicle: VK 30.02 (M)
Experience received: 3 336 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 38 404
Battle Achievements: Top Gun, Sniper, Sharpshooter, Master Gunner

23 lövésből 23 talált és 23 sebzett :)) 2435 dmg, 6 kill

Vendingo: az csak a te játékstílusodtól és játszani kívánt szinttől függ, hogy melyik.
Pl. kínaiaknál nagyon jó facehuggerek vannak T-34-1-gyel kezdve felfele.
Németeknél a másik véglet, sniperek - pontos és jól átütő ágyú, de közelharcra nem annyira jó.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#21648) szallasi007 válasza nyunyu (#21632) üzenetére


szallasi007
őstag

Értem, köszi

(#21649) Fel válasza Fel (#21640) üzenetére


Fel
addikt

Na nee...

Ilyen nincs.. Ezek most rajzanak, vagy mi?

(#21650) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Üdv ebben a stat mod-ban nem tudjátok, melyik file-t kellene szerkeszteni, hogy a profitot számolja, ne pedig a bevételt számolja. Az alsó részen a profitot számolja a Kredit pontnál, de én szeretném ha a csatáknál is ezt írná.

[link]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.