Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#21401) Atlantis válasza vbbb (#21397) üzenetére


Atlantis
veterán

Damage panelből működik nálam az is, amit 8.5 óta használok, annyi, hogy most gui/scaleform mappába kell másolni a file-okat.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#21402) jano_77 válasza [HUN]Dani (#21399) üzenetére


jano_77
nagyúr

és mit tettél érte?
mert hiába írtam át amit nyunyu javasolt, nem változott nálam semmi!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#21403) Vitiris válasza nyunyu (#21369) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Nyunyu Mester!
Javítva a zoom, elég ha a packodba a scripts\client\AvatarInputHandler\aims.pyc -t berakod!

http://data.hu/get/6923169/vit_mod_deggiesmelty_hybrid8.8v2.zip

(#21404) dorka16


dorka16
aktív tag

Úgy tűnik a wotreplays még nincs átállítva a 8.8-ra. Pedig van egy 5000dmg csatám T29-el. :)

(#21405) jano_77


jano_77
nagyúr

Mára befejeztem, jó éjt mindenkinek!

Ha vki el tudja mondani pontosan, hogy mit is kell tenni, hogy XVM minden ablakban mutassa a beállításokat, az írja meg nekem legyen olyan szíves PÜ-ben vagy ha mást is érdekel, akkor ide, mert nem boldogultam vele sehogyan sem! :(
Csata betöltő képernyőn ok, de a csatában láthatón és a TAB-ra előugrón nem illetve a tankok felett mutatandó dolgokat sem jól mutatja sajnos! Erre keresném a megoldást és ehhez a segítségeteket.

Köszönöm és jó éjt! :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#21406) mynames


mynames
senior tag

Akármelyik modot rakom fel azt tapasztalom, hog sniper módból nem lehet kijönni görgetéssel, csak tab-bal... :F
Vagy ez eddig is így volt? Most olyan fura... :F

[ Szerkesztve ]

(#21407) dfsz34 válasza mynames (#21406) üzenetére


dfsz34
őstag

Töröld ki a noscroll file-t vagy írd át benne, hogy engedje.

(#21408) jano_77 válasza mynames (#21406) üzenetére


jano_77
nagyúr

keress egy olyan file-t, hogy NoScroll! Ezt töröld ki!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#21409) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

Tiger I sokkal jobb lett ! Tiger II észre se vettem a változást ! az E75 viszont nagyon érzékeny lett az emelkedőre, Panther I - II eddig sem volt jó hasonlóan papír most is...

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#21410) Don Vittorio válasza Quan-Chi (#21392) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Nekem is megvan. Nekem a 30.01 (H) nagyon feküdt, most teljesen átvariáltak mindent, egyelőre még nem találtam fogást rajta. Van az (M)-mel egy elit lövészem, mert eltaláltam egy rakatszor egy VIII-as valamit...

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#21411) Bingisz válasza nyunyu (#21324) üzenetére


Bingisz
addikt

Nyunyu!
Melyik fájl felel a csatában lévő óráért? (ami írja a napot, a dátumot stb....)
Mert az az egy dolog ami nekem nem kell.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#21412) mynames válasza dfsz34 (#21407) üzenetére


mynames
senior tag

dfsz34 és jano_77!

Köszönöm , megoldódott! :R
----
Most mentem egyet a pantherral! Hihetetlen jó lett! Le se sz..ja az emelkedőt most! Reload most is 3.8 sec majd 200-as pennel (ua) de valahogy az egész tank jobban tetszik mint eddig.

(#21413) [HUN]Dani válasza jano_77 (#21402) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Fogalmam sincs mit csináltam. Nekem alapból ilyen volt.

magyarsrac

(#21414) nyunyu válasza Bingisz (#21411) üzenetére


nyunyu
félisten

Melyik fájl felel a csatában lévő óráért? (ami írja a napot, a dátumot stb....)

Ha a bal felso sarokban levo reszletesebb feliratra+garazs orara gondolsz, akkor az a gui\flash\logos.swf

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#21415) Fel


Fel
addikt

Ez mekkora LOL már: [link]
Ugye a 8.8 egyik újítása az, hogy az auto TK rendszerben most már annak is bünti/kékülés/ban jár, aki a platoon társát lövöldözi. Ami üdvözlendő, és nagyon helyes. Erre az orosz szerón már ki is kapcsolják a fícsört, mert valami finom hangolást igényel... Túl sok ivánka és szásácska intézett magának ban? :D
A többi oldalon nem láttam még hasonló hírt, így lehet csak az orosz szerverre vonatkozik.

Elvileg van egy olyan újdonsága is a 8.8-as TK rendszernek, hogy a rammolással okozott sérülést csak annak számolja, aki gyorsabban haladt az ütközéskor. Úgyhogy elvileg a vakon száguldozó light betyárok kapnak majd büntit, míg akibe belerohannak, az nem.

(#21416) Don Vittorio válasza mynames (#21412) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Nekem a 30.01-esek eddig nem fexenek...

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#21417) Bingisz válasza Fel (#21415) üzenetére


Bingisz
addikt

Fentebb már linkeltem az FTR cikket, ahol egy videón prezentálták, hogy hogyan működik az új rendszer. A srác, hogy segítsen az artynak megtolta typeal az S51-et akinek a tolás közben többször is csökkent a HP-ja, és kb. 20 másodperccel később kibannolták érte... :DDD :W

Nyunyu köszi, már csak annyi a problémám, hogy ha a te configod helyére berakom a Fel félét, akkor nem megy a WN6 kijelzés. Hol hibázhattam?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#21418) Djuree válasza jano_77 (#21405) üzenetére


Djuree
félisten

nem birsz várni az uj xvm-ig? :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21419) Don Vittorio válasza Don Vittorio (#21416) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Na, a 30.02-vel 32362/2582, Tankász, Elitlövész, Kiváló lövés és Szárnysegéd. Alap felhasználói fiók, semmi prémium.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#21420) Don Vittorio válasza Bingisz (#21417) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Az hülyeség. Eddig rendszeresen segítettünk így egymásnak...

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#21421) Kakumix válasza Fel (#21415) üzenetére


Kakumix
senior tag

Két klántársamat ma este már bannolták is, mert hárman vonatoztak valamerre, az első megállt a másik kettő belement, majd a harmadik - aki nem klántárs - tovább tolta őket és erre a legelöl haladót / állót bannolta a rendszer. A második próbált kiszabadulni, ami nem sikerült, ezért rálőtt kétszer a hátsó agyatlanra, aki még mindig tolta, ezért őt is bannolták 24 órára. Szerintem ráférne egy kis finomhangolás, erre a büntető algoritmusra :)

Legyen szép napod!

(#21422) Bingisz válasza nyunyu (#21414) üzenetére


Bingisz
addikt

Szerk: Az csak a garázsban lévőt szedi ki. Nekem az nem kell ami a csatában mutatja.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#21423) nyunyu válasza jano_77 (#21405) üzenetére


nyunyu
félisten

Csata betöltő képernyőn ok, de a csatában láthatón és a TAB-ra előugrón nem illetve a tankok felett mutatandó dolgokat sem jól mutatja sajnos!

Ami a pakkomban van (majdnem) aktualis * XVM nightly build abban meg a csata betolto kepernyo nem jo. :DDD

Kozben neztem a hozza mellekelt konfigokat, mintha valtozott volna a battleloading bekezdes formatuma, ketteszedtek a formatLeft es formatRight-ot formatXVehicle es formatXNick-re, de akarhogyan varialom, sehogy sem jo, meg ugy sem, hogy a minta konfigbol atemelem a komplett bekezdest a sajatomba.

*:azota forditottak eggyel ujabbat, de az sem jo.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#21424) nyunyu válasza Bingisz (#21422) üzenetére


nyunyu
félisten

Akkor a \gui\scaleform\DebugPanel.swf lesz az.

Innen toltottem: Ingame clock 8.8

(BattleTimer.swf-et nem hasznaltam belole, az a Vitiris fele deegie's+meltymap's hybridbol van, mivel az a forgatas mero mutatja az effektiv pancelvastagsagot is.)

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#21425) Don Vittorio


Don Vittorio
őstag

Ja, nem tudom, ki kezeli az összefoglalót, de Don Vittorio/Donovitu az itteni/ottani névpáros.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#21426) Bingisz válasza nyunyu (#21424) üzenetére


Bingisz
addikt

Így már jó.
Köszi! :R

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#21427) nyunyu válasza Vitiris (#21403) üzenetére


nyunyu
félisten

Javítva a zoom, elég ha a packodba a scripts\client\AvatarInputHandler\aims.pyc -t berakod!
link

Thx, mukodik. :R

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#21428) #95904256


#95904256
törölt tag

A gift shopban kapható új kínai tankok később is lesznek vagy csak most kapni őket?

Megjegyzem, nekem tetszik az új statisztika panel. :)
Hogy lehet mások "Personal Rating" értékét megnézni?
Az hogy most 4140-en állok, semmit nem mond nekem. :)

[ Szerkesztve ]

(#21429) szallasi007 válasza Kakumix (#21421) üzenetére


szallasi007
őstag

Ez de beteg már, azért így elmesélve vigyorgok mint a tejbetök :DDD

(#21430) Kakumix válasza szallasi007 (#21429) üzenetére


Kakumix
senior tag

Miért nem így történt? Vagy csak kárörvendsz? :)

Legyen szép napod!

(#21431) #95904256 válasza Fel (#21415) üzenetére


#95904256
törölt tag

Fel: "Elvileg van egy olyan újdonsága is a 8.8-as TK rendszernek, hogy a rammolással okozott sérülést csak annak számolja, aki gyorsabban haladt az ütközéskor."

Ez csak a csapatsebzésre vonatkozik vagy az ellenséges tankokra is? Ez utóbbi nem lenne túl szerencsés, mert sokszor van olyan szitu, hogy két éppen töltő tank inkább egymásnak rontva beszaratóst játszik és ilyenkor nem kicsit lenne igazságtalan, hogy a lassabb tank nem sebzi a másikat.

(#21432) nyunyu válasza #95904256 (#21431) üzenetére


nyunyu
félisten

Ha ellenseges tankokra is vonatkozna, akkor kb. megszunne a kamikaze plecsni, hiszen a nagyobb ellen nem serulne, csak a belerohano kicsi.

BTW, ha csak a belerohano vakeger sebzodik, akkor a vetlen fel tovabbra is fizeti a negyszeres javitasi koltseget buntikent?

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#21433) Fel válasza #95904256 (#21431) üzenetére


Fel
addikt

"Elvileg van egy olyan újdonsága is a 8.8-as TK rendszernek, hogy a rammolással okozott sérülést csak annak számolja, aki gyorsabban haladt az ütközéskor."

A kérdés értelmetlen, ha tudod értelmezni a fenti szöveget. TK = Team Killing. Szóval semmi köze az ellenfélnek okozott sebzéshez.

-----------------------------------------------

Az FTR-en volt ez a kis videó: [link]. Valószínű az ehhez hasonló esetek miatt tették alvóra a most bevezetett rendszert, és tértek vissza a 8.7-es verzióhoz.

(#21434) iwu


iwu
addikt

a tigris p után jövő vk4502 elvileg mindenben ratyibb...jó az vmire? vagy inkább ne vegyem meg...

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#21435) bullseye válasza iwu (#21434) üzenetére


bullseye
addikt

Médiumnak elmegy, csak kicsit lassú. Nem szerettem,d e a statom egész jó volt vele úgy rémlik. A T9-es nekem sokkal szenvedősebb volt.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#21436) iwu válasza bullseye (#21435) üzenetére


iwu
addikt

ez nem túl biztató...lehet felejtőre teszem az ágat...mondjuk a p tigrincs fasza, azt megtartom...

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#21437) Strauss


Strauss
senior tag

Kicsit off. de azért.... :D:D:D

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#21438) szallasi007 válasza Kakumix (#21430) üzenetére


szallasi007
őstag

Ja nem kárörvendek, csak átéreztem a helyzetet hogy egy nyomi miatt még banolnak is, na ez azért már csak röhejes lehet

(#21439) Patrick76496 válasza nyunyu (#21202) üzenetére


Patrick76496
őstag

Azért az iszonyat pontos kicsit túlzás, maradjunk az átlagosan pontosnál. Azt viszont megerősítem, hogy jó az átütése. Alig lőttem vele gold ammo-t, bár még az IS-7-tel is ritkán szoktam. Az a 250 átütés is már rengeteg dologra elég. Amúgy ha E-75 és M103 közül kéne választani, akkor nekem is inkább E-75. Utóbbival az a baj, hogy mindenből jó, de csak egy kicsit. Egyébként kiemelkedő tulajdonsága nincs, mint a többi 9-es heavy tanknak.

(#21286) Bingisz: Egyik volt klántársam el sem hitte, hogy csak ennyit team DMG-t csinált a Type, de szinte biztos, hogy nem volt előtte baj vele,

(#21288) J.J. András:
a hírhedt 8.8cm-es löveg
Bocs, mi ezen már nem hatódunk meg. Amúgy semmit nem nerfeltek a 8.8-asok célzási idején, sőt, épp hogy buffolták a hosszúnak 2,9-ről 2,7-re...
mindenki csak orosszal meg kínaival menjen
Megyünk is. Amúgy te sem vagy rasszista. :U

(#21340) CHaooSS: Az átütőerejével szvsz nincs gond, inkább a páncéljával vagy a sebességével csinálhatnának valamit. ;) Vagy esetleg kicserélhetnék erre, úgy is nagyon hasonlít az IS-8-ra. ;]

(#21381) Remusz911: Próbáltam a teszten az E-75-öt, szerintem nem volt rossz. Egyébként jól emlékszel, tényleg akarták buffolni a Bélát, de végül nem lett belőle semmi. Csodálkoztam is már a teszten is, hogy miért a 8.7-es adatokkal rendelkezik még mindig. Gondoltam hogy valami bug, majd kijavítják, de még az élő szerveren is maradt 170/100/100 a páncélja és 17/20 a forgása stock/nagy lánccal.

Más: For The Record-on láttam ezt a képet, valaki legyen szíves világosítson fel, mi ennek a képnek a lényege. Csak nekem nem esik le?

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#21440) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

:')

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#21441) sith7 válasza Strauss (#21437) üzenetére


sith7
nagyúr

Fanatikus :C

(#21442) iwu


iwu
addikt

gigalol:D:D:D:D
tök jó körön vagyok a tigrisemmel (utolsó körüli, mert holnap megvan a tigrincs2), ráéreztem, osztom a szeretetet vele...erre elmegy a mobilnet, mikor visszajön, 4 tank közt figyelek a sziklára ragadva...gyors tolatás, 250 hpvel visszaérek a fedezék mögé:D
még pár lövés, és kiszednek...tankász plecsni:D:D:D:
ééééés mingyárt sírok...
ez a buzi peccs kikapcsolta a replay rögzítést, és nincs meg... :O :O :O :O :O :O :O :O
(másnak is?)

[ Szerkesztve ]

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#21443) Bad Pritt válasza iwu (#21442) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

nekem elvileg be van kapcsolva, el is menti, de valamiért a visszajátszás nem jó :F

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#21444) iwu


iwu
addikt

jah, és elit lett a tiger, de nem engedi bekapcsolni a legények gyorsított képzését:(

kilép-belép megoldotta...más csak a replay miatt fáj a szívem:(

(#21440) HáGé az derék bukott körrel:D

[ Szerkesztve ]

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#21445) Bad Pritt válasza iwu (#21444) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Majd megölt az ideg, főleg mert a végén rajtam múlott a meccs és elszámoltam magam kétszer is. Mondjuk azt nem tudom, hogy érhetett ez ennyi xp-t 8as csatában olyan 4K kiosztott sebzéssel, de győzelemmel ez 2000 fölött lett volna prém nélkül :O

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#21446) dfsz34 válasza Bad Pritt (#21445) üzenetére


dfsz34
őstag

Most már olyan van a 8.8.-tól, ha kapsz valamilyen plecsnit (mint kaptál, top gunt), akkor megkapod azt az xp-t és kreditet, mintha nyertél volna. Ki is írja valami kacifántos angol szöveggel, ha megnézed a részletezőt. Nekem is volt ilyen mesterlövész-el.

[ Szerkesztve ]

(#21447) Bad Pritt válasza dfsz34 (#21446) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ja én is gondoltam valami ilyenre, mert már délután is volt, hogy vesztesként én hoztam a legtöbb xp-t az egész meccsből és egyedül többet mint a 14 csapattárs :D
De végülis ez a meccs arra jó volt, hogy bebizonyítsam pár embernek, hogy a T-44 igenis egy g*cijó tank, sőt! :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#21448) csapee


csapee
senior tag

Mintha T-30-on most tobb sebzest adna. Tegnap este E-75-be 1100-at vitt le (tuzet nem okozott), egy KT-t meg egy lovesbol tuzzel kivegzett 1600hp. Szinte nem volt 850 alatti sebzes.

Csapee

(#21449) Linkin


Linkin
senior tag

Van màr teszt xvm az vajon megy a mostani cèlzó modokkal?

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#21450) Vitiris válasza Linkin (#21449) üzenetére


Vitiris
aktív tag

igen

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.