Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#21051) jano_77


jano_77
nagyúr

új szerzeményemmel - tegnap vettem meg és mentem egy kört - a Type 58, ma a második körére meg lett az ÁSZ tier 8-ban! :))

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#21052) Angel1981 válasza [HUN]Dani (#21022) üzenetére


Angel1981
veterán

Micsoda véletlen, én is PONT ezt a két T6 vasat akarom megvenni - aztán sokáig nem tervezek vásárolni semmit. :)

jano_77: az igen! :R
És még én voltam elégedett a BDR G1 negyedik körös 1. osztályával! :D

[ Szerkesztve ]

(#21053) echterion válasza #43783936 (#21048) üzenetére


echterion
nagyúr

És ha képzett tüzéreket pakolok bele? Akkor maradnak tüzérek?

**********

(#21054) Don Vittorio válasza sith7 (#21050) üzenetére


Don Vittorio
őstag

"Versenyért" - de ez nem 75k. Matildázok, aztán sorban hármakat lövök ki meccsről-meccsre.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#21055) sith7 válasza Don Vittorio (#21054) üzenetére


sith7
nagyúr

áh, értem

(#21056) Vitiris válasza virkir (#21046) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Szia nem kell semmi!
Fontos hogy nem kell már az xvstat.exe-vel indítanod! Simán indítod!
És nézd meg hogy a scaleformba a régi xvm-ből ne maradjon semmi, pld. battleloading.swf így naturan kell.
Ahogy a zipben van! A régi xvm konfigod fog vele működni.
Egy dolog nem megy még benne a hangár statisztika rész. De csata alatt látod még a teszt szerveren is.

(#21057) Vitiris válasza virkir (#21047) üzenetére


Vitiris
aktív tag

akkor biztos hogy maradt még valami a régi XVM-es fileok-ból. Nézd meg mi a kettő közt a különbséget a többit töröld le.
Az XVM könytáratból csak a /mods kell meg a gyökérben a xvm.swf a többi nem mert az az alap konfig.

(#21058) Don Vittorio válasza Don Vittorio (#21054) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Lassan megvan vele az egyes átlag. Csak az a vacak, hogy kicsit olyan, mint a régi viccben:
- Hányszor volt jó?
- Háromszor...
- És neki?
- Ja!? Hát ő nem jött el...
Sz'al ezzel a tankkal is később ér az ember a buliba, aztán gyorsan kell elmenni néhányszor...

[ Szerkesztve ]

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#21059) virkir válasza Vitiris (#21057) üzenetére


virkir
veterán

Na gyomlálva működik de színezni nem színez se a wot.exe se a stat.exe-vel ergo ott vagyok ahol két hete :D
A stat.exe dob valami hibaüzenetet de ehhez én tudatlan vagyok.

Ja és a loading képernyőn még mindig nem igazítja egy irányba az ikonokat.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#21060) Don Vittorio


Don Vittorio
őstag

Észrevettétek, hogy vannak keselyűk, akik figyelik, hogy egy ellenséges tank mikor kerül hajszálra a kilövéstől, és akkor durrantanak rá, hogy övék legyen a skalp? Nagyon rühellem az ilyet.
Én is szoktam lebzselni, de úgy csinálom, hogy odaállok a szakaszban játszó kettő vagy három mellé harmadiknak vagy negyediknek, és úgyis megértjük egymást alapon segítem őket. Gyakran bejön.
.
.
.
Na, közben megvan a +250k is.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#21061) dorka16


dorka16
aktív tag

Végre elkezdte alkalmazni az intuíciót az egyik töltőm. Tök jó volt, valami nagyobb AMX-et leláncoltam HE-vel, váltás alaplőszerre ami rögtön belül betöltődött és vége is volt. Csak nézett mint hal a szatyorban amikor a SU 152 3mp belül 2X is lőtt. :DDD

(#21062) Vitiris válasza virkir (#21059) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Az xpm-hez már nem kell a stat.exe! nem használ dokan-t! Simán inditod a WOTLauncher.exe. A lényeg a script könyvtárban van.

[ Szerkesztve ]

(#21063) Vitiris válasza virkir (#21059) üzenetére


Vitiris
aktív tag

És látom a default xvm configo-t akarod használni, nem a sajátod?

(#21064) mynames


mynames
senior tag

kb. 16.00 óta tolom és hát elszomorító , hogy mi van. A csapat fele 0 sebzéssel zárja a meccset és folyamatosan jönnek a troll szakaszok...GwTigerhez sturmpz és hasonló ütőképes idióták...A kempelő top heavykről már nem is beszélve... :W
A 15 emberből kb 3-4 ér valamit akik vért izzadnak, hogy ne legyen bukó 3 perc alatt..kezd elegem lenni, régebben szerintem nem volt ennyi hülye...

[ Szerkesztve ]

(#21065) #43783936 válasza echterion (#21053) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nagy valószínűséggel, de sose lehet tudni.
Ami biztos: a rá kiképzett legények átkerülnek a med kategóriából heavybe.

(#21066) virkir válasza Vitiris (#21062) üzenetére


virkir
veterán

Na ez érdekes mert amiket eddig leszedtem azokban semmi script-be való nem volt.
Nem a def-et használom csak hüjjén van megcsinálva mert abba lett belerakva az enyém.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#21067) Dr_Syrex válasza dorka16 (#21061) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Nagy TD-ken lehet hasznos ez a képesség. Lehet ki is próbálom majd a JgPzE-100-on :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#21068) Vitiris válasza virkir (#21066) üzenetére


Vitiris
aktív tag

értem

Ezt szedted le? a gui mappában ott a script mappa!

(#21069) Don Vittorio


Don Vittorio
őstag

Skacok, ez az át-/kiképzés dolog hogy van? Ha egy tankból kiveszem a legénységet, és beteszem egy másikba, akkor arra _IS_ ki kell képezni, vagy arra _ÁT_ kell képezni, és az előző tankos alapképességeiket "elfelejtik"? És mi van a másodlagos, harmadlagos extra képességekkel?
(Vagy, ha 100 arany/kopf képzem, élből 100%-ra, akkor minden marad a régiben?)

[ Szerkesztve ]

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#21070) bullseye válasza Don Vittorio (#21069) üzenetére


bullseye
addikt

Át. Egyszerre csak egy tankot kezelnek, mert idióták :)
És vesztenek vele XP-t, attól függően ingyen, pénzért vagy aranyért képzed őket, és ugyanolyan kategóriában, vagy eltérőre. A skillek és perkek maradnak, ha már kiválasztottad őket, ha csak "+" jelként van extra tapasztalat, azt felhasználja az átképzéshez.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#21071) virkir válasza Vitiris (#21068) üzenetére


virkir
veterán

Hát nekem nincs

Töltöttem már mindenhonnan flex4,6-4,10 egyikben sem volt script könyvtár.
Felraktam szűz mod könyvtárra és úgy sem működött csak az a kérdés nekem miért nem adja a script-et?
Mondjuk az is érdekes, hogy így délutánra már a mod oldalakon szokott lenni jópár xvm pakk most meg még egy sincs.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#21072) Fel válasza echterion (#21053) üzenetére


Fel
addikt

Igen, azok maradnak, mivel ők nem a 3001H személyzete, hiába ülnek benne.
Visszafelé is így van: A 3001H legénysége akkor sem ússza meg az átképzést, ha történetesen a barakkban, vagy másik tankban lapulnak.

-------------------------------------------

És yay! Holnap jön a 8.8!
De várom már azt a 25k free xp-t.. Nagyon jó lenne végre valami rendes löveg a WZ-120-ra mert a 132 100-asa nem az igazi :)

------------------------------------------

virkir: Megnéztem a linkelt oldalon lévő 8.8 CT XVM pakkot, erre nem teljesen üres a scaleform mappa benne...

[ Szerkesztve ]

(#21073) virkir válasza Fel (#21072) üzenetére


virkir
veterán

A scaleform-al nincs is baj de kéne egy script könyvtár is elvileg ami meg nekem nem akar megjelenni.
Evitte a szisza biztos :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#21074) dfsz34 válasza Dr_Syrex (#21067) üzenetére


dfsz34
őstag

Minden hosszú töltésidejű tankra mehet, ráadásul ha két töltő van, akkor felmegy az esély 34%-ra, az már jó lehet. Pl Is7 lő szép kettőt. Mondjuk itt annyi ellentmondás van, ha a programban nézed, akkor ott azt írja, hogy betöltve kell legyen, de a wiki szerint ez nem szükséges. Ezek szerint nem kell betöltve legyen, az még jobb bár talán csak egy programhiba, mondjuk gondolom eddig nem sokan reklamáltak miatta :) Egyértelműen hasznosabb, mint az adrenalin rush.

(#21075) Veatta


Veatta
aktív tag

Scoutoláshoz:

(#21076) Vitiris válasza virkir (#21071) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Bocs a gui-n kívül van :D

\res_mods\0.8.8 Common Test\scripts :R

A 4.10 kell a 4.6 azt hiszem linuxos

[ Szerkesztve ]

(#21077) .mf válasza jano_77 (#21051) üzenetére


.mf
veterán

Szép :)
Nekem a rekord ilyen téren: Grille első körrel egyből ász, 9 killel -- ebből 4 úgy, hogy már csak egyedül voltam, TD-módban

Victory!
Battle: Lakeville 2012. november 4. 9:53:17
Vehicle: Grille
Experience received: 8 165 (x5 for the first victory each day)
Credits received: 41560
Battle Achievements: Top Gun, Master Gunner, Reaper, Mastery Badge: "Ace Tanker"
9/9+2/13, 2399 dmg, 9 kill, 10 dmgd, 3 det, 0 hit

Tetszik ez a Leo Proto is, épp csak felkerült a nagy ágyú után a torony is, amikor ezt mentem vele:

Victory!
Battle: Malinovka 2013. szeptember 8. 6:43:37
Vehicle: Leopard prototyp A
Experience received: 1 340
Credits received: 56 533
Battle Achievements: Confederate, Reaper, Mastery Badge: "Ace Tanker"
18/19/22, 5606 dmg, 4 kill, 10 dmgd, 1 det, 3327 spot, 1380 pot

Azóta volt 2-3 db 6000 dmg feletti meccsem is vele, meg jópár 4-5k dmg-es is. Érdekes módon a winrátám vele még a nagyágyú grindolása miatt (meg néhány zseniális csapat miatt, akik akkor sem tudnak nyerni, ha kiosztok 5k dmg-et) nem éri el az 50%-ot, mégis az in-game effje X-es kategória, 3250....

Elkezdtem a másik német med ágat is, Panther2 a garázsban, kis nyögvenyelős grindolás után freexp-ből torony, hogy ágyút rárakhassam, háááát, remélem lesz jobb is. Lassú meg nem is elég sniper. De nem is érte, hanem az E50M-ért tolom. Látom a change notesban, hogy változtatni fognak rajta valamit, gondolom nerfelik, most, hogy nekikezdtem? :))

Kösz a VK-s tippet, akkor gyorsan beszerzem, a garázshely mindig jól jön :)
Mit lehet még tudni a holnapi peccsről?

Vittorio: ottawiki... átképzed, ahogy a neve is mutatja. Onnan csak prémium-tankba lehet áttenni átképzés nélkül, az eredeti tankjukba már nem. Kredites képzéssel azonos jármű-kategóriával 10% szint-veszteség, más kategóriánál 20%.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#21078) nyunyu válasza dfsz34 (#21074) üzenetére


nyunyu
félisten

Minden hosszú töltésidejű tankra mehet, ráadásul ha két töltő van, akkor felmegy az esély 34%-ra, az már jó lehet.

Osszeadodik az intuition?

Van par perk, amire kifejezetten irjak, hogy csak az egyik szamit, hiaba van ket embernek is.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#21079) [HUN]Dani válasza Angel1981 (#21052) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Én megvettem végül a T-150-et. Rátoltam egy adag free xp-t és hihetetlen jó. Szerintem jobb, mint a KV-1S minden szempontból.

magyarsrac

(#21080) Reaper


Reaper
őstag

Nem is figyeltem mennyinél járok, csak lőttem akit értem :DDD

(#21081) mynames válasza nyunyu (#21078) üzenetére


mynames
senior tag

Szerintem nem adódik össze...

Teszt szerón a Chinese Premium Tank T-34-3, Tier VIII Medium Tank-ot ki lehetett próbálni? Ha igen aki ment vele árulja el milyen volt.
Vajon lesz-e olyan jó mint a legendás Type 59 mikor megjelent..?

Tundra térkép, őszi stílus? Akkor erre majd kell új álca festés is?

[ Szerkesztve ]

(#21082) Kakumix válasza nyunyu (#21078) üzenetére


Kakumix
senior tag

Az intuition összeadódik, de nekem még sosem sikerült duplán lőnöm vele. Az viszont kb. igaz, hogy háromból egyszer azonnal vált, nem tölti újra.

Wikiből: The effect of this Perk is cumulative, so if a vehicle has two Loaders and both Loaders have this Perk then the chance for a switch will increase by 34%.

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#21083) virkir válasza Vitiris (#21076) üzenetére


virkir
veterán

Leszedhetem még százszor akkor sincs nekem script sehol a zip-ben

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#21084) dfsz34 válasza nyunyu (#21078) üzenetére


dfsz34
őstag

"so if a vehicle has two Loaders and both Loaders have this Perk then the chance for a switch will increase by 34%."

Azt írja a Wiki.

A Wiki szerint nem kell betöltve legyen,
" regardless of whether the gun was loaded and ready to fire or in the middle of the loading process. "

A programban viszont a leírásnál azt mondja, hogy csak akkor lehet váltani, ha már betöltött az ágyú.

A Wikinek van igaza, ezt kipróbáltam, töltés közben is lehet váltani, csak olyankor onnan folytatódik ahol éppen volt a töltés folyamata.

A fórumtárs azt mondja, hogy ráadásul lövés után ha aktív az intuíció, akkor azonnal betöltődik, na ezt én még soha nem próbáltam, mert inkább előre szoktam váltani, de ez nagyon jó dolog lenne.

Most próbálgattam, de nekem csak gyorstüzelő tankon van ilyen perk és szinte képtelenség kipróbálni úgy, hogy még a csatára is figyeljek fél szemmel, meg ne legyen még betöltve, de még próbálgatom, csak vége lett a csatának.

[ Szerkesztve ]

(#21085) Don Vittorio válasza bullseye (#21070) üzenetére


Don Vittorio
őstag

És működve is maradnak, nem kell nekik az alap képzés 100%-os állapota? Tehát lehet, hogy 80% az alap, de van 2-3 működő extrájuk? (Ölég életszerűtlen az egész már a felejtéses dolog is marhaság.)

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#21086) Alurion válasza Preda (#21008) üzenetére


Alurion
csendes tag

Ez mindig változik, nekem 8100 körül lett meg, 7-re nem kaptam semmit anno.... :((


(#21087) Alurion


Alurion
csendes tag

Tudja valaki mi annak a mod-nak a neve ami a térképen jelöli a korábban spot-olt tankok típusát és legutóbbi helyzetét?

(#21088) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Egy apróság azoknak akik Nvidia kártyás, szerényebb teljesítményű notebook-al hajtják a WOT-ot.
A 320.49 WHQL driver-t erősen ajánlott kipróbálni, nálam egy meglehetősen sovány gépen (i3, 4gb ram, nvidia 315m) átlag 7-8 fps-t javult a helyzet, talán nálatok is működik (igaz kicsit megkésve írom ezt, a 8.8 már a kertek alatt van és holnap meg is érkezik).

(#21087) Alurion: A Locastan Minimap mod-ban talán van ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#21089) Vitiris válasza virkir (#21083) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Becsomagoltam neked az enyém! Nézd meg EZT!

(#21090) sebijani1982 válasza Alurion (#21087) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Locastan minimap ebből van HD és sima verzió is.

Ezen az oldalon keresgélj lefelé: [link]
Közvetlen letöltés: [link]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#21091) .mf válasza Alurion (#21087) üzenetére


.mf
veterán

xvm-statban is benne van

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#21092) bullseye válasza Don Vittorio (#21085) üzenetére


bullseye
addikt

Nem tudom mi a hivatalos, de nekem 6th sense működött emlékeim szerint - de lehet, hogy csak a prémium tank miatt, amiben képzek...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#21093) sith7 válasza Fel (#21072) üzenetére


sith7
nagyúr

Azt már lehet tudni, hogy mi az az időtartam, ami alatt el lehet adni az SP - t ?
Régebben írtak olyant is, hogy ha már mész vele 1 kört, akkor már nem lehet eladni ... erről valami ? :F

(#21094) virkir válasza Vitiris (#21089) üzenetére


virkir
veterán

Köszönöm ebben már benne van, ha géphez férek kipróbálom.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#21095) bullseye válasza sith7 (#21093) üzenetére


bullseye
addikt

Nem hallottam ezt, de nehezen hinném, hiszen kéne ahhoz menni pár kört, hogy rájöjjön az ember jobb lett, vagy rosszabb...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#21096) virkir válasza Vitiris (#21089) üzenetére


virkir
veterán

Na ezzel már működik csak kicsit hektikusan színez szvsz a szerver hülyülhet.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#21097) Télapó_


Télapó_
tag

Üdv.

(#21098) Angel1981


Angel1981
veterán

Ezt csinálja utánam valaki! :D
15:0 - 2:30 másodperc alatt!

Talán ha nincs egy, a saját csapatjára támadó trollunk, jobban bírtuk volna!
(És az ellennek volt pofája beírni, hogy "GG" meg hogy ":D") :W

(#21099) sebijani1982 válasza Télapó_ (#21097) üzenetére


sebijani1982
senior tag

:Y :R :R :R :R :R Gratulálok! :Y :R :R :R :R :R

Replay esetleg elérhető?

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#21100) Don Vittorio válasza Télapó_ (#21097) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Igazán szerencsésen sorsolta az ellenfeleket...

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.