Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#20901) KisApám válasza Flayer (#20898) üzenetére


KisApám
addikt

Viszont a csapatjáték katasztrófa.
Szájtáti töketlenek hada.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#20902) Angel1981 válasza forras2 (#20900) üzenetére


Angel1981
veterán

Á, igen, homályosan rémlett valami, most beugrott, köszi! :R
Ez engem nem érint - inkább veszek most féláron garázshelyet! :)

(#20903) #35692544 válasza Balage76 (#20897) üzenetére


#35692544
törölt tag

nem hiszem hogy olyan sok ezüstöd lenne ;]
a td-re egy periszkóp távcső 500k, álca háló 100k, venti 50 vagy 100K
egy célzás vagy töltés gyorsító is kb 200k

[ Szerkesztve ]

(#20904) echterion válasza Angel1981 (#20902) üzenetére


echterion
nagyúr

Én meg 500ezer kreditért. Aminek kb. 50%-a visszajön, miután eladtam a 3001H-t. Plusz még lesz egy extra tankocskám is, amit szintén eladhatok, ha akarok. :P

**********

(#20905) nyunyu válasza Balage76 (#20894) üzenetére


nyunyu
félisten

Ha például az LTP-ben már mindenki 100%-os az alapképzettségéből, és 80%-os a spec kiképzésből, de rájövök, hogy én nem ilyen spec képzettséget akartam, akkor mit csinálhatok?

1. skill 0-rol 100%-ra: ~210k XP
2. skill 0-rol 100%-ra: ~420k XP
n. skill: 2^(n-1)*210k XP

Skilleket el lehet dobni:
- ingyen: skilleken osszegyult XP 20%-a elveszik. (2x100% skilles legenysegnel az 126k XP bukta!)
- creditert: skilleken osszegyult XP 10%-veszik el, feleannyi mintha ingyen kepezned at. (20k credit/fo)
- goldert: minden XP megmarad. (200 gold/fo)

Azt tudni kell, hogy ha skill eldobasnal nem 100%-os a legenyseg (mert atkepezted masik tankra elotte), akkor a skilleken gyulo XP egy reszet arra hasznalja fel, hogy az alap kepzettsegbol hianyzo XPt kipotolja.

Ja, nem lehet valogatni, hogy mit akarsz eldobni, mindig az osszes skillt torli, es lehet egyesevel feltenni, amit akarsz.

Mikor erdemes eldobni?
Mondjuk elerte a commander a 100+30%-ot, akkor kicsereled az addig gyult kepesseget 6th sensere. (ami csak akkor aktiv, ha 100%-os, alatta holt teher!)
Ha mar 2 skillt akarsz cserelni, akkor erdemes lehet megvarni a kovetkezo crew retraining akciot (kb. havonta van ilyen, ha jol remlik mult heten volt.), es akkor felaron, 100 gold/foert nem buksz 70k XPt.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#20906) nyunyu válasza forras2 (#20900) üzenetére


nyunyu
félisten

IS-emen van töltésgyorsító meg célzásgyorsító.
De eladósorba kerül a járgány. 10-10 aranyért leszerelem róla a cuccokat, akkor azokat csak másik orosz heavyre tudom feltenni, vagy bármilyen másik nehézre?

Leszerelt cucc nincs nemzetiseghez kotve, talan csak az extra felfuggeszteseket nem lehet masik tankon hasznalni.

EGLD ramegy tetszoleges tankra, large rammer kb. T7-tol kezdve minden heavyre+TDre passzol, ami nem taras.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#20907) forras2 válasza nyunyu (#20906) üzenetére


forras2
őstag

Szuper, akkor az E75-re jók lesznek :K

(#20908) #43783936


#43783936
törölt tag

Megjöttek a kölök. :W
Karélia védelem 3 perc alatt 15:2-es vereség.
Új csata, új pálya 4 perc alatt 15:3-as győzelem.

(#20909) csapee válasza Flayer (#20895) üzenetére


csapee
senior tag

Nekem meg csak a T-43 van meg stock-ent kezdve fenomenalisan szar. Tier5-os agyu altalaban 8-9 ellen es korbeforogni se olyan gyors. Mar raktam bele 2 skill-es legenyeket 6. sensel, hogy csak scoutoljak vele valamelyik bokorbol tavcsovel, de nem az igazi.

Csapee

(#20910) mynames válasza csapee (#20909) üzenetére


mynames
senior tag

Stockként minden szar általában. Ez ellen jó lehet a free xp. Amikor kihúzok egy új tankot akkor addigra azért összejön 30-40k free xp és abból talán felmegy vagy elég közeli a legjobb elérhető cső a vasra.

T43-at én nagyon szerettem. 72 kör alatt meglett a tank ász és 63% a winrate-em vele. Bár szerintem spotolni nem az igazi, inkább csipegetni jó vele nem túl közelről. Mint egy párduccal kb.
Nem tartottam meg mert a legjobb 7-es mednek a párducot tartom, mert közel 200-at penetrál a hosszú csővel és 0.32m a pontossága.

[ Szerkesztve ]

(#20911) odrif


odrif
MODERÁTOR

Én ma biztos megtalálok minden hülyét:[link]

20 éve a Prohardveren

(#20912) dfsz34 válasza #43783936 (#20908) üzenetére


dfsz34
őstag

Karélia védelem 3 perc alatt 15:2-es vereség

wtf? Az egy nagyon kiegyensúlyozatlan pálya támadás módban. Ha egy kicsit is ügyes a védelem, nincs esély legyőzni őket csak nagyon összedolgozó csapattal talán, talán azzal sem.

Mondjuk a babuinok meg szokták rohanni a hegyet, ahol el is pusztulnak úgy, hogy a társaiknak esélyük sincs segíteni, mert túl messze vannak és akkor könnyű dolguk van utána a támadóknak.

Mondjuk iszonyat mi megy, redshire, scouttal vagyok, gyorsan beállok foglalni. 14 tank! a mellette levő hegyen
3 perc múlva már csak ketten maradtunk, aztán vége, én kaptam a legtöbb xp, mert foglalás közben kilőttem két tankot, a többiek semkit

[ Szerkesztve ]

(#20913) Balage76 válasza nyunyu (#20905) üzenetére


Balage76
senior tag

Értem, köszönöm!

Úgy rémlik, hogy a legtöbb xp-t mindíg a legkevésbé képzett katona kapja, ez azt is jelenti, hogy ha a 4 személyes legénységből az egyiknél módosítok, ezáltal ő elveszít 20%-ot és így mondjuk 60%-on lesz míg a többiek 80%-on. Ezután a következő csatákban a 80%-osok addíg nem fejlődnek tovább amíg a 60%-os utol nem éri őket? (vagy fejlődnek ők is, csak a 60%-os arányaiban jóval több xp-t kap mint a többi?)

[ Szerkesztve ]

(#20914) Flayer


Flayer
senior tag

Az új oktatási törvény szerint az általános iskolában 16 óráig bent kell lenni!
Tehát a szobanövények most nemrég értek haza,burkoltak valami kaját és leültek wot-ni!
Ez az időszak az esti lefekvésig csak a mazovista hajlamú pro játékosoknak ajánlott!:)

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#20915) odrif válasza Flayer (#20914) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Hát ezt észre is lehet venni, sem Tier 5, sem Tier 9-ben lehetetlen nyerni. Főleg hogy egymás után dobálja be a Severogorsk pályát annak is a rosszabbik oldalát.

20 éve a Prohardveren

(#20916) PAtr0n válasza nyunyu (#20905) üzenetére


PAtr0n
addikt

LTP-ről jut eszembe, pár perccel ezelőtti LTP-t abálás. 2 egymást követő lövés Hetzer-ből, mind2szer Blown UP az eredmény :D De amúgy már máskor is megfigyeltem, hogy az LTP-k, könnyen robbannak...

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#20917) Jolet


Jolet
őstag

volt pár TankÁszom a napokban, ha valakit érdekel [link] itt megnézheti...
képekkel most nem terhelnélek titeket

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#20918) nyunyu válasza Balage76 (#20913) üzenetére


nyunyu
félisten

Úgy rémlik, hogy a legtöbb xp-t mindíg a legkevésbé képzett katona kapja

Az csak akkor igaz, ha mar elit a tank, ES be van kapcsolva a gyorsitott kepzes.
Olyankor a normalisan tankra kerulo XP irodik jova a leggyengebb emberre, tankon nem fog gyulni.

Ha van akar egy modul vagy kovetkezo tank, ami meg nincs belole kifejlesztve, akkor nem elit, es nem tudod bekapcsolni a gyorsitott kepzest.

Egyebkent ha be van kapcsolva, akkor latod, melyik legeny fogja kapni a meccs vegen a dupla XPt, mert a neve melle tesz egy akademia ikont.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#20919) odrif válasza nyunyu (#20918) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

latod, melyik legeny fogja kapni a meccs vegen a dupla XPt, mert a neve melle tesz egy akademia ikont

Na ezt sem tudtam eddig. :R

20 éve a Prohardveren

(#20920) Don Vittorio válasza dorka16 (#20843) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Ööööö, mitől buzi a Churchill?

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#20921) nyunyu válasza odrif (#20915) üzenetére


nyunyu
félisten

Hát ezt észre is lehet venni, sem Tier 5, sem Tier 9-ben lehetetlen nyerni.

Top TDnek lenni jo...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#20922) RAiN91


RAiN91
őstag

Sziasztok
Van most valami olcsó T8-as tank? Mint nem rég a T26E4.

(#20923) Enzolord válasza Don Vittorio (#20920) üzenetére


Enzolord
addikt

Hátulról szereti benyelni..:) És akkor csak úgy lángol... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#20924) nyunyu válasza Balage76 (#20913) üzenetére


nyunyu
félisten

Lejart az elozo szerkesztesi idom :(

Ezután a következő csatákban a 80%-osok addíg nem fejlődnek tovább amíg a 60%-os utol nem éri őket? (vagy fejlődnek ők is, csak a 60%-os arányaiban jóval több xp-t kap mint a többi?)

Normalisan minden ember azonos XPt kap, ha nem serult, amennyit a tank.
Legenyseg ellott tagjai csak fele XPt kapnak.

Ha be van kapcsolva a gyorsitott kepzes, akkor a leggyengebb ember fogja kapni a tank XPjet, kvazi o dupla gyorsan fejlodik a tobbiekhez kepest, idovel utoleri oket.

Ha egyik legeny sem lett skill resetelve, meg nem lovik el feltunoen tobbszor, mint a tobbieket (lasd ARL V39 pupjaban levo commandert), akkor nagyjabol felvaltva kapjak a dupla XPt, azonos utemben fognak fejlodni.
-> 3 fos legenysegnel igy +33%-ot, otfos tanknal +20%-ot jelent fejlodesi utemben a gyorsitott kepzes.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#20925) dorka16 válasza Don Vittorio (#20920) üzenetére


dorka16
aktív tag

Hát mert szereti a dákeszt és a Churchill férfi név. :DD

(#20926) Don Vittorio válasza dorka16 (#20925) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Legyél liberálisabb egy fokkal...

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#20927) KisApám


KisApám
addikt

Megvan a 250 000! :DDD
Ma már kaptam 1x75 000-et is. ;]
Jó ez a nap :C

Csak nem tudok fejleszteni.
XP kellene de nagyon sok.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#20928) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Letöltöttem a beta klienst, de valamiért nem enged be a WoT-os jelszavammal/email címemmel. Mi lehet a baj?

(#20929) v!ct0y válasza GeneraL_XTX (#20928) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nem volt mostanság jelszó váltás?

(#20930) GeneraL_XTX válasza v!ct0y (#20929) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

de, nemrég változtattam. De hiába írom be jelenlegi jó jelszavamat, az se jó. :(

(#20931) v!ct0y válasza GeneraL_XTX (#20930) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ha a régivel se jó akkor passz.

(#20932) HellGreg


HellGreg
őstag

SZiasztok, valaki meg tudná nekem mondani, hogy kell pontosan printscreent csinálni a játékban és pontosan hova menti őket? Olvastam hogy F12-t kell nyomni de nem mentett sehova semmit, se a priontscreen gombbal. Köszi

(#20933) odrif válasza HellGreg (#20932) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Elvileg a printscreennel a Worldoftanks--->Screenshot mappába menti.

20 éve a Prohardveren

(#20934) L-e-f-i-e


L-e-f-i-e
senior tag

Jó szelet :D

Amikor a pilotának+lövésznek kisztok egy-egy elsődleges skillt, pl a két látotáv növelés össze adódik vagy nem érdemes ugyanazt adni a kettőnek?

=^-^=

(#20935) Rellind válasza Angel1981 (#20821) üzenetére


Rellind
senior tag

Engem kajak nem érdekel mit hova pakolnak.Majd eladom ha nem tetszik. Csak itt is megfigyelhető ha valami jó,akkor azt elb*szák. Jó lesz majd vele menni tier8 ellen...
Egyik kedvenc tankom amúgy, nem akar/tud mindenki Löwe-t venni aranyért. :DDD

(#20936) L-e-f-i-e válasza L-e-f-i-e (#20934) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Basszus most esett le, hogy a másik topicba akartam ezt, vegyétek figyelmen kívül, szerkeszteni már nem tudom :B

=^-^=

(#20937) HellGreg válasza odrif (#20933) üzenetére


HellGreg
őstag

Megtaláltam, köszi.

[ Szerkesztve ]

(#20938) Patrick76496 válasza nyunyu (#20870) üzenetére


Patrick76496
őstag

Azért a KV-1S-nek sincs annyira rossz gun depression-je. Annak -8°, csak a mai napig nem értem, hogy az IS-nek miért nem annyi, amikor ugyan az a torony. :U Egyébként szerintem is sokkal jobb tank az M6.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#20939) csapee


csapee
senior tag

Egyre rosszabb ez a játék, ez a sok vörös újonc csak tölteléknek van. :((

Csapee

(#20940) HellGreg


HellGreg
őstag

yess :) :))

[ Szerkesztve ]

(#20941) dorka16


dorka16
aktív tag

Beírja a fickó: -Magyar?
Válaszom: -Én inkább letagadnám ha már behoztam egy T2-es tankot a T7-ek közé.
Csinált egy fasza kis szakaszt Luchs-ból meg BT-2-ből. Jól festettek a T29-ek mellett. :W Asszem nem nyertünk.

(#20942) Fel válasza Patrick76496 (#20938) üzenetére


Fel
addikt

A lövegkitérítésbe a löveg tornyon belüli kiterjedése is beleszól (vagyis leginkább ez..). A D-2-5T és a D-25T závárzata különbözik és valószínű a fejlesztett D-25T-nél több helyet foglalt. Ilyesmi indokokkal (történelmi hűség..), mint ugye tudjuk, szeretnek balanszírozgatni a wg-nél.

(#20943) GeneraL_XTX válasza v!ct0y (#20931) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Régivel jó lett köszi:)

Viszont valamiért nem jó a szinkronizáció, se a premium accomat nem látja a teszt szerver, se a legutóbb megszerzett német tankjaimat. Viszont nyomtam egy meccset egy német sniper tankkal, rohadt jó volt, igaz h sajna premium tankról van szó, de lehet valami hasonlót összerakni a német medium vonalon?

(#20944) HellGreg


HellGreg
őstag

Az mennyire normális, hogy ha 4-es felderítővel (Luchs) vagyok, folyamatosan 8, 9-es szintűekhez pakol be, most már nem is csak gyakran, mint 1 hete, most már 10-ből 9-szer. Ugyanez van ha 3-as önjáró löveggel megyek, 5-6 szintűekkel dobál össze. kezd unalmas lenni...

(#20945) dorka16 válasza HellGreg (#20944) üzenetére


dorka16
aktív tag

Teljesen.

(#20946) sith7 válasza HellGreg (#20944) üzenetére


sith7
nagyúr

(#20947) odrif válasza HellGreg (#20944) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Itt megtalálod a választ.

20 éve a Prohardveren

(#20948) HellGreg válasza odrif (#20947) üzenetére


HellGreg
őstag

Köszönöm, ez nagyon hasznos... :R

(#20949) Fel válasza GeneraL_XTX (#20943) üzenetére


Fel
addikt

Amelyik napon átmásolták az adataidat a normál szerverről a tesztre, az onnan "indul" (benne van a tesztes hírben). Amit ez után elérsz a normálon, azt nem fogod látni a teszten, mert nincs közük egymáshoz. Ezért nem működött az új jelszavad sem.

A prémium accountból hátrelévő idővel meg külön is hadilábon áll a teszt. Nekem is el szokott tűnni.. Egy hetet szoktam venni, mert általában addig tart egy szakasz.
Egyébként a héten már valószínű leáll. Holnap adják ki az orosz szerverre a 8.8-at, csütörtökön meg már valószínű mi is megkapjuk.

(#20950) odrif válasza HellGreg (#20948) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Eddig kettőből kettő. ;)

20 éve a Prohardveren

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.