Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#21101) Don Vittorio válasza bullseye (#21092) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Melyikkel képzel?

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#21102) bullseye válasza Don Vittorio (#21101) üzenetére


bullseye
addikt

mikor mivel... prémiumban képzek át, mert addig legalább jól jön a pénz, és ha azonos kategória, akkor még a százalékot sem vonja le amiért nem ismerik a srácok a tankot.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#21103) Don Vittorio válasza bullseye (#21102) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Jó 5let. Nekem csak két pici prémiumom van, az LTP és a T-25 - utóbbinak tényleg csak az az előnye, hogy jól tejel, mert különben dühítően nehézkesen fordul és fordítja a tornyát. Legalább a torony lehetne egy picit gyorsabb. Mivel alapvetően sniper vagyok, egy IVS-ben gondolkodom. Valaki itt írta, hogy az arra jó.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#21104) dorka16


dorka16
aktív tag

Új pálya lesz a 8.8-ban?

(#21105) [HUN]Dani válasza dorka16 (#21104) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Igen lesz 4db is. Pontosabban 1 új és 3 régi új köntösben. [link]

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#21106) sith7 válasza bullseye (#21095) üzenetére


sith7
nagyúr

hidd el, nem én találtam ki , lehet nem hivatalos info volt ... mondjuk volt olyan hír is, hogy a sima Pershing ágyút fogja megkapni, meg 200 pen, stb.

(#21107) Télapó_ válasza sebijani1982 (#21099) üzenetére


Télapó_
tag

sajna nem készült videó :W

Üdv.

(#21108) Geza26


Geza26
senior tag

Hello!

Tud valaki adni egy linket ahol meg lehet nézni az éppen aktuális tank akciót? Köszönöm!

Géza

(#21109) Don Vittorio


Don Vittorio
őstag

Skacok, továbbra is kérdés, hogy vajon mi lesz a VK 30.01 (H)-ban ülő embereimmel? Vegyem őket ki, nehogy elvesszenek, vagy átkerülnek majd az M-be? És mi lesz vajon a beszerelt 1.5 értékű extrával: periszkóp, töltésgyorsító, célzásgyorsító.
Vagy szedjek ki mindent és mindenkit, és üresen várjam az áldást?

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#21110) Chris0321 válasza Geza26 (#21108) üzenetére


Chris0321
addikt

(#21111) KisApám


KisApám
addikt

Sziasztok!

Valamiért NEM megy nekem sem a WOTEU1, sem a WOTEU2.
Minden tank fel van csatlakozva és csak áll.
A végére szép lassan mindenki leválik, vissza a garázsba és akad, meg mutatja a célkeresztet...

MI???

Raktam fel MOD-ot, attól?
Nektek megy?

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#21112) Chris0321 válasza KisApám (#21111) üzenetére


Chris0321
addikt

Szerintem szedd ki a modot, holnap már úgy sem lesz jó mert jön a frissítés.

(#21113) #43783936 válasza Don Vittorio (#21109) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ha jól értelmeztem:
A személyzet marad a 30.01H-ban, az eszközök a depóba kerülnek.
A felhasználatlan xp átkerül a 30.02M-re.

(#21114) Macka


Macka
veterán

wotinfo.hu még mindig nem működik? :F

(#21115) Don Vittorio válasza #43783936 (#21113) üzenetére


Don Vittorio
őstag

De a H nem vész el?

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#21116) mynames


mynames
senior tag

Na mára elég...Nálunk comet + panther náluk IS + SU152... :W A pantheren az első lövés kiüti a tárat lehet javítani..
A 6-osok meg szart se értek...4 perc alatt bedarálnak minket, erre beírják az ellenféltől , hogy GG...na erre kiakadtam elküldtem mindenkit a melegebb éghajlatra... :(( , mert ez nem GG , hanem egy sz@r MM.
Lehet a klánból is kiraknak mert eléggé elborult az arcom, és hát magyarok voltak bőven :DDD

(#21117) #43783936 válasza Don Vittorio (#21115) üzenetére


#43783936
törölt tag

A H megmarad, csak 6-os med helyett 5-ös nehéztank lesz.

Mivel így elveszik a 6-os szintű közepes tankod, ezért kárpótlásul kapod a helyére kerülő 30.02M-et 100%-os legénységgel.
Amennyiben nincs szabad garázs helyed, akkor kapsz vele egyet.

A változások listája itt található.

(#21118) zsolthee


zsolthee
senior tag

Ilyentől áll ketté a fülem:

(#21119) Don Vittorio válasza #43783936 (#21117) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Kösz, így már értem.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#21120) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Added a warning about wrong layout or wrong characters when entering a password for the login window.

Hogy én ennek mennyire örülök! Sosem tudtam eldönteni, hogy most AZERTY-re, vagy QWERTZ-re van állítva a billzet. A jelszóval meg mindig szoptam, bár így utólag nem tudom miért nem próbáltam ki az e-mail mezőben. :F

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#21121) KisApám


KisApám
addikt

Mikor jön a 088?

Most miden 087-es MOD-ot le kell szedni?
Hol vannak új 088-as MOD-ok?

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#21122) Enzolord válasza KisApám (#21121) üzenetére


Enzolord
addikt

Azzal még várni kell picit...
Nem úgy van az csak hogy ...:)
Amúgy holnap jön a 8.8

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21123) KisApám válasza Enzolord (#21122) üzenetére


KisApám
addikt

Akkor majd el kell kezdeni próbálgatni, melyik 087-es műxik jól a 088-on.
Gondolom...

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#21124) Enzolord válasza KisApám (#21123) üzenetére


Enzolord
addikt

Általában a Jimbo-t nem szokta szeretni a következő frissítés..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21125) echterion válasza #43783936 (#21065) üzenetére


echterion
nagyúr

Hehe, a honlapjuk szerint holnap kiderül. Belepakoltam őket, aztán lesz, ami lesz. :))

**********

(#21126) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Mi a véleményetek az új orosz medekről?
megéri kifejleszteni az Obj. 140-et?

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#21127) #43783936 válasza echterion (#21125) üzenetére


#43783936
törölt tag

Legalább meglesz az első német heavym, még akkor is, ha utálom.

[ Szerkesztve ]

(#21128) mynames válasza zsolthee (#21118) üzenetére


mynames
senior tag

Na erről beszéltem...és amikor egymás után mész 5-6 ilyet gondolom neked is kezd eleged lenni...
---
Azt fel nem foghatom ,h a type59 is 0 sebzéssel zárt...

(#21129) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Kihagyták az Obj. 140-et? WTF :F

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#21130) jimmy74


jimmy74
őstag

Sziasztok:
gyakorlatilag is fog változni(fegyverzet,hull,életpont,stb) a vk 3601 a 8.8-ban?Vagy csak 6 tierre át lessz nevezve?

WoT:jimmbo

(#21131) Bingisz válasza CHaooSS (#21129) üzenetére


Bingisz
addikt

MI?

Szerk: Az európai leírásban benne van, hogy jön.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#21132) CHaooSS válasza Bingisz (#21131) üzenetére


CHaooSS
őstag

XD

semmi, vakegér vagyok >.<

---
viszont az zavaró, hogy a másik gun-ból lehet kifejleszteni.. most előtte azért a semmiért el kell költeni 59.300 XP-t.. :(((

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#21133) Patrick76496 válasza Djuree (#21027) üzenetére


Patrick76496
őstag

Ez is benne lesz a patch-ben:

KV-3-152 :C

(#21097) Télapó_: Szép! Mennyi sebzés? Esetleg egy replay-t kérhetek?

(#21129) CHaooSS: Ha megvan már a T-62, és semmi kedved grindelni, akkor szvsz nem. Egyébként a 140-es sokkal fürgébb, és az a +1 gun depression lefele is jól jön, de ugye a lövege sajnos ugyan az a szar.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#21134) Fel válasza Patrick76496 (#21133) üzenetére


Fel
addikt

Mi benne a szar? Pontos, gyors, jó az átütése is. Kicsi a sebzés? A DpM elég jó kompenzáció cserébe.

Mellesleg a későbbi Object 430-on is hasonló karakterisztikájú löveg lesz (talán más névvel), mert egyszerűen nincs más. A 115 mm-es simafalú, így az kiesik. 122-es M62-vel meg nem kísérletezgettek a szovjetek közepes tankon.

KV-3-152.. Úgy tudom tier 5-ös lesz..

:DDD

(#21135) zsolthee válasza mynames (#21128) üzenetére


zsolthee
senior tag

már 1 is elég volt hogy elvegye a kezdeti jókedvemet. De nem adom fel.
Na és a Tigrisek hogy a fenébe hoztak össze hárman összesen NULLA sebzést.
Nem fér a fejembe :W
Hogy jut el idáig így valaki???

(#21136) Fel válasza Fel (#21134) üzenetére


Fel
addikt

Ezt az előbbiből kihagytam...
Egy újabb kihívásokat fokozottan kedvelő emberszabású:

Ilyen konfigot eddig még nem láttam.. VK 45.02 A + fejlesztett torony + 8,8 cm L/56! Ez szerintem mindent visz, simán übereli a D-25T + IS-4 kombót is. Tutira fel van neki írva valahová a szeme elé, hogy Belégzés - Kilégzés - Belégzés - Kilégzés... :U

[ Szerkesztve ]

(#21137) Patrick76496 válasza Fel (#21134) üzenetére


Patrick76496
őstag

Igen, pontosan ez a baj vele, így nincs semmi megállítóereje. Nem mintha a többi mednek lenne, amelyek 390-et sebeznek, de azért csak jobban örülsz ha egy T-62 lő beléd egyet. Nem igazán szoktam vele olyan helyzetbe kerülni, ahol ki lehet használni a DPM-jét (vagy ha igen, akkor már 3-nál többen jönnek rám), sokszor alig van csak egy lövésem egy adott tankra. A pontosságot nem igazán érzem rajta, rengeteget lő mellé. Mind ezzel, mind a Type 59-el szoktam néha pályafüggően távoli supportert játszani (a T-62-t máshogy nem igazán tudom elképzelni). Fogalmam sincs miért, de ezzel valahogy csak 87% a találati arányom a Type-pal pedig 89.

Nem nevezek meg senkit, valamelyik nap valaki említette, hogy kicsit olyan érzése van ezzel a géppel, amikor a stock T-54-en LB-1-el ment T9-es csatába. Amúgy szvsz nem lenne baj, ha a forgási sebességéből 6-os inkább a maximális sebességhez pakolnának át, néha még 50-es pingnél (és 60 fps-nél) is nehéz kicsiket kanyarodni. Oly mindegy, hogy 50 vagy 56°-ot fordul percenként. Az viszont nem, hogy mennyivel bír menni, ilyen téren az Object teljesen más tank.
- - - - - - - - - -
Amúgy igen, prémium tank lesz, és 860 hp-t kap. ;)

(#21136) Fel: Az ilyen tényleg ritka faj, én sem igazán láttam még. Biztos siet a Maus felé, vagy komolyan nem tudom. :F

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#21138) KisApám


KisApám
addikt

Bírom, amikor ott vagyok 50 méterre a bázistól, tankelhárítóval.
Rámmásznak, látszik hogy jönnek, és a másik 4 (!!!) tank csak álldogál tovább 50 méterre...
Ennyire dedó...

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#21139) Bingisz válasza Fel (#21136) üzenetére


Bingisz
addikt

Én ilyet láttam:

Nagy torony és a rövidebb 10,5 milis...

Patrick:

A KV5 tulajokról megfeledkeztél. Végre megkapjuk a megérdemelt buffot:

A lőszerköltség és a töltésidő marad a régi, és megmarad a korlátozott MM is.... ;]

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#21140) Patrick76496 válasza Bingisz (#21139) üzenetére


Patrick76496
őstag

Az semmi, én már láttam E-75-öt meg Bélát is 8,8 cm-essel. ;]

Ja igen, a KV-3-152 és a KV-5-152 mission reward tankok lesznek. :DDD

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#21141) nyunyu válasza Bingisz (#21139) üzenetére


nyunyu
félisten

~60 meccs alatt nem birt osszelapatolni 14.7k+16.5k XPt a lanctalpra+8.8 L/71-re.

Monduk ugy eleg nehez, ha top tankkent 145 sebzest bir kiosztani egesz meccs alatt. :W

Ja, hogy a 8.8 L/56 nem feltetele a JP kifejlesztesenek? akkor szophat +9.5k XP-t a Stug csuzlijaval, aztan meg konnyitett MM se jar neki, mint az E-25-nek.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#21142) Don Vittorio


Don Vittorio
őstag

No, gyönyörű nyert csata végén a szerver nem elérhető "tervezett karbantartás" miatt. Vajon az eredmény elveszett?

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#21143) #43783936 válasza Don Vittorio (#21142) üzenetére


#43783936
törölt tag

Biztosan.
Hatodszor futottam neki a GwPanther leduplázásának, és végre sikerült.
Ennek örömére ment az eredmény a kukába. :W
Lassan indul a frissítés, délig nincs értelme játszani.

(#21144) csaba17


csaba17
senior tag

reggelt
észrevettem én is hogy "tervezett karbantartás".
szóval mostmár esély sincs rá hogy update előtt gémeljek kicsit?

(#21145) #43783936 válasza csaba17 (#21144) üzenetére


#43783936
törölt tag

Szerintem esélytelen.

(#21146) Djuree válasza csaba17 (#21144) üzenetére


Djuree
félisten

:N

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21147) Plasticbomb válasza Patrick76496 (#21140) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Ohhh KV5 152... Ohhhh... Az faintos lehet majd.. Egy maflás 700hp... hmmmm

8.8 eu teljes kliens torrent file

és a 8.8 kliens maga

Akit érdekel...

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#21148) Djuree


Djuree
félisten

tegnap érdekes nap volt.

elkezdtem játszani, 10 meccs 3 győzelem, teljesen szar volt minden, minden pattant, minden félrement.
kiléptem, 1 óra múlva visszaléptem, 10 meccs 7 győzelem, minden bejött, kapáslövések is találtak stb. :U
na ez mi a pötsch :F

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21149) #95904256 válasza Don Vittorio (#21142) üzenetére


#95904256
törölt tag

Már én is jártam így régebben. Nekem rendben lekezelte a dolgot.

Hm... jön a 8.8... megint újabb tankok... megint messzebb kerülök a szakértő medáltól. Minden patch hoz 10-12 új tankot, állandóan 30-50 között mozog a "még ilyet nem lőttél ki" mutató. Nem adnak túl sok esélyt. :)

[ Szerkesztve ]

(#21150) #43783936 válasza Djuree (#21148) üzenetére


#43783936
törölt tag

Valaki elfoglalta előled a P niszt. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.