Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#20651) olcsii válasza Cseri0058 (#20649) üzenetére


olcsii
aktív tag

nem rossz:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#20652) sith7


sith7
nagyúr

Jagdpanther - re első skill - nek mit tegyek fel a legényeknek ? :F

(#20653) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Szevasztok!
KV-2 152millis trollgunhoz repesz az ajánlott lőszer?

Origin:Memphis79HUN

(#20654) v!ct0y válasza Memphis79 (#20653) üzenetére


v!ct0y
veterán

Jaja. Prémium ammo már semmit se ér.

(#20655) Chris0321 válasza sith7 (#20652) üzenetére


Chris0321
addikt

Javítás mindenkinek.

(#20656) olcsii válasza Memphis79 (#20653) üzenetére


olcsii
aktív tag

igen:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#20657) sith7 válasza Chris0321 (#20655) üzenetére


sith7
nagyúr

Kuplungégető a vezetőnek ?
Álca ?

(#20658) mcwolf79 válasza Memphis79 (#20653) üzenetére


mcwolf79
veterán

A repesz a HE lőszer lenne?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#20659) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Köszi-tesztelem!
Hullik a személyzet az tuti-meg a modul-de megy vele a pukk is :DDD
SZerk:
Kinek mi a top sebzés repesszel?
mcwolf79:gondolom

[ Szerkesztve ]

Origin:Memphis79HUN

(#20660) #43783936 válasza olcsii (#20656) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ennyire gáz? :Y
Én szerszámos ládával megyek csatázni, bár nem tudom, hogy az mennyit segít a javításon.
Bár az is igaz, hogy általában vagy sérülés nélkül úszom meg a csatát, vagy olyan gyorsan aprítanak le, hogy nincs időm javítani. :)

(#20661) Chris0321 válasza sith7 (#20657) üzenetére


Chris0321
addikt

Az álcát ebben a tierben már felesleges rakni. Nekem az volt, mert az előző TD-ről hoztam és ott adtam nekik de lecseréltem mert pl. láncoláskor nagyon lassan került vissza a lánc és javítókészletet kellett felhasználnom, hogy hamarabb fedezékbe tudjak menni. Egyéni skilleket szerintem ráérsz a javító után rakni, nagyobb tierben már alapnak kell lennie. Ha tovább viszed a legénységet akkor ha más nem a következő TD-n kapnak egyénit is.
Plusz ha jól tudom most még majd javítani is fognak a mozgékonyságán és a végsebességén, ezért azzal nem lesz gond.

[ Szerkesztve ]

(#20662) sith7 válasza Chris0321 (#20661) üzenetére


sith7
nagyúr

ok, értem, tovább fogom vinni

[ Szerkesztve ]

(#20663) dfsz34 válasza sith7 (#20652) üzenetére


dfsz34
őstag

Hatodik érzék és designated target (talán célmegjelölő a magyar neve és legfontosabb skillek között van TD-re, 2 másodperccel tovább látod az ellenfelet a közvetlen előrenéző látóteredben, ami jelentheti sokszor azt, hogy meg tudod lőni, illetve ha csak neked van ilyen és amúgy eltűnne az ellenfél, akkor kapod a spot dmg-t is, ha más pont akkor lövi) kötelező tartozék TD-n, a többi első skill lehet javítás, bár én kuplungégetőt is teszek rá, mert TD-nek sokat kell forognia. De tény, hogy erősen placebo hatása van, észre nagyon nem venni, úgyhogy a javítás is jó lehet.

Az álca egyébként nem csak a rejtőzködés miatt fontos, hanem hamarabb el is tűnik el a tank az ellenség szeme elől, ami azért hasznos tud lenni még a nagy dög TD-ken is, de tény, hogy egy eleve rossz álcázással ellátott tankon sokat nem tud segít.

(#20664) sith7 válasza dfsz34 (#20663) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi a választ neked is

(#20665) CHaooSS


CHaooSS
őstag

LOL , miért kaptam ennyit ? :))

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#20666) Bingisz válasza CHaooSS (#20665) üzenetére


Bingisz
addikt

Nézd meg az összesítést (utolsó oldal). Gondolom valamilyen event miatt, de nem tudom, hogy az orosz szerón mik vannak éppen.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#20667) CHaooSS válasza Bingisz (#20666) üzenetére


CHaooSS
őstag

azt tudom h van 75k kredit versenyért, de azt nem tudom, hogy mi. ezért kérdem
wot oldalon nem látok semmit

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#20668) Bingisz


Bingisz
addikt

Epikus kör E100-al. A végén beflankelt két fullos E75. Érdemes megnézni, hogy milyen jól lehet beforgatni a testet, aminek az eredménye végül a csata megfordítása lett:

Replay

Kivételesen most goldal mentem végig, mert fáradt vagyok. :B

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#20669) woryz válasza Bingisz (#20668) üzenetére


woryz
senior tag

Grat! Én csak szenvedek az E100-val..

(#20670) mefistofeles

Skacok! Van ugye ez a Lucky 7’s promo. Nem tudom pontosan értelmezni. A nap folyamán bármely, akár nem azonos csatában is elég elérni a 7 win, 7 túlélés és hét kill kombót? Mert így nekem már tuti bőven megvan de a 70k sehol...... :F

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#20671) nyunyu válasza mefistofeles (#20670) üzenetére


nyunyu
félisten

Valami tenyleg kehes, mert nem a hetedik tulelt, egyben megnyert csatara adta meg a 70k-t, hanem az utana kovetkezo, nullazott korre.

Nezd vissza a bukott csatak jelenteseit, hatha neked is rossz csatahoz konyvelte.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#20672) Don Vittorio válasza PAtr0n (#20650) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Ja, "A" Fekete herceg. :D

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#20673) Don Vittorio


Don Vittorio
őstag

Ambivalens szopóág: mindig kilőnek, de mindig nyerünk...

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#20674) vbbb


vbbb
őstag

Rohadjon meg az összes evszopó, T9-T10es 'masszív' pirossárga majom, hogy miért ezekkel az állatokkal rak össze? Hogy a búbánatos ménkűbe érik ezek el ezt a szintet? Azért mert én szaros zűd vagyok akkor már le tudok gyilkolni 3 IS-7-et a fostos kis T8-as heavymmel, na meg hozzá pár E-100-at, vagy mit képzel az a barom aki ezt kitalálta?

(#20675) Kingfisher1


Kingfisher1
tag

A nap noobja:

(#20676) Don Vittorio válasza vbbb (#20674) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Amikor nagyra nősz, örömmel fogod lepukizni az olyan kicsiket egy durrantással, mint, amilyen most Te vagy. :)

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#20677) Don Vittorio válasza Don Vittorio (#20673) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Fordult a kocka, minden meccsen többet is kilövök, de mindig vesztünk. :W

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#20678) Don Vittorio válasza Don Vittorio (#20677) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Jócskán megvan a 35 kilövés, de lé sehol...

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#20679) #43783936


#43783936
törölt tag

AT8 Az erő. Velem van! :DD

(#20680) Don Vittorio válasza #43783936 (#20679) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Nice.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#20681) Don Vittorio válasza #43783936 (#20626) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Megvan a 30.01 H - mindjárt mindennel kimaxolva.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#20683) mefistofeles

Múltkor írta valaki de lehet félreértettem. Ha felrakok egy tank skint és van álcahálóm akkor látni fogják a többiek is az új festésem? :F

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#20684) #43783936 válasza Don Vittorio (#20681) üzenetére


#43783936
törölt tag

Gyorsan összejött. :C
Én csak szenvedek vele, nem az én stílusom.

(#20685) Flayer


Flayer
senior tag

Sziasztok!

Volt itt egy csata ketten maradtunk egy piros t49 tankkal!Gondoltam ez a csata is bukó lesz de nagyon kellemesen csalódtam a piros kis t49-ben!:)
Megcsinált mindent amit kértem felderített spotilt ha kellett így végül ketten lehoztuk a meccset!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#20686) echterion válasza mefistofeles (#20683) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem, mert csak olyan skint láthatnak, ami nekik is fent van gépükön.

**********

(#20687) Chris0321 válasza mefistofeles (#20683) üzenetére


Chris0321
addikt

Amit veszel kreditért vagy goldért a játékban, azt látja mindenki és ad egy kis álcázást pluszba ami mellé jó az álcaháló ha light tankra teszed. Ha bemásolsz a játékba egy skint azt csak te látod és minden ugyanolyan tank úgy fog kinézni.

A PlanetWOT másnak sem frissült?

[ Szerkesztve ]

(#20688) Snooker


Snooker
senior tag

Volt valami változtatás a játékban ami miatt kevesebb arty van csatákban??? Tier 6,7 lightal bedob tier10 tankok közé de artyval alig találkoztam eddig (más ellen meg teljesen hatástalan vagyok, szal kva jó...)

(#20689) mcwolf79 válasza Snooker (#20688) üzenetére


mcwolf79
veterán

Már a 8.6-ban kiherélték őket (szerencsére).

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#20690) Tenken


Tenken
őstag

Őt a múlt héten láttam. Fel nem tudom fogni, hogy hogy képes 5k csatán keresztül ilyen átlagot csinálni...

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#20691) Snooker válasza mcwolf79 (#20689) üzenetére


Snooker
senior tag

Nekem bajom nem volt velük soha, és most így elég rossz számomra, hogy nem tudom őket kilőni :D

amx 13 75-el így elég nehéz lesz fejlődni...illetve a többi nagyobb tierű lightal is szerintem

[ Szerkesztve ]

(#20692) Eagle16 válasza Tenken (#20690) üzenetére


Eagle16
addikt

Úgy, hogy szinte csak noobverő tankokkal megy, 2000 csatát a VK3601-el még akkor ment mikor borzalmasan OP volt a prémium lőszerrel és a Konich ágyúval.

Tetrarch, T18 és társai...kezdők közt nem nehéz ilyen eredményeket elérni, sokaknak még 60-65%-os legénysége sincs olyankor.

Nem azt mondom hogy nem jó játékos, de csak az hajtja hogy minél jobban nézzen ki a statisztikája.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#20693) mefistofeles válasza Chris0321 (#20687) üzenetére

kreditért hol tudok venni skint? (aranyam nincs és nem is költenék effélékre)

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#20694) v!ct0y válasza mefistofeles (#20693) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ugyanott ahol aranyért. csak be kell állítani, hogy pl. 30 napra veszed meg.

[ Szerkesztve ]

(#20695) Snooker


Snooker
senior tag

Még 1 hétig tart a light tankos event, szerintetek ugyan olyan sokáig kell várni az eredmény hirdetésre mint a TD-s event esetén?

(#20696) mefistofeles válasza v!ct0y (#20694) üzenetére

Leírnád ezt részletesen? Hol tudok kreditért skint vásárolni? Nem találom..... :F

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#20697) dorka16 válasza mefistofeles (#20696) üzenetére


dorka16
aktív tag

Garázsban a Szerviz gomb mellett ott van a Megjelenés. Oda bemész megjelenik az álcaháló 3 különböző verzióban. Oldalt átállítod, hogy 30 napra kéred és 70 000 ezüstért vehetsz rá.
Ja meg feliratot, emblémát is tehetsz rá.

[ Szerkesztve ]

(#20698) Linkin


Linkin
senior tag

Tud valaki olyan célzó modot amiben jobban rá lehet célozni az ellenségre?
és ami nem zabálja az FPS-t?

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#20699) vbbb válasza Don Vittorio (#20676) üzenetére


vbbb
őstag

Lepukizni?Lef**om az összeset mint annak a rendje! ;]

(#20700) KaLeun


KaLeun
senior tag

Az ilyen részletes reload üzeneteket (pl.: Reloading at A0 for 27,2 second.") valami mod csinálja vagy van valami új funkció?

Cila

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.