Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#20351) Cseri0058 válasza 04ahgy (#20338) üzenetére


Cseri0058
őstag

nem tudom, hogy tovább megyek-e...

(#20345) Tenken

régi szép idők... :U

(#20352) Djuree válasza Cseri0058 (#20351) üzenetére


Djuree
félisten

miért állnál meg?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#20353) Tenken válasza Djuree (#20352) üzenetére


Tenken
őstag

Nekem sincs sok kedvem ugyanazzal a gunnal, csak szarabb camo értékekkel átlag egy tierrel magasabban szerencsétlenkedni...

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#20354) Djuree válasza Tenken (#20353) üzenetére


Djuree
félisten

majd a t28 protoért megéri. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#20355) sith7 válasza Djuree (#20354) üzenetére


sith7
nagyúr

A száguldás bajnoka .... a T28, és a T95 után :D

(#20356) Tenken válasza sith7 (#20355) üzenetére


Tenken
őstag

Rám sem lehet majd fogni, hogy száguldani fogok érte, hogy csak a napi duplákat teszem rá. :P

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#20357) zsolthee


zsolthee
senior tag

csapee, Djuree, GrimReaper, Angel1981:

Köszönöm!
Elég érdekesen osztja néha a sebzéseket is a gép. Feltettem egy hitzone modot, hogy biztosara menjek.
Az előbb említett IS 100mm-es lövegével egy sarokharcnál 3x pattantam egy IS2-ről. Még csak nem is rossz szögben voltam :F
A lövések pedig a megfelelő helyre mentek.
Ezt most az utóbbi időkben elég sokszor tapasztalom más tankokkal is: Tigrissel elkaptam oldalról az M5 Stuartot: CriticalHit. :Y

Tegnap szereztem be az ELC AMX-et. Ki fogtok röhögni. Ha belejövök és ráérzek a tank stílusára, beremeg a kezem az egéren. :D Nem a kamikaze "harcot" űzöm, hanem megvárom amíg nagyjából mindenkit felspotolta(m)k és utána irány az ellenség háta. Nem sokat mentem még vele, de már elég sok tank háta mögé úgy bekerültem, hogy észre se vettek. Csak röhögök magamba és izgulok. :) Nagyon buli vele játszani. Csak pislognak, hogy honnan jön az áldás. Valamikor egy lövés sem kelti fel a figyelmét, továbbra is csak néz előre. :D Nagy buli a kis járgány :))

(#20358) Zeratul

Az valószínű. KV-1-el háromszor ütöttem át egy meccs alatt a TigrisP-t. Tigrissel ezidáig összesen nem sikerült ennyiszer. :N

[ Szerkesztve ]

(#20358) Zeratul válasza zsolthee (#20357) üzenetére


Zeratul
addikt

A WoT nagy randomistene nem szeret téged. :D

(#20359) dfsz34 válasza sebijani1982 (#20322) üzenetére


dfsz34
őstag

"VK36 legénységének második skillnek mit ajánlotok?"

Javítás mehet mindenkinek, az hasznos, de előtte cseréld le a mentor-t hatodik érzékre, meg az adrenalin rohamot javításra és másodiknak mehet tűzoltás vagy kamo a töltőnek.

A mentor nem rossz, ha sok skillt akarsz kifejleszteni, de a hatodik érzék kötelező tartozék. A mentor elveszi a helyet a fontosabb skillektől. Én egyszer használtam csak a mentort, amikor a BiA-t fejlesztettem, akkor addig mentor volt a parancsnokon és utána lecseréltem.

Ha szeretsz mesterlövészkedni, akkor a másik kötelező skill a lövésznek a designated target. Az két másodperccel tovább mutatja a látóteredben levő ellenséget, amivel két dolog jár, egyrészt több az esélyed kilőni, másrészt beszámolhatja a program spotnak, ha a többieknek nincs ilyen skillje és csak te látod abban a két másodpercben az ellenfelet.

Az adrenalin roham meg olyan, hogy jó persze (bár én inkább az előérzetet használom helyette, mert néha megment, ha gyorsan aranyra vagy he-re tudok váltani) de a mostani csatákban ritka az 1:1 harc, általában többen jönnek rám, akkor meg édes mindegy, hogy kicsit gyorsabban töltök alacsony hp mellett vagy sem, mert valaki úgyis kilő pillanatok alatt. Az előérzet már párszor megmentett, amikor nem bírtam egy beforgatott tankot jól meglőni, akkor gyors váltás goldra vagy he-re, csak sajnos az is csak az esetek kisebb százalékéban működik, de volt már amikor bejött. Adrenalin roham volt fönt egy ideig, de az égvilágon semmi előnyét nem láttam. Egyszerűen nem kerültem olyan helyzetbe, hogy használtam volna, mert alacsony hp-nál inkább lapulok és távolról operálok, ott meg mindegy az a 10%.

Helyette a javítás (preferált), utána kamo (sokat nem számít med vagy nehéz tankon, de azért ha jobb a kamo, nehezebben vesznek észre és hamarabb eltünsz) vagy tűzoltás (német tankok szeretnek gyulladni) jobb választás lenne

[ Szerkesztve ]

(#20361) Zeratul válasza dfsz34 (#20359) üzenetére


Zeratul
addikt

A mentor mindenféleképpen hasznos ha olyan képességre hajtasz ami csak 100% működik és akkor addig sincs felesleges üres % a parancsnokon. A "pillanatkép" (melyik elmebeteg fordította a snapshotot ebben a szövegkörnyezetben ennek? KAPÁSLÖVÉS.) a toronyforgatás közben növeli a löveg pontosságát, nem pedig a spot idejét növeli. Töltőnek a intuíció helyett a biztonságos tárolást adnám előbb.

(#20362) yarsley válasza zsolthee (#20357) üzenetére


yarsley
aktív tag

Tiger P eleje tele van weak spottal, csak tudni kell hova loj! (alja, ket oldalon a lecsapott resz + kupola)

Zeratul: En akkor inkabb mar repairt hasznalom amig nincs meg a 100% hatodik erzekhez...

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#20363) sebijani1982 válasza dfsz34 (#20359) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Köszönöm mindenkinek! :R

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#20364) L4mie


L4mie
veterán

SU-152
122 mm D-25 mod. 1944 390/390/465 175/217/64 8.11 rof
FTW

nagyon szépeket lehet vele aratni. gyorsan táraz, nagyot üt, sokkal jobban szeretem mint a trollgunt, abban mondjuk megvan az OMFG faktor amikor végre eltalálsz vele valakit és át is üt.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#20365) Dr_Syrex válasza yarsley (#20362) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Igen, van több gyenge pont is az elején, de messzebbről azért nehezbb átütni, főleg kisebb T6-7-es tankokkal. Mert jó eséllyel trafálod telibe a 200-as frontját, ami sokszor pattint, főleg ha be is van forgatva :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#20366) Rathrol


Rathrol
aktív tag

Én is készülök eladni az Super Pershing-et. Kérdésem a következő lenne AT-15A vagy E-25 ? Su-122-44 azért nem mert már van Su-100Y! Legszívesebben JGTiG8.8 venném, de nincs miből jelenleg! :DDD Vagy várjak olyan prem. 8 tankra ami 7500 arany lesz, de ha jól tudom az sem mostanában jön be... Francia közepes prem tank lesz ha jól tudom de az soká lesz... :/

[ Szerkesztve ]

(#20367) sith7 válasza Rathrol (#20366) üzenetére


sith7
nagyúr

E25 - öt próbáld ki tesztszerveren , ha ügyes vagy nagyon jó lesz, ha annyira nem , akkor szenvedés

(#20368) Angel1981 válasza Rathrol (#20366) üzenetére


Angel1981
veterán

Légy türelmes, és gyűjts össze egy JGDT 8.8-ra! ;)

Ha nem megy, akkor E-25, ne AT 15A!

"örülök neki hogy ilyen problémáim vannak mostanában" - ott a pont! :)) :R

[ Szerkesztve ]

(#20369) Rathrol


Rathrol
aktív tag

Oks köszi a válaszokat! JgTig 8.8 még erősen gondolkozok, csak még kellene a garázshelyekre is az arany...örülök neki hogy ilyen problémáim vannak mostanában! :N

(#20370) yarsley válasza Angel1981 (#20368) üzenetére


yarsley
aktív tag

Tamogatom, bar amilyen skot vagyok en valoszinuleg varnek karacsonyig amig le lesz a JT88 akciozva 8,5-re. :B
Ha meg megse akarsz annyi penzt rakolteni akkor E-25.

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#20371) jozefgucci1 válasza Rathrol (#20366) üzenetére


jozefgucci1
addikt

miert vissza lehet kapni az arat ? Csak mert en a gyereknek vettem anno es annyira nem jött be neki en meg csak-csak elvagyok vele ,de nem egy vilägbajnok az tuti . A Typ meg mindig jobb legaläbbis nekem .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#20372) Angel1981 válasza jozefgucci1 (#20371) üzenetére


Angel1981
veterán

"A Typ meg mindig jobb legaläbbis nekem "
Nekem nincs meg, de a beszámolók alapján a Type-nál nincs jobb! :)
(És nagy valószínűséggel nem is lesz!)

BTW.
Arról valami infó, hogy pontosan mikor jön a 8.8-as patch?
Jövő hét eleje-közepe-vége? Esetleg két hét múlva?

[ Szerkesztve ]

(#20373) dfsz34 válasza Rathrol (#20369) üzenetére


dfsz34
őstag

Ha a játékélményt is melléteszed és feltételezem csak egy prémtankot akarsz venni, akkor azért a JT8.8 erősen elgondolkodtató. Azzal nem szórakozás a kredit termelés, távolról sem az, inkább amolyan német iparosmunka.

(#20374) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Hát nekem akkor sem adja a su-152... Rambózok én eleget E-75, IS-3-al, jólesik néha megbújni egy szikla mögött/bokor mögött és sniperkedni, mint a su-100, 100mm lövegével. :)

(#20375) HungAryan


HungAryan
tag

Volt már? :)

Német második TD ág

Érdekesnek tűnnek. :DDD

WT account: Cpt_Hungarian

(#20376) [HUN]Dani válasza HungAryan (#20375) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

A tier8-as jónak néz ki azzal a 15cm-es ágyúval. Kár, hogy nyitott az egész.

magyarsrac

(#20377) Bingisz válasza HungAryan (#20375) üzenetére


Bingisz
addikt

Nagyon durva lesz ez az ág. Csak a tier 10-ről nincs még kép...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#20378) yarsley válasza [HUN]Dani (#20376) üzenetére


yarsley
aktív tag

A 2cm-es armor mellett az a legnagyobb gaz, hogy nyitott? :DD

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#20379) HungAryan válasza yarsley (#20378) üzenetére


HungAryan
tag

Nem kell rá szellőzés... ;)

WT account: Cpt_Hungarian

(#20380) Remus389 válasza HungAryan (#20375) üzenetére


Remus389
veterán

ez a 8.8-cal jön? vagy később?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#20381) echterion válasza Remus389 (#20380) üzenetére


echterion
nagyúr

8.9-et írtak a fórumán.

**********

(#20382) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Prém acc... :D

(#20383) Angel1981


Angel1981
veterán

Arról valami infó, hogy a 8.8 pontosan mikortól megy élesben?

(#20384) csoki válasza SoulReaver (#20382) üzenetére


csoki
senior tag

de legalább nem noob :)

érdekesség: miért nem találom noobmeteren? :S
ilyet dob név alapján, de ez nem ő

[ Szerkesztve ]

(#20385) K6000 válasza zsolthee (#20357) üzenetére


K6000
tag

Az IS egy rémálom. Kipróbáltam nem nekem való tank így bele sem fogtam abba az ágba. A nagy ágyú rémálom, gyakorlatilag bármiről képes pattani (random) még közelről is! Távolra gyalázat a pontossága, még a nagy (nagyon nagy) tankokat is igazi kihívás eltalálni 300 méter felett. A töltési idő pedig katasztrófális. Az ellenfelek többsége tisztában van vele, hogy nagyon sokáig tölt, főleg sarokharcnál alig várják, hogy ellődd magad aztán már rád is rontanak. A heavy tankok 2 tisztességes találatot is bevisznek mire betölt a medek 3 amiből ez egyik találat biztosan rádgyujtja a tankot, a light meg ennyi idő alatt gyakorlatilag szétlövi a segged. Van egy tankod ami papír, pontatlan, lassan tölt és minden lövés egy igazi orosz rulett, hogy átüt-e vagy sem. Viszont tényleg gyors a maga nemében, de ezek után már ki akar elsőnek odaérni bárhová is?
A 100mm lövegnek az egyetlen előnye, hogy nem mernek rádrontani, mert annak a lövegnek nem tudják a töltési idejét...

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#20386) [HUN]Dani válasza yarsley (#20378) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Azt egy jó álcázással ki lehet küszöbölni. :D

magyarsrac

(#20387) csapee válasza K6000 (#20385) üzenetére


csapee
senior tag

Pedig nekem 56% a WR-em vele, ugy hogy nemreg lett fullos. Eleg gyors is neha pattint is de az aljat nagyon dugdosni kell, meg hat elegge "kalapos" is. Amugy meg az IS-7-ert meg kell szenvedni ingyen nem is kellene:)

Csapee

(#20388) GeneraL_XTX válasza K6000 (#20385) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Én most azon gondolkodok orosz heavy ágban merre menjek tovább: KV1-S vagy T-150. Az írásod erősena T-150 felé billenti a mérleget főleg úgy, hogy az alap KV1-S minden statisztikában gyengébb, mint a fullos KV-1-em, míg a T-150-nél eznem így van :K

(#20389) Iratus bug


Iratus bug
tag

Mindíg is vicces volt ez a SerB a történelmi hűségével! 1 éve láttam élőben egy M18-at... kértük, hogy forgassák meg a tornyot mert érdekel minket milyen a forgási sebesség... hát a WoT közzel sincs a történelmi hűséghez!

Valaki talált a 8.8-hoz működő J1mB0′s Crosshair modot?

TD: helyezd 1 ujjadat az egérre, majd nyugodtan maszturbálhatsz is hiszen 1 ujjas járművel játszol a leghátsó sorban elbújva.

(#20390) Bingisz


Bingisz
addikt

Uhhh. Szerelem első látásra:

Valamint az egész ág képekkel: [link]

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#20391) Preda válasza Bingisz (#20390) üzenetére


Preda
aktív tag

Ezel a 150mm L/38 with autoloader-rel csak egy szívás lesz a 235 pen meg az ótvar acc. Azért várós csak remélem nem teljesen az E100 copy ágyú lesz, hanem emelnek a pen-en még ha az acc marad is.

Tier 8 – Rheinmetall-Borsig Waffenträger (150mm L/29,5) is egész jónak néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#20392) Bingisz válasza Preda (#20391) üzenetére


Bingisz
addikt

Ennek jobb lesz az ágyúja szerintem.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#20393) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Kezd felbaszni egyre jobban ez a k***a játék..

4x igen 4x !! lőtt mellé teljesen beszűkülve a halál pontos jgpz e 100 NEM mozgó célpontra.. :W

a másik meg rohadtul idegesítő h prémium nélkül kb ha fél hp-t veszítek már mínuszba vagyok.. csak ezen a két nap több mint 500k-t buktam.. most majd gürizhetek a T34-el meg a type-al

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#20394) Chris0321 válasza K6000 (#20385) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem az egyik legemlékezetesebb csatám vele mikor Lakeville-n G2-nél még full hp-n összefutottam az ellenség fullos E-75-ösével. Gondoltam nekem annyi, de azért próbáltam a szikla segítségével valameddig kihúzni. 2* tudott sebezni, épp csak egy kevés hp-m maradt én meg kilőttem. Volt olyan kedves, hogy mindíg az oldalát mutatta mikor kijött a szikla takarásából és így minden találatom sebzett. A lő és hátrál taktikával azon a talajon mindíg sikeresen elmentem előle így nem tudott közel kerülni hozzám, mindíg köztünk volt a szikla és akkor még nem lehetett felmászni a sziklára, hogy lerövidítse az utat. Az elején még nagy hévvel támadt rám, a végén már alig akart kijönni elém. :D Én speciel szerettem az IS-t, még meg is van.

(#20395) DVlad


DVlad
őstag

Proxy1994: "Karmesteres fasz anyád" (IS8)
Nevettem is meg nem is.

(#20396) Stigma.HC válasza Bingisz (#20390) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Mint egy birodalmi csillagromboló :DDD ritka ronda egy jószág, bár pont ezért fejlesztem majd ki.

Ahogy elnézem a teljes ágat, egyik sem valami szép járgány.

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#20397) Iron Funeral válasza Bingisz (#20390) üzenetére


Iron Funeral
őstag

autoloaderes E-100 ágyú. hüm hüm hüm.

(#20393) CHaooSS: amúgy nem azért de a Jpz elég messze van a halálos pontosságtól

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#20398) Chris0321 válasza GeneraL_XTX (#20388) üzenetére


Chris0321
addikt

A KV-1S egy nagyon jó kis tank, nem szabad lebecsülni. Én még kezdő koromba fejlesztettem ki és akkor rossz volt vele a statom, előtte csak a német ágon haladtam. Miért? Mert nagyon furcsa volt a 122mm-es ágyú tier 6-ban. Lassan tölt és céloz és a lőszer is drága. Aztán később benne volt egy akcióban, mikor jól lehetett vele keresni és visszavettem a kreditért és, hogy javítsak a statomon. Most, hogy már bőven van tapasztalatom az alatt a pár nap alatt amíg használtam meredeken emelkedett a sebzésem és a győzelmi arányom is. Meg kell szokni az ágyút, ha megtanulod használni egy nagyon jó kis tankod lesz. Nekem a T-150 nem jött be.
Ha tudni akarod neked melyik fekszik jobban akkor menj fel a tesztszerverre és próbálgasd végig. Ne csak ezt a két tankot, hanem tier 10-ig. Az IS is jó, az IS3-at nagyon szerettem, az IS-8-at most hajtom már amikor van kedvem és időm még játszani. Már csak az IS7-et kell kifejlesztenem. A máik ágon a KV-3-is jutottam el, a KV-4 kifejlesztve de mivel megvan az IS-4 nem olyan fontos számomra az az ág, majd később azt is befejezem.

(#20399) #95904256


#95904256
törölt tag

Hehe... jött 3000 arany.

Valószínűleg a szülinapi TD versenyben elért jó PzJg I eredményért (1509 XP).

(#20400) Bingisz válasza #95904256 (#20399) üzenetére


Bingisz
addikt

Gratulálok! :R

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.