Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#21201) Don Vittorio


Don Vittorio
őstag

Ment már valaki a 30.02 (M)-mel?

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#21202) nyunyu válasza Remus389 (#21195) üzenetére


nyunyu
félisten

de az M103, olyan 1.3 lett vele a kill/death, nem olyan rossz de ... többet vártam, főleg a páncélzata nem annyira jó, meg a torony sem olyan szikla mint a két elődjénél

T110E5-nek kisebb+joval kemenyebb a tornya, talan a geppuskas kupola lehetne kisebb rajta.

Egyebkent ha az M103-at a kozepso csuzlival hasznaltad, mert sajnaltad a 60k XPt a legnagyobbra, mondvan az E5 fontosabb, akkor most probald ki a legnagyobb csuzlival. (E5-on alapbol az van, igy unlockolta az M103-on, ha korabban nem volt meg.)

Iszonyat pontos, gyorsan tolt, nerf utan is tisztesseges pen, altalaban nem kell gold ammo hozza, max ha Maust/E-100-at/IS-7-et akarsz szembol atloni, es nem latsz ra a hasukra.

Sokkal jobban lehet vele sniperkedni, mint az E-75-tel.

Mas kerdes, hogy az M103 gyenge toronya miatt en inkabb az E-75-ot preferalom.
Meglatjuk, mennyire sikerult elqrniuk a mostani motor+pancel nerffel.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#21203) iwu


iwu
addikt

gyerekek, azé gondolkodjunk már.
fél órája van kint a patch hivatalosan, ne sírjunk már a modokért. majd lesznek...
Akik írják, azoknak is van élete (talán:D)

[ Szerkesztve ]

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#21204) szallasi007


szallasi007
őstag

Most tényleg csak a debilek frissítették le eddig a játékot. Belépnek és írják hogy végre egy új pálya.. Sandriverre. És mennék 8an 10 felé...... :W :W :W :W :W

(#21205) Remus389 válasza nyunyu (#21202) üzenetére


Remus389
veterán

megcsináltam a legnagyobb ágyút hozzá, amint lehetett

én mindig kifejlesztek mindent, az az elvem, megadom a tanknak a "lehetőséget", annyira nem pontos az az ágyú egyébként, elmenős, de nem olyan pontos

Mas kerdes, hogy az M103 gyenge toronya miatt en inkabb az E-75-ot preferalom.
Meglatjuk, mennyire sikerult elqrniuk a mostani motor+pancel nerffel.

na erről van szó, az E-75 is megvan, rég kifejlesztve, csak leduplázom egy ideje

megnézem azért most milyen lesz így nerfelve azt valószínűleg megy az is, így is mentem vele 540 csatát, eleget mentem vele

most jönnek az autoloaderesek, az izgalmasabb, heavy-nek pedig megmarad a jól bevált T29(ezzel is lehet pénzt keresni), pénzkeresőnek a jól bevált és élvezetes T-25 prémium(4-es, lassan 5-ös legényekkel, minden extrával, 1800 csata után kenem vágom, azzal is 2-3 kill az átlag, de becsúszik 5-6 is gyakran), kell egy arty azért, most épp 212A, leduplázom azt csók, unalmas

a Panther is bevált nálam, sniper tanknak, csipegetni lehet, és kis szerencsével ha épp utolsónak lősz, jön is a kill, nem akkora fun mint a T25 vagy a T29, vagy a T71

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#21206) jano_77


jano_77
nagyúr

wotinfo.hu oldalt szokta nézni, olvasni vki innen?
vmiért nekem mostanában, hol elindul, bejön, hol meg nem....mi a szar van vele?!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#21207) L4mie


L4mie
veterán

Egy gyors kérdés, ki fog T-43-44 el játszani ezek után O.o

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#21208) szallasi007 válasza jano_77 (#21206) üzenetére


szallasi007
őstag

szoktam nézni, de most nekem sem jó

(#21209) sith7 válasza jano_77 (#21206) üzenetére


sith7
nagyúr

másik szerverszolgáltatóhoz költözött nemrég , emiatt lehet

(#21210) [HUN]Dani válasza jano_77 (#21192) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Valahol biztos vannak működő modok. Engem speciel a Vitiris féle deegie's célkereszt érdekelne mindenképp. Ezenkívül függőleges tech tree és xvm kéne. 8.7-ben annyi hülye modot használtam, hogy már idegesítenek. Pl.: Mindenféle hangcsomagok, egyedi menü, többfajta óra, stb. Most tuti, hogy nem rakok fel ilyen baromságokat..

(#21199) nyunyu: Jó kis program az tény. Régen amíg toltam a DC++-t addig használtam én is, aztán jött egy windows reinstall és puff.

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#21211) Mcray válasza Don Vittorio (#21201) üzenetére


Mcray
senior tag

Ugyanaz mint a Panther csak egy tierrel alacsonyabban, és kb arányosan kevesebb tudással.

Első köröm 850 sebzés, de nagyon béna voltam. Lesz még jobb is érzem:)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#21212) nyunyu


nyunyu
félisten

Ertem en, hogy a modositott nemet tankokrol lekerult minden modul a depoba, es ujra hozza kell adni a tankhoz.
De hogy a rammer+periszkop+ventit is kulon vissza kelljen tenni?

Hmm, eddig nem tunt fel, hogy lehet tenni vert stabot Panther II-re, ment is a venti helyere :DDD
Eddig is igy volt?

Plusz pont viszont az, hogy a tank fejlesztese kepernyon a modulokhoz felkerult a modul eladasa a depobol opcio.
Igy nem gyulik a sok felesleges kacat...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#21213) odrif


odrif
MODERÁTOR

A res_mods mappában található régi 0.8.5, 0.8.6 stb. mappákat kitörölhetem? Ez nem befolyásolja a játék használhatóságát ugye?

20 éve a Prohardveren

(#21214) dfsz34 válasza Remus389 (#21205) üzenetére


dfsz34
őstag

Múltkor írtad, hogy 100-as olajjal használod a T25-t, az kapásból 5000 de akcióban is 2500 credit. Goldot nem tudom mennyit használsz, de azért T25-el kell bizonyos helyzetekben (beforgatott kv1, nagyobb távolság, több ellenség egyszerre támad és fontos, hogy legalább az egyiket kiszedjem gyorsan). A T25 jó hozza a kreditet az tény, de prém nélkül és ha sok ilyen extrát (gold, olaj, javító, elsősegély, tűzoltó stb) kell felhasználni az adott csatában, akkor sovány lesz vele a kereset. Mondjuk én szórakozásra használom, nem néztem soha, hogy mennyi kreditet termel közben, de azért szerintem az extrákra akkor figyelni kell vele, ha a kredit a cél.

Én is szeretek vele menni, mert gyors tank egy egészen jól használható ágyúval. A fordulása meg a torony forgatása lassú, de ezen lehet segíteni, ha az ember amúgy is mozog és nem egy bokorban várakozik, mert mozgás közben minden gyorsabb. Az olyan "mesterlövészeknek" nem való, akik egy bokorban lesik végig az adott csatát :)

(#21215) jano_77 válasza L4mie (#21207) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én speciel most fogom megvenni a t44-et, de miért kérdezed? :F

(#21210) [HUN]Dani: Vitiris féle modok engem is érdekelnének, mondjuk én a minimalista célzóját használtam, nagyon bejött. És persze az összes többi modja is, pl Interfész stb. Reméljük mihamarabb megosztja velünk őket újra.

Olvastam egyik orosz oldalon, hogy valójában a legtöbb 8.7-es mod működik a 8.8-ban is, csak trükközni kell a mappákkal, ahová másolni kell őket. Vmi olyasmi van, hogy a GUI mappán belül még létre kell hozni egy SCALEFORM mappát is, de hogy ebbe kell másolni azokat, amiket eddig a GUI-ba másoltunk vagy mit kell tenni, azt nem nagyon értettem a google-s fordításból :F
Esetleg okosabbak elmondhatnák, hogy mi is ez, mert lehet sokaknak megkönnyítenék az update utáni moddolást!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#21216) .mf válasza nyunyu (#21202) üzenetére


.mf
veterán

Egyik sincs meg (mármint E75 és M103 - E75 nekem túl lassú, M103 formára nem tetszik), csak ellenfélként ismerem őket, de egyikkel sem szeretek szembetalálkozni. M103 tornya a vékony páncél ellenére hihetetlen dolgokat tud pattintani, s a hullnak is csak a legalja lőhető, szemből nézve a felső háromnegyed pattog. De az E75 is brutális. Tegnapelőtt volt egy meccsünk McRayjel, ahol Fisherman's Bayben egy E75 és egy Löwe volt csak egyik oldalon, velük szembe az ellen csapat kétharmada. Az E75 nagyon szépen sidescrapelt, 32 lövésből 16-ot pattintott, 14k potential dmg! :Y
Oldalról és hátulról viszont mindkettő csemege, sőt, külön élvezem medekkel, nesze neked payback ;]

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#21217) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

A Jgpanther-től ugye elvették a top motort és noha volt némi kompenzáció, a puding próbája mégiscsak az evés. A gyorsulás szerencsére nem lett rosszabb, a fordulékonyság maradt a régi, tehát a jármű nem veszített semmit sem a harci értékéből.
A Jgpanther II-őt még nem próbáltam.

A csapnivaló játékosállományt viszont sajnos nem sikerült patch-elni most sem, avagy az első csata a Jgpanther-el. :D

[ Szerkesztve ]

(#21218) KaLeun válasza Bingisz (#21139) üzenetére


KaLeun
senior tag

Szerintem a Porsche torony a legfontosabb a a KT-n, mivel azt még a t4 tankok is átlövik. Én pl. ha látom, hogy egy KT azzal szaladgál máshova nem is lövök.

Löveg terén meg akár az L71-gyel (+prém lőszer) is kibírható a nagyobb 10,5cm-es lövegig.

Cila

(#21219) Macka


Macka
veterán

Bár tegnap is kérdeztem, de talán ma kapok választ:

WOTINFO.HU nálatok sem jön be? :F

(#21220) odrif válasza Macka (#21219) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Nem, nálam sem.
Korábban írták a szerkesztők hogy költöztetve lesz az oldal.
Elképzelhető, hogy ez az oka.

20 éve a Prohardveren

(#21221) [HUN]Dani válasza Macka (#21219) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Korábban írta valaki, hogy valószínűleg azért nem jön be, mert másik szolgáltatóhoz költöztek.

megelőztek :B

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#21222) iwu válasza Macka (#21219) üzenetére


iwu
addikt

talán ha nem write only mód lenne, pls kicsit feljebb is van válasz, emg az elmúlt 200 hszben többször is...
az utolsó itt: (#21209) sith7

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#21223) jozefgucci1 válasza Macka (#21219) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nekem sem jön be ,de én inkább ezt szoktam nézni .:[link]

Itt már ott vannak a 8.8-as modok is .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#21224) iwu


iwu
addikt

kv-1s-t vki próbálta már. én most gyárban, nem tom...:P

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#21225) L4mie válasza jano_77 (#21215) üzenetére


L4mie
veterán

ahogy nézem az új medium oroszok enyhén jók :) mármint sebesség azonosnak tűnik, fordulékonyságban jobbak, front páncélban jobbak, ágyú penetration jobbak rof jobbak.....sebzés jobb...
[link]

tapasztalata van valakinek bétából?

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#21226) .mf válasza iwu (#21222) üzenetére


.mf
veterán

Kicsit off:

ez a gondom ezzel a topikkal, ezerrel pörög, de nem azért, mert értelmes dolgokról, tippekről, trükkökről van szó, hanem azért, mert
- a döntő többség write-only módban van;
- túlnyomórészt sírás, anyázás megy, aminek a wot offban lenne a helye
- meg még házigazda státuszúak is szégyenszemre feltesznek olyan kérdéseket, amik
- a.) tök alap dolgok
- b.) már ezerszer feltették
- c.) alaposan le vannak írva a játék wikijében...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#21227) Fel válasza iwu (#21224) üzenetére


Fel
addikt

Ugyanaz, mint régen. Még nem változtattak rajta semmit. Nem is volt szó arról, hogy most fog változni, talán majd a 8.9-ben, vagy a 9.0-ban.

(#21228) jano_77 válasza L4mie (#21225) üzenetére


jano_77
nagyúr

a T-43 vs. A-44 nél még hellyel-közzel megállja a helyét az észrevételed, viszont T-44 vs. Obj.416 már nem!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#21229) L4mie válasza jano_77 (#21228) üzenetére


L4mie
veterán

igazából már a T-44 végénél tartok, szval nem igazán zavar, csak belegondoltam, hogy ha most lennék ott, hogy megvettem volna éppen a T-43-at :) akkor lehet nyáznék.
mindjárt chekkolom ezt a 44 vs obj.416 ot is.

*ágyuban, sebességben, fordulékonyságban /ezekben szinte light/ jobb, armorban gyengébb az obj.
ez egy med tanknál igazság szerint annyira nem számít, kérdés hogyan pattint.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#21230) Remus389 válasza dfsz34 (#21214) üzenetére


Remus389
veterán

igen bevásároltam a benzinből, 1080 csatára elég, de anélkül is jó, ez levon csatánként -2500-at, de szerintem lehet ha így egy picit többet sebzek vissza is hozza, vagy pont ez kell ahhoz hogy elbújjak/odaérjek, emelkedőn érezhetően jobb, illetve picit a toronyforgatáson is javít, ha ez kell hogy pont eltaláljak(vagy nagyobb lekesedéssel játszak vele) valakit vissza is hozza a befektetett pénz egy részét, sőt, kigyulladni nem szokott így ezt tettem a tűzoltókészülék helyére, 2500 pénzért megéri szerintem, 5000-ért már nem a benzin

extrák alatt az állandó álcafestést(ha ennyit megyek vele és állandó tank, akkor megérte), a töltés+célzásgyorsítót, szellőzést értettem, illetve a 121%-os lassan 5 skilles legénységet, meg ugye a benzin is végülis az

minden tannkomra rakok javítót ill eü csomagot, ezt nem kötelező felhasználni, de van

nekem egyébként átlagban olyan 18-20000 profitot szokott termelni, átlagban, egy rossz kör 12-15, egy jobb akár 28-30, prémium nélkül, prémiummal 45000 is előfordul, a maximum asszem 117 ezer volt, bevétel, de akkor volt prémium és valami verseny is, a javítás és lőszer költség pedig minimális szerencsére

gold ammo-ból 4 van betárazva, csakis végszükség esetére, ritkán használom

a churchill, ill a KV1 amivel még szembe lehet szállni, a churchill tornyát érdemes, a KV1 homlokpáncélját, ha nem megy el kell menekülni, oldalról viszont jól sebzi mindkettőt(sőt akkor lehet akár tier 6-os heavyt is lőni), a T1-est szemből nemigazán, de oldalról azt is jó

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#21231) jimmy74


jimmy74
őstag

tapasztalatok a német változásoknál?pl vk 3601 vagy az új med?
Nekem még csak most tölti le az update-t...

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#21232) iwu válasza .mf (#21226) üzenetére


iwu
addikt

"- meg még házigazda státuszúak is szégyenszemre feltesznek olyan kérdéseket,..." - nekem is feltűnt :B

(#21227) Fel jah, csak akkora a sírás, hogy azt hittem, már most:)

[ Szerkesztve ]

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#21233) Fel válasza L4mie (#21229) üzenetére


Fel
addikt

Mit pattint? Semmit..
Az Obj. 416 gyk. egy ELC AMX tier 8-ban. Nem forog körbe a tornya, csak 150%-ban mozog. Nincs páncélja, csak jelképes vastagságú lemezből van összerakva. A hátsótornyos felépítés miatt is van sok gyengesége: nincs lövegkitérítés lefelé, motor középtájt.. Irtó körülményes a használata.
Amije van az a sebessége, a kicsi mérete és a jó lövege (szinte 1-1-ben a T-54 D-10T2C-je).
Nem igazán közepes tank, hanem inkább egy fürge, bujkálós TD.

Az A-44 T-43 összehasonlításban sem tudom mit látsz az új jövevényben.. Egyértelműen jobb a T-43. Az A-44 egyedüli előnye a 107 mm-es löveg sebzése, minden másban jobb a régi.

(#21234) Remus389 válasza dfsz34 (#21214) üzenetére


Remus389
veterán

egy bizonyos szintig sniperkedni is lehet vele, nem halálpontos, de el lehet találni azért tisztes távolságból is ezt-azt

a helyes játék vele(persze ez szituációfüggő), az az hogy második sorból támogatsz(ha tier6 csatábakerülsz)

ha top tank vagy akkor lehet persze előremenni(de egyedül ne), és aprítani, ilyenkor a végére kell hagyni az ellenséges heavy-ket, és a több kill érdekében a gyengékkel végezni előszőr, mondjuk a churchill az nem ellenfél, de a KV1-nek ára van

ha alul vagy, akkor szigorúan hátulról támogatni

töltés, célzásgyorsítóval, BIA-val szinte okádja a kis golyókat, ezzel kompenzálja hogy nem egy Panther a pontossága, azért közepes távolságra pontosnak mondható

Stug-nak a hasát érdemes lőni, oldalát, T-34-esnek homlokpáncélján lévő nyílást, ezek annyira nem ijesztőek

KV1-nek pl a homlokpáncélát(vízszintes), ha közelebb vagy a géppuskáját, és lehetőleg ne egyedül vagy csiki csukizz(te kb kettőt lőhetsz míg ő egyet)

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#21235) emre


emre
veterán

Urak, ezt mostantól csak ebben a felbontásban tudom használni? :F :U

Ja, és gammát nem tudok állítani. :DDD

(#21236) Fel

Ennyi volt, Köszönöm. :R
Pedig egy fél pillanatig erre is gondoltam, lehet a játékot sem kellene erőltetnem.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#21236) Fel válasza emre (#21235) üzenetére


Fel
addikt

A Teljes képernyős megjelenítést pipáld be. Utána választhatsz nagyobb felbontást.

--------------------------------------------------------

Még az előzőhöz..

Az A-44 150 mm-es frontja...

..csak két kis vékony sávra vonatkozik. Az össze többi helyen könnyedén szét lehet lőni. Elől a motor itt is, szemből gyullad, és le is döglik. Torony hátul, 3°-os negatív lövegkitérítés. Az oldala gyenge, a sidescraper nem játszik.

[ Szerkesztve ]

(#21237) L4mie válasza Fel (#21233) üzenetére


L4mie
veterán

Ohh na látod ez már érdekes infó volt :) így már nem olyan fuuu de imba

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#21238) Angel1981 válasza dfsz34 (#21084) üzenetére


Angel1981
veterán

Ugye tárasokra azért nem működik? :)

(#21239) Bingisz válasza KaLeun (#21218) üzenetére


Bingisz
addikt

Tudom. De ez egy E75... :DD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#21240) Flayer


Flayer
senior tag

Üd al!

Megy wotinfu.hu oldal ismét! :C

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#21241) bullseye


bullseye
addikt

SP-vel valami tapasztalat így frissiben?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#21242) PR0JECTNR56 válasza jimmy74 (#21231) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

A Keresztültörővágen 2. aránylag pocsék lett.

(#21243) sith7 válasza bullseye (#21241) üzenetére


sith7
nagyúr

Első meccs, gold nélkül ... látszólag eddig semmi ... vagy csak mákom volt :U

(#21244) jano_77 válasza nyunyu (#21212) üzenetére


jano_77
nagyúr

Egyet értek, nem tudom miért kellett levenni a modulokat....tököm tudja, hogy melyik tankra mit tettem rá annak idején!? Most megint agyalhatok, hogy mi kerüljön rá!? :F :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#21245) L4mie válasza sith7 (#21243) üzenetére


L4mie
veterán

na, mégse lett olyan fos mint gondoltuk?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#21246) krisz74


krisz74
tag

Hali!

Segítsetek dönteni! Creditfarmolásra akarok prémium tankot vásárolni.
A jelöltek: Löwe, T34, Jagdtiger 8.8
Melyik felel meg a legjobban a célnak?

(#21247) Kelvin válasza krisz74 (#21246) üzenetére


Kelvin
őstag

Löwe, T34, is-6 attól függően, hogy milyen nemzet nehéz tankjai állnak a garázsodban.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#21248) sith7 válasza L4mie (#21245) üzenetére


sith7
nagyúr

Meglátjuk, remélem nem

2. meccs / többet nem írok, ígérem :B /
Korán kilőttek, figyelmetlen voltam, a bekapott sebzést kell nézni ... :)

(#21249) jano_77 válasza krisz74 (#21246) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem sajnos nincs, csak ismerősök véleményére hagyatkozva T34 mondanám....állítólag nagyon adja a zsetont.

Láttátok már az új Statisztika felületet.....nagyon pofás lett, bár még eligazodni nem nagyon sikerült rajta. :B
Illetve van egy Küldetések kis táska vagy mifene balra fent a legénység felett, ahol az összes aktuális küldetés fel van sorolva....nem rossz.

szerk.:
VK3601H- esetében miért kell megvennem újra a Konish ágyút, mikor eddig is azzal használtam?!?
Hol látom azt, hogy mondjuk ezért megkaptam az árát és most nem kerül plusz kiadásomba?!? :F :o

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#21250) odrif válasza jano_77 (#21249) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Nekem az új statisztika felület nem jön be.
A T26E4 újra megvásárolható. Az is alkalmas farmolásra nem?

20 éve a Prohardveren

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.