Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#20551) Snooker


Snooker
senior tag

Hogy tudom használni azt a fajta célkeresztet, ami a fődíj nyertesének is van?

(#20552) Atlantis válasza scyllarus (#20546) üzenetére


Atlantis
veterán

Ha megnézed a replay-t, látszik, hogy a nagy puska van rajta, 400 fölötti sebzések is röppentek néha, amit a 100-as csővel nemigen fog megoldani (legfeljebb gyújtó- vagy robbanótalálattal). Kivégzések, pattanó és nem találó lövések is akadtak, ezek miatt lehet alacsonyabb az általad említett átlag.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#20553) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

A mai első csatám. 4 lövésre volt időm. :DDD

Mondjuk nem igazán érdekel, mert jókat osztogatok a másfél perc alatt amíg kb. utolsóként életben maradok. ;]
Tegnap egyébként egész nap ugyanez volt a szitu. A másik tegnapi érdekesség, hogy ezzel a kályhacsővel oldalba csaptam egymás után négyszer egy ojjektumot, tisztán, mert addig mással volt elfoglalva (biztos gondolta, ha egyszer pattan akkor még háromszor biztos :) ) , és még páncélátütés sem volt.
Így a legújabb taktikám, ha az első kettő pattan, váltok arty lőszerre. Belövök a tömegbe, oszt csókolom. Tegnap egyszerre két siemkát is leosztott, akkorát robbant ez a valami. Az egyiken 450, a másikon 350 mínusz. Gondolom csak néztek.

Akkor a végeredmény:

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#20554) robogo81 válasza mcwolf79 (#20539) üzenetére


robogo81
aktív tag

Szerintem ne konvertálj meg játssz egyszerre,vagy ha mégis akkor a feladatkezelőben,az adott programnak kézzel válaszd ki,hogy melyik processzort használja(az affinitás beállításánál).
Elvileg 1 magot használ a wot,de nálam ha 1 magra van korlátozva akkor alig tud kipréselni magából 10-20 frémet.Nekem 3 magon fut,de szétosztva(2.mag 40%,3-4 mag kb 20%).Ha mind a 4 be van jelőlve akkor se megy többet,mintha 2-3 magon menne,ezért van neki beállítva az utolsó 3 mag.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#20555) Snooker


Snooker
senior tag

Én mára jegelem a játékot, 10 csatából 2 győzelem, viszont ott se tudtam mit kezdeni. Kibaszottul kezdem unni, hogy a szaros type 58-al mindenről pattanok

(#20556) Angel1981


Angel1981
veterán

8.9 ASAP!
KV-1S nerf ASAP!!!! :W

(#20557) bullseye


bullseye
addikt

Nem az a kérdés, hogy van-e olyan, hogy valakinek egy nap nagyon adja, másik nap nem. A kérdés az, hogy ez sima statisztikai hibahatár, vagy szándékos. És erről sokaknak van nagyon határozott, de többnyire teljesen megalapozatlan véleménye.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#20558) munnergep


munnergep
senior tag

E-25 rulez :)

Viszont a Hellcat-re nem tudok ráérezni, még a Jacksonnal simán jobbat megyek bármelyik körben, pedig az elég lassú dög.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#20559) redzsi


redzsi
senior tag

Aki a 8.8-as változások miatt szeretné a garázsában tudni a VK 30.01H-t, most érdemes megvenni. Kedd reggelig 591.500 kredit a 30%-os kedvezménynek köszönhetően. ;)

(#20560) vbbb válasza emre (#20538) üzenetére


vbbb
őstag

Nekem a ping-el szerencsére nincs bajom. A locastan_minimap_HD-t használtam eddig és most látom van belőle újabb is. Remélem ezt a hibát orvosolja.

Köszi a javaslatot!

(#20561) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Huhúú nyóóc kill :DD Kezdem megszeretni ezt a szépséget :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#20562) dFactor válasza munnergep (#20549) üzenetére


dFactor
tag

E25ről: Nem kicsi az az átütés T7ben?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ I mean if my show does not make people vomit and have an erection at the same time, then I've let my audience down.

(#20563) #43783936


#43783936
törölt tag

A mai játékosfelhozatalról:

Magyar szakasz, megállás nélkül lökik a chatet.
Mint kiderült csajok.
Fogadtak hogy ki lő ki több tankot. A tét egy dedikált SP fotó volt. :Y
Miután elhangzott a fogadás, azonnal oneshotolt az egyik.
Ő nyert! :C :C

Kivártam a csata végét, 2 perc alatt elhullott a csibetrió.

(#20564) Rellind válasza Angel1981 (#20556) üzenetére


Rellind
senior tag

Miért jó, ha kiölnek mindent ami jó ebben a játékban? :F :U

(#20565) PAtr0n válasza CHaooSS (#20561) üzenetére


PAtr0n
addikt

Hogy lehet megcsinálni, hogy a tankjaid 2 sávban vannak, és kisebbek a képeik?

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#20566) Remus389


Remus389
veterán

hol tudom megnézni a mai napom statját, esetleg rámegyek a 75 győzelemre

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#20567) Bingisz válasza Remus389 (#20566) üzenetére


Bingisz
addikt

Azt elég, ha a három nap alatt megcsinálod.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#20568) CHaooSS válasza PAtr0n (#20565) üzenetére


CHaooSS
őstag

TankCarousel

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#20569) klambi


klambi
addikt

milyen eventért kapok 78962 ezüstöt? mert kaptam, de tudnám mire...

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#20570) munnergep válasza dFactor (#20562) üzenetére


munnergep
senior tag

Dehogynem.
weak spots...

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#20571) tbundy válasza klambi (#20569) üzenetére


tbundy
csendes tag

70K van 7 győzelemért, 7 killért, 7 életben maradásért

(#20572) Kean_Sorbo válasza CHaooSS (#20561) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Meg is kaptad érte az arányos jutalmat: -21399 pénz :D

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#20573) CHaooSS válasza Kean_Sorbo (#20572) üzenetére


CHaooSS
őstag

hát igen 4 gold ammo meg - fél hp... prémium nélkül esély sincs ... és ez kicsit felidegesít..
nem értem miért ilyen horribilisen drága a javítás

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#20574) munnergep válasza CHaooSS (#20573) üzenetére


munnergep
senior tag

Hogy vegyel premiumot. Ezert.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#20575) echterion válasza CHaooSS (#20573) üzenetére


echterion
nagyúr

Hát azért, hogy vegyél prémiumot.

**********

(#20576) sebijani1982 válasza #43783936 (#20563) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Nem értelek! Egy SuperPershing fotó, aminek a szélén át is hajtott. Mi vele a baj? :DD

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#20577) #43783936 válasza sebijani1982 (#20576) üzenetére


#43783936
törölt tag

Én a kettőn egymáson nézném meg, úgy hogy a tank van felül. :DD

(#20578) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Azt tudtam, hogy az MM nincs a helyzet magaslatán általában, de előbb azért már elvetette rendesen a sulykot.
T7-es csata, ellenfélnél 10 darab t7, mi oldalunkon 4. Fent van jelenleg 80k játékos az első szerveren és nem képes rendesen összeválogatni :C

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#20579) Kean_Sorbo válasza CHaooSS (#20573) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

A régi szép időkben, amikor még lehetett arty-zni, volt egy hétvégi akció. A Hummel-lel minden köröm prémium nélkül 40000 fölött volt. Akkor vettem meg a Ferdinand-ot.

Most meg: se arty, se lóvé. Azóta hetente vehetem az elemet a billentyűzetbe. Igaz a százas ilyen értelemben spórolós, mert tempomattal megyek szinte végig olyan gyors.

Stigma.HC, egy ilyen sorsolás megfelelne?

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#20580) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Ez meg mi a !!???!

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#20581) Bingisz válasza CHaooSS (#20580) üzenetére


Bingisz
addikt

Ha szerencséjük van a tízes TDknek akkor gold nélkül is átviszik a Maus frontját, de lehetett APCR-is, ami már simán átüti.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#20582) Chris0321 válasza CHaooSS (#20580) üzenetére


Chris0321
addikt

Ezt ha kicsit részleteznéd.

(#20583) CHaooSS válasza Chris0321 (#20582) üzenetére


CHaooSS
őstag

E100 ilyet? életemben nem láttam...

ha jól tudom Maus elöl elérheti a 460mm-es páncélt. ( bár a játékba hogy mennyi ez így bedöntve nem tudom )

és azért ez elég érdekes

jgpz-el próbáltam már Maus-ra meg E100-ra is itt gold-al, de egyik se volt képes átütni.

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#20584) csapee


csapee
senior tag

Kicsit kempeltem, így meg is kaptam a jutalmamat:)

Csapee

(#20585) Snooker


Snooker
senior tag

[link] ez az akció már nem él?

Azt írják, hogy csak a július 15 - augusztus 15 csaták számítanak bele, vagy elírás lenne?

(#20586) Iron Funeral válasza CHaooSS (#20580) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Top tier TD.

200mm/55° ami az AP normalizáció miatt csak 50°, az effektív páncélvastagsága pedig 311mm ezellen a lőszer ellen, APCR ellen 332mm, HEAT ellen 349mm.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#20587) Bingisz válasza CHaooSS (#20583) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem az E100 volt, az biztos. Vagy a Foch, vagy a 268.

Szerk: Rakd fel a replayt, és megmutatjuk, hogy nem az E100 volt.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#20588) CHaooSS


CHaooSS
őstag

26 ezer csata után is ér meglepetés.

az az E100 volt mert ő volt előttem csak. láttam, hogy lő

Foch-nak csak 408mm-er.. obj-nek 450.. de elméletileg annak se kén tudni ilyen könnyedén átlőni

---------

Nah Obj 268-al rálőttem E100-ra és Jgpz-re is és mind a kétszer lepattantam..

Maus-nak meg még vastagabb is ott szóval ez eléggé furcsa

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#20589) echterion


echterion
nagyúr

Az AT2-n mennyire jó a Howitzer ágyú? Érdemes kifejleszteni, vagy ne pöcsöljek vele?

**********

(#20590) Iron Funeral válasza echterion (#20589) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Én mindenkit a kis köpködővel láttam játszani azt a tankot. Persze ki kell fejleszteni mert amúgy nem lesz elit a jármű :D

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#20591) Bingisz válasza CHaooSS (#20588) üzenetére


Bingisz
addikt

Mondom, rakd fel a replayt. Azon látszani fog, hogy ki lőtt meg.

Szerk: A nagy tier10 heavy átütés nerf előtt, még az IS4 is átvitte a csodálatos E100-at. Azt hiszem R1E3S3E7T-nek még képe is volt róla....

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#20592) Snooker válasza Snooker (#20585) üzenetére


Snooker
senior tag

jolvan időközben rájöttem, hogy nem elírás.

[ Szerkesztve ]

(#20593) echterion válasza Iron Funeral (#20590) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem érdekel, hogy elit lesz-e, csak a X-esre hajtok, amiatt kezdtem bele ebbe az ágba. Persze, lehet, hogy megtartom ezt, mert tetszik, hogy szinte át se tudják lőni. :))

**********

(#20594) Chris0321 válasza Snooker (#20592) üzenetére


Chris0321
addikt

Szerinted? Oda van írva, hogy eredmény hirdetés.

(#20595) Snooker válasza Chris0321 (#20594) üzenetére


Snooker
senior tag

Belestem.

(#20596) CHaooSS válasza Bingisz (#20591) üzenetére


CHaooSS
őstag

replay-en meg egyik lövésnél nem volt felspotolva aki lőtt. a másiknál meg tényleg az obj 268 lehetett..

----------
Nem most kezdtem a játékot...

És az elmúlt 1 évben itt még soha nem lőttek át.

Most próbáltuk ki Maus vs Obj és nem sikerült , 3x lepattantam...

ezért nem értem ,hogy be is volt forgatva és 2x át lett ütve.

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#20597) Snooker


Snooker
senior tag

15-éig a könnyü tankok eventje van [link]

(#20598) Spenike válasza #95904256 (#20399) üzenetére


Spenike
tag

Grat

Skacok amúgy valaki tudja valahol meg vannak már az eredmények TDs engem is érdekelne....

(#20599) Snooker válasza Spenike (#20598) üzenetére


Snooker
senior tag

(#20600) Snooker


Snooker
senior tag

Van arról valami összesítés, hogy egy adott tanknál, mekkora a legnagyobb XP mennyiség amit eddig elért valaki?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.