Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#20751) Bingisz


Bingisz
addikt

Megtaláltam azt a játékost, aki nem tudja, hogy lehet fejleszteni a tankokat:

És igen, tényleg stock a T1-e több mint 700 csata után is:

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#20752) DVlad


DVlad
őstag

Én nem veszek észre különbséget a csigaszem használatával. Már kettő van a garázsban, mert hasztalannak látom. Miért vagyok láma? Miben mutatkozik meg a +20%?

(#20753) #43783936 válasza DVlad (#20752) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nekem bejött a csigaszem.
Az igaz, hogy 3 másodperc állás után kapcsol be, de működik. :)

(#20754) DVlad válasza #43783936 (#20753) üzenetére


DVlad
őstag

Tudom, mint az álcaháló. De épp arra cseréltem le a td-ken.

(#20755) Remus389 válasza Snooker (#20748) üzenetére


Remus389
veterán

én csak egyet vettem, 750 aranyért akcióban a T-25-öst, de nagyon bevált, 1800 csatát mentem vele, és 2.2 a kill/death arányom vele(és csak javul, javul..)

igazából ráhibáztam, pont olyan ami nekem kell, gyors, erőteljes, jól hoz a konyhára, sok a HP-ja, képes pattintani is, és német

jó vele játszani, hisz pl van E-75-ösöm, M103-am ezeket kiegészíti, ha csunyán bukok egy kört és durván mínuszos, ilyenkor kell egyet menni a gyors T-25-el, kilőni pár ellenséget, visszakeresni a veszteséget és helyreáll a lelki békém

aki ráérez megszereti, [link], nem scout tank, arra kell rájönni csak

ja a legénységet is szépen fejleszti, 4-dik skill 75%-on, érik az 5.dik skill

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#20756) Garold válasza Bingisz (#20751) üzenetére


Garold
senior tag

Biztos free XP-ből akarja kihúzni a X-es tankot. :DDD

Azért az EFF értéke is megér egy misét...

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#20757) PAtr0n válasza #43783936 (#20753) üzenetére


PAtr0n
addikt

Az egy buzijó dolog. Főleg egy olyan Heavy-nél ami alapból nem lát messzire. Nem egyszer volt már, hogy a csigaszemem miatt nyertünk. Na de az álcaháló se haszontalan dolog. Volt, hogy csak forgatták a tornyukat céltalanul akiket lőttem, mert nem láttak meg, persze szét is lettek kapva. Akkor van gáz, amikor egy scout kinéz téged. Az álcaháló meg csigaszem akkor igazán hatásos, amikor már csak páran maradtok meccs végére, és a scoutok már mind halottak.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#20758) Chris0321 válasza DVlad (#20752) üzenetére


Chris0321
addikt

Csak akkor ad +20%-ot ha állsz, látszik is mikor bekapcsol. Furcsa, én észre szoktam venni, hogy megnő a látótávom. Pl. Fisherman Bay-en megállok C-D1-ben a szikláknál nem szoktam ellátni G1-ig ahol az ellenség les rám periszkóp nélkül. Viszont ha bekapcsol fel szoktak tűnni a tankok.

(#20759) vbbb


vbbb
őstag

STK01 (21k játék)

3,758 Leichttraktor
1,239 M3 Stuart
7,201 M2 Medium Tank
1,894 T1 Heavy Tank
---------
14092 ;]

(#20760) #43783936 válasza PAtr0n (#20757) üzenetére


#43783936
törölt tag

Az az igazi gáz, amikor at-8-cal nekem kellett kimenni scoutolni, mert senki sem mert elindulni.
Kimentem Siegfriden a mező közepére, megálltam, és egy perc múlva az ellenfél kétharmada le volt darálva.
Az is igaz, hogy utána kemény 1km/h-val fél hp-val száguldottam a városkapu felé, üldözni a túlélőket.
Két lövést adtam le, abból egy kill, de 1000 xp fökött kaptam a végelszámoláskor. :D

(#20761) PAtr0n válasza #43783936 (#20760) üzenetére


PAtr0n
addikt

Szép eredmény! Mondjuk nem csoda, mert valószínűleg te kaptad a legtöbb lövést a meccsen :D Hidd el, KV1-el sem ritka, hogy én kapom a legtöbb lövést meccs végére, és túlélem :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#20762) DVlad válasza Chris0321 (#20758) üzenetére


DVlad
őstag

Tudom, írtam is. De én nem veszek észre javulást. Ennek ellenére 480-600 méterrõl is szoktam sebezni.

(#20763) L-e-f-i-e válasza Bingisz (#20751) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Valószínűleg age under 6, de legalább nem szabadul be magasabb tierbe :)

=^-^=

(#20764) #43783936 válasza PAtr0n (#20761) üzenetére


#43783936
törölt tag

Szeretek pofozkodni, ahhoz meg strapabíró vas kell. :DD

(#20765) Don Vittorio válasza Chris0321 (#20758) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Persze, működik, és látszik, amikor megjelennek.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#20766) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Jee megvan a 15 győzelem. Olyan 50ből :DDD
Tényleg nincs szopóág!!!!!

(#20767) Chris0321 válasza v!ct0y (#20766) üzenetére


Chris0321
addikt

Én 6 csata egy győzelem után abbahagytam. Ez alatt a rövid idő alatt is épp eléggé felidegesítettem magam.

(#20768) Švejk


Švejk
őstag

Emberek, valamit nem nagyon értek.
Mentem egy csatát szeretett B1-emmel, már az eredményére se nagyon figyeltem, valószínűleg egy átlagos, vagy afölötti csata lehetett, semmi különös. Viszont amikor utólag néztem az eredményt, 266000 kreditet adott a csatára, kerekedett is a szemem rendesen, mert 10-15, vagy ritkán 20 ezret kapok általában egy csatára. Ez hogy lehet?

(#20769) woryz


woryz
senior tag

E100 második szkillje mi legyen? Eddig javítás van csak rajta... :)

(#20770) PAtr0n válasza Švejk (#20768) üzenetére


PAtr0n
addikt

Úgy hogy összejött a napi 15 win! Azért kaptál +250k-t ;)

v!ct0y:
50-ből??? Az tényleg szopóroller, nekem ma kábé 49% volt a winrate-em, ilyen szar sose volt, de akkor ezek szerint vannak nálam szerencsétlenebbek is! :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#20771) Švejk válasza PAtr0n (#20770) üzenetére


Švejk
őstag

:R :Y Az komoly! Akkor már ha leülök legközelebb, 15 win-ig meg se állok! :D

(#20772) echterion válasza v!ct0y (#20766) üzenetére


echterion
nagyúr

Nekem nem jött össze. 15 csata kellett egy szaros győzelemhez a gwpantherrel. Nincs szopóág. :))

**********

(#20773) KisApám


KisApám
addikt

Majd holnap nekiülök, a kis fejlesztett Tier I-es Leichttraktorommal, és darálok :DDD
Kivéve ha megint bepakolgat Tier II-es tankok közé, mint szokott, bár nem sokat.
Ott aztán lőhetek, jó sokat, feleslegesen.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#20774) woryz


woryz
senior tag

Hát, ez a mai nap igen gyászos... Nem kell még lefeküdnie a sulisoknak? :F ;]

(#20775) PAtr0n válasza Švejk (#20771) üzenetére


PAtr0n
addikt

Gyorsan megvan az, ha szerencsés az emberfia. Nekem 2 napja kábé 2-3 óra alatt megvolt. Ma ez 6-7 órába tellett. :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#20776) Švejk válasza PAtr0n (#20775) üzenetére


Švejk
őstag

Igen, ez az az időmennyiség, amit iskolás fejjel nem a gép előtt szeretnék tölteni :D
De tény, hogy aznap eléggé mázlim volt, mondjuk pár ezer tapasztalatnak sokkal jobban örültem volna.

(#20777) Snooker


Snooker
senior tag

Srácok mi van akkor, ha valaki bekerül a TOP50-be pl: AMX 13 75-el és a Crusaderrel is? 2x3000 arany ? ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#20778) Bingisz válasza Snooker (#20777) üzenetére


Bingisz
addikt

Igen.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#20779) Iratus bug


Iratus bug
tag

Segítséget szeretnék mivel nem tudok dönteni. Mit ajánlatok harmadik képességnek lövésznek és rádiósnak artilery-hez?

TD: helyezd 1 ujjadat az egérre, majd nyugodtan maszturbálhatsz is hiszen 1 ujjas járművel játszol a leghátsó sorban elbújva.

(#20780) Don Vittorio válasza v!ct0y (#20766) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Most egy vesztes csata után (ahol ráadásul elsőként engem lőttek ki) megkaptam a +75k.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#20781) mefistofeles

ÁÁÁ dehogy is van szopóág....
Tegnapelőt gyakorlatilag 2 óra alatt megvolt a 15 win, ma egész nap nem jött össze.....
Biztos két napja jó játékos voltam (közepes) mára meg elfelejtettem az egészet. Röhej....... Ez így egy nagy szar!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#20782) Snooker


Snooker
senior tag

Milyen árfolyamon számolja át a forintot euróra a játék? Vásárolnék aranyat bankkártya segítségével, tehát az aranyvásárlási lehetőségek között az első félével

(#20783) Drenadar válasza Snooker (#20782) üzenetére


Drenadar
veterán

nem a játék váltja, hanem a bankod. Én a google váltójával szoktam nézni többnyire nagyságrendileg jó összeget ad...

jah és a segítség hogy hogyan is kell használni...
keresőbe beírod, hogy 10eur to huf. (bármekkora számot beírhatsz tizedest is)

(#20784) Iratus bug válasza Snooker (#20782) üzenetére


Iratus bug
tag

A bankod árfolyamán történik a váltás, a bankod weboldalán meg kell, hogy találd az árfolyamot. Illetve paypal esetén be tudod állítani, hogy a bankod vagy a paypal váltsa. Ez utóbbi esetben tudod a kedvezőbbet választani.
A google váltója szerintem középárfolyamra számol. Vásárlásnál a vételi és eladási árrés miatt azért más az összeg...

[ Szerkesztve ]

TD: helyezd 1 ujjadat az egérre, majd nyugodtan maszturbálhatsz is hiszen 1 ujjas járművel játszol a leghátsó sorban elbújva.

(#20785) mynames válasza woryz (#20769) üzenetére


mynames
senior tag

Szerintem BiA.

(#20786) Drenadar válasza Iratus bug (#20784) üzenetére


Drenadar
veterán

igen, és ha csak nem a legdrágább csomagot akarja megvenni lényeges eltérés nem lesz... sztem max 50 ft-ról beszélünk 10 eur-nál. De javíts ki ha tévedek, lehet van az 60 ft is.

(#20787) Snooker válasza Iratus bug (#20784) üzenetére


Snooker
senior tag

Aha köszi mindenkinek és hanyadik lehetőséget kell válasszam? Az elsőt? Ott credit cardot ír, de nekem nem hitelkártyám van. Vagy a másodikat? Ott a bankomon keresztül történik az utalás

Eddig csak SMS segítségével vettem aranyat... :B

[ Szerkesztve ]

(#20788) mynames válasza Snooker (#20787) üzenetére


mynames
senior tag

Szerintem az ua. Nekem is debit cardom van és az is jó volt.

(#20789) woryz válasza mynames (#20785) üzenetére


woryz
senior tag

A BiA pontosan mire ad 5%-ot? Csak a szkillekre, vagy mint a szellőzés? (jól értem a szellőzés 100+5% a legénységnek? :B )

(#20790) Snooker válasza mynames (#20788) üzenetére


Snooker
senior tag

Köszi, sikerült, meg is van az arany :)

(#20791) Fel válasza Iratus bug (#20779) üzenetére


Fel
addikt

Lövésznek Snap Shot (pillanatkép vagy mi..), rádiósnak Situational Awarness (nem tudom mi magyarul; látótávot növel).

(#20792) mynames válasza woryz (#20789) üzenetére


mynames
senior tag

Mint a szellőzés. pl: 100% az embered+ 5 %/BiA + 5 % szellőzés...

(#20793) woryz válasza mynames (#20792) üzenetére


woryz
senior tag

Akkor jó, csak mert mintha valahol azt hallottam, hogy csak a plussz perkekre adja a 5%-ot, az meg ugye annyira nem frankó... :)

(#20794) Don Vittorio válasza mefistofeles (#20781) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Nekem most pont nincs, gyakorlatilag minden nyerésre fut.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#20795) fody73


fody73
tag

Szerintetek erre vajon miért nem kaptam meg a mesterlövészt?

Egyébként jól indult a napom. :) 7/7 Win, a 15-höz is csak 22 kellett.

(#20796) KisApám


KisApám
addikt

Sziasztok!

Látok az összefoglalóban Hasznos modok felsorolást

(Hasznos modok:
wotinfo.hu
XVM addonról magyar ismertető, telepítési útmutató
Legfrissebb XVM verzió letöltése
drongo-lab.ru
mirtankov.net
wotangar.ru
worldof-tanks.com
curse-wotmods)

Melyiket ajánlanátok? Kérlek segítsetek. :R

(Szerencsére egy 23 colos Monitoron játszom, 1920x1080 felbpntással, maxra tolva minden grafikai beállítást. Van mit nézni :K )

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#20797) Don Vittorio válasza Don Vittorio (#20794) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Jé. Még van 5 óra prémium felhasználói fiókom. Az hogy lett?

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#20798) csapee válasza KisApám (#20796) üzenetére


csapee
senior tag

Nem sokara itt az ujabb peccs, igy arra a par napra felesleges.

Csapee

(#20799) KisApám válasza csapee (#20798) üzenetére


KisApám
addikt

OK
Remélem hamarosan, szretnék valami jó mod-ot használni!

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#20800) KisApám


KisApám
addikt

De azért gondolom a hitzone skinpack mehet most is már, ha van ilyen.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.