Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#20049) Patrick76496 válasza Djuree (#19958) üzenetére


Patrick76496
őstag

Épp az, hogy az akció(ka)t várom már, hogy elkölthessem ezt a rengeteg creditet. ;) 50 100, 110, IS-3, SU-101 megvételre vár, ezek közül kettőnek az elődje még a garázsban van.

(#19959) Enzolord: Akkor ezeket a Top of the Tree-ket megvárom, kíváncsian várom, melyik lesz a következő. Remélem az első bekezdésben lévő 4 tank közül az egyik, addig csak elleszek a T-62-vel. :)

(#19969) Atlantis: Ja, tavaly akkoriban jó világ volt, mindenki hogy örült, hogy nyert a WoT. ;]

(#20020) Drenadar: Semennyivel sem, én csak azt mondtam, hogy ehhez a játékhoz szerintem ez az FPS minimum. És akkor bizonyos szituációkban ez még is lejjebb mehet, akkor viszont kellemetlen, ha 30 alá esik. Én 40-60 FPS-sel játszok. Érdekes, azt tapasztaltam, hogy amikor elkezdek játszani, akkor néha előjön egy kis lag, kiakad a kép 1-2 pillanatra, viszont ha "bemelegszik" a gép, akkor ezek a problémák valahogy megszűnnek.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.