Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#19851) szlovibuki


szlovibuki
tag

Hali!

Meg tudnátok mondani, hogy kb. 2 óra játék mekkora adatforgalommal jár?

(#19852) Fel válasza Bingisz (#19840) üzenetére


Fel
addikt

Nagyon helyes!

Pár napja volt egy esett, hogy sikerült kifognunk egy nyomoronc hármas platoont, tier 9 csatában. AMX 12t hozott magával két Pz I. C-t... Azzal szórakoztak a kezdés után, hogy lövöldözgették egymást, meg akit sikerült... Az egyik Pz I kilőtte a másikat, majd azt a 12t, aki ezután stílusosan vízbe ugrott... GG!! Ezért megérte. De legalább elszarták másik 12 ember játékát (Mert ilyenkor ugye -3-as handicap + mindenki velük foglalkozik), és tenni meg nem sok mindent lehetett ellenük. Report? Hagyjuk már.. Akkor már ez az auto TK, ban jobb lesz.

Švejk #19828: Lehet meglepő, de a legegyszerűbben a játékban találhattad volna meg ezeket.. Option, settings, controlls stb... és ott a felugró help, amit az 'F1' varázsol elő.

[ Szerkesztve ]

(#19853) Bingisz válasza Fel (#19852) üzenetére


Bingisz
addikt

Csak leírhatták volna valahova, mert a csata végén mi egymást lövöldöztük folyton, aztán egyszer csak lecsapott a banhammer... :DDD

Szerencsére csak egy napra, és csak a tesztről... :B :))

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#19854) forras2


forras2
őstag

JgPzIV legénységének milyen képzettségeket ajánlotok? Vinném tovább majd JgPantherre őket.

(#19855) szallasi007


szallasi007
őstag

2 hete tolom, elértem tier 6-ot. De komolyan mondom ennyi agyament embert egy multis játékba nem láttam még....

sokkot kapok

nézik ahogy 5en kisebb tierből körém állnak és megvárják míg kilőnek nagy nehezen. aztán hátrálva!!! kilövik egymást :W :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#19856) szallasi007


szallasi007
őstag

Van rá mód, hogy goldot xp-re váltsak? mert már ott tartok hogy letörlöm a francba az egészet

(#19857) Enzolord válasza szallasi007 (#19856) üzenetére


Enzolord
addikt

Ha van olyan xp-d amit prem tankkal, vagy elittel szereztél, és nincs rajta bekapcsolva a gyorsított legénység képzés, akkor tudsz váltani..
Nekem is ezért nagy a számlám a telefonon..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#19858) szallasi007 válasza Enzolord (#19857) üzenetére


szallasi007
őstag

azért tettem fel ezt a kérdést meg van egy csomó pajti aki a fullos tankjával egyszerűen nem értem mit hisz. én meg kínlódok a szaros xp-ért hogy végre meglegyen a normális gunom meg kupakom, de minek nem értem :(

(#19859) szallasi007 válasza szallasi007 (#19858) üzenetére


szallasi007
őstag

meg = mert akart lenni csak mar szetb@asz az ideg :)

(#19860) Enzolord válasza szallasi007 (#19859) üzenetére


Enzolord
addikt

Való igaz, szinte az összes tank szopacs stockként...
Ha ezt el akarod kerülni alacsony tierben, akkor fogj valami tankot, ami más fullos, elite, és szeretsz is vele menni, és a legénység képzést kapcsold ki..
Tier 5-6ban 10k körül vannak a fejlesztési költségek..
Drágább lesz a játék, de kevésbé idegölő...:)
VAgy vegyél egy prem tankot, lehetőleg valami akciós kisebbet.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#19861) szallasi007 válasza Enzolord (#19860) üzenetére


szallasi007
őstag

Oké, köszi a tanácsokat. Szokom még a közeget ;)

(#19862) Patrick76496 válasza forras2 (#19750) üzenetére


Patrick76496
őstag

Kép.

(#19782) CHaooSS: Nem tudom, hogy csak én vagyok vele így, de nekem semmivel sem volt más a játék, mint más évszakokban, talán még jobban is ment az egyre több gyakorlat után. Hát gratula. :)

(#19790) Drenadar: Sokan még 15-20 fps-el is élvezik, de szerintem a 40 fps alatt ez a játék már nehezebb.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#19863) nihill válasza KaLeun (#19777) üzenetére


nihill
őstag

8500

(#19845) Balesz1899
Pl. én is T5-ben járok, de mióta megvettem a JT8,8-at, egy csapásra elmúltak a credit gondjaim.

(#19864) csapee


csapee
senior tag

Sztem tier 5-6-ban atlagos jatekosnak nincs credit gondjai, 8 folott prem nelkul meg tiszta buko.

Csapee

(#19865) mefistofeles

Nah csak ma is összejött végre az a szaros 15 win. A végén volt egy jó sorozatom.......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#19866) nihill válasza csapee (#19864) üzenetére


nihill
őstag

pl. ami most volt felszerelés 50% akció, én minden creditemet elköltöttem a közeljövőben megvásárolni tervezett tankjaimhoz felszerelésre. És pártízezer creditről felvinni annyira, hogy pl. megvegyen az ember egy hellcat-et, nem 1-2 nap T5-ben. Persze kérdés ki mennyit játszik, nekem pl. a 30 kill is 2* volt meg csak, mert nem játszok sokat. Pont ezért nagyon jól tud jönni egy olyan tank, amivel egy normális kör esetén borítékolható a nettó 50k körüli eredmény, több olyan köröm is volt vele, ami prém accal nettó 100k fölött lett volna.

(#19867) forras2


forras2
őstag

JgPzIV legénységének milyen képzettségeket ajánlotok? Vinném tovább majd JgPantherre őket.

(#19868) forras2


forras2
őstag

Nahm, itt feladtam. 47 csatából nem jött össze 15 win. Vicc az egész :o

Klántársamnak meg van az 50k tp, és neki meg nem adja az 1 nap prémet :o

[ Szerkesztve ]

(#19869) Djuree


Djuree
félisten

na lényegében a hétvégén kihúztam az isu-t, még vagy 4000xp kell. trollgun+gold ammo. csak így érdemes. jön az xp szarásig, 1000 alatt nem is igen kaptam, de az 1500 se volt ritka (prémmel persze). a creditet se vitte annyira, kicsit minuszos lett a vége mindig, de nem volt vészes, 1-2 tájp kör és visszahozta.
ez így nagyon op tank, t7-ben 700dmg meg 250 átütés, nem is olyan pontatlan az ágyú, 15mp reload (nem olyan sok ez csatában). t9-es gépek se nagyon mertek elém kijönni, elsődleges célpont voltam t8-as csatában is. hányan de hányan jöttek ki elém t8-ak is h majd kiszednek, aztán lestek a 700-800-as pofonok után h wattafak történt. amennyire unalmas volt ez a gép a kisebb ágyúval, annyival jobb lett így. majd ha lesz akció jön az isu, addig nem veszem meg.
szval su-152 = trololo + gold!!!!! :K :C

jah és péntek szombat vasárnap, 30 csaták, 1500-1600 wn6, 60+% win, jól adta a wg most. :D
tegnap éjfélig kergettem a 15 wint, ma meg mint a mosott szar, ezért nem fogok küzdeni többet...nem ér annyit a 250k. :N

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19870) #43783936


#43783936
törölt tag

Sajna a 15 győzelmet csak egyszer lehet megjátszani egy nap. :(
Ma éjjel leteszteltem.

(#19871) Djuree válasza #43783936 (#19870) üzenetére


Djuree
félisten

meglep? :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19872) Atlantis válasza forras2 (#19868) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem akarok én kötekedni, elhiszek én mindent, de még sosem tapasztaltam, hogy ezek az akciók, ajándékok, stb. kihagytak volna embereket. Sok mindennel lehet vádolni a WG-t, de ezek eddig mindig működtek rendesen mindenkinél, ill. ha hiba volt, az is érintett mindenkit.

Djuree: szép, látom rákattantál a TD-kre rendesen.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#19873) Djuree válasza Atlantis (#19872) üzenetére


Djuree
félisten

eléggé, de most majd kicsit leteszem őket, ráállok a t-54 kihúzására. panther2 is kellene. med-ekre állok most rá.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19874) Atlantis válasza Djuree (#19873) üzenetére


Atlantis
veterán

Az szép és egyben nehéz feladat...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#19875) Djuree válasza Atlantis (#19874) üzenetére


Djuree
félisten

hát az, se a t-44 se a pancser nem vmi használható sztem, talán a t-44 még éppen, na de ez a pancser. szenvedés on. :O

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19876) Atlantis válasza Djuree (#19875) üzenetére


Atlantis
veterán

Pedig tapasztalatom szerint a T8-as medek még egészen jók...viszont szerintem a játék legnagyobb büntetése a T9-es medium, ugyanis irgalmatlan sok XP kell, míg fullos lesz és alapon mindegyik szemétre való. Nekem mindegyik szenvedés volt és eléggé gyászos statisztikával adtam el őket, mert stock állapotban annyira mélyre zuhantam velük, hogy utána nem tudtam behozni...mondjuk nálam amint megvan az utód, már adom is el a régit, egy percet nem megyek velük utána, valószínűleg szebb lett volna a stat, ha még fullosan használom őket párszáz csatát. Hülye voltam, hogy free XP-t nem használtam az elején hozzájuk.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#19877) Remus389 válasza Atlantis (#19876) üzenetére


Remus389
veterán

az e-50-est pedig dicsérik az is 9-es med

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#19878) Atlantis válasza Remus389 (#19877) üzenetére


Atlantis
veterán

Én nem szidom egyiket se (najó, 1 kivétel azért van), csak sok idő és türelem kell hozzájuk azon a szinten. Én is kedveltem az E50-et, mégis béna voltam vele, mondjuk annál még az is közrejátszott, hogy kvázi az volt az első T9-es tankom (Lorraine előbb megvolt, mikor feljebb helyezték, de nem mentem vele). Sokat kell még fejlődnöm, hogy jó medium-játékos legyek, szerintem a legnehezebb és egyben a legizgalmasabb szerepkör a játékban.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#19879) Djuree válasza Atlantis (#19876) üzenetére


Djuree
félisten

hát majd lehet a t-54-re elverek némi free-t. eddig t9-es medem csak a lóri volt, na az rémálmomban se! :DDD de az bevallottan szar med. a t-54 elvileg jó...fullosan. meglátjuk. az e-50-et is várom, tetszik. majd egyszer jó lenne a leopard is. :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19880) odrif


odrif
MODERÁTOR

Most hogy megkezdődött az iskola, számítottam minőségi javulásra, de sajnos csalódnom kellett.

20 éve a Prohardveren

(#19881) Djuree válasza odrif (#19880) üzenetére


Djuree
félisten

Nem csak az iskolások hülyék. De még mennyire h nem...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19882) Atlantis válasza Djuree (#19879) üzenetére


Atlantis
veterán

A stock Leopard PTA eléri a Lorraine szintjét simán...mostanában szenvedek vele, hosszú lesz az út a Leo 1-ig. :O

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#19883) iwu válasza szlovibuki (#19851) üzenetére


iwu
addikt

max 30mb le, 5-6 mb fel.
cégnél mobilnertről tolom, egész nap ment, 95mb:D:D:D

[ Szerkesztve ]

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#19884) cifram


cifram
csendes tag

Nem tudjátok, meg lehet valahogy változtatni a regisztrált e-mail címet? köszi

WoT: NorHasso

(#19885) Iratus bug


Iratus bug
tag

Furcsa helyen tárolják ezek az amcsik a lőszert. Úgy tudtam a torony hátsó felében van... :U

@cifram - Szerintem support megtudja. Te magad nem tudod.

[ Szerkesztve ]

TD: helyezd 1 ujjadat az egérre, majd nyugodtan maszturbálhatsz is hiszen 1 ujjas járművel játszol a leghátsó sorban elbújva.

(#19886) iwu válasza csapee (#19864) üzenetére


iwu
addikt

ez így van, bár most már van 2 8as tankom is, meg prém az accom, de 14milcsi ezüstöm van úgy, hogy a kedvenceken fent vannak a gyorsítók is...

fpsről meg annyit, hogy tegnap mobilnetről tolom, meddel megyek körbe a heavykörül, fps le 5 re, ping fel 300ms-re ...a következő dián már füstölt a tank:P

(#19884) cifram
így

[ Szerkesztve ]

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#19887) Kelvin válasza Djuree (#19875) üzenetére


Kelvin
őstag

Szerintem a T-44 nagyon jól használható t8-as med, igaz kell hozzá egy kis türelem és ügyesség de meghálálja. Jó átütés (nem papíron), jó pattogós páncél, gyors és jó az álcázása ha magasabb tierbe pakol.

Phanterke pedig igazi bokorülős sniper jószág.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#19888) sutyi^ válasza Djuree (#19879) üzenetére


sutyi^
senior tag

T-54 epic. Kicsit visszább linkeltem egy replayt. Nem is tudom miért adtam el anno.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#19889) #35692544 válasza mefistofeles (#19823) üzenetére


#35692544
törölt tag

ilyen volt nekem is a tegnapom az egyik karakteren 60-ból nem sikerült 15-öt nyerni
a másikon 20-ból meg volt
még hogy nincs szopó ág

(#19890) Angel1981


Angel1981
veterán

Srácok!

Az első csatájára ugyebár mindenki emlékszik?
Győzelem, vagy vereség?
Én tudom, hogy nyertem, öcsém is nyert, unokaöcsém is!

Van olyan itt fórumon, akinek az első csatája verség volt? :)

(#19891) Stigma.HC válasza Angel1981 (#19890) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Én csak a pályára emlékszem és, hogy melyik oldalt kezdtünk :DDD Malinovka és loltraktor, de hogy mi lett a vége azt már csak a jó Isten tudja :)

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#19892) v!ct0y válasza Angel1981 (#19890) üzenetére


v!ct0y
veterán

A tegnapi utolsóra se emlékszem. Nemhogy az elsőre :DDD

(#19893) olcsii


olcsii
aktív tag

sziasztok:)
tegnap meg tegnap előtt hihetetlen mód szopóágon voltam:D ugy kezdtem, 54% + 10 győzelmem volt:D tegnap este ugy fejeztem be hogy 54% - 30::D már tavasz óta nem voltam iylen szopó ágon:D tegnap dühből elmentem inkább játszani men of wart 8 kor és este 10 kor mondom játszok egy kettőt:D a 3. vereségnél joh most megyek aludni:D szia puszi.
De reggel megtört az átok! bár megkellett szenvednem a győzelmekért de 12ből 8 nyertem:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#19894) dfsz34 válasza olcsii (#19893) üzenetére


dfsz34
őstag

Tegnap előtt mentem 60 egynéhány csatát, 39% WR. Még a botok is jobbat szoktak csinálni.

Tutira manipulálják az egészet. A sok retardáltnak sikerélményt kell adni. Néha te kerülsz velük össze, de ha 50% felett van a WR-d, akkor valószinüleg nem.

Írtam, de már, de eddig az volt a csúcs, hogy a JT8.8-al hatszor kellet rálőjek egy ARL-re mire kilőttem. A távolság nem volt nagy kb, 280-300m, az arl simán lőhető része kilógott és meg sem mozdult. Hatszor. Egyszerűen nem akarta engedni a program, hogy kilőjem.

Egy teljesen véletlen eloszlásnál ilyen nem lehetne. 60 csatán keresztül tartó rossz passz.

[ Szerkesztve ]

(#19895) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

90% :DDD Elég vad lett volna ha ezt elveszítjük. 3,5 perc alatt vége is lett

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#19896) jozefgucci1 válasza Stigma.HC (#19895) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ez pont egy jo kep arra , hogy az MM milyen kepessegü jätekosokat rak egy oldalra . Nälatok csupa "zöld" mig a masik oldalon csak piroskäk . Tudom vannak akik szerint az xvm winn chance nem mervado , pedig igenis sokat elärul az indulo csatärol . Egy 9K csatäs jätekos aki 700-as effel rendelkezik kölsem er annyit mint ugyan ez 1200 felett . Nyilvän meg ehhez hozzäjön a map es adott szituäcio de sajnos sokszor valos az az ertek amit kiir .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#19897) Tenken


Tenken
őstag

A "know your trade"-et nekem nem adja be. Más is járt így? Pedig a 250k jött, ahogy kellett.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#19898) GrooveHero válasza jozefgucci1 (#19896) üzenetére


GrooveHero
addikt

Javítsatok ki, ha tévednék, de úgy tudom, hogy az XVM-nek és az MM-nek az ég világon semmi, de semmi köze nincs egymáshoz. Nem tudom ki terjeszti ezt az urban legend-et, hogy má megint hogy rakott össze az MM, csupa pirosak, meg csupa ződek. Az XVM tudtommal nem hivatalos WG-s cucc, az MM-hez meg aztán köze sincs. Az MM a tankokat sorolja tier szerint, amennyiben tudja. Nem nézi, hogy ez mekkora gyökér 38%-os WR-rel, nembaj, még jobban megcopatjuk, rakunk be ellene egy 58%-osat. a-a :N
Vagy én vagyok hatalmas tévedésben? :U

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#19899) odrif válasza GrooveHero (#19898) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Az Isten tudja. Elvileg UFO-k se léteznek, vagy mégis? :DDD

20 éve a Prohardveren

(#19900) jozefgucci1 válasza GrooveHero (#19898) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Felreertetted amit irtam .Välaszoltam egy lentebbi posztra ahol lehetett lätni kiket rak össze a rendszer . Ezzel pont hogy arra akartam következtetni , hogy valahol igen is manipulativ a rendszer mert ez nem lehet a veletlen müve , hogy egy oldalon a szarok a masikon csak jok ? Persze egyszer-egyszer na de több csatän keresztül . A manipuläläst inkäbb ugy gondolom , hogy egyfajta rendszerben rendez a wg aminek köze nincs az eff-hez ,de mivel " független program " igy jol tükrözi , hogy veletlenek sorozata nem letezik .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.