Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#19351) Angel1981 válasza jano_77 (#19349) üzenetére


Angel1981
veterán

27,5 millió kredit! WOW! :Y :R

Egyébként bocs, de azért 10 kill esetén nem illik az egész csapatot agyhalottnak minősíteni....
Voltak bennük rosszak, az biztos, de olyanok mindig vannak.

[ Szerkesztve ]

(#19352) Plasticbomb válasza dfsz34 (#19344) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Nem. Itt a spot távolságról beszéltünk, amit egy mod számol ki a tank a tankszemélyzet és a tank felszereltsége alapján. Ebben az volt a pláne, hogy eszerint a mod szerint 499 méter a spot távolsága az adott tankomnak (TD-mnek) binocular felszereltséggel a a jelenlegi személyzettel. Szal nem az érdekelt, hogy a játékban mikor fedezem fel vele az ellent ténylegesen a játék motorja szerinti max értéken, hanem csak az, hogy mit ad vissza azon a td-n ott a mod. Ami így jól is működik, nem mond ellent semminek. Max annyit mod, hogy 445 méteren stabilan felfedezem a szerencsétlen IS-3akat.:P (ami viszont jelenleg ezen a tdn ezzel a konfigurációval már egy párszor meg lett játszva.. Beálltam, én láttam őket a csapatom lőtte őket és én is, ezek meg azt sem tudták mi van. És ahol álltam ott volt a csapatom is mellettem.)

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#19353) jano_77 válasza #35692544 (#19350) üzenetére


jano_77
nagyúr

miért is?!?

(#19351) Angel1981: akkor kiemelem a kedvedért, hogy a KV-13 és az arty nem voltak rosszak....legalábbis annyira, mint a többiek. Sajnos a KV-13 a végén sokat tökölt az artyval, így az meg tudott lőni még engem is és így már könnyű préda maradtam a 17 HP-s Ac Mile-nek. :O Ha előbb kilövi, akkor sima győzelem, mert nem tud meglőni az arty....illetve miután kilőtte az artyt, szépen beforgatta az AC-nek az oldalát, pedig látta, hogy hol van, hol lőtt ki engem. Most erre mit mondjak?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#19354) mikron


mikron
tag

Jó néha lemenni a kicsikhez :D ;] itt legalább néznek mint a moziban :D

(#19355) #35692544 válasza jano_77 (#19353) üzenetére


#35692544
törölt tag

mert ez már a 3. vagy 4. amiben látlak :U

(#19356) octopus666


octopus666
tag

Keblére ölel a WOT :))

(#19357) Djuree válasza octopus666 (#19356) üzenetére


Djuree
félisten

ez te vagy? :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19358) #95904256 válasza Kean_Sorbo (#19348) üzenetére


#95904256
törölt tag

Te hogy a fenébe célzol be 500m feletti távolságon bármilyen célpontot?
Nálam egyszerűen ki sem rajzolja a képernyőre, hiába spotolják a csapattársak. :(

(#19359) octopus666 válasza Djuree (#19357) üzenetére


octopus666
tag

:D Este vannak a legnagyobb csaták :D

(#19360) Atlantis válasza Kean_Sorbo (#19348) üzenetére


Atlantis
veterán

Azért ezt egy kicsit árnyalnám: a Ferdinand és a mozgékony jelző nálam semmiképpen nem passzol össze, s ha a játékos nem foglalkozik amúgy a Porsche-szériás tankokkal, akkor a Ferdninand mellékvágány, mert fejleszthet ki hozzá feleslegesen motorokat. Jobb választás a JPII, na az mozgékony, a puska ugyanaz rajta és belemegy a Maybach-motorsorozat is.

JT: óvatosan "a bemegyek a sűrűbe" manőverekkel, mert hozzá kell tenni, hogy szemből könnyen átlőhető, kigyújtható, ezen kívül úgy fordul, mint egy anyahajó. Ezt leszámítva az ágyú valóban remekmű rajta.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#19361) #35692544 válasza #95904256 (#19358) üzenetére


#35692544
törölt tag

beállítások
megjelenítés távolságát állítsd maximumra

(#19362) octopus666


octopus666
tag

Sajnos mindig a Csapatösszeállítás a legnagyobb gond :D :D ;]

(#19363) Reaper válasza octopus666 (#19356) üzenetére


Reaper
őstag

Cute... :DDD

(#19364) Angel1981 válasza #95904256 (#19358) üzenetére


Angel1981
veterán

A grafikus beállításoknál a "draw distance" legyen maxon!

#19356 octopus666: van benne "anyag", ezt szeretem, csakúgy, mint a tankokban! :))

jano_77: jó,hát, mit is mondhatnék sajnálom! Ilyen dolgok mindenkivel megesnek! :U

A múltkor én 6 killt vittem be Churchillel, amikor kilőttek 14:14 volt az állás, nálunk egy BDR egy AT 2 ellen.
Sikerült becsalni az AT 2-t házak közé közelharcra, gondoltam, sima ügy lesz, erre a BDR 20 méterről (!!!) elkezdi lőni az LFP-t, ahol a legerősebb az egész!
Leírom; "shot the cupola!" Ugyanúgy lövi pontosan ugyanott az LFP-t - persze ez is pattan.
Leírom újra; "shot the commander cupola!" - Pontosan ugyanott lövi, de félremegy, és mákjára még le is láncolja az AT 2-t!
Leírom újra, "shot the small commander cupola, at the top of the tank!!!!!!!" - ugyanott lövi, ez is pattan.
AT 2 lánc felrak, szembefordul, kivégzi a BDR-t, és ez az egész vagy 60 másodpercig tartott!

Itt tényleg nem bírtam ki, le kellett írnom, hogy "asshole BDR!!!"
Megnéztem a statjait, 15.500 csatája volt, a BDR-rel 350!!!!!!
Áh! :((

[ Szerkesztve ]

(#19365) #35692544 válasza octopus666 (#19362) üzenetére


#35692544
törölt tag

akkor te még jó leosztást is kapsz :P

(#19366) jano_77 válasza #35692544 (#19355) üzenetére


jano_77
nagyúr

fáj? Te is ide tartozol esetleg!?

Amúgy az agyhalott társaságoknak köszönhetően a kezdeti 80%-om most már 50% alatt van! Ne legyek ideges ugye!? :W :o :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#19367) Reaper válasza jano_77 (#19366) üzenetére


Reaper
őstag

Nekem van itthon egy boxzsákom, amióta újra WOTozok eléggé igénybe van véve :DD

(#19368) jano_77


jano_77
nagyúr

Meg lehet nézni vhol azt, hogy adott tankhoz mennyi dmg és spot dmg illetve kill kell az ÁSZ-hoz?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#19369) Kean_Sorbo válasza #95904256 (#19358) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

A múltkor lett "kibeszélve". 500x500 méteres a látótávolság. Ennek a négyzetnek meg nagyobb az átlója. Konkrétan én sem értem, de van olyan, hogy 600 méter felett is lövök pontosan a Jagdtigerrel.

Atlantis: Márpedig én bemegyek. Nem vagyok az a "Jujj ha meghalok, mi lesz!" típus. A Ferdinand-ról és Jagdtiger-ről pedig töltöttem már fel városi replay-t, megnézheted hogyan lehet őket terelgetni.

Hozzáteszem 4 TD-m van, aztán kész. Így meglehet tanulni velük offenzívan játszani.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#19370) LoLHunCsirke válasza jano_77 (#19368) üzenetére


LoLHunCsirke
tag

Ez hétről-hétre változik, nemigazán lehet megjósolni, de ez amúgy ott van a kitüntetés leírásában is..

TinkeringAboutYou!

(#19371) L4mie válasza octopus666 (#19356) üzenetére


L4mie
veterán

háát, mellesleg jó a csaj /bár úgy is legfőképpen nagy az nem feltétlen jó/
de a többi.....megnézném IRL.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#19372) Cseri0058 válasza Kean_Sorbo (#19348) üzenetére


Cseri0058
őstag

köszi :R

(#19373) #95904256 válasza jano_77 (#19368) üzenetére


#95904256
törölt tag

A wotreplays.com-on megnézed a kérdéses tank esetén, hogy melyik legkisebb XP-és replay címében szerepel az "ACE" szó. Persze ennél az jobb lenne, ha valaki összegyűjtené, ugyanis a tank ászhoz szükséges pontérték alig változik ( kivéve ha csavarnak valamit a techtree-n, buffolnak, nerfelnek, stb. ).

(#19374) GeneraL_XTX válasza Reaper (#19367) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Kicsit komolyan veszitek ezt, nem tökmind1? Ez csak egy játék :)

(#19375) Angel1981 válasza GeneraL_XTX (#19374) üzenetére


Angel1981
veterán

500 csata alatt a legtöbben így is gondoltuk..... :D
Majd ha lesz vagy 1500-2000 csatád, meglátjuk, akkor hogy fogsz reagálni azon dolgokra, amikkel itt a legtöbben szembesülünk! ;]

(#19376) iwu válasza #95904256 (#19373) üzenetére


iwu
addikt

ha jól rémlik, az előző heti átlaghoz nézi, az meg ha sok szobanövény tolja, akkor ingadozik:)

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#19377) Kean_Sorbo válasza Cseri0058 (#19372) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Azért a Jp4-hez naponta készíts magad mellé egy üveg házi pálinkát. Egyébként az ideggyogyóban végzed. ;]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#19378) AlexWolf válasza Angel1981 (#19375) üzenetére


AlexWolf
senior tag

és 10000 csata körül abbahagyod

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#19379) ng0ofy válasza Angel1981 (#19375) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Kb. együtt kezdtük a játékot, csak te folyamatosan tolod :D, nekem meg van a 2000 csatám és továbbra is "úgy" érzem. Nem mindenki ragadtatja el magát olyan nagyon (:

Van egy A-20-am, mert úgy gondoltam majd ezzel jó lesz a t-44 vonal felé menni. Mindig hetes tier csatákba rak be. Ezt miért? nem úgy volt, hogy két tierrel nagyobbak közé scoutolni se tesz?

(#19380) Djuree válasza ng0ofy (#19379) üzenetére


Djuree
félisten

scoutolni 4 tierrel nagyobbakhoz is rakhat. :K

Angel1981: nekem van 7k+ csatám, de még mindig csak egy játék a sok közül. nem szabad többet gondolni bele...nem szabad túl komolyan venni.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19381) jano_77


jano_77
nagyúr

Hogy lehet vkinek 3.400 csatával T57 heavy tankja?!? (wn6=714)
Végig campelte a csatát, a távolból puttyogtatott. Frankón miatta buktunk el egy megnyert csatát, mert nem volt hajlandó előre menni akkor sem, mikor már csak egy ellenfél volt és egy arty. Minek játszik az ilyen ezzel a játékkal?!? Vagy mostanság ez a módi és lemaradtam, hogy campelni kell?!? Mert sajnos nagyon sok csatában láttam ugyan ezt a pro top tankoktól is!? :(( :W
Szánalmas!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#19382) Angel1981 válasza ng0ofy (#19379) üzenetére


Angel1981
veterán

ITT van, hogy mi mivel kerülhet össze - persze van pár ritka kivétel.

Egyébként nekem sincs annyi időm a játékra, amennyit szeretnék - talán jobb is így, később fog ritkulni a hajam... :D

Djuree: persze tudom, igyekszem is úgy felfogni - csak nem mindig sikerül! :))

[ Szerkesztve ]

(#19383) Djuree válasza jano_77 (#19381) üzenetére


Djuree
félisten

3400 csatával miért ne lehetne t10-e?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19384) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Sziasztok!

Egy ismerősöm most szeretne költséghatékonyan asztali gépet vásárolni Wotozáshoz.

Egy ilyen konfiguráción szerintetek hogy futna a Wot?

- ASRock FM2A85X Extreme-4 (AMD-FM2)
- AMD A8 Series 6600K X4 BOX (sFM2) 3900Mhz, 4 mag, HD 8470D Integrált VGA
- CORSAIR XMS3 DDR-3 4GB/1600 KIT
- Kingston 60GB SSD V300 Series

Egy ilyen APU-s rendszer elvinné szépen a wot-ot jobb grafikai beállítások mellett?

(#19385) Enzolord válasza Enzolord (#19330) üzenetére


Enzolord
addikt

Újabb szösszenet a remek IS6hoz...
T21 papírtank oldalát telibe verem, egy sz*r lánctalp..
M6 szemből pattan...
Su-152 100 méterről telibe becélozva az oldala, lövés eltűnik...

Ha el lehetne adni goldért úgy repülne a ... hogy csak na...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#19386) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Vagy esetleg ez mennyire hajtané ki a wot-ot?

AMD A10 Series 6800K X4 BOX (sFM2), 4mag, 4400Mhz, HD 8670D Integrált VGA

(#19387) Iratus bug válasza #95904256 (#19358) üzenetére


Iratus bug
tag

A látótér négyszög alakú aminek te vagy a középontjában (1000m x 1000m). A max látótávolság átlósan 707 méter, ha előtted van a célpont akkor csak 500 méter. Távolabbi célpontot nem fogsz látni, ez beállításoktól független.

(#19124) vhw és (#19125) nyunyu: Köszönöm, félreolvastam. Németül még annyira sem tudok, mint angolúl.

(#19382) Angel1981: A Battle tierhez van valami "megoldóképlet"? Hogy melyik tank melyik battle tierbe tartozik.

[ Szerkesztve ]

TD: helyezd 1 ujjadat az egérre, majd nyugodtan maszturbálhatsz is hiszen 1 ujjas járművel játszol a leghátsó sorban elbújva.

(#19388) GeneraL_XTX válasza Cingáriusz (#19386) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

1920*1080 medium beállításokon az esetek 90%-ában 30-35 körüli fps-eket produkál.

(#19389) Reaper válasza GeneraL_XTX (#19374) üzenetére


Reaper
őstag

Nem veszem azért túl komolyan, de amikor pl egy ISU a trollgunnal befészkelte magát, és már 2 csapattárs ment ki elé megpusztulni, akkor azért csak van még olyan idióta aki benéz elé...
Persze mindenkinek vannak rosszabb napjai, sokszor a saját hülyeségeim miatt is mérgelődök azért :)

(#19390) iwu válasza Reaper (#19389) üzenetére


iwu
addikt

pont tegnap az első gamem volt ilyen a su152-vel...elfogyott a 19 He:) 17 találat, 4K damage 7-9 tiernek. vagy 15 critical:D:D:D t34et felrobbantottam:D
Persze nem ez volt a szorzós kör (vesztes csata 1200xpvel) hanem amikor ellenfelet sem láttam:D:D:D 800xp szorzózva :B :B :B :B

[ Szerkesztve ]

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#19391) LBandi


LBandi
aktív tag

Sziasztok!

Miért nem enged a WoT a hivatalos oldalon keresztül más játékosnak üzenetet küldeni? Csak annyit ír ki hibaüzenetnek hogy "Failed to deliver message to user XY". Ötlet? :F

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#19392) mefistofeles

Skacok! Ilyen létezik?
A fiam akart reggelni a játékra de a ...@t-online.hu emailcímet nem fogadja el érvényes email címnek! nem hiszem el, hogy nincs t online-os magyar játékos.....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#19393) K6000 válasza Reaper (#19389) üzenetére


K6000
tag

Szoktam is nagyokat nézni, hogy a su-152 (trollgun) tankom elé egysejtűek, meg szobanövények kerülnek. A kedvencem, hogy elém sétál, durr lánctalp lehullik alig marad élete, gyors javítás, fedezék. Kifújja magát, relaxál egy keveset (lehet iszik is a nagy ijedségre) és 1 perc múlva kinéz a fedezékéből, hogy ott vagyok e még. KO. A haverja meg kitalálja, hogy bosszút áll és ugyanazon az utcán ugyanarról ugyanúgy jön be ahogy az előző egysejtű és persze ő is ugyanúgy megkapja a maga pofonját, maximális sebzés KO.
A másik a light tankkal rohan, meghal típus. Meglátja a su-152 tankomat és húú de jóóó TD felkiáltással el kezd felém rohanni, persze nyíl egyenesen persze meghal az első lövéstől, és a csata hátra lévő részében méltatlankodik, hogy 1 lövéssel kiszedtem.
A harmadik a három agysejtű típus. Megy a light tankjával, és az első célpontnál megáll és elkezdi lőni. A napokban volt egy igen kitartó ellenfelem 28 lövést adott le a Pz.Kpfw. 38 (t) tankjával a KV-1 tankomra szemből 240-250 méterről. Persze 0 sebzéssel, de nem értem ha már belém lőtt 6-8 lövedéket mindenféle eredmény nélkül akkor miben bízik? Abban ha belém lő még húszat akkor egyszer sikerülni fog?

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#19394) Linkin válasza Enzolord (#19385) üzenetére


Linkin
senior tag

Milyen legénység van benne ?
nekem 4 skilles és semmi gondom nincsen a tankkal
meg is néztem 2000 az átlag sebzésem vele
és 1700 fölötti wn6

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#19395) iwu válasza Linkin (#19394) üzenetére


iwu
addikt

adott tankra hogy nézitek ezt meg? (sebbzés, wn6) :B :B :B

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#19396) ng0ofy válasza Enzolord (#19385) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Ami igaz, igaz, a már említett A-20-al spotoltam és IS-6 kibukott a szikla mögül, nekem 5HP-m volt és pattintottam :D :D El is bújt.

(#19397) dfsz34 válasza K6000 (#19393) üzenetére


dfsz34
őstag

Sok ilyen van, de ha már egy narancs játékosba belefutsz, aki meddel vagy könnyű tankkal van és te nem olyan helyen lapulsz, ahol a hátad védett, akkor neked harangoztak.

Csak pár med tankom van, de pl a panth m10-el jó szokásom kiszedni a su, isu, JG8.8-kat ha éppen nem védi őket egy csomó tank. Főleg az utóbbi olyan mint egy lomha lajhár, ha mögé kerültem, akkor búcsúzhat a játéktól, mehet a garázsba vissza, de a su sem nagy kaland sőt volt már, hogy bevállaltam a lövését és utána kiszedtem, mert a többiek ott szobroztak és amig élt nem indultak el. Vagy körbe kell kerülni, ha van hely vagy hozzá kell dörgölődzni és összekapcsolódik a két tank, aztán vergődhet.

Amit nem értek, hogy mindig megpróbálnak háttal nekem jönni, de ramolni olyan sebeséggel nem tudnak, akkor meg mit akarnak? Az egyetlen dolog, amit TD tehet ilyenkor, hogy nekitolat valaminek és onnan fordul, mert akkor nem tudom körbekerülni és mindenképpen lövéshez jut, de ezt nagyon nagyon kevesen csinálják (én szoktam, ha td-vel vagyok és meglepnek).

Akkor van igazán gond, ha társaságban van a nagy (a tierjében értem) TD, mert akkor nem lehet a szokásos körbetáncolást csinálni, akkor marad a leláncolás esetleg, de az nehéz ügy. Esetleg ha valakit kilő, akkor gyors össztűz ki tudja ütni.

Ha a barmok meg egyesével felvonulnak előtte, hát arra nincs mit mondanom. Ez ugyanaz a szint, mint aki az oldalát mutatva kiáll a semmi közepére lövöldözni, aztán két pillanat alatt kilövik és akkor meg megy az észosztás a chat-ben.

(#19398) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Ez a su-85 egy szenvedés ezzel a nyavajás 350 hp-val.. Valami jó taktikát tudnátok javasolni nekem hozzá? Bújjak el jól mi? :) egyébként már csak 2k xp és meg lesz a top löveg, amivel remélem többet tudok garázdálkodni majd...

(#19399) ng0ofy válasza SoulReaver (#19398) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Elbújsz és csipegetsz, más nem fog menni, majd SU100-al mehetsz közel.

(#19400) csapee válasza SoulReaver (#19398) üzenetére


csapee
senior tag

Pedig az eleg jo tierjeben:) (sztem)

Csapee

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.