Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#19501) iwu válasza forras2 (#19500) üzenetére


iwu
addikt

mert pöcs v agy:P
este szakasz? szalma vagyok:D

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#19502) nihill válasza forras2 (#19500) üzenetére


nihill
őstag

Ismerős a szitu, ha jó csapatba rak, csak annyit látsz hogy valahol a távolban sorra robbannak az ellenséges tankok, majd jön a győzelmi képernyő, a stat szerint meg nem csináltál semmit pedig végig padló gázon nyomtad neki az ellenfél felé...
Ha béna csapatba rak akkor meg valahol a távolban sorra robbannak a saját tankok, majd utána hirtelen a nyakadba kapod a teljes ellenséges csapatot egyszerre.

(#19503) iwu válasza JLK_ (#19495) üzenetére


iwu
addikt

kv-1s fullon nagyon jó, egyik kedvencem:D
m6-t ellenfélként szemből goromba, ki akarom próbálni majd.

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#19504) Patrick76496 válasza JLK_ (#19495) üzenetére


Patrick76496
őstag

Én az M6-ot venném, igazából játékstílusfüggő. A KV-1S 5 évig céloz és nagyon pontatlan, viszont nagyot üt. Igazából mindkét tankról elmondható, hogy fürge, jó a függőleges lövegkitérítésük (az M6-nak jobb 2°-kal lefele), és közepes páncélzattal rendelkeznek. Az is az M6 mellett szól, hogy többet sebez percenként, a látóhatára jobb és a gold ammo-ja is többet üt át (bár utóbbi nem tudom számodra mennyire fontos). Az amerikai a pontosabb és gyorsabban célzó lövege miatt sokkal user barátabb tank, könnyebb használni. Utána pedig a T29 szvsz a legjobb T7-ben (és T8-ban is sok beleszólása van a csatába). ;)

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#19505) forras2 válasza iwu (#19501) üzenetére


forras2
őstag

Naaah, Neked csönd, kocka :P
Mehet, de csak akkor, ha jössz TS-re :P

JLK_
Mind a kettővel játszottam. Mind a kettő jó, bár az én mérlegem inkább az M6 felé hajlik.
KV1s lassan tölt, nagyon sokáig céloz, de üt mint a pajtaajtó.
M6 kevesebb ideig tölt, kevesebb ideig céloz, és kisebbet is üt, de sokkal pontosabb mint a kisIS.
Jahm, és azt is meg kell említeni most már, hogy a 8.9-ben (nem tudom mikor fog jönni) elveszik a KV1s nagy lövegét :K

patrikgtaivs
Én azért nem mondanám ennyire bitangnak azt a T29-et. Jó-jó, de nem az igazi. Veszélyesebbnek érzek 1 KV3-at, vagy 1 IS-t, mint 1 T29-et :U

[ Szerkesztve ]

(#19506) Stigma.HC válasza nihill (#19499) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Igen nagy pusztítást lehet véghez vinni vele, igaz azért kicsik kellenek mellé a társak is. Nagy előnye, hogy piszok gyors és lapos.
Mentem vele most nosztalgiából egy kört gyors, 2100 sebzés és 1200 felderített.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#19507) Angel1981 válasza JLK_ (#19495) üzenetére


Angel1981
veterán

A KV-1S-t nerfelik a 8.9-ben.
Szerintem ha úgy érdeklődsz iránta, hogy akár meg is tartod, akkor várd meg, mi lesz a 8.9-ben.
Ha a cél a felsőbb tierek, és a KV-1S-en csak átutazol, akkor nyugodtan, másfél hónapnál előbb úgysem várható a 8.9, addig meg kihúzod az IS-t.

(#19508) Patrick76496 válasza forras2 (#19505) üzenetére


Patrick76496
őstag

Igen, csak amíg a két orosz rendelkezik egy olyan löveggel, ami rendkívül lassan céloz, addig a T29 csak egy pillanatra hajol ki a hulldown-ből, és akkor sem kell aggódnia, hogy megsebzik. Az IS és a KV-3 tornyát viszont könnyen be lehet lőni szemből. Plusz az utóbbi kettő 175 átütéssel már nem sokra megy T8-ban, főleg ilyen pontossággal, az amerikai T7-esnek viszont bőven jó a lövege még ott is, nem hiába kapta meg ezt a csövet a T32 is.

Szerk: A nagy sebzés nem jelent akkora előnyt a mostani dombos World of Tanks pályákon, mint a jó gun depression (-10°).

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#19509) gy-daniel válasza JLK_ (#19495) üzenetére


gy-daniel
tag

Jó az ARL44 is, meg a vk36 is (az is inkább egy gyors heavy, később meg át is rakják). Na ezzel sokat segítettem, de az ARL tényleg jó gép, 120-as döntött front, jó ágyú (a nagyobb sebzésűt használom). Persze ha oldalról rálátnak, az gond, mert elég nagy, és papír a frontot leszámítva.

(#19510) Linkin


Linkin
senior tag

teszten kipróbáltuk azt hogy az is6 átviszi a tiger 2 kupoláját ugyanúgy tehát nem csináltak vele semmit sőt most már 175 pennel a hasát is lehet vinni még úgyis ha kicsit forgatja

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#19511) Tenken válasza forras2 (#19505) üzenetére


Tenken
őstag

T29 s jobb tank, de neked is igazad van. A helyzet az, hogy gyenge az általános játékos állomány és ilyen szempontból könnyebben kezelnek egy kv3-at meg is-t. Viszont egy skilles t29-nél nincs veszélyesebb 7-es heavy ez is tény. Csak legtöbben nem tudnak játszani vele.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#19512) Linkin


Linkin
senior tag

Tiger II 8.8 páncél változások. A Tiger I páncélváltoztatásokon kívül a Tiger II páncélzat is megváltozott a 8.8 tesztben. Régi, új.
a parancsnoki kupola jelentősen keményebb lett
az elülső alsó páncél történelmi 100mm-es lett 122mm helyett
az orr-géppisztoly gyenge pont eltűnt
a köpeny vékonyabb lett
E-75 és E-100 páncélzat nem változott a 8.8-ban
régi

[link]

új
[link]

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#19513) Kingfisher1


Kingfisher1
tag

Egy újabb sokkoló vereség :

Az ellen SU-152 1 hp-val élte túl, azon kívül egy afk Tigris volt még.

[ Szerkesztve ]

(#19514) Tenken válasza Linkin (#19512) üzenetére


Tenken
őstag

Lehet rosszul nézem, de nekem a kép alapján jobbnak tűnik mindenhol az új páncélzat.

(#19517) Linkin:
Nem hitetlenkedni akartam, csak a kép alapján nekem tényleg nem esik le, hogy miért lesz rosszabb és esetleg én nézek félre valamit.

[ Szerkesztve ]

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#19515) Angel1981 válasza Linkin (#19512) üzenetére


Angel1981
veterán

Köszi az infókat!

Akkor ha jól értem, több lesz a motorhiba és a kigyulladás - köszönjük Emese! :P

Tenken: a színek a járművek között semmit nem jelentenek, magához a vashoz kell viszonyítani.
Az új azért sötétebb több helyen, mert 185 mm a színkód "teteje", nem 265.

[ Szerkesztve ]

(#19516) Preda


Preda
aktív tag

Na ilyen vereségeket lehet menni a teszten :). 6k bekapott dmg mellett.

(#19517) Linkin válasza Tenken (#19514) üzenetére


Linkin
senior tag

papíron jobb de teszten átlőttük is6-as sőt matildával is igaz arannyal de nem kell elhinni majd látjátok

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#19518) Bingisz válasza Angel1981 (#19515) üzenetére


Bingisz
addikt

Miért lenne több? :F
Csak a páncélt változtatták (hitelesre), a modulok életerejét nem.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#19519) Angel1981 válasza Bingisz (#19518) üzenetére


Angel1981
veterán

Őőőőőő.....talán azért mert a 100mm-t könnyebben átlövik, mint a 122mm-t, és így könnyebben lesebzik a motort? :F

Egyébként bírom az ilyeneket! Ha 100mm a történelmi vastagság, miért nem annyira csinálták kezdetekben? :U
Mielőtt elkezdődne a kórus, hogy "ez nem szimulátor"!
Igen, tudom, hogy nem az, de az ilyen adatokban igenis illene történelem hűnek lenniük, a balanszolást meg a "fiktívebb" dolgokkal megoldaniuk, mint pl. HP, célzásidő, pontosság, stb.

[ Szerkesztve ]

(#19520) Remus389


Remus389
veterán

ismét a t-25-öst hívtam segítségül a 30 killhez, szép csata, szép pénz

[link]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#19521) Bingisz válasza Angel1981 (#19519) üzenetére


Bingisz
addikt

Így már értem mire gondolsz.
A 122mm páncél téves orosz jelentésekből származott, gondolom nemrég valaki megmérte Kubinkában, és miután látták a tévedést, most javítják.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#19522) Angel1981 válasza Bingisz (#19521) üzenetére


Angel1981
veterán

Ha ez így van, akkor megeszem a kalapom! :C
Mert ugye eddig nem jutottak hozzá semmiféle eredeti, mára a titkosítás alól feloldott német tervrajzhoz, ugye? :D

Mindegy!
A tanulság számomra egyre világosabb; kerülni fogom a nagyon népszerű tankokat, főleg magas tierben, mert azokat folyamatosan b*szogatják! :U
Az sem baj, ha kicsit UP, csak hagyják békén!

(#19523) dfsz34 válasza Remus389 (#19520) üzenetére


dfsz34
őstag

szép pénz? t34-el nettó 400e-t csináltam tegnap a 30. killnél :)

(#19524) GrooveHero válasza dfsz34 (#19523) üzenetére


GrooveHero
addikt

És abból levonod az akció miatt a 300k-t és már is csak 100-at kaptál, ami nem nagy cucc :N ;]

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#19525) Remus389 válasza dfsz34 (#19523) üzenetére


Remus389
veterán

ha vegignezned a csatát láthatsz benne egy gyönyörű t-34-es killt, én 0%-ot, a ruszki gagyisagot 100%-ról inteztem

mutass replayt, nagy makod lehetett, legalábbis.skilles t-25-el nem talalkozhattal

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#19526) wigo70


wigo70
tag

üdv!
amit a teszten összeszedtek pénzt és xp-t...stb az "átjön" a normál játékba is?

(#19527) dfsz34 válasza GrooveHero (#19524) üzenetére


dfsz34
őstag

Persze, sűrűn jönnek a nettó (nem bruttó) 100k bevételek :)

Tudom, most majd jönnek a megmondó emberek, hogy őneki mennyi bevétele volt, ami speciel nagyon nem érdekel, csak most jól jött ki, hogy vki bruttó 30-40k-ra veri magát. Az még tier5-ben sem kirívó valóban.

Remusz911: a prém t34-re gondoltam természetesen, tier5-ben nem lehet nyilván 100k nettót összeszedni, legalábbis ahhoz 15 kill kéne és chuck norris módban minden hp-t neked kéne leszedned az ellenfélről

[ Szerkesztve ]

(#19528) Remus389 válasza dfsz34 (#19527) üzenetére


Remus389
veterán

az a tesztszerveren történt?

az teljesen más...

meg más tier

szóval nem korrekt összehasonlítás enyhén szólva

meg ugye nem prémium avagy prémium...

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#19529) Angel1981 válasza wigo70 (#19526) üzenetére


Angel1981
veterán

Nem! Sem a pénz, sem az xp, sem az achievementek, semmi!
Minden kuka, amint lelövik a tesztszerót.

Remusz911: mire föl kaptál +300.000-et? :F
Bocs, ezt muszáj volt még elsütnöm aug. 30-án, du. 4 kor! :))

Vajon lesz még, aki megkérdi? :P

[ Szerkesztve ]

(#19530) Remus389 válasza Angel1981 (#19529) üzenetére


Remus389
veterán

nekem ne mondd, lassan 16 millam lesz az augusztusi akcioknak köszönhetően, úgy hogy megvettem az obj 212-t és az M103-at

a 'zojjektum igen jó, de az m103 csalódás, elmegy, de a t-29 és t-32 sokkal jobb volt...

nem is tudom kell-e a t110e5 ezek után

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#19531) dfsz34 válasza Remus389 (#19528) üzenetére


dfsz34
őstag

teszt? mikor mondtam olyant hogy teszt? természetesen élesben "történt"

nem gyakran, de lehet nettó 100k-t csinálni a nagyobb prém tankokkal

van t25 is, a legjobb köröm vele 1760xp és meg nem mondom mennyi kredit volt

a 2 kv-nál fraget loptál, a t34-t leszámítva meg nyomorult kis tier játékosokat szedtél ki, ami persze így sem rossz, csak hát ... mondjuk ha egyszerre jöttek rád és kiszedted őket, akkor elismerésem, de vszinű nem ez történt, most hadd ne nézzem meg videót

(#19532) Remus389 válasza dfsz34 (#19531) üzenetére


Remus389
veterán

hát igen így is lehet magyarázni a top gun-t, ilyen negatív módon, de ne aggódj rengeteg top gunt csináltam vele. azokat is szépen megmagyaraznad és lekicsinyitened, és a su-85 az mi?

te ilyen vagy

nekem voltak 2000xp feletti csataim is t-25-el egyébként

a max kredit pedig 117k volt premiummal, vagy annyi lett volna premiummal

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#19533) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Ez is meg van, még sincs este :D
Egyedül védtem egy oldalt, nem jöttek szembe pro-k... XD

[ Szerkesztve ]

(#19534) myckey válasza Remus389 (#19530) üzenetére


myckey
veterán

jó gép lesz fullosan a 103 is,csak kicsit Tiger Feelingben kell vele játszani,(vagy mint egy tápos Med) bár a két gép páncélzata távolról sem összehasonlítható
az E5 pedig talán a legjobb TR10

de a tankok azok mindenkinél szubjektívek,nem is szeretem egyik másik gépre se nagyon ráerőltetni a "legjobb" címszót.

van aki ezt van aki azt szidja,jó ez így.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#19535) Remus389 válasza myckey (#19534) üzenetére


Remus389
veterán

az a szomorú hogy már fullos, kicsit javult, de valahogy olyan jól nem megy, néha elofordul 2-4 kill, meg sok sebzés de olyan is sokszor van hogy hamar kilonek

lehet az a baj hogy azt hittem olyan mint a t-29, lehet vele elorenyomulni, pedig inkább olyan mint a panther hátulról, az azért gáz mert nem olyan pontos, meg rohadtul nem úgy néz ki mint egy support tank, hanem azt sugallja hogy bátran előre

mindenesetre az elodjei sokkal jobban tetszettek, ez valahogy nem, adom is el amint kifejlesztodik a t110e5

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#19536) PAtr0n válasza Fel (#18161) üzenetére


PAtr0n
addikt

Ez, vagy ehhez hasonló mod érdekelne, amivel meg lehet nézni melyik tanknak mennyi a páncélja egyes helyeken. Tudnátok ebben segíteni?

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#19537) myckey válasza Remus389 (#19535) üzenetére


myckey
veterán

kialakítása végett jól lehet face to face re használni
agyúja elvileg egész pontos lenne,de néha beüt a random :))
én inkább Tigrishez hasonlóan szeretem használni,vagy ha olyan az ellenfél,akkor megindulok vele
legtöbb helyen Medium tankként ajánlják az alkalmazását.

na de lényegtelen,az E5 gépet fejleszd ki.
megéri :K

Patron

itt letöltheted a tank Viewert

most nézem néked Mod kell :B
na mindegy,már nem törlöm

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#19538) Remus389 válasza myckey (#19534) üzenetére


Remus389
veterán

ja az hogy a pancelzata nem olyan jó, meg a tornya sem mint az elődei

az agyuja is rengeteget pattog, es annyira nem pontos

a mobilitás is átlag alatti (jó ez mondjuk tudtam )

a pantherusrol legalább tudom azzal erősen ajánlott hátul maradni, van is pontos agyuja, de ez az m103, csalódás... pedig azt hittem legalább megközelítőleg olyan jó mint a t-32 vagy t-29

szóval azért nem kuka, de átlag alatti

az e-75 is jobb, annak legalább pontos az agyuja, jobb a pancelja, és kicsit gyorsabb is, az jobb

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#19539) jano_77


jano_77
nagyúr

fa** a tetves WG-be...már a 2 szerveren is fagyások vannak, pedig alig voltak rajta...mi a fasz van már ezzel a szarral?!?...Igazán rendbe tehetnék és nem mindenféle hülyeségek miatt kellene 1,5-2 havonta új update-t hozni! :W :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#19540) myckey válasza Remus389 (#19538) üzenetére


myckey
veterán

hát erről beszéltem,én nem így látom
de kinek a ....blabla :)

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#19541) iwu


iwu
addikt

nah, megint nagy formában a szerverek:D

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#19542) Enzolord válasza iwu (#19541) üzenetére


Enzolord
addikt

CSak 6 csapattársat nem engedett be a játékba...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#19543) PAtr0n válasza Djuree (#19308) üzenetére


PAtr0n
addikt

Pont tegnap volt szerencsém egy AT2-höz, de én mesze voltam a KV1-el, ő meg rontott a bázisunkra ahol szintén egy KV1 védett. Én már messziről adagoltam a 122-essel, de mindent pattintott, bement takarásba, láttam, hogy a KV kínlódik vele, mert csak fogyott az élete, már elindultam vissza, hogy segítsek de addigra a KV1 valahogy kiszedte, de csak 40 körüli hp-je maradt. Rohadék egy tank ez az AT2. Én messziről kábé 6-7 lövést adtam le különböző pontokra de minden pattant, pedig az oldalát lőttem.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#19544) Eagle16


Eagle16
addikt

Jól sikerült T71-es kör: [link]

3k xp.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#19545) PAtr0n válasza myckey (#19537) üzenetére


PAtr0n
addikt

Köszönöm!

Ezt hova kell másolni, hogy lássa a tank adatbázist?

szerk: Megvan, most már tárgytalan! :B

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#19546) dfsz34 válasza Remus389 (#19532) üzenetére


dfsz34
őstag

Mondom kipróbálom a T25-t, ha már annyit beszéltünk róla.

Győzelem!
Csata: Severogorsk 2013. augusztus 30. 17:18:20
Jármű: T-25
Szerzett tapasztalat: 2 526 (x2)
Szerzett kredit: 55 068
Csatában elért Achievement: Őrjárat

52k nettó és alig kellett hozzá lőnöm, de azért piszkáltam a tier6-kat, a kv1s meg dmax is kapott egy-egy puszit. A nagy kredit nyilván a spotból jött, mert egyedül voltam a bal oldalon.

(#19547) Remus389 válasza dfsz34 (#19546) üzenetére


Remus389
veterán

küldd el a replayt kiváncsi vagyok rá

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#19548) PAtr0n válasza myckey (#19537) üzenetére


PAtr0n
addikt

Most látom, hogy ebben alapból nincs az a színezős páncélvastagságos mod. Tud ebben valaki segíteni?

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#19549) virkir válasza jano_77 (#19539) üzenetére


virkir
veterán

Semmi?
Mi lenne ha egyszer megpróbálnád a netszolgátatód "dicsérni" mert lehet ott van a gond?
Száz embernek nincs baja csak neked, de nyilván a WG a hüjje mint mindig.

Más.
Mégis lesz kompenzálás a német motorokra és vissza lehet váltani a SP-t

PAtr0n
Próbáld a tank opcióknál a collision-ra bökni

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#19550) Bingisz válasza virkir (#19549) üzenetére


Bingisz
addikt

IGEEEN!

Akkor kezdhetem az ISU-t alapból a BL10-el :C :R

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.