Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#186354) zodo válasza Barret001 (#186340) üzenetére


zodo
nagyúr

Prémium fióknak semmi köze az aktuális témához mint WR vs WN8 :(
Lásd.: RU szerver fiókom prémium nélkül, stock tankokkal küzdve kb. ugyanazt tudom mint EU-n.

(#186342) Dareiosss

Mint leírtam 5 hónapja ez megy...

Nem releváns mert mint írtad keveset játszol amit pl. az elmúlt 30 nap/84 csata is igazol.
Nálam legutóbb 386 csata fért 1 hónapba.
Lényeg szerintem hogy a játékismerettel van probléma vagy rossz/nem kézre álló tankokkal játszol ami megmutatkozik a WN8 értékelésen ami független a WR-től.

Bevallom hogy Heavy-kel kezdtem, td-el kb. bot vagyok, arty-al egy csatát sem játszottam még, míg a kezdeti ügyetlenkedés után egész jól megbarátkoztam a Könnyű valamint Közepes tankokkal.
Valamint mindig tanul valamit a játékos max. átsiklik felette pl. (#186326) kchryss linkelte a már általam olvasott cikket "Út az unikummá válásig"

Tanuld meg a pályákat!
Tanuld meg a játékmechanikákat (főképp az álcázás 15 méteres szabályát)!
A legénység a tankod legfontosabb része.
Ne campelj, de vonulj vissza, ha több, mint a HP-d felét elvesztetted!
Sajátítsd el a hull down technikát, és használd ki a tankod lövegsüllyedését!
A tier V-ös tankok nem jók arra, hogy javíts a magasabb tierű eredményeiden.
Gyakran változtass pozíciót és mozogj a szárnyakon, ha közepes tankkal játszol!
Tanuld meg a tankok lövegének és páncélzatának paramétereit!
Légy bátor, és harcolj az első vonalban, -illetve a másodikban, ha a lista alján vagy!
Nézd gyakran a minitérképet!
Ha tudsz, akkor lőj vakon!

Lehet átfutva csak egy legyintésre érdemes, nyilván nem mindegy milyen tankosztállyal játszunk de szerintem sok apró dolgon múlik egy-egy csata.
Speciel ezt mindig elfelejtem "Ne campelj, de vonulj vissza, ha több, mint a HP-d felét elvesztetted!"
pedig igenis hasznos tud lenni ha visszavonulva akár hátulról támogatod a frontvonalat vagy hátrébb fedezéket keresve jó pár sebző lövést még le tudsz adni a támadó ellenfelekre.
Lehet hogy a vége vereség lesz de nem kempelve vártad a báziskör körül a halált és a WN8 is magasabb lesz.

(#186353) inferno88

300k-t még sosem láttam, igaz nem volt mindig xvm-em és sokáig hajnalban játszottam de hétvégenként kijött volna a 4 évem alatt. 2016 karácsonyakor max 200k volt fent az biztos.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.