Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#181801) jr1994


jr1994
addikt

Lehet velem van a baj, de nekem nem megy a kerekesekkel. Igaz még csak a hatosnál tartok, de gyalázatos vele a statom és nem látom hogy a következők jobbak lennének. Talán majd a 10-es, ha egyszer elérem. Az a csoda autoaim semmit nem ér, ha a célpont kanyarodik.

Lassan nekem is meglesz végre az Excalibur, már csak néhány gagyi küldetés van hátra. Német tankkal pattintsam a HP-m kétszeresét? Nincs idegzetem Maussal játszani. Az amcsi-angol artis küdetéseket meg majd fater megcsinálja...

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#181802) e-newsee válasza inferno88 (#181793) üzenetére


e-newsee
addikt

Grat, és hogy Hancockot idézzem (épp tegnap néztem újra): "Szép munka!" :D

Az első elől szerintem csak leloptál egy killt, és az bántotta a carul sikerült rerollos egóját. :)

A második meg tipikus példája az olyan játékosnak, aki miatt terjednek a konteók. Rá van függve a játékra, van benne 116k csatája, és mégsem ment semmire. Nem sok prémium tankja van, nagyjából csak az ajándék tankok, ezért (és abból, amit írt) arra következtetek, hogy úgy gondolja, akinek vannak prém tankjai, ergo fizet, annak megy, és még csal is mellé, és azért nem tiltják ki, mert fizet. Csak gyorsan számolva, majdnem 6 éves az accja, az annyit tesz, hogy napi 55 csatát lenyom átlagban. Minden nap. Az 5-6 óra játék naponta. Minden nap. :Y Kb úgy képzelem el, mint a South Parkban a WoW-os csávót. :D

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#181803) jano_77 válasza wwenigma (#181798) üzenetére


jano_77
nagyúr

auto aim lófügét sem ér, ha az enemy kanyarog és nem nyílegyenesen megy előtted! Tegnap ezt sokszor tapasztaltam a kerekes bizbaszokkal. :B

(#181800) peterson79: Az ilyeneknek mi bajuk van? Nem szpotoltál nekik eleget - pontosan az volt szerintem a bajuk! Agyfaszt kapok én is, mikor a kis csótány light-ok a hátsó bokrokból snipe-olnak és gyűjtik a sebzést viszont lófaszt NEM spottolnak! (mindezt úgy írtam le, hogy nem inferno88-t szeretném minősíteni, mert a replay-t nem tudtam megnézni, csak a csata utáni értesítőt, amiből pedig pontosan az derül ki, hogy lófaszt nem spottolt)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#181804) jano_77


jano_77
nagyúr

Lesz egy tier6-os Revo? Jól látom, hogy táras lesz a löveg? (sajnos a szemem már nem a régi :O )
Illetve lesz egy új "Hellcat"? :F
CIKK

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#181805) h1mpi válasza jano_77 (#181803) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én se használom már csak 13 57-nél amikor körbeforgom a tankot és kitárazok. Messziről 20-30%, hogy betalál.

A Cérna AX hasonló tank, mint a Patriot? vagy más valamiben?

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#181806) e-newsee válasza jano_77 (#181803) üzenetére


e-newsee
addikt

Az mondjuk igaz, hogy nem sok spotja volt, de ha megnézed, az O-I-t és a két artyt kapásból magának spotolta, amiből már meg is van a sebzés egy jó része. Az artykat nyilván a csata végén hiénázta le, de azért azt sem lehet mondani, hogy egy bokorból osztotta ki az összes damázst. Moonwalker viszont az ellenfél játékosa volt, szóval ő ne is reklamáljon a spot miatt. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#181807) inferno88 válasza jano_77 (#181803) üzenetére


inferno88
őstag

No problem. Ha megnézed a replay-t, akkor látod majd, hogy bőven spotoltam(csak nem lőtték), de nem yoloztam rá senkire sem, különben szétkapták volna a kis T71-em, viszont ha megfelelő távolságban voltam(lövés után sem valószínű a spot), akkor bátran táraztam a népre.
A Cérna Ax is nyávogott a meccs közben, hogy "camper sniper" stb., de mikor egyértelműen négy ágyú van ellened, akkor nem fogod magad tálcán kínálni, az 505m látótáv esetén nem is kell berongyolni a dolgok sűrűjébe. Mivel te sem vagy piroska, ezért magyaráznom sem kell neked ezt tovább.

Amúgy a screenshot után még egy favágó csatlakozott a chat partyba. A Hellcat-es fazon is fikázott, aztán látom, hogy neki 1 körül volt a megtett táv, nekem meg 8 felett. Ez gondolom km akar lenni vagy nem? Azt nem értem, hogy jó játékosként mi a francot nem ért még a WoT-on ő sem.

Ha nem fáraszt le az ügyfél baromsága estére - a dev-ek élete nem csak játék és mese - akkor csinálok a replayből egy yt videót.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#181808) ooloo válasza wwenigma (#181798) üzenetére


ooloo
őstag

Akkor csak nekem nincs szerencsém ... kifogom a jobb játékosokat ellenfélnek ( zöld és lila ) , akik szarrá lőnek a csata első percében . Haladhatok én cikk-cakk -ban , és köröket is leírhatok , de hatástalan . :U

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#181809) wwenigma válasza ooloo (#181808) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ismerős. :D Magadnak kell celozni és akkor gyilkos a HE...egyedul a 10es kerekesre mondom hogy kicsit OP, na az gusztustalanul gyors és a lövedéksebesség is odaver...de jo MM kell hozza.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#181810) ooloo válasza wwenigma (#181809) üzenetére


ooloo
őstag

Tőled kérdezem , és más hozzáértőtől .... Jó ez a kiosztás , vagy változtassak rajta az optimalizáció érdekében ? A legénységet innen - onnan verbuváltam . Aktív felderítést szeretnék játszani , de hátha alapon periszkópot is raktam bele .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#181811) wwenigma válasza ooloo (#181810) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Jonak tunik, viszont en toltesgyorsitot raknék rá mivel ahogy szamolom 500 méter felett van a látótávod.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#181812) ooloo válasza wwenigma (#181811) üzenetére


ooloo
őstag

egész pontosan 588 .... a periszkóp helyett ? Érzésre így is baba a töltési idő .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#181813) inferno88 válasza ooloo (#181812) üzenetére


inferno88
őstag

588 :Y

Most kedvet kaptam hozzá, hogy a T92-t átalakítsam. Csigaszem + optika + töltésgyorsító + kóla és egyebek, hogy 600+ legyen, bár annyit úgysem ér el. Strv-t is kiszpotolom majd a 450 méterről. :DDD

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#181814) ooloo válasza inferno88 (#181813) üzenetére


ooloo
őstag

Nem rossz ... de a kerekesek megkeserítik az életemet . Mondjuk ez a dolguk . :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#181815) inferno88 válasza ooloo (#181814) üzenetére


inferno88
őstag

Nagyon rühellem őket. T30-cal telibevertem a kerekest oldaról, eredmény: kicsit lassabb lett hp vesztés nélkül. Furcsa mód azok a kerekek nagyon sok dolgot elnyelnek. Személy szernit rühellem, mert úgy érzem, hogy a szerver - kliens kapcsolat + kalkulációk nem mindig bírják tartani a lépést azzal a tempóval, amivel ezek repesztenek.

Semper fi!

(#181816) sanya53


sanya53
aktív tag

Mennyire használható a T-44-100?

(#181817) DVlad válasza wwenigma (#181798) üzenetére


DVlad
őstag

Mondd azt. De én nem állítottam, hogy op lenne. Világosan leírtam, hogy szerintem "mi hülyeség kérem, meg mi nem". Nórmális?

(#181818) lnk válasza sanya53 (#181816) üzenetére


lnk
aktív tag

Szia

Bár szubjektív vélemény a progetto 46 mellett azt a tankot szeretem a legjobban a prém tankjaim közül.Frontlineban is azzal játszom a legtöbbet. Hozzáteszem nem alap legénység ül benne.

[ Szerkesztve ]

(#181819) Jokerdapro válasza inferno88 (#181813) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

A lefos artynak is azt hiszem 500-fölé lehet maxolni a látótávját... ;] ;]

(#181820) sanya53 válasza lnk (#181818) üzenetére


sanya53
aktív tag

Köszönöm szépen. Akkor meg is veszem az éves prémiumot és kapom hozzá a járgányt. Legénység van hozzá egész jó. Még egyszer köszi. :R

(#181821) lnk válasza sanya53 (#181820) üzenetére


lnk
aktív tag

Nincs mit. Bár orosz medem csak ez van más ágakon vannak 10 es medjeim én alapjában véve szeretek medekkel játszani. Ha te is szereted a med stílust ezt is biztos szeretni fogod.

(#181822) inferno88 válasza sanya53 (#181820) üzenetére


inferno88
őstag

Ha tudsz szerezni valakitől 30%-os kupont, akkor az év üzlete. Nekem már sajna lejárt, odaadtam volna.
Valakinek elfekvő kuponja a kolléga számára?

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#181823) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Direkt kikapcsoltam, hogy idegenek ne írhassanak rám, erre szakaszfelkérés szépbeszéddel:

Ingame nem engedi feljelenteni sértő megnyilvánulásért, van rá mód hogy ezt pótolhassam?

[ Szerkesztve ]

(#181825) sanya53 válasza lnk (#181821) üzenetére


sanya53
aktív tag

Igen szeretem a medeket, van pár darabom. Mondjuk Én nem szeretek 10 TR-be játszani általában 6-8-as ban játszom.

inferno88 Most jól jönne az tuti, csak sajnos nem tudok szerezni, bár tudnék.
Köszi szépen rendes vagy. :R

[ Szerkesztve ]

(#181826) KISDUCK válasza KISDUCK (#181823) üzenetére


KISDUCK
addikt

Közbe megtaláltam a wargaming oldalán a jelentést.

(#181827) Barret001 válasza inferno88 (#181815) üzenetére


Barret001
addikt

Be kellene az összes tankra vezetni! Engem 1 lövéssel láncol,ő meg megy tovább szétlőtt kerékkel 70-nel? Ez így igazságos?

(#181828) dvids válasza Barret001 (#181827) üzenetére


dvids
aktív tag

Eléggé lelassul és nehezen is fordul egy kerék lövésnél, sokáig javíthatják is. Nagy alfájú tankoknak kellemetlen, de azoknal mindig rejtett kockázatot a lassú töltés.

(#181829) sanya53 válasza lnk (#181818) üzenetére


sanya53
aktív tag

Szia!
Meg is van a T-44-100, igaz még csak négy csatát mentem vele, de nagyon jónak találom.
Nem bántam meg idáig.

(#181830) lnk válasza sanya53 (#181829) üzenetére


lnk
aktív tag

Én egyáltalán nem bántam meg hogy megszereztem a maratonban :)

(#181831) sanya53 válasza lnk (#181830) üzenetére


sanya53
aktív tag

Elhiszem mert jó vele játszani. Elég mozgékony és pattintgat is néha.

(#181832) Viktoár


Viktoár
addikt

Folytatódik a balansz. :C

560-as alfával......

Tudom, tudom semmi érdekes szimplán csak rng. :DDD De ennyi is elég hogy bukó legyen egy meccs.

Üdv:Viktor

(#181833) ollie válasza Viktoár (#181832) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem az alfa számít, amúgy meg úgy látszik, hogy spaced armort találtál el. Mi az a PCT lőszertípus? Nem vagyok otthon oroszban.

***

(#181834) kchryss válasza ollie (#181833) üzenetére


kchryss
addikt

PánCélTörő. :)

(#181835) zodo


zodo
nagyúr

EU1 off
30-70 rns helyett 800+ aztán csata végén "szerver újra indul" de egyelőre nem engedett vissza.

Múltkor adtak kárpótlást?

Ez jó kezdés volt, igaz top tier de akkor is mert nem sok RW medálom van. :)

[ Szerkesztve ]

(#181836) Chris0321 válasza zodo (#181835) üzenetére


Chris0321
addikt

Miért adnának, tervezett karbantartás van.

(#181837) zodo válasza Chris0321 (#181836) üzenetére


zodo
nagyúr

Most, fő időben?

(#181838) Pug válasza zodo (#181835) üzenetére


Pug
veterán

EU1 off, a kettes még megy.

(#181839) zodo válasza Pug (#181838) üzenetére


zodo
nagyúr

Igen,látom a kettest szokásos 33 rns-el.

Mindegy ma már úgy is meg lett amit akartam (heti küldetés) max. 1 csatára való maradt a személyes tartalékokból.

Nem olvastam karbantartásról, gondolom a frontline miatt fekszik el a szerver.
Nem hogy valamelyik RU szervere terelnék a népet.

(#181840) Chris0321 válasza zodo (#181837) üzenetére


Chris0321
addikt

Persze, nekem ezt írta ki. Tervezték csak nem mostanra. :D

(#181841) Barret001


Barret001
addikt

Sikerült 7 meccsből 1-et nyerni! Be is fejeztem a szopást... Átmentem Eu2-re,mert ott voltak sokan.

(#181842) Viktoár válasza Barret001 (#181841) üzenetére


Viktoár
addikt

Nálam 15-ből 3 nyerő... :C Szerintem mára ennyi, látszik hogy tavaszi szünet van. :DDD

Üdv:Viktor

(#181843) kchryss válasza ollie (#181833) üzenetére


kchryss
addikt

A PCT amúgy tényleg magyarul van, nem orosz rövidítés. Te angol nyelvű klienssel játszol?

Magyar kliensben már nagyon régóta ezek a rövidítések:
AP - PCT - páncéltötő
APCR - KPCT - keménymagvas páncéltörő (ezt lecserélték az angol verzióra a magyarban is)
HE - R.RO - repesz romboló
HEAT - KUM - kummulatív

Az a probléma, hogy ezeknek a már meglévő angol rövidítéseknek nem volt korábban magyar megfelelője a szakirodalomban. Ezért aki a magyar fordítást csinálta a wot-hoz annak kellett kitalálnia, hogy mi legyen a magyar kliensben ezeknek a rövidítése.

Kis érdekesség, hogy szerintem rábukkantam a fordítás pillanatára az SG fórumon ahol valószínűleg a prohardveren is sokat kommentelő Cifu javaslatára születtek meg ezek a rövidítések még 2011-ben:

[forrás]

Szerintem egyébként jobb lett volna maradni az angol verziónál és nem kellett volna saját rövidítéseket gyártani a lövedék típusokhoz. Azért érdekes beleolvasni így 8 év távlatában ezekbe a dolgokba. Magyar WoT történelem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#181844) ollie válasza kchryss (#181843) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, angol nyelvű klienssel játszok.

***

(#181845) kchryss válasza ollie (#181844) üzenetére


kchryss
addikt

Sejtettem akkor neked azért nem volt ismerős a PCT. Ez a rövidítés gyakorlatilag csak a magyar wot-ban létezik, ha ráguglizol sem találsz semmi mást róla. :)
Aki viszont magyar klienst használ az ezt látja mindenhol nap mint nap.

[ Szerkesztve ]

(#181846) sanya53


sanya53
aktív tag

Voltam a teszt szerveren, az FV4005-t próbálgattam.
Totálisan gajra vágták használhatatlan szerintem. Még jó, hogy eladtam, csak az elpocsékolt időt sajnálom meg a TP amit elköltöttem rá. Idáig sem volt egy jó TD a borzalmas álcája miatt, de most teljesen kiakasztott. Soha nem venném vissza az biztos.

(#181847) BÁ Nutrition válasza sanya53 (#181846) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Barmikor megvaltoztathatjak. Remelem a kv2-t nem cseszik szet

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#181848) sanya53 válasza BÁ Nutrition (#181847) üzenetére


sanya53
aktív tag

Azt nem hinném, hogy piszkálják, de sosem lehet tudni.

(#181849) Papooo válasza BÁ Nutrition (#181847) üzenetére


Papooo
senior tag

Szerintem nem mernék megtenni.
A KV 2 nem tank, hanem életérzés, nagyon sokan megtartják szórakozni.
Nem befolyásolja a játék egészét, mert az előnyei leginkább csak tapasztalt játékosnál jönnek elő, nem úgy mint a japó heavyknek, ahol páncél is van az ágyú mellé.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#181850) peterson79 válasza jano_77 (#181803) üzenetére


peterson79
őstag

Én sem néztem meg a replay-t, de belőle nem nézem ki, hogy ne szpotoljon. Az hogy nem sikerül lőniük a társaknak, az már nem az Ő hibája... szerintem

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.