Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#181201) jano_77 válasza h1mpi (#181200) üzenetére


jano_77
nagyúr

nem rossz-nem rossz. Gratulálok! :C

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#181202) h1mpi válasza jano_77 (#181201) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszi, ha nem megy a játék váltok lightra, ott mindig megnyugszok :)) (mivel sokat lightozok, így sokat nem megy) :P

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#181203) KISDUCK válasza h1mpi (#181202) üzenetére


KISDUCK
addikt

"mivel sokat lightozok, így sokat nem megy" hát ez hatalmas! :DD
Most visszaszoktam én is lightra kicsit, az amx elc-vel jó funolni. A héten kicsit meghajtottam a bc12-t is, hát az a gép még mindig iszonyat jó, élvezet vele játszani.

(#181204) Pug válasza h1mpi (#181200) üzenetére


Pug
veterán

13 57-et vegyétek

Láma kérdés, shopban lévő tankot goldért soha sem lehet megvenni, ugye?

(#181205) kchryss válasza Pug (#181204) üzenetére


kchryss
addikt

A tavalyi karácsonyi kalendárium volt az első eset, hogy meg lehetett venni ilyen spéci tankokat aranyért. Én így vettem meg aranyból a cromwell b-t és a mutánst(M6A2E1). A 1357 viszont ha jól rémlik nem volt a kalendáriumban.
OP tankokat szerintem nem fognak berakni goldért vehetőnek, mert rengeteg gold van felhalmozódva sok játékosnál és sok OP tank felborítaná az mm-et. Mondjuk ha tényleg lesz prém lőszer nerf akkor az E25 és az amx1357 csúnyán nerfelve lesz általa, mert ezeknek a tankoknak az alap átütése nem sok mindenre elég. Mondjuk szerintem pont így lennének jól egyensúlyozva, mert jelenleg túl erősek.

(#181206) Pug válasza kchryss (#181205) üzenetére


Pug
veterán

Értem és köszi az infot.
Valahogy nem lepődtem meg, hogy a szintén igazi pénzen gubázott goldért nem, csak újabb addag pénzért szerezhetem be a monsta prémeket.

World of Cash ;]

[ Szerkesztve ]

(#181207) inferno88 válasza kchryss (#181205) üzenetére


inferno88
őstag

Idén nem volt 13 57, én is lecsaptam volna rá, de most annyi prém van a garázsban, hogy nem veszek tankot, főleg nem HUF-ért.

Semper fi!

(#181208) Injun


Injun
aktív tag

Jó ez az új MM.Csak 3:15,esetleg 0:15 és csak tier 10.

(#181209) h1mpi válasza kchryss (#181205) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez így van a 13 57-re már én is azt mondom, hogy túl OP, pedig nem örülnék a nerfnek, de egy +20%-os reload time elférne rajta. Ez, hogy 15 mp alatt kitol 700 dmg-et nagyon durva. Persze pattog meg nem találom el, de az elv is kemény, mondjuk toptierben. Egy 5-ös tankot megeszel reggelire.
Mondjuk annyiban ki van cseszve vele, hogy kevés a lőszer, sokszor fogy el a végjátékra, most már figyelnem kell arra is....

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#181210) Warton válasza kchryss (#181205) üzenetére


Warton
őstag

A normál tankoknak úgy változtatják a pent, meg a dmg-t ahogy akarják, de a prém tankokhoz nem nyúlhatnak. Nem csinálhatják meg azt, hogy most a 1357 prém lőszer penjét 195-ről leveszi 170-re mert csak, a dmg-t meg 90-ről 85-re. :U

(#181211) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Kíváncsi lennék, hogy szerintetek ebben a helyzetben ki a hülye? Itt a replay.
A pálya Highway T9-T7 én BC25 ap-val voltam. Meccs elején az ellenséges ebr-t kiszedtem, hogy ne spotolja szanaszét a csapatunkat. Vesztettem közben jelentős hp mennyiséget. Az 1600-ból maradt vagy 670. Utána mondom nem kéne amperkodnom, mert a játékautóm mivel papírból van 10-ből 9-szer az arty highrollt lő belém és volt 3-3 arty oldalanként.. El is bújtam egy tetszőleges bokorban, várva hogy jöjjön az ellenség. Erre a csaptárs arty úgy dönt hogy én egy bot vagyok és belém lő, (a játéktól függetlenül elég rossz a hangulatom és ez olaj volt a tűzre), hát visszamentem a bázisra és a visszajárót oda adtam a kollégának, persze neki állt feljebb. Ti hogy látjátok?

(#181212) #77646080 válasza Warton (#181210) üzenetére


#77646080
törölt tag

Nem nyúlhatnak? Ezt ki mondja meg nekik? Hogyan kényszerítenéd ki, hogy ne tehessék? A játékban lévő járművek ugyanis a WG tulajdonai, ezért úgy változtatják őket, ahogy a kedvük tartja. Az EULA egyértelműen fogalmaz e téren: te csak bérlő vagy, ők pedig tulajdonosok.

Ha nem teszik, ami változást tapasztalsz, akkor az lép életbe, hogy nem kötelező igénybe venni a szolgáltatásukat. Elfogadod a regisztráció során is és minden patch-et követően is e szabályokat.

(#181213) wwenigma válasza #77646080 (#181212) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Mivel te adott paraméterek miatt fizettél, pont ezert is csak ovatosan nyulnak hozza és csak ugy hogy egyfajta kompenzaciot ajanlanak fel ha nem tetszik...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#181214) #77646080 válasza wwenigma (#181213) üzenetére


#77646080
törölt tag

Így igaz.

(#181215) kchryss válasza Warton (#181210) üzenetére


kchryss
addikt

Hát pedig pont ezt kommunikálták, hogy megtehetik. :)
Azt válaszolták egy ilyen kérdésre, hogy a prémium lőszer nerf mindenre vonatkozik és nem érdekli őket a prém tank, mert nem a tankot nerfelik hanem a lőszert. :DDD
Ez olyan mint ha a pályákon változtatnának és ezért lenne rosszabb a tank.

(#181216) ooloo válasza kchryss (#181215) üzenetére


ooloo
őstag

Meglepett a Leo .... jó járgány . Van csőlehajlás , az átütés korrekt , és a sebzés is kellemes . Remélem az új ágon érkezők is hasonlóan kezes jószágok lesznek .
A játékom vele még közelről sem kielégítő , de dolgozom rajta . :K

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#181217) #77646080 válasza ooloo (#181216) üzenetére


#77646080
törölt tag

"Remélem az új ágon érkezők is hasonlóan kezes jószágok lesznek ."

+1 :)

Szintén várom, kíváncsi leszek rá.

[ Szerkesztve ]

(#181218) kchryss válasza KISDUCK (#181211) üzenetére


kchryss
addikt

Nyilván az arty volt a hülye. Ha nagyon rosszul játszottál volna sem lett volna joga meglőni. Utálom az ilyen igazságosztó retardáltakat akik azt hiszik attól jobb lesz ha meglövik a csapattársat.
Az elején amúgy nem volt jó taktika rámenni a kerekesre, 10 ilyen esetből 9x belehaltál volna, most szerencséd volt. A bokor helyett én középre mentem volna a kisvárosba, de ez sem volt rossz megoldás csak kevés volt a support mögötted.

(#181219) KISDUCK válasza kchryss (#181218) üzenetére


KISDUCK
addikt

A kerekesnél bevallom vérszemet is kaptam, hogy spoton tartott és még a Tortoise is belém rakott egy szépet egyből. Ott úgy voltam vele, hogy lemészárlom ha törik, ha szakad. Meg hát ha kamikázézik és berohan az artykra akkor sok supportot vesztettünk volna. Az utóbbi időben láttam pár ilyen öngyilkos rohamot, hogy az artyra rusholtak. A kis városba nem mertem felmenni, mert tartottam tőle, hogy ott lesz valami ami kispotol és akkor vége. Én is ott szoktam gugolni a bokorban először, ha a másik oldalon kezdek. Úgy voltam vele, hogy inkább maradok kicsit hátrébb a bokornál és lövök, ha valamit olyat spotol a másik med amire rálátok. Gondoltam kipróbálom a bokros trükköt, hogy hátrébb állok lövésnél hogy ne spotoljanak fel, de hát amikor az amx-t kezdtem lőni az az értelmes csapattárs belém lőtt, ahelyett hogy dombra fókuszált volna ő is.

(#181220) kchryss válasza KISDUCK (#181219) üzenetére


kchryss
addikt

Ezért kell számolni folyamatosan és nézni az ellenfél tanklistáját és a térképet.
Az amx light a felső sarokban volt, a bc a városban. Később a 3 arty-n kívül az összes ellenséges tank volt spoton és egyik sem volt középen így biztos volt hogy a közép üres már jóval a csata vége előtt. Akár el is mehettél volna az arty-kért anélkül hogy spotoltak volna és nem is védte őket senki.

[ Szerkesztve ]

(#181221) KISDUCK válasza kchryss (#181220) üzenetére


KISDUCK
addikt

Köszi az észrevételt és a tanácsot! :R

Más: a wargaming vajon nyomon követheti hogy mit nézegetünk a weboldalukon? Ma benéztem a shopba megnéztem, hogy van-e kuponom, persze nem volt semmi, mondom oké játszok tovább. Kicsivel később valamelyik meccsemre kaptam kupont valami "nagy teljesítmény" alibi dumával, persze azt a teljesítményt átlagosnak mondanám. Véletlen egybeesés lenne csupán?

[ Szerkesztve ]

(#181222) Raysen623 válasza KISDUCK (#181221) üzenetére


Raysen623
addikt

Nekem is volt egy kuponom, ami adott 30%-ot nem akciós tankokra. Vettem egy Löwe-t gyorsan :D

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#181223) Raysen623


Raysen623
addikt

Két meccs két prémium tankkal. RNG szépen és folyamatosan elvette tőlem a DMG-t és átütést. Ennyit a véletlenekről.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#181224) Atti777 válasza e-newsee (#181189) üzenetére


Atti777
senior tag

Ma is mentem 5 csatát, 2 full t6, 2 t7 és egy t8.

Nem tudom ki top tier, de úgy tűnik hogy én nem :DDD Viszont 5 csatára kaptam 3 tervrajzot, volt hogy kettőt egyszerre, nagyon vissza akarnak csalogatni a másfél hónapos szünet után

Путин, иди нахуй!

(#181225) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Itt most miért nem kaptam 1-et a 3-ból? :F

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#181226) KISDUCK válasza Atti777 (#181224) üzenetére


KISDUCK
addikt

Az elmúlt egy hétben nekem is szépen szórta a játék a tervrajzokat, kinyílt két 5. lakat is. A mai utolsó láda még egy garázs hellyel is megáldott. :)

Raysen623: én a kuponom nem használom fel, nincs amire most költenék. A Lor40 még érdekelne, de hát azt nem láttam a boltban, de ha lenne még kuponnal is sajnálnám rá a pénzt.

(#181227) Raysen623


Raysen623
addikt

Siralmas milyen gyenge med és light tankosok vannak időnként. Egyszerűen nem engedik a páncélvadász és nehéz tankoknak hogy ellássák a feladatukat. Visszatolják a frontvonalat és rövid időn belül meghalnak. Utána meg nem látunk senkit és minket is kilőnek emiatt. A medek is csak rohangálnak ahelyett hogy segítenék a nehéz tankok előretörését. Artik sem tudnak így eleget tenni a közös sikerért. Szánalom a köbön.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#181228) HellGreg válasza h1mpi (#181225) üzenetére


HellGreg
őstag

Az engem is érdekelne... Valami félrefordítás lehet a magyar?

(#181229) Jokerdapro válasza h1mpi (#181225) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Azt hiszem nekem is volt ilyen, maraton fül bezár majd újra megnyit. Másodjára már beírta. :) Ha így sem akkor nemtudom. :(

(#181230) h1mpi válasza Jokerdapro (#181229) üzenetére


h1mpi
nagyúr

ja utána tényleg beírta...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#181231) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

aki toborzott maganak masik accot az milyen tankkal jatszik h minel elobb veghezvigye a kuldetest? az epic medalokra 10 pontokat ad ugye, abbol kene sokat osszegyujteni
ill ki milyen hatos tankot valasztott a kikepzos kuldetesek veghezvitele utan
tehat nem a premtankra gondolok, de azt is szivesen meghallgatom
:R

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#181232) jano_77


jano_77
nagyúr

Senkit nem szeretnék megbántani - félre értések elkerülése végett -, de mondjátok már meg nekem, hogy a fészkes fenébe lehet már meg az Obj.279 (e) egy alig 1000+ WN8-as playernek?!? Ezt is lehet pénzért húzatni? Mert kizárt, hogy Ő csinálta meg. :Y :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#181233) BÁ Nutrition válasza jano_77 (#181232) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

lehet h wg alkalmazott :D

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#181234) ako001 válasza BÁ Nutrition (#181231) üzenetére


ako001
aktív tag

Pzb2 :DD

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#181235) ollie válasza BÁ Nutrition (#181231) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

T-34-85-öt választottam, de utólag úgy gondolom, hogy valami light tank jobb lett volna.

***

(#181236) BÁ Nutrition válasza ako001 (#181234) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

az ebben a megkozelitesben nem jatszik mert nem valaszthato

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#181237) Semin válasza wwenigma (#181213) üzenetére


Semin
senior tag

Van egy Type59-em, és azt mondod olyannak kellene lennie mint amikor megvettem?

Beszéljünk róla még? csak a tank 90%-át dolgozták át a vásárlás óta ...

[ Szerkesztve ]

(#181238) kchryss


kchryss
addikt

Ahh tök jó élmény ért az előző csatámban. Egyedül maradtunk én(T55A) és egy 1390 az ellenfél obj430 és emil ii-je ellen. 2v2 szituáció, empires border pálya. Én kb 500 hp-n voltam a 1390-en elig maradt hp, talán 50 volt neki, az ellenfélnél meg mindketten 1300 körül. Egyértelmű volt, hogy nem támadhatjuk le őket, mert a hp fölény miatt simán ledaráltak volna minket. És most jön a csoda, leírtam a 1390-nek, hogy mit csináljon, mi a taktika és szóról szóra követte. Beálltunk a pálya két pontjára úgy hogy spotoljuk ha kijön az a két majom a kempelésből mindkét irányban. A 1390 le is buktatta őket, hogy arrafelé mennek, ekkor írtam neki, hogy meneküljön el és egyszerre be fogunk állni a cap-re és nem fognak visszaérni. Be is húztuk a cap-et simán.
Csata után pedig gratulált nekem és megköszönte az iránymutatást. :DDD

Csapatjáték wot-ban 2019-ben! :C

A T55A-t egyébként ajánlom mindenkinek. A buff óta mocsok jó lett. Bár az új mm nem biztos, hogy jól jött neki mivel mintha sokkal többet mennének a 9-es tankok 10-esek ellen mint korábban.

[ Szerkesztve ]

(#181239) wwenigma válasza Semin (#181237) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Szerintem megtalaltad azt a kivételt amire rafert amit kapott. Egyebkent egy kicsit valtoztak a torvenyek az elmult idokben szoval valszeg ezert allnak maskepp hozza.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#181240) kchryss válasza kchryss (#181238) üzenetére


kchryss
addikt

Sokkal előbb kellett volna előszednem a T55A-t. Még csak az 5-ös szakasznál járok a maratonban, 1 napot kihagytam és a többi nap is csak kb 2 órát tudtam játszani.
Kiválósággal próbáltam csinálni, de nagyon rosszul haladtam. Aztán váltottam a T55A-ra és 10-ből 6x összejött a 15%-os sebzés. Megspórolhattam volna 6-9 csatát ha ezzel kezdek.

10-es tankok között is simán megállja a helyét:[kép]
És akkor is könnyen összejöhet a 15%, ha ilyen op csapatba kerül az ember:[kép]

[ Szerkesztve ]

(#181241) jr1994 válasza kchryss (#181238) üzenetére


jr1994
addikt

GG!
Tegnap nekem is igazi csapatjátékban volt részem, észrevette egy csapattárs hogy ő 5 én meg 7 killnél tartok, be is hívott szakaszba a végén :D
Viccet félretéve, jó dolog a dinamikus szakasz a küldetések miatt, de az elit alakulat meg a kritikus együttműködés teljesen elértéktelenednek miatta :( azokat nem kéne megadnia csak ha alapból szakaszban indulsz.

Elcsábultam, megvettem a 13 57-et. Vicces jószág :C

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#181242) balintka válasza h1mpi (#181200) üzenetére


balintka
addikt

13 57 és a 13 57F kozott mi a különbség?

(#181243) #77646080 válasza balintka (#181242) üzenetére


#77646080
törölt tag

A Nagy Finálé alkalmából kiadott, a tornyán egyedi festést viselő jármű: [13 57 GF] és [link]

[ Szerkesztve ]

(#181244) ako001 válasza BÁ Nutrition (#181236) üzenetére


ako001
aktív tag

"az milyen tankkal jatszik h minel elobb veghezvigye a kuldetest? "
Erre próbàltam vàlaszolni:-DD

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#181245) Viktoár


Viktoár
addikt

Egy jó ideje nem merészkedtem le t5-be így a porlepte kis amx elc-t kivetem egy körre, érje a huzat.

Mi a pitsa van itt? :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#181246) balintka válasza #77646080 (#181243) üzenetére


balintka
addikt

Köszönöm a segítséget.

(#181247) e-newsee válasza Viktoár (#181245) üzenetére


e-newsee
addikt

Szerintem még mindig sokan akarnak kerekest fejleszteni, és az ugye az elc-től indul

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#181248) Viktoár válasza e-newsee (#181247) üzenetére


Viktoár
addikt

Jah tényleg, nem is néztem. Rohadtul nem érdekelnek a kerekes "tankok". Egy nagy barom volt aki kitalálta.

Eltalálod aztán robog tovább 60-al csak megsérült egy kerék. :C

Üdv:Viktor

(#181249) Barret001 válasza Viktoár (#181248) üzenetére


Barret001
addikt

Scheffnél láttam olyat,hogy 2 kerekét lőtte el táras tankkal...Persze nem történt semmi.

(#181250) jimmy74


jimmy74
őstag

Hát már látom szemeim előtt az ellencsapat arcát mikor egy prohorovka malinovka pályán kerekes gép van ;]

WoT:jimmbo

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.