Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#181151) HellGreg


HellGreg
őstag

Kezdek megrémülni... Tegnapelőtt vagy tegnap itt a fórumon szidtam a WG-t hogy nem olyan kupont adtak a múltkor, amit mindenre fel lehet használni. Fél óra nem telt el, kaptam egy 15% kupont mindenre.
Ma telefonon beszélek egy haverommal, mondom neki, bárcsak árulnák a Somuát. Lerakjuk a telefont, megyek egy csatát, kilépek, azzal fogad a garázsban a harci felderítés hogy nézzem meg a Somua ajánlatokat. A játékban még azt írta, hogy bérelhetem 10 csata erejéig, de rákattintva már a shopba vitt ahol meg tudtam venni. Meg is vettem a kuponnal amit kaptam 2 napja :C
Köszönöm WG, tudtok még kellemes meglepit okozni :DD

[ Szerkesztve ]

(#181152) kchryss válasza ollie (#181150) üzenetére


kchryss
addikt

Azt tegyük hozzá, hogy a 29 órát egyben nyomta le egy adásban. Beteg. :DDD
Én mondjuk nem szeretem ha ilyen maratoni adásokat csinálnak, az egészségüket kockáztatják. Pár éve pont egy wot streamer belehalt a 24 órás adásba. :(((

24 órás közvetítésbe halt bele a népszerű játékos

[ Szerkesztve ]

(#181153) ollie válasza kchryss (#181152) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, én sem értem ezeket a hosszú streameket. Inkább csinálná reggeltől-estig mindkét nap a hétvégén, éjszaka amúgy sem nézik sokan.

***

(#181154) kchryss válasza ollie (#181153) üzenetére


kchryss
addikt

Skill-t amikor kérdezték, hogy csinálna-e 24 órás adást azt mondta, hogy kizárt. Nem éri meg neki kockáztatnia az egészségét. Nála kb 12 óra a max egy adásban és általában 2 óránként tart 5-10 perc pihenőt.
Nyilván a 12 óra sem egészséges, de össze sem lehet hasonlítani az ilyen 30 órás adásokkal. Foch még mindig nyomja élőben és elég rosszul néz ki, kb mint egy vízihulla.

(#181155) Gyuri27 válasza kchryss (#181154) üzenetére


Gyuri27
félisten

2 óránként lehetne az kicsit több is. 4 oránként meg félóra.
Lehetne tankokat, méginkább repeket elemezni meg ilyesmi.

Amd - Radeon - Ryzen

(#181156) Raysen623 válasza #77646080 (#181148) üzenetére


Raysen623
addikt

Csakhogy ez nem med tank hanem heavy. Számomra ez egy újabb orosz fejlesztők általi agyfingás. Mintha nem lenne már így is elég erős és OP az orosz ág. IS3 eleve egy nagyon jó és erős tank ha tudnak vele játszani. A táras megoldást semmi nem indokolta.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#181157) ollie válasza #77646080 (#181148) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De nem, itt nem tud rosszul gazdálkodni a töltényekkel. Nem látod, hogy az első töltényt tölti be a leggyorsabban?

***

(#181158) kchryss válasza Viktoár (#181140) üzenetére


kchryss
addikt

Na erre a válaszra nem számítottam. Nekem meg sem fordult a fejemben, hogy van aki nem látja, hogy saját magát lőtte ki az arty. Számomra egyértelmű volt már akkor amikor a kapott lövés után megindult a házak felé, hogy ki akarja nyírni saját magát és ez be is bizonyosodott. Szerintem két fórumlakón kívül mindenkinek egyértelmű volt hogy mire gondolok, de akkor ezek szerint mégsem volt teljesen egyértelmű.

Akkor lefordítom, hogy mire kaptad a ledegradáló kommentet:
Mi volt benne a "sportszerűtlen"? -> Mivel mint írtam meg sem fordult a fejemben, hogy valaki nem látja, hogy saját magát lövi ki így ezt úgy értelmeztem, hogy szerinted nem sportszerűtlen az ha direkt kilövi magát, hogy elvegye a kill lehetőségét az ellenféltől. Vagyis szerinted teljesen rendben van ez a fajta magatartás. Na erre szerintem teljesen jogosan kaptad a nem is annyira burkolt hülyézést. Fenn is tartom azt a véleményem, hogy aki szerint nem sportszerűtlen ha direkt megöli magát bárki a csata végén annál nagy bajok vannak.

De akkor ezek szerint félreértés volt és ebben a kérdésben azonos állásponton vagyunk. Vagy szerinted nem sportszerűtlen így hogy már tudod mit kell nézni?

(#181159) kchryss válasza jimmy74 (#181142) üzenetére


kchryss
addikt

(#181095) @galervin93:
Grat mindkettőtöknek. A grille kapott "ninja buff"-ot, hogy ennyire megy most vele? :DDD

(#181160) egyedülülő válasza ollie (#181150) üzenetére


egyedülülő
őstag

Én még csak holnap kezdem. :W

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#181161) kchryss válasza wwenigma (#181132) üzenetére


kchryss
addikt

Szerintem te gondolod túl. Eszében sem volt magával vinni senkit, csak az öngyilkosságra ment rá.
Azért jót röhögtem az elméleteden. Kíváncsivá tettél itt például mi volt a terve szerinted? ;]
[klip]

(#181162) AlexHerceg


AlexHerceg
tag

A Charlie csomagot valaki igénybe vette a Twitch Prime-val?
Ha igen,írna ide, vagy privátba útmutatót,hogy kell megoldani?
(jól jönne az a kis arany és a 6 garázshely)

Hominem te esse memento...

(#181163) Barret001 válasza kchryss (#181161) üzenetére


Barret001
addikt

Ahogy a sebzését nézem,megtette amit lehetett! Ügyes!

(#181164) jano_77


jano_77
nagyúr

másnál is megadta magát a játék!?
Épp legénységet képeztem át - befejezvén a játékot - és egyszer csak elkezdett tekerni a WOT-os "homokóra"!? :F Mind1 milyen tankot választok ki, csak teker-teker és teker. :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#181165) h1mpi válasza AlexHerceg (#181162) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én megcsináltam, levont 960 Ft + 321 Ft-ot. Nem tudom, hogy ezt zárolta-e vagy le is vonta. Korábban már egyszer igénybe vettem az egyik csomagot. A fontos, hogy a végén mondd le az előfiezés megújítását az Amazon Prime-on.

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#181166) Viktoár válasza kchryss (#181158) üzenetére


Viktoár
addikt

Nincs probléma. Természetesen aki öngyilkos lesz a játékban az megérdemelne egy hetes bant. :K
Nem is értem hogy minek játszik az ilyen. Ez olyan mintha a sakkban felborítanám a táblát mikor már látom hogy 1 lépés és mattot kapok. Szerintem az egojuk nem bírja elviselni hogy kilövik őket.

Üdv:Viktor

(#181167) BÁ Nutrition válasza Viktoár (#181166) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem olyan amugy. inakbb olyan mintha a sakkban te csak gyalog lehetnel, es azzal kezdodik a jatek h a kiralyno vizbefull a bastya kilovi a futot h mernem oda allt stb, neked meg varnod kene meg 5 percet mire meghalhatsz es szevedni egy jot h esetleg bevigyel 2 lovest h kevesebbet essen a wn nyóc. persze ha az nem lenne akkor gyorsan mennel agyonlovetni magad es ugyanugy fantasztikus elmenyben lesz reszed mintha vizbe fulladtal volna inkabb vagy dezertalsz.
vagy persze le is hozhatod a jatekot scorpion gvel himmelsdorfon ilyen esetekben.. type 5 meg is7 ellen xd

persze az is megoldas ha kapsz egy hetes bant mert akkor be se kell lepned ebbe a fertobe

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#181168) wwenigma válasza kchryss (#181161) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ha öngyilkos akart volna lenni hamarabb is megtehette volna. Aszondod 3 csillagosak az artyjai, biztos nem pocsekol el lehetseget egy kis plusz sebzesre. De nyugodtan nezd meg hogy var az utolso pillanatig...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#181169) kchryss válasza wwenigma (#181168) üzenetére


kchryss
addikt

Miután betöltött kb fél másodpercet várt, lehet elkoptak az ízületei a sok klikeléstől. :DDD .
Szerintem kilőtte volna magát akkor is ha egy házzal hátrébb áll a wz és nem tudja splashelni, szerinted meg nem. Ezt úgysem tudjuk eldönteni, szóval kár győzködni egymást.
A másik klipet viszont nem elemezted pedig kíváncsi lettem volna rá, hogy ott kit akart magával vinni? Talán Nessie-t? :P

Más téma:
Ilyet sem gyakran látok, hogy full 10-es csatában 13-an sebeznek 1000 alatt:

(#181170) wwenigma válasza kchryss (#181169) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem tudom hogy egy random berakott másik játékos klipje hogy kapcsolódik ehhez. Egyébként meg ha meg akar fulladni akkor fulladjon meg. Így nem kap a legénység XP-t asszem...

Egyébként nem fél mp-t várt, a kamerán is látszik mit nézett.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#181171) kchryss válasza wwenigma (#181170) üzenetére


kchryss
addikt

Nem egy random berakott másik játékos hanem ugyanaz a játékos csak 1 nappal korábban. ;)
Semmi különbség aközött hogy valaki pofán lőve magát lesz öngyilkos vagy vízbe fulladva. Én mind a kettőt egyformán elítélem és büntetném. Ezzel jól megérdemelt xp-t és sok esetben medált vesz el az ellenfél játékosaitól. Élmény amikor ezen megy el a dimitru vagy a pool medálod.
Arról nem is beszélve, hogy egész csata alatt téged lő a pálya másik végéből, a csata nagy részében esélyed sincs neki visszalőni és amikor végre visszaadhatnád neki a kölcsönt akkor még ezt az örömöt is elveszi előled.

[ Szerkesztve ]

(#181172) peterson79 válasza sanya53 (#181136) üzenetére


peterson79
őstag

Köszi.

Remélem még összejön pár hasonló kör, mert ki akarom vele fejleszteni az E5-öt, aztán el is adom. Ha tudok vele tonyozni akkor eléggé jó, de van, hogy nem érzek rá és nem ad be semmit. Azért ebben a körben is volt pár rossz lövés és volt pár mákos is. E5-öt se veszem meg,csak ki akarom iktatni a fejlesztési fából.

(#181173) peterson79 válasza kchryss (#181152) üzenetére


peterson79
őstag

Egyszer láttam GB nevű magyar streamer srácot ilyen 24 órás műsort nyomni, emlékeim szerint nagyon minimális szüneteket nyomott és a végén már Ő is a kétnapos vizihulla színét idézte...
Nagyon nagy hülyeségnek tartom, felkészülés és pontosan betartott pihenések nélkül életveszélyes is lehet...főleg, ha egészségügyi problémái is voltak/vannak...

(#181174) #77646080 válasza ollie (#181157) üzenetére


#77646080
törölt tag

Látom és alkalmazom is, naponta. :) Valóban az elsőt tölti be a leggyorsabban, ám ez nem zárja ki, hogy pórul járjon a táras jármű.

(#181156) Raysen623
"IS3 eleve egy nagyon jó és erős tank ha tudnak vele játszani."

Meg is fogtad a lényeget: HA tudnak vele játszani. Az autoloaderes 3A nem annyira erős, könnyebb belőni, mint az eredeti verziót.

[ Szerkesztve ]

(#181175) #77646080 válasza jano_77 (#181164) üzenetére


#77646080
törölt tag

Tegnap nálam is volt ilyen, kilépés/belépés megoldotta.

(#181176) jano_77 válasza kchryss (#181169) üzenetére


jano_77
nagyúr

Örülj neki, hogy ritkán látsz ilyet! Nekem a tegnapom gyakorlatilag csak ilyen csatákból állt! 7/21! :W

Olyat meg én nem láttam még - vagy elkerülte a figyelmem, bár mindig megnézem csata után az összesítőt - hogy az hogyan lehetséges, hogy vkinek 9 lövésből 10 találata van!? Az már mellékes, hogy ebből mindössze 1 átütőre futotta a delikvensnek. :DDD

(#181175) German_TD: hát én csupán kiléptem, fél éjfélkor már a fütyimnek se volt kedve visszalépni. :N

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#181177) Jokerdapro válasza jano_77 (#181176) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Lepattanó eltalált egy másik tankot. Persze ez csak tipp. ;)
Szerk: vagy esetleg még a gyíkemberek ami eszembe jutott... ;]

[ Szerkesztve ]

(#181178) e-newsee válasza Puculo (#181116) üzenetére


e-newsee
addikt

Lehet, hogy másik löveget rakott fel arra a csatára, és nem tárazott át, bement skuló nélkül. :P

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#181179) AlexHerceg válasza Viktoár (#181166) üzenetére


AlexHerceg
tag

A sakk totálisan rossz példa.
Ott ugyanis a magasabb szinteken legtöbb esetben nem mennek el a mattig, hanem a remek matematikával és logikával rendelkező sakkozók a végjátékban -mivel előre látják a lehetséges lépéseket, az esetleges kilátástalanságot-, nem terhelik feleslegesen az agysejteket-> feladják a partit.
Ennek jelzése többek között a végjátéki kézfogás kezdeményezése (elismerve, hogy a másik győzött), vagy a saját király lefektetése a táblán. Attól, hogy nem viszi végig a partit, ez még a sakkban elfogadott és sportszerű cselekmény.

Hominem te esse memento...

(#181180) AlexHerceg válasza Viktoár (#181166) üzenetére


AlexHerceg
tag

A tábla felrúgása nyilván ott sem etikus.

[ Szerkesztve ]

Hominem te esse memento...

(#181181) egyedülülő


egyedülülő
őstag

Folyton jöttök a gyíkemberekkel mintha az ugyanolyan fikció lenne, mint a wotos marhaságok a manipulációk kapcsán. Ez utóbbi csak önigazolás, a gyíkemberek igaziak. ;]

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#181182) jimmy74 válasza kchryss (#181159) üzenetére


jimmy74
őstag

Szerintem nem kapott :N
Érdekes vagy csak hiányosak az információm esetleg véletlen de furcsa nagyon az hogy mióta megy a TD maraton és küldetései azóta állandóan berakni szinte egymás után Grand mapra.
Előtte meg szinte napokig nem.
Arra gondoltam lehet összefüggésben van a maraton küldetések miatt :U

WoT:jimmbo

(#181183) inferno88 válasza #77646080 (#181174) üzenetére


inferno88
őstag

Reggel mentem egy kört az IS-3A-val. Teljes tier8 leosztás, Highway térkép. Városban az ellenfél IS-3-asa velem került szembe, jó játékosnak tűnt, próbált reverse sidescrapelni, de én ügyesebb voltam, annak ellenére, hogy oldalból korábban lelőtték a HP-m felét. Jó tank az IS-3A, de törékenyebb is, viszont ha két azonos képességű parancsnok találkozik a két tankban, akkor a normál verzió kb. esélytelen.

Amúgy az új MM zseniális lett!

Megint másik téma: A mancsos álcát felraktam a japó tigrisre. Nagyon durván néz ki vele, ajánlom bármilyen Tigrincs variánsra. Asszonynak mutattam is, hogy nem csak a Corollánkat járja össze a nyest, hanem már a tankjaimat is.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#181184) Barret001 válasza inferno88 (#181183) üzenetére


Barret001
addikt

Hmmm az én tankomat kutya járkálta össze,ott figyel a torony oldalán :) hetedik érzék :P

(#181185) Viktoár válasza kchryss (#181169) üzenetére


Viktoár
addikt

Tegnap volt egy csatám tier 9-ben és 7 játékos végzett 0 sebzéssel. :C 2 perces bukó volt a javából. :DDD

Üdv:Viktor

(#181186) Atti777 válasza inferno88 (#181183) üzenetére


Atti777
senior tag

"Amúgy az új MM zseniális lett!"

Én tegnap este felé mentem kb 5 csatát tier 6 tankkal, ebből egyszer nem voltam low tier, akkor full t6 meccs volt.
Tier nyolcasokat azt hiszem csak egyszer láttam, szóval jobb lett, de még lehetne rajta alakítani

Путин, иди нахуй!

(#181187) inferno88 válasza Atti777 (#181186) üzenetére


inferno88
őstag

Én MM témakörbem elraktam a kardom.

Semper fi!

(#181188) Warton válasza inferno88 (#181187) üzenetére


Warton
őstag

Jaja, tegnap este/éjjel valami isteni volt az MM. AMX 50-100-zal szinte folyamatosan tier8-as csatákat mentem, nem hittem a szememnek. Nagyon ritkán esett be legnagyobbként egy-egy E75/Type4, de annyi pont kell. Aztán toltam pár kört a Pudellel, Thunderboltal és azoknál se láttam tier7-nél nagyobb tankot.

Úgyhogy KÖSZÖNJÜK WG! :R

(#181189) e-newsee válasza Atti777 (#181186) üzenetére


e-newsee
addikt

Azért ha 5 csatából egyszer volt csak t8, egyszer full t6, a többi ezek szerint t7, akkor az már bőven jó. Régen volt, hogy t6-os tankkal tizeniksz csatán keresztül csak t8 volt, esetleg becsúszott egy-egy t7. Szóval, ha ez már ilyen lett, akkor öröm bódottá. Azt azért nem várom el, hogy mindig top tier legyek. Ne legyünk telhetetlenek. :)
Meg ugye, ha valaki sokszor top tier, akkor ugye valakiknek sokszor kell low tiernek is lenni. A matematika ugye nem hazudtolja meg önmagát. :)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#181190) inferno88 válasza e-newsee (#181189) üzenetére


inferno88
őstag

Az a szép az egészben, hogy végre olyan szerepben és stílusban használhatjuk a tankokat, amire amúgy ki vannak találva. Szóval például az AMX mle. 49-cel nem kell annyira óvatoskodni hátulról, hanem igenis lehet pofátlankodni, ha odafigyelsz, hogy ne flankeljenek meg, ellenben a néha +2-es MM esetén pedig meg is van a kihívás vagy a lehetőség az epic teljesítményre. Ezen kívül szerintem sokan azért nem vettek 8-as prémet egy ideje, mert nem akartak mindig a 10-esek ellen szopni.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#181191) Gyuri27 válasza e-newsee (#181189) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mitől lenne bőven jó?

Amd - Radeon - Ryzen

(#181192) peterson79 válasza e-newsee (#181189) üzenetére


peterson79
őstag

Ezt próbáltam volna magyarázni pár héttel korábban is, de kell idő a feldolgozásra:)

(#181193) peterson79 válasza jano_77 (#181176) üzenetére


peterson79
őstag

Ez a 9 lövés 10 találat az lehet amit kolléga mond. Pár hete volt egy ilyen esetem, hogy akit céloztam és lőttem arról lepattant a lövedék, de szerencsétlen társát meg pont telibe kapta:D
Csak lestem, hogy ez most mi volt és persze videót nem sikerült csinálni róla, pedig eszméletlen jó lett volna példálozni vele.

(#181194) popey37


popey37
addikt

azért a skorpió G és a SU-130 PM kizárólag tierX-ben nyomul. az elmult kb.60 csatámban egyszer sem volt máshol csak tizesek között.
hiába a javitott MM. sőt, ha szakaszolok akkor ugrott az új MM, csak +2 tier. akármivel megyek, a tizes csak tizes, a kilences 9-10-es.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#181195) Raysen623 válasza h1mpi (#181165) üzenetére


Raysen623
addikt

Honnan van neked közel 60k goldod? :DD Ennyire jól megy a kláncsatázás? :R

(#181186) Atti777: nekem az tűnt fel hogy rengeteg múlik a MM-nél milyen csatát futsz első alkalommal. Ha az első meccs nyerő, akkor utána is olyan csapatba rak be ahol nyagyobb az esély nyerni, ha viszont bukó, akkor jön a szopóág. Múlt héten mentem 5-6 kört és mndet nyertem, szemben a hétvégével hol totál bukó volt javarészt.

(#181196) zozyk: azzal én hogyan nem találkoztam decemberben? :F

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#181196) zozyk válasza Raysen623 (#181195) üzenetére


zozyk
addikt

Év végi ládanyitogatásból....
Nincs nagy klános élet, ez csak amolyan parkolóklán... 😀

(#181197) Jokerdapro válasza Raysen623 (#181195) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Hobbi klán. :DDD Egyébként csak simán kulák a klán vezír! ;]
Szerk: zozyk kolléga megelőzött, bár én paróka-klánt olvastam. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#181198) lacibacsi válasza Raysen623 (#181195) üzenetére


lacibacsi
addikt

"azzal én hogyan nem találkoztam decemberben?"

Ha beléptél a játékba és nem találkoztál vele, akkor vagy nem ebbe a játékba léptél be, vagy túltoltad a vodka+kávé kombót... ;]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#181199) #77646080 válasza Raysen623 (#181195) üzenetére


#77646080
törölt tag

"azzal én hogyan nem találkoztam decemberben?"

Jó kérdés, különösen arra tekintve, hogy elég határozottan tolta a user arcába a ládás témát a játék, belépés után. :)

(#181200) h1mpi válasza zozyk (#181196) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Lebuktattak, hogy a klánból van :DDD :B ;]

(#181195) Raysen623:Az a baj, hogy nem tudom mire költeni, talán majd prémium napokat veszek belőle. "Korrekt" módon a WG nem negedi az újdonságokat goldért megvenni, pedig én legalábbis rendes pénzt fizettem érte....

Más: 13 57-et vegyétek, aki egy kicsit is érzi a lightozást, annak a legfunabb tank a világon, főleg az új MM-el, ahol néha toptier ;] Mondjuk ahogy elnézem Nekem a lightok mennek jól :P

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.