Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#173901) Jokerdapro válasza Barret001 (#173897) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Persze T6 alatt.
"Krisz": Vágom elég darálós meccs volt az is...:D Erős a gyanúm, hogy itt 3moe lesz a vége. :DDD

(#173902) kchryss válasza Jokerdapro (#173901) üzenetére


kchryss
addikt

Jó tank a Churchill III és nagyon jó az xp szorzója, így alkalmas ilyen xp versenyekre és persze legénység húzásra is kiváló.

Érdemes megnézni a másik kategória győztes körét is, az valami nagyon beteg eredmény lett: Morphelo Emlékverseny: Morphelo Hőse - Győztes kör

Caernarvon-nal 7300 sebzés. :C

Bodzy videójában 7:55 után elég hülyén mozog a célkereszt. Szokás szerint össze-vissza váltogatott a videóban a free kamera és az eredeti nézet között. Akkor éppen free kamerára váltott azért maradt fix a kamera nézet, míg az ágyú célkeresztje ment az eredeti útján. Szerintem jobb lenne az egészet az eredeti nézetben felvenni, mert ez a sok váltás rontja a videó élvezeti értékét, legalábbis nálam.

(#173903) kchryss


kchryss
addikt

Most megy a Clan Super Cup döntője: [élőben] vagy ha valaki [később nézné vissza]

Lecserélték a tegnapi olasz csajt egy spanyolra:

Őt sem a játéktudás miatt alkalmazzák. ;]
[Echiddna]

Bónusz kód egy orosz feliratért: LOVEWORLDOFTANKS

(#173904) zodo válasza kchryss (#173903) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi

(#173905) Jokerdapro válasza kchryss (#173903) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Berakom a másik mellé. :DDD köszi!:)

(#173906) frame>24


frame>24
addikt

Ojjekt 252U szopatás ftw...
HEAT1
HEAT2
Ezt meg csak úgy legyintésnek

Értem én, hogy az első 2-nél nincs normalizációs szög, de azért b+... ezek lila ricochet szögek 350+ eff. páncéllal.
Boldog vagyok, hogy megvettem! Végül is messziről pattint (nyilván AP-ket), csak 0,42 acc... ;) meghogy brawler, nem?

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#173907) Jokerdapro válasza frame>24 (#173906) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Csókolom a 340es HEAT + 25%dobókocka. :U

(#173908) peterson79 válasza frame>24 (#173906) üzenetére


peterson79
őstag

Annyit gondolkodtam már, hogy megnézem Én is az ilyen dolgokat, de aztán mindig lemondok róla. Mi a pöcsömnek töltsem ezzel is az időt..bement-bement, kész, visszaadni már nem tudják azt a meccset...tuti, hogy következőleg a -25% (vagy mondjuk csak -13,28%) miatt már nem adná be neked illetve az ellenfélnek...ez a WG és az RNG istenei miatt volt-van-lesz

(#173909) peterson79 válasza kchryss (#173903) üzenetére


peterson79
őstag

Én inkább DOTA 2-őt néztem, az is jó volt :)

(#173910) Papooo válasza frame>24 (#173906) üzenetére


Papooo
senior tag

Ha artyzok, egyik elsődleges célpontom: Ha megvette valaki, érezze a kiemelt figyelmet. ;]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#173911) peterson79


peterson79
őstag

Aki megvette LT-432-őt. Disznó módra nyomjátok? Tegnap volt egy afférom egy kollégával aki Prohorovkán 0-ás, 1-es sávra akart előrezavarni, merthogy ez a tank nem látszik, lehet vele merészkedni. Abban a szituban éppenséggel nem volt annyira igaza, mert az ellenfél M41-e folyton megvilágított, de amikor az kinyúvadt, akkor már tudtam menni, igaz így is kaptam pofont, de az még belefért.

Utána kicsit agresszívabb voltam már vele és egész érdekes dolgokat leművelt, a végén még az 50k XP-t is sikerült rajta behúzni, azzal már egész jó lett a legénység is.
Pattintással is rendben van, de rohadtul érzékeny a tankja és a lőszere. Mondjuk, ha majd ki lesz rajta minden maxolva, akkor biztos más lesz, de az elején még nem akartam annyira vadul nyomni...

(#173912) jano_77 válasza peterson79 (#173911) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem egyelőre nagy csalódás ez a tank. :((( :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#173913) jimmy74


jimmy74
őstag

pont ezt akartam kérdezni megéri ez a tank tényleg olyan jó?
gondolkozok megvételén... :U
mondtok róla valamit?

WoT:jimmbo

(#173914) Ispy válasza ImpersonatoR (#173856) üzenetére


Ispy
veterán

2013-ban kezdtem, de az első fiókommal semmire sem költöttem, abba is hagytam a játékot 1,5 évre, aztán csináltam egy új accot, vettem vagy 5-6 prém tankot, just for fun jeligére, én szeretem ezt a játékot, mással nem is játszok, az a heti pár óra meg kevés ahhoz, hogy felidegesítsen, egyébként is yolonoob vagyok.

Igaz azóta az IS6-ot lepasszoltam, mert közben meglett az IS3, egy két ágon kihúzom tízesig, aztán csak csapatom néha-néha, levezetésnek, de a pénzt nem sajnálom rá, szerencsére nem a konyhapénzből játszogatok.

ecigis kütyükre az első 2 hónapban elvertem egy kilót, szóval vannak más hobbik is, amik viszik a pénzt.

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#173915) peterson79 válasza jano_77 (#173912) üzenetére


peterson79
őstag

ahogy mondani szokás, megfelelő kezekben OP a tank :D

Komolyra fordítva, pont ezért kérdem, hogy most csak nekem ilyen kétséges vagy tényleg gyengébb a vártnál?

Amúgy annyira nem temetném, mert minden olyan körben amikor sikerült elég ideig élnem elég jól hozza a pontokat, szóval annyira nem szar, csak hát tudni kell mikor meddig lehet vele merészkedni. Pattintottam már elég érdekes lövéseket, szóval ilyen szempontból OP, de nekem nincs rajta tűzoltókészülék (illetve most már van, mert elfogyott a zsíroskenyér vagy mi), így a vártnál többet gyulladtam.

Amúgy az jellemző, hogy ha találnak, akkor valamilyen modul elszáll, esetleg még legénység is, de ha jól tudom ez bármelyik light-nál megállja a helyét...

Maga a játék vele nekem nagyon tetszik, mert szeretem, hogy gyors, mint egy nyúl és azért fordul is rendesen. Az ágyú az kevés, de hát nem az a fő profil, hogy sebezz, mindig is többre tartottam light-nál a spot-ból adódó sebzést.

(#173916) jano_77 válasza peterson79 (#173915) üzenetére


jano_77
nagyúr

Na ja, ha lőnék, amit spottolsz! De manapság erre bazírozni sajnos hatalmas önámítás. :( :(((
Vagyis spottolni nincs értelme a nyomi csapatok miatt, sebezni meg nem lehet vele - illetve nekem eddig nem nagyon sikerült - mert az a 160-170 sebzés az lófüge. :U :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#173917) Jokerdapro válasza jano_77 (#173916) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Ne is mond... 7k kombinált LT küldit hajtom épp. Rendes sportolós pálya ritka mint a fehér holló, meg az oldalankénti 4 Lt se segít sokat a célom elérésében...:O :O

(#173918) inferno88


inferno88
őstag

A VK45.03-mal elértem a 94.57%-t, két tank ászt csináltam egymás után 4-5k+ kombináltokkal. Erre a következő meccsekre olyan láma szutyok pályákat és csapattagokat kaptam, hogy az siralmas. Pedig már azt hittem, hogy behúzom a .43%-ot gyorsan, de visszaestem 93% fölé. Lehet, hogy kéne szereznem egy artista csapattársat, aki lövi a spotjaim.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#173919) zodo


zodo
nagyúr

Nem nagy szám de az is lehet hogy mák .... :)
RU szerveren húzom a Szovjet med ágat és hétvégén hála a "szerezz 15k alap xp" küldetésnek behúztam 35k xp így egész hamar (76 csata) átléptem a T-34-85-ről a T-43-ra.
Előbbivel már meg volt a Stug IV MT-15 de csak szimplán.
T-43 szinte alap, nagy rádió és motor van rajta míg minden más alap.
Bolti lánc, töltésgyorsító és venti na meg első soros 80%-os legénység.

6. csatám vele és a nem annyira tetszetős Lengyel térkép. yt videó

Akik nem kíváncsiak a teljes csatára, jó pár pattanó és mellé lövés után gondoltam egy merészet: T28 Concept kupola és közvetlen utána 45TP-re nem akartam goldot lőni ezért visszaváltottam hogy ledöntsem előle a falat és rálássak.
Telibe miközben a Challenger td -nek csak egy pillanat kellett hogy ne szaladjon bele a lövésembe.
Végén az Strv-el is mákom volt mert épp oldalra fordult, különben tuti kiszedik előlem mint kellő második td-t a küldihez.

(#173920) zozyk


zozyk
addikt

Ez a 25 meccs elég volt arra, hogy meggyőzzem magam, nincs szükségem az új ruszki LT csodára az ELC/T92 mellé...
Úgysem lövik a spotot, futkorászni meg a másik kettő is jó.

10LT 1 csatába...

(#173921) Rick3D


Rick3D
senior tag

Régi replayeket pl 9.15 csak a letöltögetős módszerrel megy ? Nincs véletlen valami gyorsabb ? Azóta nem írtak valamit ami tartalmaz visszamenőleg mindent , mondjuk listából kiválasztva ?
Ez tuti működik csak győzzem kivárni mire lejönnek 200kb /s :((

[ Szerkesztve ]

(#173922) kchryss válasza jano_77 (#173916) üzenetére


kchryss
addikt

Csak 3 csatát mentem az lt432-vel, de eddig nem mondhatom, hogy rossz lenne az az ágyú. 2400 átlagsebzés, volt egy full 8-as egy 9-es és egy 10-es csata, mindegyikben 2000 felett lőttem.

Teljesen rendben van ez a 180-as alfa, ha ennél több lenne akkor mocsok op lenne ez a tank.
Abban viszont egyetértünk, hogy nehéz dolga van manapság az embernek ha spotolni akar a csapatnak. Konkrétan én mind a 3 körömet úgy kezdtem, hogy akkor irány spotolni, de valami olyan félelmetesen rosszul helyezkedtek a tankjaink, főleg a td-ink mindháromban, hogy nem érte meg spotolni nekik ezért át kellett állnom med játékmódra és flankeltem.
A csúcs az volt amikor ez(katt) a láthatóan retardált skorpió pittyegett nekem egész csata alatt hogy hova menjek. Csata után ránéztem, mert látszott rajta, hogy fogalma sincs mit kéne tennie és borzasztóan helyezkedett. Most kezdte a játékot, nincs még tier4-es tankja sem kifejlesztve, de azért már skorpióval megy és írja mit kéne csinálnom. :DDD
Eleve nagyon sok a pár ezer csatás újonc, de mióta vannak ezek a bér tankok is azóta tele van a csata ilyen full kezdő játékosokkal 8-as tankokban ülve.
Jó ha vannak újoncok és mindenki volt kezdő, szóval nem bántom őket, de sokszor elég ránéznem a minimapra fél perc után és látom, hogy semmi értelme felderíteni és ha nyerni akarok akkor nem nekik hanem magamnak kell spotolnom és nekem kell sebeznem is.

3 csata alapján persze nem vonok le messzemenő következtetéseket. Az átlag sebzésem minden bizonnyal 1000-1300 közé áll majd be és az asszisztom is legalább 1000 kéne hogy legyen. Minden esetre eddig 3 csata alapján nekem nagyon bejön ez a tank és másoktól is többnyire jókat hallok róla.

(#173921) @Rick3D:
Régi replay-ek lejátszására nincs és nem is lesz más módszer. A játéknak azzal a verziójával kell lejátszani a replay-t amivel készült. Annyi minden változik egy kisebb verzióváltós patch-nél is, hogy lehetetlen máshogy megcsinálni.

[ Szerkesztve ]

(#173923) BÁ Nutrition válasza kchryss (#173922) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nekem most hetvegen kb 70 csatabol 65 volt h +2 tieres csataba rakott..
Amugy nekem is volt h meg ram is irt 2 csavo h bot noob meg reported u cheater modder stb aztan 3000 csata alatt voltak 45% winrattel. Nekem nincs moddolva semmi de kb annyi csataval nem is tudtam h lehetne. Ezek meg mar eljutottak a nubozasig is lol

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#173924) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Ismét chat banán.
Azért érdekes a wg (és más cégek hozzáállása).
Tisztázzuk valakiket szidni nem szép dolog.
Viszont a nyomorultak nap mit nap eltolják az ember napját. Lehoznak az életről stb-stb.
A napjaim általában (mikor játszom) azok kb úgy kezdődnek, hogy az első 15-20 csatában 25-33% wr.
Ezek a leminges csapatok. A bázis kempelősek. A nehézzel felderitősek stb-stb.
Szóval a wg (és egyéb cégek) nem gondolkoztak el azon, hogy jobb mm esetén nem igen lenne chat ban, teamdmg, tk meg ilyenek?
Mert ezen nagy része visszavezethető a mondandóm elején emlitett dolgokra.

Egy koléga kapot egyszer egy nem hivatalos pp-t. Miszerint a szidkozódás a cheten károsabb mint az afk, idióta, botok. Gondolom itt is ez a helyzet. Mondjuk azóta a hots a béka segge alatt sincs (előtte se volt fényes).
Mert a játékos többsége megunja, hogy egy nyomorult miatt úszik a game.
Ők most tartanak ott, hogy ha egy bot, afk (egyéb cimen nyomi, pl 0 tf, 0 objekt) miatt bukik a csapat akkor nem lesz - pont.

Annó én ezért szorgalmaztam a ligákat vagy hasonlót.

Az elmúlt 30 napban nem tudtam 50% főlé menni. Az 50.xx wr-em lassan 50 alá esik.
Aztán új nap új 30% körüli wr és folyamatos tilt.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#173925) BÁ Nutrition válasza Gyuri27 (#173924) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Ha a top 5 jatekos a vesztes csapatbol full xp-t es kredtitet kapna lazan kiszurnenek vele egy nagy adag merget. De nem teszik tudatosan. Ez eleg szomoru valahol.
Mintha meg sem probalnak a jatekmenetet fejleszteni csak a havi szinten 2-3 uj premtankra koncentralnak. A durva marketing helyett fokuszalhatnak fele energiat a jatek jobba tetelere aztan a jatek eladna magat. Ha barki megkerdezi ajanlom-e neki a jatekot hat az hot sicher h lebeszelem rola. Max ellensegemnek mondanam h gyere jatszani milyen jo.. aztan johetnek az arany dzsojsztik dijaikkal.. a valosag kicsit mas

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#173926) Gyuri27 válasza BÁ Nutrition (#173925) üzenetére


Gyuri27
félisten

Persze vicc hogy a győztes csapatból az utolsó 5 majdnem annyi xp-t kreditet kap mint a vesztes első fele.

Amd - Radeon - Ryzen

(#173927) zodo válasza Gyuri27 (#173924) üzenetére


zodo
nagyúr

Enged el a wr-t, nekem is mindig ezt mondták az xvm után. :)
Válasz pár tankot amivel aránylag tudsz érvényesülni és élvezetes csatákat tudsz tolni még ha bukta is lesz a vége, kár agy ér görcsöt kapni a lámák miatt hiszen nekünk is van olyan negatív rng hogy csak meghalni megyünk a csatában.

(#173928) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Lehet jobban figyelik mostanában a chatet? Ma kaptam egy emailt.

Dear Player,

This is an automated e-mail to inform you that a temporary chat suspension will be applied to your account.
Ésatöbbiésatöbbi....
:DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#173929) wwenigma válasza Stigma.HC (#173928) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ha nem beszélsz chaten akkor is kapod csak jol kell jatszani es reportolnak.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#173930) galervin93 válasza wwenigma (#173929) üzenetére


galervin93
őstag

Lassan 25k csatával még egyszer sem kaptam sem chatet, sem accountot. Biztos csak a kiváltságosok jutalma. ;]

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#173931) wwenigma válasza galervin93 (#173930) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Jatszal artyval. ;)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#173932) galervin93 válasza wwenigma (#173931) üzenetére


galervin93
őstag

Hát aki k*rvának áll... ;]

Minap megkaptam, hogy "great mod pack", mert összekalapáltam egy 6.5k-s kört BC-vel, de ilyen apró inzultusoknál több nem szokott jutni. :D

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#173933) Stigma.HC válasza wwenigma (#173929) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

A vicc az, hogy mostanában nagyon nem is foglalkoztam a chattel. Bezzeg régen de szépek beszélgettem az emberekkel :)) Csak az utóbbi időben rákaptam az O-Ho és T49 trollágyús játékra megint.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#173934) BÁ Nutrition válasza galervin93 (#173932) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ird vissza h only aimbot sorry :D

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#173935) jano_77


jano_77
nagyúr

Ki NE hagyjátok! ;] :D

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#173936) peterson79 válasza jano_77 (#173935) üzenetére


peterson79
őstag

Ebben mi a "gyöngyszem" vagy hogy fordítsam szép magyarra? :D

(#173937) Jokerdapro válasza jano_77 (#173935) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Mondjuk az a része nem hazudik, hogy nagy hp pool, meg az ágyú is király rajta.:) (mondom ezt úgy hogy nincs meg:P )

(#173938) jano_77 válasza peterson79 (#173936) üzenetére


jano_77
nagyúr

Hogy ha az enemyhez kerül, akkor rengeteg free damázs! ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#173939) peterson79 válasza jano_77 (#173938) üzenetére


peterson79
őstag

Ez is igaz.

Tegnap csak 1 órát voltam hajlandó játszani, aztán inkább kiléptem, mert a billentyű bánta volna. semmit nem adott az RNG, hogy tekerné fel magát a villanypóznára. Azt még megérteném, hogy kicsit adja vagy kicsit nem adja, de hogy zsinórban pattanok olyanokról amikről nem kellene engem meg szétszednek kétperc alatt, mert a csapat sehol, na az nem kell a hátamra púpnak...

7000 spotolás (kombinált persze) sem lesz meg sosem, talán olyannal amivel tudok sokat sebezni is, de ezek a francia light-ok valahogy nem jönnek be. Most hajtok az AMX 13 90-re, de az még nagyon messze van, utána még a 13 105 ami esetleg alkalmas lehet rá.

(#173940) wwenigma válasza peterson79 (#173939) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Meg se merek szólalni. Sebezni alig tudtam éjjel de addig voltam jo helyen amig a kis piroska csapattársaim ugy szétcsapták az ellent mint Zil a sz*rt. :DDD

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#173941) BÁ Nutrition válasza wwenigma (#173940) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

[link]
ahhoz kepest h mar egy ideje 80% bottom tier az 5300 wn8 nem rossz :D
mondjuk legalabb ez feszultsegmentes session volt 104 kotvenyert :P

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#173942) peterson79 válasza BÁ Nutrition (#173941) üzenetére


peterson79
őstag

T-28-at nem kicsit kedveled, úgy látom :)

(#173943) Thrawn


Thrawn
félisten

Napi egyszer szoktam artyzni a 2x bónuszért, erre tessék: [link] :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#173944) Jokerdapro válasza peterson79 (#173942) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Bele született! :P ;]

(#173945) BÁ Nutrition válasza peterson79 (#173942) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

:)) :K

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#173946) peterson79 válasza Thrawn (#173943) üzenetére


peterson79
őstag

Azt a gyilkos mindenit...

(#173947) Warton válasza jano_77 (#173938) üzenetére


Warton
őstag

Attól függ, mert a tier5-ös kis csodajárgányoddal gurulsz egy TOG elé akkor azért nem jósolok nagy jövőt neked.

(#173948) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Végre fogyócikk akció, elvertem eddig 6millát.... :))

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#173949) jano_77 válasza Warton (#173947) üzenetére


jano_77
nagyúr

melyik járgányra gondolsz mikor csodajárgányt említesz? (T-34 esetleg, amin a 3 GM fent van vagy a T67, amivel 90% közelében vagyok?)

WR:
Azt hiszem az alábbi kép elegendő bizonyíték arra, hogy nem én felejtettem el játszani vagy nem arról van szó, hogy enerváltabb, fáradtabb voltam egy-egy nap, mert a 19.538-ik csata óta eltelt közel 19.900 csata alatt folyamatos esésben - zuhanásban - van a tetves WR! Ez azért már copórollernek is ici-picit hosszú, sok idő nem!? :W :O Csak tudnám, hogy vajon mit vétettem a nyomi WG ellen, hogy így büntetnek? :F :(((

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#173950) notika77 válasza jano_77 (#173949) üzenetére


notika77
senior tag

Azért ez tényleg nagyon hosszú idő! Nem lehet, hogy rosszul helyezkedsz és a csapatodnak nem igazán vagy hasznára, esetleg még a hátrányára is vagy azzal, hogy ha top tier vagy a viselkedéseddel a csapattagok is másként mozognak és hiába sebzel viszonylag sokat, de az kevés a győzelemhez?

Illetve jobban megnézve az alsó grafikont, még így is 53% fölött van a WR-ed a második 19k-ra is :)
Ha 19k csata alatt 55% WR-ed volt majd 19k csatában 53% lett volna akkor most 54% lenne a teljes.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.