Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#173301) Pete55555 válasza kchryss (#173294) üzenetére


Pete55555
addikt

Van most valami jó invite kód? Lehet én is regelek RU szerverre ;]

...Szeretem leracsniztatni...

(#173302) kchryss válasza Pete55555 (#173301) üzenetére


kchryss
addikt

WGSTORETHANKS kódot használtam, de nem kaptam érte semmit, vagy lejárt vagy ru szerverre nem jó. Mindegy annyit nem ér az egész, hogy még 1x regizzek és megint le kelljen nyomnom a kiképzőtábort. Most már használom ezt invite kód nélkül.

Ha van hozzá szinted akkor az alienware arenas kóddal érdemes próbálkozni: [link]

szerk.
Hoppá találtam egy jónak tűnő kódot. Mégis csinálok inkább egy másik acc-ot.
[link]
MAGPOPMECH
900 arany, 10 nap prém, T127 és 400 000 kredit amit ad ha jól értem.

[ Szerkesztve ]

(#173303) zodo válasza Pete55555 (#173301) üzenetére


zodo
nagyúr

Ezt is próbálhatjátok: link

[ Szerkesztve ]

(#173304) peterson79


peterson79
őstag

Srácok,

Aki esetleg nem tudná, Prohorovkán ha délről támadunk (remélem jól mondom), akkor fent a dombon (jobb kéz felé esik ebben az esetben) ki lehet menni teljesen a szélső bokrokig és onnan szpotolni, miközben Téged rohadtul nem látnak és nem is tudnak lőni lentről. Most töketlenkedtek el majdnem nekem egy csatát a többiek, mert megálltak a domb alján és onnan szarakodtak. Muszáj voltam felmenni obj 705-el és mutatni meddig mehetnek ki...érdekes módon megnyertük...

(#173305) zodo válasza peterson79 (#173304) üzenetére


zodo
nagyúr

Tank és szerencse (noob ellenfél) kérdése hogy mivel melyik bokorig jutsz el.

(#173306) jano_77 válasza kchryss (#173297) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem tudok róla, most is be vagyok jelentkezve. Tényleg CSAK Aslain-t használom, most már nem is kell más. Amikor a pihit kaptam én is a töltés visszaszámlálót használtam - de ezt akkor el is ismertem - , de azóta nincs semmi egyéb Aslain-on kívül. Az meg ugye fent van a WGMODS oldalon is. :K

Köszi az elemzést és véleményed a két medről! :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#173307) kchryss válasza peterson79 (#173304) üzenetére


kchryss
addikt

Erre gondolsz?

Ha nincs arty akkor jó, de vigyázni kell mert van olyan szög amikor be tudnak lőni E6-ból vagy B9-ből esetleg C6-7-ből.
Egyébként gyakori hiba szokott lenni déli oldalról, hogy felmegy a fél csapat a hegyre és megállnak HJ0-ban aztán nem csinálnak semmit. Ilyenkor szinte garantált a vereség.

(#173308) Jadro válasza kchryss (#173293) üzenetére


Jadro
veterán

Ez az egyik ok amiért befejeztem a prém tankra költést. (Van elég így is). Egyszerűen megveszel valamit, ami fél év múlva már nem az amire költöttél. Az még a jobb eset ha jó irányba változnak a dolgok, (pl tank buff) de simán benne van az is hogy nem. (Lásd meta változás.)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#173309) kchryss válasza Jadro (#173308) üzenetére


kchryss
addikt

Ezért is emeltem ki, hogy a jelenlegi metában. Ha megoldanák az mm-et, hogy többet legyenek a 8-asok top tierek vagy ha nerfelnék a prém lőszert akkor máris a mod1 lenne a picivel jobb. És elvileg mind a két említett változáson dolgoznak szóval nem is lenne váratlan ha így történne.

(#173301) @Pete55555:
MAGPOPMECH kód működik. Megkaptam a 10 nap prémet, 400e kreditet, T127-et és 500 goldom van.

(#173306) @jano_77:
Mondjuk elég nagy baromság volt a töltésjelzőt használni mikor tudtad hogy tiltott.
Amúgy tudod, hogy csak trollkodtam. Sejtettem, hogy most nem bannoltak épp az előző eset miatt tudtam, hogy tanultál belőle. Azért úgy néz ki van haszna ezeknek a ban hullámoknak még ha szerintem nem is nagyon hatékony a szűrőjük és pont a durvább csalókat nem kapják el.

(#173310) Pete55555 válasza kchryss (#173309) üzenetére


Pete55555
addikt

:R

Egy e-mailhez csak egy accot lehet regisztrálni ugye? Kell csinálnom egy mail címet...

Ja, meg most orosz oldalon kell regisztrálni is, vagy hogy van? elfelejtettem már...

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#173311) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Vajon hol van az Ace határ (P43bis)?

[ Szerkesztve ]

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#173312) kchryss válasza Pete55555 (#173310) üzenetére


kchryss
addikt

Orosz oldalon kell regisztrálni, pontosan itt: [link]

Email nem tudom hogy lehet-e ugyanaz. Lehet, hogy igen mivel ez egy teljesen másik szerver szinte olyan mint ha egy másik játék lenne. A prém shop sem közös, semmi sem közös. Minden esetre én másik mail címet használtam, mint az eu-n.

(#173313) Pete55555 válasza kchryss (#173312) üzenetére


Pete55555
addikt

Sikerült, köszi :R Én is külön e-mailt csináltam a biztonság kedvéért.

Mentem is egy tűrhető kört a kis T-127-el. EU szerveren is megvan, jó kis tank, bár régen jobb volt, míg nem volt ennyi nagy átütőerejű tank kis tierben...

Ez az oktatómód katasztrófa, baromi hosszú, alig vártam, hogy vége legyen :D
De legalább tényleg vannak benen értelmes dolgok.

...Szeretem leracsniztatni...

(#173314) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Srácok ha Lt küldetés aktív és pl T92vel meghalok, kövi meccsre meg pl megyek bc-12vel, olyankor csak az első meccsre aktív a küldi? Nem teljesen emlékszem már. :B :B

(#173315) Haart


Haart
addikt

Sokan használnak még most is Aslaint? Nem kaptam ban-t de nem is szeretnék, csak gyanúsan a wot oldalán sincs kinnt hogy ezek a modok pl használhatóak vagy se. Egy szó sem esik az elvileg engedélyezett modokról sem.
Egy imserős srácot bannoltak a SOLO mod volt neki fennt. És nem úgy ismerem mint aki csalómodokat tesz fel, persze tudom sokan azt mondják hogy bizonyítani nem lehet, de akkor is.

[ Szerkesztve ]

(#173316) kchryss válasza Haart (#173315) üzenetére


kchryss
addikt

Elméletileg az wgmods.net oldalon lévő mod-ok a wg által ellenőrzöttek és legálisak.
Fent van az aslain és a solo modpack easy verziója is.
A gyakorlatban szerintem teljesen nem nézik át az összes összetevőt és false pozitív is lehet ha szigorú a szűrő. De az is előfordulhat, hogy a fullos solo pack-ot használja a haverod és abban lehet van tiltott mod is.
Egyébként általában hiába írják, hogy csak legális mod-ot használnak, ki szokott derülni, hogy tényleg tiltott modról volt szó.

(#173314) @Jokerdapro:
Ha első csatával nincs meg a küldi és bemész közben következőre ott is meg lehet csinálni.
Ha első csatával teljesíted és úgy mész be közben akkor viszont nem tudom mi van.

(#173313) @Pete55555:
Le sem merem írni, de én 2x is meghaltam a tutorial-ban. :DDD
Nehezítettek rajta és eszetlenül nem lehet végigrohanni rajta. :)

(#173317) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Működik még az a móka hogy -30%-al megveszek egy okyan prém tankot ami megvan és megkapom aranyban az árát?

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#173318) Barcelona95 válasza h1mpi (#173317) üzenetére


Barcelona95
tag

Én a P8.8-al próbáltam, megkaptam érte a 7300 aranyat.

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#173319) Jokerdapro válasza kchryss (#173316) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Köszönöm!:R A lényeg az első feltétel volt.:)

(#173320) jimmy74 válasza zodo (#173300) üzenetére


jimmy74
őstag

Csináltál egy másik accountot vagy volt egy másik?

WoT:jimmbo

(#173321) Pete55555 válasza kchryss (#173316) üzenetére


Pete55555
addikt

Tomato bot ;]

Én nem haltam meg. Egyszer majdnem, szólt is a narrátor, hogy forduljak vissza, mert sokan vannak, menjek flankelni, de azért még csak kiszedtem egyet :DDD

Egyébként igen, ha ész nélkül rohansz akkor meghalsz, tehát mondjuk úgy, nem "hülyebiztos"

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#173322) Warton


Warton
őstag

Nahát ilyen se történt velem még hosszú wotos pályafutásom alatt. Hogy az ellenségből valaki csata után rámírt, hogy nice play... :Y

(#173323) zodo válasza jimmy74 (#173320) üzenetére


zodo
nagyúr

RU szerver fiók van a képen amit tavaly áprilisban készítettem.
Amúgy van EU-n is egy régebbi fiók amit 2k csatával hagytam el mikor ide tévedtem.

(#173324) jimmy74 válasza zodo (#173323) üzenetére


jimmy74
őstag

Játékos minőség milyen az orosz szerveren?

WoT:jimmbo

(#173325) Dr.Én válasza Warton (#173322) üzenetére


Dr.Én
veterán

Vannak normális játékosok is, akik tisztelettel vannak a másik felé. Közbe én is kapok ilyen üzenetet, de a szitkozódó verzióból jóval többet....

WOT: kissio

(#173326) sequator válasza Melorin (#173290) üzenetére


sequator
senior tag

Még nem maradtál le a Twitch Prime-hoz járó ajándék és kipróbálható tankokról:
Wot Care Package Alpha nov 30-ig érvényes.
Wot honlapon is ez van kiírva.

sautia

sequator

(#173327) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Lassan a vége felé járok a VK grindnek. Sokat panaszkodtam a robbanásra vele kapcsolatban. El kell mondanom, hogy amióta megvan a töltőnek a biztonságos elhelyezés egyszer sem robbantam, sőt a sárgulás is ritkább. Minden tankomon használom ezt a perket, de erre a tankra tényleg kötelező.
Nagyon rossz tényleg a 8-as MM. 180 csatám van a tankkal jelen pillanatban és simán kijelentem, hogy nem volt 10 csata, mikor T6-ost is láttam vele. Ma sikerült egy ilyen MM-et kapnom és persze ilyenkor meg is kapom mellé az ügyes csapattársakat. Így gyanús az ász se lesz meg vele. :(((
A T9 a legtöbb, de utána a T10 jön és ott csak HE-vel lehet vele alkotni, de az nem rossz móka.
Ettől függetlenül nem egy használhatatlan tank, pattintós küldetésre teljesen jó.

(#173328) h1mpi válasza Simulacrum (#173327) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Mondjuk a VK-t top tierbe rakni is szemétség, mert a 6-os még gold-al se nagyon lövi be :P De a 10-es ellen meg nem ér semmit. Ezért nagyon nehéz a WG-nek a tier8....

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#173329) jano_77 válasza h1mpi (#173328) üzenetére


jano_77
nagyúr

El ne kezdjük már sajnálni ezt a re**k bandát!? :Y ;]

Mi szem-szájnak ingere, tessék-tessék! :D

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#173330) Jokerdapro válasza jano_77 (#173329) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Ööö speciális ajánlat csak neked, vagy nem jelentkeztem be?:U
"This item is not available for you. Please browse the shop's website to find other interesting offers."

(#173331) jano_77 válasza Jokerdapro (#173330) üzenetére


jano_77
nagyúr

Lehet, hogy csak azoknak mutatja, akik a Twitch Prime-os mókát megcsinálták, mert az a négy tank - Löwe, Somua, Eagle és Tiger No.1 - van akciós csomagban, mindenféle nyalánksággal együtt 32K-ért. :B

Járt már le esetleg vkinek a kölcsönzési ideje a Twitch csomagban? Ha esetleg nem vette le a felszereléseket, akkor beteszi a rendszer a garázsba, depóba vagy szeláví!? :F

Az AMX CDA 105-nél necces a helyzet esetemben, mert nem vagyok biztos, hogy mikor jár le a kölcsönzési idő - mostanság vmikor - és szerintem még nem csomagoltam le a tankot, emiatt aggódom picit, ezért kérdezem. :U :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#173332) jano_77 válasza Melorin (#173290) üzenetére


jano_77
nagyúr

Fusd át EZT is, biztosan lesz benne olyan, ami segíthet, ami esetleg még új dolog számodra. ;)

Ez különösen tetszett: :DDD
"K: Ma van a születésnapom, nem kapok egy Löwe-t ajándékba?
V: Nem!"

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#173333) Emu válasza jano_77 (#173331) üzenetére


Emu
őstag

Kchryss írta korábban, hogy bent maradnak a garázsban, neked kell leszerelni, és ha zavar, el lehet távolítani őket.
Soumában akartam egy 1 skilles legénységet kiképzni, de csak 90%-ig jutottam, mert inkább tankot húztam. Tegnap kifejlesztettem a kukáskocsit is, remélem hétvégén tényleg lesz leárazás. :K

(#173334) jano_77 válasza Emu (#173333) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi :R
Este azért biztos, ami biztos meglesem a CDA 105-t és leszerelem azt is csupaszra. ;]

Én is bízom nagyon a hétvégi nagy leárazásban, pár járgány nekem is várja a vételt, hogy gurulhasson a garázsba a többi mellé (AMX M4 51, Conway, BC 155 58). Fontolgatom még a lengyel ágon, hogy a maradék free-ből kifejlesztem tier7 heavyig és onnan neki vágok majd. Ide már nem marad annyi free-m, hogy teljesen ki tudjam fullozni, így kérdezném, hogy mit, milyen sorrendben érdemes a 45TP-n fejleszteni? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#173335) jr1994 válasza jano_77 (#173334) üzenetére


jr1994
addikt

BC artyt meg ne vedd, az még arti mércével is ipari hulladéknak számít :D

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#173336) peterson79 válasza kchryss (#173307) üzenetére


peterson79
őstag

Igen, erre. Nagyobb lett ott a mélyedés, korábban veszélyesebb volt ott tanyázni, nem volt elég hely, de most már el lehet kuksolni fent bármivel. az arty belő, persze, de erről szól a játék, kockáztatni kell, anélkül nincs győzelem...

Természetesen kell hozzá megfelelő csapat és ellenfél is, de ha ezt az esélyt elmulasztjuk akkor tuti, hogy bukjuk a meccset, hiszen fent a dombon már sokkal jobb pozícióba kerül az ellenfél, hiába tűnik úgy, hogy akkor majd mi jól szétlőjük őket onnan H-J 0-ból.

Megmondom őszintén, hogy Skill egyik élő Twitch-es videóján láttam ezt először. Egy Progetto 46-al csinálta, odafarolt a széléig, szpotolta az ellent , de ő nem látszódott. Visszament, addig lőtték őket a többiek lentről. Hozzáteszem, kellett neki pingelni fél órát mire leesett a történet az artynak illetve a csapattársaknak, de működött. Azóta mindig odamegyek - ha tehetem persze, mert mondjuk nem kifejezetten Obj.705-nek való hely, személy szerint lent akartam a sín mellett érvényesülni, de hát ha nincs spot nincs mit lőni...szóval felmentem és szétszedtük őket...

Ezért mondtam ifjú kollégának, hogy nézzen ilyen videókat, nagyon, de nagyon sokat lehet tanulni belőle ki hova helyezkedik és persze ott mit csinál. Skill-t nagyon bírom emiatt, Ő elmagyarázza és mutatja, hogy miért ment oda ahova.

(#173337) h1mpi válasza jr1994 (#173335) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem hulladék, szerintem nagyon fun. Ha nem véennyócra mész, akkor troll nagyon. Jano vedd csak meg én nagyon szeretem. Már 2*-os :))

Az OBJ 261 sokkal de sokkal rosszabb arty....

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#173338) jr1994 válasza h1mpi (#173337) üzenetére


jr1994
addikt

Kb mennyi vele a győzelmi arányod?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#173339) jano_77 válasza jr1994 (#173338) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nyilván artyt nem azért vesz az ember, hogy a WR növelje, hanem MUSZÁJból a küldik miatt! Ha nem lennének artys küldik, nem lenne egy sem nekem se. :N

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#173340) Antonius1978 válasza Melorin (#173290) üzenetére


Antonius1978
addikt

Igen, mostmar latom hogy mentel vele 2 kort, a tegnap mivel meg nem, igy nem lattam.
Akkor menj 1 kort ezzel a tankkal, ha kilonek, vissza a garazsba, valasztasz masik tankot, azzal is csata, ha ezzel is kilonek, akkor lehet a prem tankocska csataja addigra befejezodik, es maris mehetsz vele ujra.
A WOT HU-n feltetlen olvasd el az osszes dolgot a legenysegrol, de ha valami nem tiszta, majd a jatekban oktatlak, ha osszefutunk, addig is, szoval sok jatekkal ki tudsz huzni egy jobb legenyseget a prem tankocskaval, es azokat atteheted mas ruszki jarganyokba (reszben, mert gondolom ebben 3-4-en ulnek csak, es lesz olyan tank, amibe 5 ember kell, ennek feltetele, hogy ne adj semmi kepesseget a legenysegnek, igy a TP gyul rajtuk, es atkepzeskor igaz veszitenek belole, de ha eleg sok TP-juk van, akkor a 20000 ezustos atkepzessel lehet hogy 100% kepzettseggel kezdenek az uj tankban.Ez elsore tuti nem vilagos neked hogy hogy is van ezert olvasd el a legenyseges leirast).
Mikor vagy altalaban elerheto a jatekon belul?
En mostanaban nem sokat jatszodtam, egyreszt mert unom, masreszt mert Stalker nevu jatekkal nyomulok.

(#173341) h1mpi válasza jr1994 (#173338) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Majdnem 57%, de biztos csak mákos vagyok :))

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#173342) Barret001 válasza h1mpi (#173341) üzenetére


Barret001
addikt

Érdekes dolog ez a "mákosság" Mindig a jó játékosok esnek bele :)

(#173343) jano_77 válasza h1mpi (#173341) üzenetére


jano_77
nagyúr

Akkor biztos miattad szívok én mostanság, mert nekem a WR az utóbbi napokban botrányos és egyben siralmas! :W

Nem értem miért kerültem ennyire a farok rossz végére, de kérdem én, hogy hol van itt az egyik nap adok, másik nap elveszek működés, ami 50% körül tartja a WR-t!? Napok óta csak a legalja csapatokat kapom, mindig az enemynél vannak a kék és lila játékosok, nálunk meg piroska és narancs vagy még rosszabbak! Így egyszerűen lehetetlenség nyerni, hiába játszik jól valaki, egyedül NEM TUDJA megnyerni a csatát! :( :O :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#173344) Barret001 válasza jano_77 (#173343) üzenetére


Barret001
addikt

Szadó mazó hozzáállás? Most én mondjam meg Neked hogy melyik tankoddal menj?
Mind a 330 tankodban 3-4 skilles legénység van? Akkor jól tolod! :)

(#173345) peterson79 válasza jano_77 (#173343) üzenetére


peterson79
őstag

Én ezért használom Solo modpack-jét és remélem csak olyanokat amik legálisak, szóval a MoE részét föleg, abban látom, hogy mit kell minimum teljesítenem, ha az megvan akkor minden oké...

(#173346) jano_77 válasza Barret001 (#173344) üzenetére


jano_77
nagyúr

Többségében igen, de van pár, amiben csak 2 skill van egyelőre és van olyan is, amiben a 7-iket kezdték.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#173347) sequator válasza jano_77 (#173343) üzenetére


sequator
senior tag

Pont a képen látszik: 54% overall WRedet igyekszik már 30 napja 50% körülre levinni. :D

sautia

sequator

(#173348) jano_77 válasza sequator (#173347) üzenetére


jano_77
nagyúr

Hát ez az...és nem is olyan régen még jócskán 55% felett volt. Szóval nem 30 napja próbálja, hanem már elég huzamos ideje vissza terelni 50-hez. :W

Jön a Karácsony, hátha ajándék ötlet hiányban szenvedtek. ITT egy remek ötlet - elsősorban mondjuk magatoknak vagy egy WOT-os cimborának. ;]

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#173349) Simulacrum válasza h1mpi (#173337) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Ez érdekes.
Elkezdtem nézegetni az arty játékosok statisztikáját, mert egy darab tízes arty nekem is lesz a garázsban a küldetések miatt. Nos, 90%-ban minden játékos a legtöbbet Obj. 261-el sebezte és az assist sebzés is ezzel az artyval a legjobb a legtöbb játékosnak. Pedig, ahogy te is mások is brit és az amerikai artyt tartják a legjobbnak, a statisztika szerint viszont az orosz a legjobb.

(#173350) Bobyjack válasza Simulacrum (#173349) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Ez mennyire friss adatokon alapul? Mert nekem van 569 csatám a 261-el, de ebből kb 20 történt az artykat megreformáló patch óta. Ez a 261 nem az a 261, amivel anno lehetett AP-t is lőni.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.