Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#173551) Lovi24 válasza kisküzdő (#173550) üzenetére


Lovi24
senior tag

Megkapod a tank árát aranyban...+a többi cuccot is.

[ Szerkesztve ]

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#173552) kisküzdő válasza Lovi24 (#173551) üzenetére


kisküzdő
tag

Köszönöm. Igy történt. :R

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#173555) Dr.Én válasza Dr.Én (#173554) üzenetére


Dr.Én
veterán


kor reggel éhes pocakkal nagyon laktató eredmény :))
replay

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#173556) lacibacsi válasza Jokerdapro (#173541) üzenetére


lacibacsi
addikt

Én meg napsütésben,, rövid ujjúban metszegettem a szedrem... :K

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#173557) peterson79


peterson79
őstag

Van valami ötletetek a pattintós küldetésre vagy az teljesen szerencsén múlik?

Hétvégén megszereztem a Maus-t, mert csak abban bízok, hogy azon van elég páncél amivel lehet pattintani is. 3-szor annyit kellene most (ha jól tudom lesz ez még több is), de eddig 5-6000-et tudtam, utána elfogyott a szerencsém és szétlőttek.
Mondjuk volt egy kurvajó meccs, a legvégére Mauschen ellen 1vs1 volt és sikerült kilőnöm miközben Ő alig tudott sebezni vagy éppenséggel pont lepattant, de a WZ-131-est már nem sikerült megenni :( Rendesen remegett kezem-lábam az adrenalintól :)

(#173558) Kiki18 válasza peterson79 (#173557) üzenetére


Kiki18
őstag

Maussal meg kell legyen. De ne öld meg az ellenfelet, főleg ha van olyan kedves és folyamatosan pattog rólad. ;)

(#173559) jano_77


jano_77
nagyúr

most kaptam egy nap prémiumot a nagy Vagon rablásnak köszönhetően - egy vesztes csatára :K

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#173560) peterson79 válasza Kiki18 (#173558) üzenetére


peterson79
őstag

2000-et kell sebezni, hogy meglegyen, de ha olyan akiről látom, hogy az istennek nem fog beütni azt nem fogom megölni ;) sajnos eddig nem nagyon működött, de persze türelmesen várom a megfelelő alkalmat :)

Például MT-15-ös medium küldetést aminél 2000-et vagy 2500-at kell sebezni TD-kbe azt tegnap megcsináltam, csak sajnos kilőttek a végén, így nem lett meg a kitüntetéssel :( De ezt is úgy, hogy kiléptem, mert eszembe sem volt, így mikor végeztem egy másik körrel jött az üzi, hogy milyen ügyes voltam....most görcsölhetek vele megint mire összejön úgy, hogy túl is éljem :)

Apropó, kaptam egy női legényésgi tagot. Most Őt bárhova be tudnám rakni? Akár a Maus-ba is második töltőnek? Ők kapnak alapból BiA-t azaz Sia-t? :)

[ Szerkesztve ]

(#173561) Bobyjack válasza peterson79 (#173560) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Szerintem mióta működik a női BIA a férfi legénységgel, érdemes parancsnoknak tenni a lányokat, mert így egyből van lámpa a tankon. Ezért szerintem kár töltőnek beraknod. Elvan az magában, amíg kezdesz egy új ágat, vagy találsz egy tankot, amin nagyon hiányzik a lámpa.

(#173562) peterson79 válasza Bobyjack (#173561) üzenetére


peterson79
őstag

Löwe legényeket raktam be, de Ők eggyel kevesebben vannak, egy töltő hiányzik most. Rotációval megoldom, hogy gyorsabban fejlődjön, de az nem lenne baj, ha már meglenne a SiA/BiA, mivel a többinek már 4 skill van kifullozva, köztük ez is persze.

Bár az is igaz amit mondasz, hogy úgyis lesz olyan tank amibe jó, ha már az elején megvan a lámpa...ez megfontolandó :)

[ Szerkesztve ]

(#173563) Bobyjack válasza peterson79 (#173562) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Nem a világ vége, hogy ha elhasználod erre, mert a második küldetés sorozat is ad 4+4+4 leányzót, ami azért tekintélyes lehetőséget biztosít új ágak indítására.

(#173564) Emu


Emu
őstag

Kukásautó...

Hétvégén megvettem, kb. 10 karikát gurultam vele. Egyelőre nagyon hektikus, nem igazán éreztem rá, de kimondottan neki passzoló jó map/leosztást sem kaptam még. Minden 5k sebzéses körre jutott egy 0 közeli is. Viszont nagyon mókás fullhp-ról egylövésezni egy BC25t-t, vagy épp egy Grillét :DD Majd még tesztelem, de ez egy igazi kredittemető...

(#173565) Jokerdapro válasza peterson79 (#173560) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Mivel probáltad a 2,5k-t? Nekem bc25 adta be, persze azzal se elsőre.:D

Emu: ha köpködsz némi AP-t is akkor nem annyira harapja a kreditet. (Igaz hogy az 1100 nem 1750, de a nagy kaliber miatt az is gyújt, robbant.;] )

(#173566) peterson79 válasza Jokerdapro (#173565) üzenetére


peterson79
őstag

T-54-el sikerült, de próbáltam már mindennel ami él és mozog. Az, hogy 2500k damage legyen már szinte alap, de az, hogy ez mind TD-be menjen, na az elég érdekes :)

BC-25-öt is tegnap abszolváltam, jól jött a leárazás. Akkor azzal is nekifekszek, hátha összejön :)

Mondjuk az már elég érdekes, hogy ezt mivel tudod megcsinálni? Csak olyannal aminek nagy az átütése és az alfasebzése is, ilyen meg nem nagyon van 8-as tier alatt...bár az unikumoknak ilyennel is menne, hogy tier 6..biztos...

[ Szerkesztve ]

(#173567) Bobyjack válasza peterson79 (#173566) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Én vért izzadtam mire megcsináltam. BC-25-el és T-62-vel próbáltam. Az utóbbival sikerült. Nem is tudom mennyit kell kínlódni, ha az ember a 3500-nak áll neki...

(#173568) jano_77 válasza Bobyjack (#173567) üzenetére


jano_77
nagyúr

nekem minimum fél éve van ez beállítva, mert már csak ez van vissza medeknél az első szériából.
Esélyét nem látom hogy meg legyen. :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#173569) Papooo válasza Bobyjack (#173567) üzenetére


Papooo
senior tag

Amikor bejött a k-91háromszor jutottam 3400 sebzés fölé, de a 3500 azóta se lett meg.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#173570) Bobyjack válasza Papooo (#173569) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Kegyetlen érzés lehet ennyiszer ilyen közel kerülni. Volt pár ilyen leolvadásom a T-55-ös sorozatban és szerintem lesz még pár a 260-assal is, nem kívánom senkinek.

Azon filózom, hogy mennyire erőltessem ezeket a küldetéseket. Múlt héten pár nap alatt kivittem a teljes T28-as arty küldetéssort, hogy visszakapjam a parancsokat. Azt gondolom, hogy lényeges agybaj nélkül ment, talán a T-55-ös arty sort is végig tudnám vinni és onnan is vissza tudnék kapni parancsokat. Elvileg ha az is visszakerül, akkor elegendő lenne egyetlen ágat végigvinnem kitüntetéssel a 260-asból, vagy kettőt csak az elsődleges feltételt teljesítve. Akinek megvan már a 260, az milyen stratégiával szerezte meg?

[ Szerkesztve ]

(#173571) Emu válasza Jokerdapro (#173565) üzenetére


Emu
őstag

Tegnap történt meg: Mines, szarabbik spawn, egyik oldalt a saját csapatunk teljesen üresen hagyja. T10-s MM, tele van a másik oldal E100-al, Type5-el. Naívan töltöttem AP-t...felspotolódik egy 13-105, AP-van töltve nincs más válsztás, cél és tűz...olyan sebzés nélküli kritikust lőttem rajta, még a lánc sem esett le. Nem tudom miből voltak a görgői, de egy ilyen kaliberű lövéstől az egész oldalának le kellett volna szakadnia.
De végülis utána meg belevertem 1231-t illetve 1180-t az egyik Type5-be :)

(#173572) Gyuri27 válasza Emu (#173571) üzenetére


Gyuri27
félisten

A francia lájtok mindig is képesek voltak erre.
Szóval ez ficsőr. Vagy tudja a gyász. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#173573) Papooo válasza Bobyjack (#173570) üzenetére


Papooo
senior tag

Ha meglenne az mt 15, akkor már csak három mezei ht/td küldetés kell, és a maradékot (ht 15 és td 15,
, illetve három mezei ht vagy td küldetés) kiválthatnám a meglévő 11 parancsommal.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#173574) Kiki18 válasza Bobyjack (#173570) üzenetére


Kiki18
őstag

Az arty küldisor a legkönnyebb talán.
Nemrég írtam pont ide talán, hogy az obj 260 arty küldijeit csinálom, amire csak a francia arty ágat használtam, és még csak a 9es BC artynál tartok, annak is csak az alapágyújánál.

Az éntervem az ,hogy az arty és a TD ágat végogtolom(meg még esetleg a HTt is, van rá esély maussal) és a könnyű/közepeset pedig kiváltom.

Am mindegyik típusnál a 10, vagy feljebb lévő küldik vannak már csak.

(#173575) Bobyjack válasza Papooo (#173573) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Nem úgy van, hogy 4 paranccsal egyetlen küldetést sem kell megcsinálnod az adott sorról? Ha ugrani akarod a HT15-öt és a TD-15-öt már most beválthatod és a mezei küldetésekkel nem is kell törődnöd. Csak az MT-15 legyen meg...

(#173576) Kiki18 válasza Bobyjack (#173575) üzenetére


Kiki18
őstag

Rakjuk rendbe ezt a parancsos dolgot am, mert én sem teljesen értem.
Ha 14 küldi megvan, és már csak a 15. kell (mondjuk TD ágon), akkor ez 4 parancsba vagy 1 parancsba kerül?

(#173577) Papooo válasza Bobyjack (#173575) üzenetére


Papooo
senior tag

Úgy tudtam, hogy 4 parancs a 15-ös küldi kiváltása.
1-14-ig pedig 1/küldetés

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#173578) Bobyjack válasza Papooo (#173577) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Ez így önmagában igaz, de egy teljes ágat átugorhatsz, ha a csak és kizárólag a 15-ös küldetésre beáldozol 4 parancsot. Így az előtte lévő 14-hez hozzá sem kell nyúlnod. Én például ugye a 260-as sorozatot csinálom, de egyészen a múlt hétig egyetlen artys küldetést se csináltam meg se a T28-as, se a T-55A-s sorból. Csak átugrottam őket 4-4 paranccsal.

Ezért nem is kell egyáltalán artyzni ha nem akarsz, de cserébe minden másik sor utolsó küldetését kitüntetéssel csinálod meg és bezsebeled belőlük a 4-4-4-4 parancsot, amikkel ki tudod váltani az összes artys küldetést.

(#173579) kchryss válasza peterson79 (#173557) üzenetére


kchryss
addikt

Jó a maus előbb-utóbb össze fog jönni vele. A hp sokszorosa mondjuk pont kicsit nehezebb feladat vele, mert nagyon sok hp-ja van.
Ugyanaz szokott a gond lenni a pattintós küldetésekkel, mint a 8e sebzésessel. Általában túl rövidek a csaták, az eredmények 5-15 és 15-5 körül alakulnak. Akkor szoktak összejönni ezek a küldetések ha szoros, 15-13 körüli az eredmény, ami elég ritka manapság.
Pattintásra egyébként szerintem az obj257 jelenleg a legjobb tank a játékban. Nem azért mert annyira belőhetetlen, egy jó játékos simán kicsontozza, mert sok rajta a gyenge pont, hanem azért mert a megszokottól teljesen eltérő helyen vannak a gyenge és az erős részei. Kis és közepes kaliberű ágyúk ellen simán ki lehet vele menni oldalazva, ha ott lövik ahol megszokásból szokták a többi tankot akkor pattintani fog.
[Skill4ltu 7k blokk]
[Skill barátnője 5k blokk yolo-val]

Sajnos azok az adások már nincsenek fent skill csatornáján amikor már nagyon belejött ennek a tanknak a használatába és tökéletesen érezte mikor mi ellen hogy kell forgatni. Ott rendszeres volt a 3-5k blokk egymás után csatánként.

(#173580) kchryss


kchryss
addikt

Nem tudom miért erőltetni ennyire a wg a "nagy csata" játékmódot.
Holnaptól 1 hétig a 8-as tankokat is be fogja dobni ebbe a játékmódba, ha be van kapcsolva: [link]
Ha valaki 8-as tankkal farmolna akkor talán érdemes kipróbálni, hátha a nagyobb csatában többet lehet farmolni. Szerintem amúgy bukta az egész játékmód, eleve rossz a koncepció és kár a belefektetett energiáért. Nem véletlenül van kikapcsolva ez a mód a játékosok 90%-ánál.

Kapcsolódó hír, hogy ma indul az 1.3-as teszt szerver ahol kapunk még 1 nagy csatás pályát. Hurrá!

Ázsiában pedig tesztelik az új mm-et és a botokat. Nagyon le vannak maradva nálunk már régóta tele van a játék botokkal. ;]

(#173581) Bobyjack válasza Bobyjack (#173578) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Itt egy kis szemlélető kép a T55A artys küldetéseiről:

Más: A hétvégi 5x és a leárazás nagyon jól jött, 4 régóta áhított tankot is sikerült megvásárolnom:

(#173582) kchryss válasza kchryss (#173580) üzenetére


kchryss
addikt

Térkép változások, excalibur küldetések könnyítése és egyéb infók a teszt szerverről: [link]

Jó hogy ilyen gyakran variálják a térképet, remélem ez tényleg ki is egyenlíti az esélyeket rajtuk. Viszont jó lenne ha végre foglalkoznának a tereptárgy bugokkal is. Elképesztően rosszul lett lemodellezve minden tereptárgy, emiatt sok pálya egyes részei játszhatatlanok!
Most mentem egy csatát himmelsdorfon. Bementem G2-ben a térképen jelölt helyre. Simán kiláttam a törmelék felett, de a trehány pályamodell miatt valami láthatatlan dolgot lőttem saját magam előtt az ellenfél helyett. Fordítva is nevetséges volt, az ellenfél látott engem, de lőni nem tudott. Legalább az ilyen kulcspozíciókban csinálnák meg bugmentesre a pályákat.

(#173583) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hali!

leszedtem a teszt szerót, hát mit mondjak, szaggatós üzemmódban van közben...
új nvidia drivert még nem raktam fel, lehet javít rajta....
másnál is akadozik?

WOT: kissio

(#173584) BÁ Nutrition válasza Bobyjack (#173581) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nekem maus meg obj 430 lett meg. Utobbira kivancsi leszek, egyik videjoban nagyon dicserik

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#173585) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

Asszem matol aktiv a kotvenyes kuldi, azt tudni meddig tart?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#173586) fradi81 válasza Dr.Én (#173583) üzenetére


fradi81
veterán

Hali

Kipróbáltam, 1-2 perc után a processzor használat felugrik 100%-ra és ki sem lehet már lépni belőle csak windows kijelentkezés segít, valamit elrontottak.

moto g72, Ninebot d28e

(#173587) Dewri válasza kchryss (#173582) üzenetére


Dewri
aktív tag

Én azt nem értem, hogy legalább a tesztről miért nem veszik ki az aranylőszert??? Teljesen elrontja a tesztelést, hiszen mivel mindenki full arannyal lő, nem igazán kapok valódi képet egy-egy tank páncéljáról, mert mindenki mindenhonnan átüt...

Mondjuk az is igaz, hogy már a rendes szerver is gyakorlatilag erről szól, t3 vagy t8 tökmindegy, simán tolják az aranyat akkor is, ha hosszában ketté tudnának lőni arany nélkül is... Föl nem tudom fogni hogyan éri ez meg nekik, mikor én arany nélkül van, hogy 2000 kredit alatt jövök ki, ezek akkor mennyit buknak körönként? Hogy van erre pénzük? :F

(#173588) h1mpi válasza Dewri (#173587) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem 17 millió kreditem van, pedig azért goldozok, ha kell. Annyi boost van a játékban, hogy már siralmas :))

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#173589) zodo válasza BÁ Nutrition (#173585) üzenetére


zodo
nagyúr

Arról nem írt a cikk és máshol sem láttam erre vonatkozó időpontot.
Engem ugyan nem izgat annyira a kredit pláne a kötvény mert bármihez horror mennyiséget kell összeszedni de a "másodlagos" titkos küldetés 1 nap prém jól jött.
Be is húztam mindkét szerveren, RU-n meg igazán hasznos hiszen az egy költségmentes fiók (eddig) leszámítva 3 db kis karácsonyi ládát.

(#173590) notika77 válasza BÁ Nutrition (#173585) üzenetére


notika77
senior tag

Amíg el nem fogy a "zsákmány".

(#173591) jano_77


jano_77
nagyúr

Nem is tudtam hogy a játék legpontosabb lövege a kukáskocsin található!? :F
Olyan pontos, hogy a kicseszett icike-picike ablakon keresztül is simán átlő több száz méterről!?
Próbáltam olyan képeket készíteni, hogy látható legyen hol is lőtt keresztül, remélem sikerül.


Így már még inkább várom, hogy elérjem. :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#173592) kchryss válasza jano_77 (#173591) üzenetére


kchryss
addikt

"Próbáltam olyan képeket készíteni, hogy látható legyen"

Ezen a képen annyi minden látható, hogy először azt se tudtam mit kell nézni. Először azt hittem utólag szerkesztetted a képet, de rájöttem nálad így néz ki élőben a játék modokkal. :DDD

Ívesen száll a lövedéke ezért sokszor be tud menni ilyen helyeken is. :)

(#173593) zozyk


zozyk
addikt

Igaz, hogy csak első osztály és nem ász, de ez a 705 egy k. jó tank.
(Előtte húztam a bélát másodjára [a MAUS-t még a kriptonkemény orrával csináltam, easy volt], fényévekkel van lemaradva ehhez képest a mostani adatokkal)
Teszek riplit, hátha valaki kíváncsi rá: Kriplink

(#173594) zodo válasza notika77 (#173590) üzenetére


zodo
nagyúr

Vagon rablós küldetés állapotát ezek szerint minden nap hajnal 3-kor teszik közzé az eredeti cikkben.
The Great Railway Heist

Első nap után így állunk:

Hétvégén szerintem ki is pakolják a maradékot.

(#173595) Stigma.HC válasza zozyk (#173593) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Most húztam ki én is a 705a-t, imádtam ezt a tankot. Okosan használva brutális tud lenni, csak mostanában előjött belőlem megint a suicide énem és ez sok csatában megbosszulta magát :DDD Nem is lett meg az ász vele végül.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#173596) Barret001 válasza Dewri (#173587) üzenetére


Barret001
addikt

" ezek akkor mennyit buknak körönként? Hogy van erre pénzük? " Az a trükkje,hogy jól sikerült körökre sokkal több creditet ad a játék! Ilyen körök után lehet goldozni,és meg van oldva a credit probléma :) Aki ész nélkül goldozik,hamar lenullázhatja magát...

(#173597) peterson79 válasza kchryss (#173579) üzenetére


peterson79
őstag

obj 257 tipikusan az a tank ami ellen nem szeretek játszani, vele meg nem tudok :)

Mármint úgy értem, hogy nekem nem ad be ilyet az RNG, mint Skill-nek vagy a csajának..az életbe nem lesz 4k vagy több blokkolt damage, nekem tuti, hogy 6-ból 4 átütő és mondjuk pont olyan, mint a Grille vagy a Skorpió és már lehet 3-ból megvagyok nekik...persze lehet vele próbálkozni, az is megvan, de nagyon ritkán megyek vele. Na, majd most megint előszedem, hátha változott a meta és most már nekem is megy vele a játék :)

(#173598) Bobyjack válasza zodo (#173594) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Azt az egyet nem értem, hogy hogyan lehetséges, hogy nem ugyanolyan arányban fogy a kredit mint a kötvény? Az összes elérhető küldetéssel pont 1000-szer annyi kreditet lehet kapni, mint kötvényt. Se többet, se kevesebbet. Mégis 48.555.225.000 kedit fogyott és 8.555.225 kötvény, melyek között egyáltalán nem 1000 a váltószám. Örülök, hogy kapunk dolgokat, de engem marhára zavarnak az ilyen előző rendszerből itt maradt kamuzások, amire egyébként semmi szükség a jelen helyzetben. Tisztára, mint a T-25-ös prémium tank küldetésénél...

(#173599) peterson79 válasza Stigma.HC (#173595) üzenetére


peterson79
őstag

Valami tippet, taktikát osszatok már meg vele kapcsolatban, mert eddig csak az ideg basz fel vele...Tegnap valamit nagyon bekaphattam, mert olyan rossz sorozatom volt vele, meg mással is, hogy ihaj-csuhaj...

(#173600) peterson79 válasza kchryss (#173582) üzenetére


peterson79
őstag

A küldetés könnyítésre kíváncsi leszek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.