Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#173051) Barret001 válasza Pete55555 (#173050) üzenetére


Barret001
addikt

43% winrate? Ott is megalázzák őket a kezdők... :)

(#173052) BÁ Nutrition válasza kchryss (#173036) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nice

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#173053) kchryss válasza wwenigma (#173047) üzenetére


kchryss
addikt

10e csataszám alatt még kezdő mindenki, a 3e pedig ennek még közelében sincs. Nem várható el tőlük semmi, még tanulják a játékot.

[ Szerkesztve ]

(#173054) wwenigma válasza kchryss (#173053) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Jah, 8ezres is volt az mi - tudom kezdo T30-ban - meg itt egy 9ezres. Ejj, a sok kezdő. :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#173055) kchryss válasza wwenigma (#173054) üzenetére


kchryss
addikt

Épp ezt írtam, hogy direkt úgy alakították a játékot, hogy a kezdők is hamar feljussanak tier 10-be. Nem mondtam, hogy ez jó, főleg nem nekünk, de attól még igen, a 8k csatás a t30-ban is kezdő.

(#173056) BÁ Nutrition válasza kchryss (#173053) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

En 13k utan is kezdo vagyok :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#173057) Snooker


Snooker
senior tag

Sziasztok!

Milyen prémium tankot ajánlotok kizárólag kredit farmolásra? Van egy pz t25-öm, de nem igazán fekszik az a tank

(#173058) Jokerdapro válasza kchryss (#173053) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Kb 6e csatát úgy mentem le, hogy "W" megy, lő, meghal, új csata. :DDD (valami 400wn8 :U :B )

Bá Nutrition: ja 15k-val én se érzem magam csak lelkes amatőrnek...:K

Snooker: milyen játékstílus fekszik? Mennyit költenél a dologra?

(#173059) Dr.Én válasza Jokerdapro (#173058) üzenetére


Dr.Én
veterán

én is anno sok hülyeséget megcsináltam. hasonlóképp fogtam fel mint Te is kezdetben, aztán elkezdtem tanulni a játékot.. Kaptam itt nagyon sok intő és tanító írást és azóta is tudom hogy igazuk volt :) :R
most hogy 17k csata után kezdek bele jönni :DDD de azért nagyoktól nagyon messze vagyok :DD
:R

Snooker
mennyi csatád van már?

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#173060) Snooker válasza Dr.Én (#173059) üzenetére


Snooker
senior tag

9 ezer körül. De 2011-ben regisztráltam és az utóbbi 3-4 évben igencsak ritkán játszottam.

Jokerdapro, inkább a heavy, de a TD-vel sincs bajom. 10e alatt.

[ Szerkesztve ]

(#173061) Dr.Én válasza Snooker (#173060) üzenetére


Dr.Én
veterán

én anno az elején voltam így , 2012-ben elkezdtem majd abba hagytam. aztán kb két éve kattantam rá igazándiból :)

nekem a kinai prém TD és svéd is megvan, nagyon jó mind a kettő.
csak ugye mindegyik 10e felett van

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#173062) Simulacrum válasza kchryss (#173036) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Nekem is nagyon jó volt a tegnapi napom (de még a tegnap előtti is), hihetetlen milyen kevés arty volt. Egymás után jöttek az arty nélküli csaták. Ilyen kevés artyra nem is emlékszem mostanában. EU2-őn játszom folyamatosan mostanában és nekem kevesebb a lag. Mondjuk az is igaz, hogy a Skoda T50-el toltam, ami még rossz csatában is nagyon élvezetes járgány.

(#173063) Papooo válasza Snooker (#173057) üzenetére


Papooo
senior tag

T26e4 (SP) -trierlimites med, de a frontpáncélja, és az enyhe lomhasága miatt inkább félheavynek mondanám.
Max 9-es tankokkal kerülhet szembe.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#173064) Jokerdapro válasza Snooker (#173060) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

HT-ból a löwe-t szokták ajánlani.:) TD: itt S1 ha szereted a jó kamós bokor fappingot. (Kicsit szokni kell az ostrom/utazó mód váltogatást.)
Wz TD: egy állat tank, magas alfa , ehez képest gyors töltés, jó átütés, és ami a legdúrvább olyan forgási sebesség hogy az valami besz@rás. Mednek esélye nincs rá hogy leforogjon...:Y
Tudom a felsoroltak 10 felett vannak picivel, de 30%os kuponokat most elég sűrűn szórják, azzal azért már 10be belefér.
+1 ha nem használtad még el a tankbérlős kódod, akkor hajrá valamelyiket egy hétig probálgathatod.;)
Wotinfón kint van a lista a kódokról.:C

[ Szerkesztve ]

(#173065) Dr.Én válasza Jokerdapro (#173064) üzenetére


Dr.Én
veterán

Nagyon lehet aprítani a Skorpió G-vel is...csak van mikor kevés vagyok hozzá egyedül hogy nyerjünk :)

WOT: kissio

(#173066) Snooker


Snooker
senior tag

Köszi szépen! Én hülye elhasználtam a kódot egy T92 light tankra. Csak azt az egy kódot posztolták, később vettem észre, hogy több is elérhető. Lehet az lenne a legjobb, hogy vásárlás előtt kipróbálom őket a teszt szerveren. Vagy esetleg van olyan opció, hogyha mégsem jön be a vásárolt prémium tank, akkor vissza lehet váltani aranyra?

(#173067) sanya53 válasza Dr.Én (#173065) üzenetére


sanya53
aktív tag

"csak van mikor kevés vagyok hozzá egyedül hogy nyerjünk"
nem vagy kicsit nagyképű?????

(#173068) Snooker


Snooker
senior tag

Az 59-Pattonnal van valakinek tapasztalata? Csomagban 8500

(#173069) sanya53 válasza Snooker (#173068) üzenetére


sanya53
aktív tag

Nem egy nagy ász az biztos most a cserénél becseréltem.
Az M46 Patton KR az jobb választás szerintem.

(#173070) Dr.Én válasza sanya53 (#173067) üzenetére


Dr.Én
veterán

Nem.
De tényleg esélyem se volt a végén lehozmi a csatát. Végén három ellen maradt. Én meg egy magam. Kettőt ki szedtem, harmadik full HP-s volt.

WOT: kissio

(#173071) Snooker


Snooker
senior tag

Értem. Egyébként anno a T34 heavy nagyon bejött, de ez vagy 4 éve volt, hogy teszt szerveren kipróbáltam. Azóta gondolom változtattak rajta.

(#173072) sanya53 válasza Dr.Én (#173070) üzenetére


sanya53
aktív tag

Azért ügyes voltál azt meg kell hagyni.

(#173073) Dr.Én válasza sanya53 (#173072) üzenetére


Dr.Én
veterán

Köszönöm :B :R :R :R

WOT: kissio

(#173074) Pete55555 válasza Simulacrum (#173062) üzenetére


Pete55555
addikt

Ne is mondd...
Egyik csatában ott pittyegtem az artynak, hogy help, lője már le a nyomorult Patton-t.

És volt arty szerinted? Nem... :DDD

Jó mondjuk észrevettem kb 5 mp múlva, írtam is, hogy OMG no arty ???

Meg is döglöttem, mert a köcsögje nem bújt elő, én meg kinéztem, kaptam az FV-től vagy 1700-at :(((

...Szeretem leracsniztatni...

(#173075) Jokerdapro válasza Dr.Én (#173065) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Emlékem szerint ez a legtöbb amit sikerült kihozni a gépből. :))

Snooker: ha nagyon érdekel valamelyik bérlemény tank csinálj egy új reget ;)

[ Szerkesztve ]

(#173076) Dr.Én válasza Jokerdapro (#173075) üzenetére


Dr.Én
veterán

Az igen. Szép sebzés. Van vele 714 csatám, de az ász soha nem jött még őssze.

WOT: kissio

(#173077) Achar


Achar
tag

Su100-al pattantam oldalról az MA4A3E2-ről, teljesen merőlegesen lőve. Hátulról a Skoda T25 2x pattant, mondanom sem kell hogy bukta lett. Asszem eladó lesz az account-om. :D

(#173078) K_Gabor válasza Jokerdapro (#173033) üzenetére


K_Gabor
tag

Prémium miatt legénység képzés (a 100-as legények meg egy kis fejlesztés után egyből mentek volna arty-ba), több credit, ugyanaz a fun faktor. A kinézet semennyire nem érdekel.
Ez még amúgy mielőtt meglett a sima kv2-m az előtt piszkálta nagyon a fantáziám. Churchill 3 legénység képzésre amúgy is ott van, ezért nem nagyon érzem már én sem a létjogosultságát nálam az R-nek. Főleg 8+ ezerért.

(#173076) Dr.Én: Azzal pedig szerintem nem sok hiányzott volna.
Nekem egyszer jött vele össze erre:

(#173039) jano_77: Köszi a tippet, azzal is szemezek egy ideje, de majd meglátom még :)

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/k_gabor_3#aprohirdetesei

(#173079) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Mémtank ász:

Szerk:
Ez lemaradt:

Se lámpa se normális legények. 7kill carry egy rakás plecsni és még mindig remegek...

[ Szerkesztve ]

(#173080) Dr.Én válasza K_Gabor (#173078) üzenetére


Dr.Én
veterán

igen, minden bizonnyal, ha azon egy lövés ami mellé ment a csata közbe, nem mellé megy hanem betalál, akkor meglett volna... :K
szép eredmény :R :R

WOT: kissio

(#173081) Jokerdapro válasza K_Gabor (#173078) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Itt a fórumon van valakinek azt hiszem, és ha az emlékem nem csal sz@r a kredithozama. :U :B

(#173082) kchryss válasza Jokerdapro (#173079) üzenetére


kchryss
addikt

Azt sajnálom, hogy leragadtam az új személyes küldetések első szakaszánál pedig a T92 nagyon jól jött volna később az amerikai felderítéses küldetéseknél. T49 nem spotra van gyúrva a többi light simán túlspotol.
Most milyen jó lett volna ha farmolás közben csinálhatnám a küldetéseket vele.

(#173083) jano_77 válasza Simulacrum (#173062) üzenetére


jano_77
nagyúr

EU2-re ma egyszer léptem át, rögtön dobta megint a WOT+XVM stop hiba üzenetet és kivágott a játékból. Alig tudtam visszalépni. Nem értem mitől lett ez, egy vagy két napja is EU2 fagyott ki :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#173084) frame>24


frame>24
addikt

Hi!
A bérelhető tankok legénységét le lehet nyúlni?
(Átképzés másik tankba, ott marad-e?)

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#173085) kchryss válasza frame>24 (#173084) üzenetére


kchryss
addikt

Valószínűleg igen.
A kódos bérelt tankokat 50%-os legénységgel kapod általában, azt nem érdemes lenyúlni, ki szoktam őket rúgni azonnal. A twitch prime-hoz kapott bérelt tankok 100%-os legénységgel jöttek, az érdemes lehet lenyúlni ha nincs ahhoz az ághoz még jó legénységed.

(#173086) kchryss


kchryss
addikt

Újabb xp növelő küldetések jönnek a hétvégén: [link]

A küldetések összeadódnak. Vagyis ha egy elég jó kört mész akkor mindegyik bónuszt megkapod. Ez +150% harci xp-t jelent. Ha van még mellette saját bónusz aktiválva és a tökös eventből a +50% akkor az már +250%, vagyis 1 csatára majdnem három csatányi xp-t kapsz. Erről írtam tegnap, újoncoknak kedveznek, hogy gyorsan feljussanak 10-es szintre.

(#173087) frame>24 válasza kchryss (#173085) üzenetére


frame>24
addikt

Kösz, igen, a tw. prime tankok legénységéről van szó.
Közben más források szerint is maradnak, szóval feltöltöm kicsit a barakkot.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#173088) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Első kör a bérelt nyomival. Ha lesz akcióban ezt még megveszem, de más prém nem hiányzik a mostani felhozatalból, ami kellene.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#173089) Jokerdapro válasza kchryss (#173082) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Melyik küldire gondolsz pontosan?:)

#h1mpi: ha esetleg megvan a T92 ahoz képest milyen ez a szöcske?:)

(#173090) zozyk válasza Jokerdapro (#173089) üzenetére


zozyk
addikt

Nálam próbálhatod mindkettőt... ;) :B
Jössz játszani? :F

[ Szerkesztve ]

(#173091) K_Gabor válasza Jokerdapro (#173081) üzenetére


K_Gabor
tag

Jah, hát nem credit farm célzattal gondoltam rá :D Csak a prém mivolta miatt az alapnál jobb, de ennyi :)

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/k_gabor_3#aprohirdetesei

(#173092) sfefe


sfefe
őstag

Sziasztok!

Obj705 melyik 10es agyuval jobb hasznalni?

koszi
sfefe

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#173093) DonMedve válasza sfefe (#173092) üzenetére


DonMedve
addikt

Nekem a 122-es jött be. A 130 pontatlanabb, meg kisebb a ROF-ja, viszont nagyobb az alfája, 440 vs, 490.

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#173094) h1mpi válasza Jokerdapro (#173089) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Jobb szerintem, a T92-nek az átütése kritikán aluli.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#173095) h1mpi válasza h1mpi (#173094) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Most nézem hogy 175 mindkettőnek. Valahogy még is jobban működik.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#173096) kchryss válasza h1mpi (#173095) üzenetére


kchryss
addikt

A T92-n és az ELC- is nagyon fos ágyú van. A T92-n a kicsi alfa miatt az ELC-n a pontatlanság miatt. De ha összehasonlítjuk a 2 ágyút még mindig a T92-é a nagyságrendekkel jobb. ELC kávéval skilles legénységgel minden bónusszal sem képes eltalálni semmit.

[ Szerkesztve ]

(#173097) h1mpi válasza kchryss (#173096) üzenetére


h1mpi
nagyúr

De legalább az ELC jó spotter

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#173098) Zolee_70 válasza kchryss (#173096) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Az ELC-vel nem lehet snipe-olni, nem arra való. Spotolsz, rohangálsz, és lecsapsz a kevés HPs ellenre. Ilyenkor nem árt az automata célzás, mert a "W"-ről nem szabad levenni az ujjadat. :). Legalább is nálam ez vált be.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#173099) kchryss válasza h1mpi (#173097) üzenetére


kchryss
addikt

A T92 is remek spotter. Egyébként mint tank nekem is jobban bejött az ELC, mint a T92. A fun faktor sokkal nagyobb.

(#173100) jano_77 válasza Jokerdapro (#173089) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mindkettő meg van és egyértelműen a kis DÖG ELC a jobb! Kinézetre a T92 a nyerő, de ebben a játékban nem az számít. Sokkal FUN-abb és jobb spotternek is az ELC! :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.