Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zozzo72


zozzo72
aktív tag

Nagyon szép készülék.

Bár, én az S10-et venném.

(#2) juuzer


juuzer
addikt

Szép szép de elég meh nehekm az összkép :/

Én is inkább egy Huawei P30-at vennék. :///

Vamos a la playa.

(#3) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Majd a Gcam segít rajta. :) Mint mindig. Oneplus sosem fog megtanulni kamerát optimalizálni.

https://utdetailing.hu/

(#4) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Ezt a Jack portot meddig fogjátok még negatívként felróni? Mert tippem szerint már senki nem fogja alkalmazni ezután... :D Másik pedig nem tudom, hogy miért ekkora nagy was is das a külföldi rendelés, meg hogy itthon nincs forgalmazva. Ha van gari futár, akkor nem mindegy? Mintha az itthoni garancia és forgalmazás akkora nagy előnyökkel járna... Pfff, ne vicceljünk már!

A kamera biztos sokat fog fejlődni, ahogy a 7Pro esetében is történt.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#5) akooos


akooos
veterán

Baromi szép ez a telefon. QI töltés, IP védelem és máris tökéletes lenne.

(#6) Sanya válasza CptAdamica (#4) üzenetére


Sanya
nagyúr

infra sincs rajta... Meg micro usb csatlakozó.

Mit nem adnék egy soros porttért!

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#7) Bone123 válasza CptAdamica (#4) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Addig hozzuk fel, amíg egy átlagos szolgáltatói vagy szórakoztatóelektronikai boltban a vezetékes fülesek és a mobilos videózásnál hasznos külső mikrofonok többsége nem vált Type-C csatlakozásra áremelkedés nélkül, ez pedig évekre van. Még mindig erősen kétséges a Bluetooth fülesek minősége azonos árú jack társakkal összevetve, a Bluetooth mikrofonok késleltetéssel rögzítenek, a Type-C átalakítók minősége meg erősen ingadozó, és nincs ilyen a 7T dobozában.

[ Szerkesztve ]

(#8) CptAdamica válasza Bone123 (#7) üzenetére


CptAdamica
veterán

Mondjuk ennek akkor lenne értelme, ha a nagyon maradnának még a Jack-nél. De már a Samu is dobja el, a Hüvely is, teát 1-2 év múlva úgy fog kinézni a dolog, hogy nincs jack csatlakozó és nem tudjátok rámondani, hogy bezzeg azon, vagy azon a készüléken van.

Mellesleg OnePlus telefonokat támogatja az Ugreen átalakító, ami 840 Ft és a minősége kifogástalan.

Megyen!

(#9) Kanczy válasza CptAdamica (#8) üzenetére


Kanczy
veterán

"1-2 év múlva úgy fog kinézni a dolog, hogy nincs jack csatlakozó és nem tudjátok rámondani, hogy bezzeg azon, vagy azon a készüléken van."

Akkor 1-2 év múlva, vagy amikor a magyar "fülespiac" is alkalmazkodik a trendhez, lehet is szó nélkül hagyni a dolgot, addig szerintem sem. Mondom ezt úgy, hogy bluetooth fülesem van.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#10) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Bone123:
Ez még csak pre-production modell volt ami nálatok járt? vagy végleges, kereskedelmi forgalomba szánt?

Az első frissítés egyébként rögtön kamera képminőség javítást fog hozni.

Én szerintem lecserélem az OP6-ot erre, bár az aksi időben többet szerettem volna, egy 4200-as aksival már számomra tökéletes lenne.

(#11) Lauda


Lauda
félisten

Azt mi okozhatja, hogy a snapdragon 855 a oneplus7-ben több helyen is jóval gyengébb eredményeket produkál a teljesítménytesztekben, mint a 7T? :F

(#12) Mustaros


Mustaros
aktív tag

Hasonló nagativ vélemény a cikk végén , mint a 7 pro esetén. Ahogy látom ez az oldal nem szereti ezt a márkát. :))

(#13) Plug Life válasza CptAdamica (#8) üzenetére


Plug Life
aktív tag

Micsoda kifogástalan DAC és fejhallgató erősítő lehet egy 840 forintos átalakítóban... 😆

(#14) *Mukeey* válasza CptAdamica (#4) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Főleg, hogy a OP nagyon jó áron javítja a készülékeket, ha pl leejted, a kijelző nem egy vagyon, mint a Samsungnál. Garizással sincs semmi gond, ellenben itthon már sokszor futottam bele olyanba, hogy elutasították, mert "nem rendeltetés szerű használat" stb.
Hagyjuk már ezt a küldföldről kell megrendelni és ez negatív dumát. Sokkal inkább bízok ebben, mint a beboruló itthoni cégekben.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#15) CptAdamica válasza Lauda (#11) üzenetére


CptAdamica
veterán

A 7T-ben egy húzott Snapi 855 Plus proci van már.

(#9) Kanczy Szerintem ha nem tudunk alternatívát mutatni és a piac is erre halad, akkor felesleges felhozni negatívként.

Megyen!

(#16) #16820480 válasza tibcsi0407 (#3) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk az meg nem valami stabil, legalább is nálam mindig fagyott, néha nem exponált, amikor nyomtam a gombot, vagy statikus zaj volt hang helyett a videón, és is tovább.
Többször próbáltam, nem csak kezdeti portokat belőle, és sosem győzött meg :( ha van idő bűvészkedni, akkor a kép minősége amúgy nem rossz.

(#17) Lauda válasza CptAdamica (#15) üzenetére


Lauda
félisten

Köszönöm! :R

(#18) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Érthetetlen miért nem inkább egy kisebb telefont csináltak

Várom a 8 Pro-t

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#19) dolphy17


dolphy17
tag

Nagyon szép, de teljesen felesleges termék. Tessek kissebb telefont is gyártani.

(#20) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Fura, hogy pár éve a Flagship Killer jelzőt lehetett ráakasztani, manapság pedig durva árazásával is felhívja a figyelmet.

Tetszett anno a O+O, de manapság már nem tudnék mellette dönteni

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) MrPetya19 válasza Plug Life (#13) üzenetére


MrPetya19
addikt

Semmilyen.
Ugyanis az OP támogatja az analóg audió kimenetet Type-C-n. Tehát lényegében a jack helyett oda van kivezetve a jel, és pontosan azt tudja, mint minden más ami ami a SOC-ba épített elektronikát használja erre.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#22) MrPetya19 válasza #16820480 (#16) üzenetére


MrPetya19
addikt

Meg sokkal jobban szívja általában az akkut.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#23) Tanisz


Tanisz
senior tag

Erősen gondolkodom a OP 3T lecserélésén, főleg az akkuja gyengült meg, amúgy tökéletesen használható mindenre nekem.

Lehet egy ilyen 7T-t bepróbálok, bár az ára a jelenlegi EUR árfolyam miatt kissé húzós lesz.

Alternatíva Xiaomi Mi9 még, de más készülék nem nagyon fogott meg.

Amúgy miért jó a vezeték nélküli töltés? Ezt meg tudja valaki mondani?
Mi az előnye azon kívül hogy nem kell a telefon hátsójába dugdosni a kábelt? :)

Jelenleg én nem érzem hátránynak, hogy nincs ilyen funkciója.

A másik,eddig én is negatívunként éltem meg ha nincs jack egy telefonon aztán rájöttem, hogy kb sohasem használtam a jelenlegi telfonom.
BT headsetem van, BT fülsem a telefonhoz szóval sok hasznát nem veszem a dolognak :)

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#24) forgonati válasza CptAdamica (#4) üzenetére


forgonati
őstag

Addig, amíg eszbe nem kapnak. Van gyartó akinél nem talált süket fülekre és 1-2 modelljébe visszahozta. Én sem veszek jack nélkül telefont. Vannak emberek akik meg azt nem ertik meg, hogy hallgathat valaki gramot manapság, mikor őskori technika, drága és körülményes használni...

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#25) tibcsi0407 válasza #16820480 (#16) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Az már régebben volt, nem?
Egyébként a legnagyobb előnye Gcam-nak az összes gyártói megoldással szemben, hogy a kép minden része részletes.

https://utdetailing.hu/

(#26) Bone123 válasza -FreaK- (#10) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Legjobb tudomásom szerint ez egy végleges modell. Hétfőn is csekkoltam az elérhető legfrissebb OxygenOS-t (a telefonon: 10.0.1), a 10.0.3 VPN-nem sem volt elérhető.

[ Szerkesztve ]

(#27) enginev3.0 válasza Tanisz (#23) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ha eddig nem használtad és nem vágysz rá akkor semmi

Ha egy irodában dolgozol egy asztal mellett ahová csak le kell tenni a telefont és tölti akkor jó

Ezen kívül kb minden más esetben kábel, szerintem

Én este mindig arra teszem, napközben meg nem töltöm

Volt vezeték nélküli töltőm, mert ki kellett próbálni de adtam is el mert nekem felesleges, sajnos nem irodában dolgozok

Autóban kábel, este kábel

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#28) enginev3.0 válasza -FreaK- (#10) üzenetére


enginev3.0
félisten

Várd meg a 8at
Valószínűleg jóval nagyobb akksi lesz benne, muszáj lesz nekik, a többi gyártó bőven felettük jár

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#29) EnterR


EnterR
veterán

Egy idő után nem kéne azzal vigasztalni, hogy ugyan FHD, de nem látod rajta.

PSN ID: marquuard

(#30) #16820480 válasza tibcsi0407 (#25) üzenetére


#16820480
törölt tag

Utoljára most nyáron próbáltam OP6-ra, 10 perc után szedtem is le.

(#31) dugesz77


dugesz77
őstag

Én meg pont nem hagyom a telefont egész éjszaka a kábelen. Nekem nagyon kényelmes és bevált a qi töltő. Munkából hazaérve csak rádobom a telefon majd tudom ,hogy egy óra alatt nagyjából visszatölti a napi elhasználta. Nem kell kábellel szüttyögni csak lerakom a helyére az asztalomon. Én ezért is döntöttem a Mi 9 mellett.

(#32) JoeCockBill válasza Tanisz (#23) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

leraksz egy töltőpadot oda ahol amúgy is tárolni szoktad a telefonod, és el is felejtheted azt hogy a telefont tölteni kell. bármikor mikor felkapod fel lesz töltve.
a bt headset meg addig jó móka míg le nem merül

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#33) tibcsi0407 válasza #16820480 (#30) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Mikor OP6-ot eladtam tavasszal, akkor már nagyon stabil volt a Gcam. Mást nem is használtam.

https://utdetailing.hu/

(#34) BiP válasza CptAdamica (#8) üzenetére


BiP
nagyúr

"és nem tudjátok rámondani, hogy bezzeg azon, vagy azon a készüléken van."
Ettől még hátrány,ha valamelyikről hiányzik.

(#15) san01: attól, mert a piac erre halad, attól még nem feltétlenül lesz jó, ha a többi kapcsolódó piac közben meg nem követi.
Azért negatívum, mert nem tudsz jack eszközt beledugni. Nem azért, mert júj a másikon bezzeg van. A többi csúcson is negatívum, egészen addig, amíg a váltás nem lesz zökkenőmentes.

(#35) jacis


jacis
nagyúr

Nagyon rendben van ez a telefon. :K

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#36) Mosqu!to válasza -FreaK- (#10) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Nézem az újabbnál újabb modellek megjelenését, de semmilyen racionális magyarázatot nem látok az OP6 lecserélésére.
Szép a színe, a kamera javult egy kicsit, de a mindennapi használatokban nem hiszem, hogy érezhető a rendszer gyorsulás (mert ez is baromi gyors), gyorsan tölt, az akksi kibír egy napot, van jack, ujjlenyomat, face unlock...

Lassan a telefongyártóknak is át kéne álni a lassabb modellfrissítésre, mint a PC komponensek fejlesztőinek, mert érdemi változást már 1-1 modell nem igazán hoz.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#37) #78791680 válasza BiP (#34) üzenetére


#78791680
törölt tag

Remelem majd az unokaknak is elmeseli mindenki hogy mennyit irogattak egy forumon a Jack hianya miatt.. :))
Amugy kedves cikk iro. Mi a problema az arazasaval? :)
Emellett mi a problema azzal hogy kulfoldrol kehet rendelni?
Kb 2-3 napos kiszallitasuk van, tovabba a szervizelesuk es garanciaztatasuk a legpremiumabb az osszes kozul.
Konkretan mennyi ideig hasznaltal eddig OnePlus keszuleket?

(#38) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Én azért ezekkel a hibákkal együtt is elfogadnám... :)

Minden szavam magánvélemény!

(#39) atike


atike
nagyúr

Szép tényleg. A paraméterek sem rosszak. De P30-at vettem és nem bántam meg. Látatlanban is ki merem jelenteni, hogy nem adnám oda ezért... :) Még ha olcsóbb lenne akkor sem. :U

(#40) #78791680 válasza atike (#39) üzenetére


#78791680
törölt tag

Nem hasznaltal meg OOS-t, igaz?

(#41) #22743424 válasza Sanya (#6) üzenetére


#22743424
törölt tag

Tessék

:DD

(#42) tibcsi0407 válasza #78791680 (#40) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Én használtam sokáig OP5-ön és OP6-on is. A Pie után már csak custom ROM-ot használtam helyette, mert a minősége évről évre romlott..

https://utdetailing.hu/

(#43) #78791680 válasza tibcsi0407 (#42) üzenetére


#78791680
törölt tag

Ezt a kamu dumat te jo eg :C
Remelem csak viccnek szantad. Evrol evre egyre jobb es stabilabb. Kerlek oszd meg tapasztalataid, melyek fejeben ezt kijelentetted, hogy evrol evre romlott a "minosege".
Foleg ugy hogy most EMUI-t hasznalsz..

[ Szerkesztve ]

(#44) -FreaK- válasza enginev3.0 (#28) üzenetére


-FreaK-
veterán

Vagy inkább a 8T-t. Vagy akkor már nem sokkal utána jön a 9, sőt.. :D Gondoltam rá egyébként, még az is lehet, hogy az lesz, csak az OP6 ára folyamatosan veszít ugye az értékéből, most többért tudnám eladni, mint jövő április/májusban.
Viszont ha lényegesen jobb lesz a 8 aksija, akkor meg lehet váltok arra, viszonylag kis bukóval.

(#26) Bone123:
Köszi. A 10.0.3 lesz majd az, csak nem tudom mikor jelenik meg.

(#36) Mosqu!to
Nekem a 90Hz a killer feature :) azon kívül még a nagyobb kijelző és a kicsit nagyobb üzemidő ami számít főleg. De azért van ott még bőven más is pl. UFS3.0, jobb minőségű sztereo hangszórók, jobb vibra motor, ultrawide kamera stb..

(#45) L4mie válasza Mosqu!to (#36) üzenetére


L4mie
veterán

az, hagyján, hogy a 6-t nem érzed lecserélendőnek, de én a 3 at se.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#46) secretgarden


secretgarden
aktív tag

Majdnem király. Ami hiányzik:
- 5x "periszkopos" optikai zoom
- 5000mAh akku (ekkora 90Hz-es kepernyohoz dukalna)
- Fejhallgato csatlakozo
- 5G
Meglatjuk milyen lesz a OnePlus 7T Pro...

(#47) atike válasza #78791680 (#40) üzenetére


atike
nagyúr

Igen, nem használtam még. A "látatlanban"-al erre is utaltam... :)

(#48) #78791680 válasza atike (#47) üzenetére


#78791680
törölt tag

En ezelott EMUI-t hasznaltam huzamosabb ideig. Nagyon banom az eldobott eveket, ennyit nem er a jobb kamera :DD

(#49) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

aod van már?

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#50) Tanisz válasza enginev3.0 (#27) üzenetére


Tanisz
senior tag

Köszi, én is hasonlóan használom a telefont, így feleslegesen érzem a vezeték nélküli töltést :)

Irodában dolgozom, de ott sohasem töltöm a telefont, kivéve ha este elfelejtettem feltölteni :)

(#32) JoeCockBill köszi, érthető, de ha egy irodában ülsz, akkor ugyanúgy ott van a töltő és kábel is, de értem, hogy "nem kell arra gondolnod, hogy rádugd" :)

vezetés közben jobb a BT füles, hiába merül le, de az olcsóbb típusok is bírják a 11 órás beszélgetési időt, töltőt meg adnak hozzá autóba :)

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.