Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#149011) Yofej75 válasza Emu (#149007) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Nem feltétlen kell klántagság de mindenesetre jobb ha összeszokott társakkal csapatjuk nem pedig összerakott társakkal. Egy ideig bent voltam egy klánban és ott nem azt éreztették a másikkal, hogy milyen sz.rul játszik hanem próbálták segíteni abban, hogy fejlődjön. Ezt saját magam(on) tapasztaltam. Nagyon ritka az, hogy vadidegen társakkal szakaszozva minden jól alakuljon emiatt én nem is gyakran invitálok szakaszba mást...ha engem hívnak akkor megyek de az általában egy csatás platoon... A haveri köröm meg kiközösített :DD egyik-másik már régóta klánban nyomja, van aki már nem is játszik, illetve már nem Wot-ot tol, hanem CS-t... Az elmúlt időszakban sok okosságot olvastam itt, ragad rám a szellemi tőke, ezer kösz Nektek :R

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.