Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#13996) Remus389 válasza Djuree (#13987) üzenetére


Remus389
veterán

ezt csak akkor érdemes, ha élvezed az összerakást

ha csak arra kell hogy polcon dísz legyen, akkor érdemesebb venni egy készt(persze az több pénz)

nem kell csinálni ha nincs kedved, nekem is csak néha van hozzá kedvem, de akkor élvezet bíbelődni vele

ez a szett azért éri meg mert 10 vagy 11 ezer Ft(én 11-ért vettem, de nemrég láttam 9900-ért), ugyanennyi egy mondjuk dragon tigris, ami gumilánctalpas(ugyan könnyebb összreakni, hisz csak lefesteni kell, de azért kevésbé szép egy kicsit, mint a szemenkénti), és nincs belső tér kidolgozása, és kb harmadannyi idő megcsinálni, és ugye harmadannyira érdekes, hisz csak egy tankmodell, ez meg kb bemutatja egy második vh-s harckocsi belső elrendezését(és a legendás Tigrisét, nem valami ócska ruszki kocsit)

ez a legprofibb, amit találtam a neten, sajnos a kamuflázzsal még szebb lenne, de azt leszámítva ez a legtutibb, lapozható, még a drótozást is megcsinálta(feljavított)
[link]

mondjuk kezdőknek nem ajánlható, inkább haladóknak vagy profiknak

és vigyázni kell a sok kis alkatrészre, kis dobozokba kell rakni

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.